wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 70 71 [72]   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 204768 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Tagasi rajal
« Reply #1065 on: November 19, 2017, 13:12:41 »

Nii siis on Tibina-vubina võistlushooaeg ka alanud! Esimene start sai tehtud eile ja tulemus tubli 3. koht! Väga super!
Ja ka mina sain oma esimese disco kava koostamisega käe valgeks :D Kuigi kava on vubinal veel vaja harjutada ja sisse tantsida kõvasti. Ei tule veel une pealt :D Tööd jätkub, aga hooaeg on ka alles alganud :D
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
  • Marek Kalmus - انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتا
    • View Profile
« Reply #1066 on: November 24, 2017, 16:56:20 »

Nii siis on Tibina-vubina võistlushooaeg ka alanud! Esimene start sai tehtud eile ja tulemus tubli 3. koht! Väga super!
Ja ka mina sain oma esimese disco kava koostamisega käe valgeks :D Kuigi kava on vubinal veel vaja harjutada ja sisse tantsida kõvasti. Ei tule veel une pealt :D Tööd jätkub, aga hooaeg on ka alles alganud :D
Lapsed kasvavad kiiresti ikka. (huuuu, kôlas nagu taadi piip) Palju ônne vubinale! 💪🏾☺️👍🏾
انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتاة "مجنونة"

http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0

http://www.youtube.com/watch?v=W3rwk0O6vT0

Liinu

• View Profile
« Reply #1067 on: December 04, 2017, 20:38:45 »

Vahe peal iga nädal või nädala vahetus tipsu võistlustega hõivatud olnud, üks neist Leedus, mis meil väga hästi ei läinud. Koht 10., aga muidugi ukrainakad ja venelased panid ikka nii, huhh jah..

samas muidugi proovisin ise ka tipsu kava korralikult otsast lõpuni läbi teha. No ütleme nii, et oli ikka hing nööriga kaelas küll.. ja seda tuleb siis lapsel läbi teha 3x1minut. No ütleme nii, et mina teen muidugi liigutused kõik 100% ära ja hüpped on jõulisemad ning kõrgemad, siis ikkagi on ta ju alles 6.aastane. Mina tema vanuselt sellist kava küll ei teinud! kava on muudkui paremaks läinud..

aga muidu jälle on see jõulupidude möll käimas igas tantsukoolis ja tudengitega eksam jne jne.

ahjaa.. vahepeal tegin ühe e-kursuse ka. Täitsa lampi otsustasin õppida religioosne fundamentalismi ja radikaalne poliitika, ehk siis teoloogia põhine. väga väga huvitav oli! tulemust näete siit, aga uhke tunnistus tuleb nädala pärast (saab wc jälle ühe paberi juurde  ;D )
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Draakon40/Esta Pilt

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #1068 on: December 04, 2017, 21:37:33 »

See tunnistus tuleb digitaalne e-mailile:)
Pages: 1 ... 70 71 [72]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything