wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 72 73 [74]   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 280556 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Tagasi rajal
« Reply #1095 on: February 14, 2019, 10:27:52 »

mulle hetkel tundub, et käin rohkem henri kui enda eest kirjutamas  ;D

aga jah, kes Tervise Paradiisi jõusaali satub ja seal ühte kurja näoga habemikku näeb, siis ei ta ei ole tegelikult kuri, vaid lihtsalt keskendunud! Ta jõusaalis jalutamas käi, jalutada võib metsas ka!

Aga mul hakkab täna töö tudengitega ja laupäeval on Ellul jälle võistlused... ei tea mis laupäeval saab. Ellu köhib veel, eelmise nädala lõpus oli palavik ka. seega on ta suht jõuetu! kui duot poleks, siis jätaks tal võistlused hoopis ära! nii et eks paistab
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #1096 on: March 16, 2019, 19:06:48 »

Jeesus kristus! Viimati krijutasin kuu aega tagasi. Täna olid plikal juba uued võistlused ja väga edukad. Disco duos kuld ja disco soolos auväärne raskelt teenitud 3.koht (võistlejaid oli 19). Ja ma veel vastasin, et jah.. kui finaali jõuab, siis ikka väga nibin-nabin. Seega väga super tulemus! Üsna tasavägine!

Aga mul läheb ka hästi! Kui vahe peal olisee nagu oli, siis hetkel kukub ja kukub ja kukub see kaalu number. Ja oh, kui te mu külmkapi sisu näeksite! Nii oalju yummi-yummisid asju! Kana, lõhe, mahe veise hakkliha! Palju brokolit (seda meie kodus armastatakse igal kujul), porganit, lillkapsast! Ehk et oleme jälle toidutripil käinud :D

Liinu

• View Profile
« Reply #1097 on: March 21, 2019, 21:15:20 »

Teate ma käisin ka jõusaalis ja täitsa kuukaarti sain ka!!
Tegelikult sai henri ühel discgolfi võistlustel auhinnaks myFitnessi 30-päeva kaarti. Kuna tal oli nagu nii Tervise Paradiisi kuukaart ja ta ei kavatse ka klubi vahetada, siis kasutan selle kaarti mina ära. Olin siis veits jõusaalis - tegin selga ja biica. No ja siis järgmine päev olid lihase kinnitus kohad valusad, muidu polnud nagu häda midagi. Ahjaaa.. ülemised kõhulihased andsid ka tunda.

aga tahaks üks hommik sinna pilatesesse ka jõuda! Jube mõnna oleks...

Liinu

• View Profile
« Reply #1098 on: March 28, 2019, 12:27:45 »

No nii... mul nüüd pilateses ka käidud ja plaan on igal teisipäeval pilateses käima hakata. Jajaaa, tuti-fruti, mis pilates, mis asja, fäncy-bäncy :) aga tegelikult väga chill.
Enne käisin veel jõusaalis ja siis pilateses käed värisevad ja on nagu makaronid  :) aga ei lasknud ennast häirida :)

Liinu

• View Profile
« Reply #1099 on: May 21, 2019, 10:45:46 »

vahepeal oleme väga rajalt maas olnud! ikka igasugu kräppi sisse ajanud. kaalust käisinkauge kaarega mööda, vältisin nagu tuld. eile õhtul võtsin julguse kokku ja tegin selle suure sammu ja astusin kaalule. No tulemus polnudki kõige hullem, kardsin ikka palju palju hullemat. Suht seisma jäänud sinna,kus viimati oli.
Eile käisime perega jooksmas - mina, Hents ja Laiksu, Vubin sõitis rattaga.ei no muidugi oli unustasin Laikale puugirätiku kaela panna. Koe kolm puuki ronisid koera näol.Õnneks sisseimenud polnud ja sain kerge vaevaga eemaldada. Ma ei tea, kas olen maininud et eelmine aasta soetasin puuke peletava rätiku. Selle rätikuga polnud koeral ühtegi puuki ka ise metsa minnes sidusin selle rätiku omale pähe, kaela või jala ümber.

https://www.bestfriend.com/en/best-friend-insect-shield-huivi-55x55cm-harmaa
Pages: 1 ... 72 73 [74]   Go Up

Kaubamaja
youtube