wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 68 69 [70] 71 72   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 201444 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Tagasi rajal
« Reply #1035 on: June 25, 2017, 19:11:36 »

Enne jaane, ehk siis reedel oli 58,7kg... Päris õnnelik olin selle kaalu üle :)
Ega jaanidel nüüd nii hullult ei söönudki, eile sõin mõne lihatüki rohkem, aga kõrval oli salat. Ja imepisikese koogitüki! Aga jooksin ka, kuigi jälle - õige pisut. Laps sõitis rattaga ja ma veits sörkisin. Nii et higi sai lahti, aga väsinud ei olnud. Ja siis sauna. Ikka koos lapsega :D
Täna jälle tööpäev. Lõunaks kartul kodujuustuga. Nii oli lihtsalt lihtsam :D Osa kodujuustust sõin ooteks ära. Nüüd siis passin siin ülejäänud 2 tundi, kuniks poe kinni panen.

God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #1036 on: July 06, 2017, 19:57:50 »

Üks pikem kokku võte ehk kuidas ma andsin sõrme kuradile..

Eelmine nädalavahetus toimusid Rannamängud, mis on 6 valla vahelised võistlused.
Võisteldakse kergejõustikus, võrkpallis, disc-golfis, taidluses jne
Kuna härra oli nagu nii ammu juba disci meeskonda arvatud, siis mõni päev enne spordikeskuse juhataja küsis, kas ma ise ei tahaks midagi teha - kaugust, kuuli või krossijooksu. No kuuli jaoks pole mul massi ja ei ole ka kunagi seda eriliselt palju tõuganud. Seega EI. Krossijooks - eeeee... 100 m ja põlved annavad tunda. Seega EI. Nii siis kaugus! Kunagi olin selles ju hea! Seega JAA
Aga täpselt, KUNAGI  15.aastat tagasi!! Seega pettumus oli ikka väga suur tulemuse üle :(  Meetri jagu kehvem kui arvestanud olin, nii häbiväärselt vähe, et tulemust siiagi kirja ei pane!
Pühapäevasel päeval oli disc. Aga laupäeva õhtul tuli härraga jutuka, et ma peaks eeskätt viskamise selgeks õppima. On lihtsam ja stabiilsem jne. No kui tema võistles, leidsin vaba distantsi ja proovisin. Nohjah, kui härra rajalt saabus andis veel näpu näiteid. Kuidas hoida ketast,algpositsiooni, käsi, selga jne. No hakkas tulema! Lõpuks olime Jõulumäe suusastaadionil 2h kettaid lennutamas :)
Esmaspäeval oli vasak reis ja parem tuhar väga valus. Nii kui töö juures riiuli vahel kükitasin oli väike ägin taga :D

Aga eile käisin juba rajal. Nii sama distantsi lennutada on lihtne, aga kui korv ikka puu taga või ise puu taga, siis ikka peab vähe mõtlema ka. Esimese korra kohta 2 pari pole paha.

Täna tegin koeraga pisikese rattaringi. Rohkem koera väsitus kui enda trenn. Käisime naabritüdrukut bussi peale saatmas :)  Peale sõitu sai  aiatöid teha nii, ilma et Laiksu sülle roniks või palli kätte topiks. Oli rohkem murul horisontaalis :P

Aga õhtusöök - alati ei pea kartult kodujuustuga sööma
Herne-kikerherne tamp kodujuustuga. Yumm-yumm

P.S ja härra on meil ikka päris kleenuke (nagu kenalt kleenuke)

Helerin

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #1037 on: July 06, 2017, 21:12:17 »

Hahaha, ma hakkasin altpoolt kerima ehk siis pildid enne teksti, vaatasin ja mõtlesin, et kas seal on tõesti kodujuust poole taldriku wasabiga...  ;D
"It doesn't take a hero to order men into battle. It takes a hero to be one of those men going into battle." Gen. Norman Schwarzkopf

Liinu

• View Profile
« Reply #1038 on: July 07, 2017, 18:38:17 »

Oi kodujuust poole taldriku wasabiga oleks ikka tõsine rasvapõletuskraam!! Ainevahetust ergutaks küll. :D

Liinu

• View Profile
« Reply #1039 on: July 26, 2017, 09:55:34 »

Pole ammu häält teinud! Ega ma midagi erilist pole teind ka.
Kaal on kena 58,1kg, Henri on muidugi kõva spurdi teinud ja eesmärk käes - kaal 75,4kg.
Kõik püksid on härral suureks jäänud, isegi need mis paar kuud tagasi ostis.

Üks pilt ka! Ma ei tea, miks ma paukus näoga välja näen. LOL

Liinu

• View Profile
« Reply #1040 on: August 20, 2017, 12:12:13 »

ja jälle kuu aega möödas. kaal langeb stabiilselt suht.
Ehk siis hetkel kaal 57,7kg, cm siit, cm sealt, pool cm kolmanda koha pealt jälle läinud. Jampstükki,  mida võiks veel minna on küll ja veel..

Vahe peal käisin jälle lastega treeninglaagirs Haapsalus, no seal sai ikka pisut jäätisega ka maiustatud. Ilmad olid ikka mega palavad. See muidugi polnud põhjust, miks jäätist sõin, vaid põhjus oli ikka puhas tahtmine. Pole ma enamasti jäätise sõber, aga vot tol korral tekkis isu.
See nädal olen väga palju tööd teinud. Terve loomapoe tõstsime ümber, nagu täiesti ümber, alates kassa asukohast, lõpetades erinevate seksioonidega. Nüüd tahaks küll pigem peenarde vahe roomata ja pintsli kätte võtta. Eks ma üks hetk sügise poole annan üle vaate ka, mis ma oma ajas ära olen jõudnud teha võrreldes kevadel plaanitutega. Keegi mäletab mu aia plaani??

Täna tahaks Hapukurgifestivalil ka ära käia. Ehk siis pepu maast lahti ajada ja tippadi-tappadi 1,5 km mööda teed lipata :D Ja siis sealt naasta u 5 kg kurkide ja mõnede nuikapsastega. Ja siis teen mõnnasid soolakurgikesi :P

Liinu

• View Profile
« Reply #1041 on: September 05, 2017, 10:09:35 »

Nüüd siis olen lõpetanud selleks korraks  töö loomapoes ja alustanud taas lastetreeningitega. See aasta võtsin omale ühe rühma veel juurde. Eile siis tulistasin kaks tundi järjest. Väga mõnna oli! Hetkel ka ise liigun väga palju tunnis kaasa.

Eile tegin brokoli-suvikõrvitsa püreesuppi peekoni tükkidega. Üli jammi oli!

Liinu

• View Profile
« Reply #1042 on: September 06, 2017, 09:20:24 »

Eile oli mul kaks trenni, järgmine nädal on sel päeval juba neli trenni.
Eile oli meil jälle kaubareis. Ehk siis jälle hulgalidelt kanafileed :) Eilne õhtusöök päädis ka riisi kana-kookospiima roaga. Pisut chillit panin ikka ka! Väike pilt ka sellest.
Päeval veidi kasvasin aias, tõstsin lilli ümber. Aga hetkel on ikka nagu sega puder seal. Päris kõike ei saa veel tõsta, osad tuleb nagu nii talveks üles võtta - nt gladioolid, daaliad jms. Ahjaa.... esimesed nuikapsad on ka juba söödud ja täna lõunaks tuleb lehtpeedi roog (küüslauk, lehtpeet, õli, palsamico pannilt läbi lasta ja voilaa).
Kuts muidugi lasi hästi palju aias mütata, kogu aeg toksis mind oma palliga.

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #1043 on: September 06, 2017, 18:54:02 »

Ausõna - ei piilunud "inspiratsiooniks" - just lõpetasin kanatükid, lillkapsa.. ja kookospiimaga :D 
Ja tõdesin taas: iga "igava" toidu teeb kookspiim heaks.

Liinu

• View Profile
« Reply #1044 on: September 06, 2017, 20:52:33 »

Ausõna - ei piilunud "inspiratsiooniks" - just lõpetasin kanatükid, lillkapsa.. ja kookospiimaga :D 
Ja tõdesin taas: iga "igava" toidu teeb kookspiim heaks.

just kookospiim annab sellise mõnusa "kicki" maitsele juurde!!!

Liinu

• View Profile
« Reply #1045 on: September 12, 2017, 12:32:21 »

Eile tegin ühe hunniku kanafileesid. Et oleks hea lihtne täna lihtsalt soojaks teha ja süüa. Ja vot - ongi soe toit mida inimesed hirmsasti taga ajavad  ;D ja tomati salat kõrvale. Mul reaalselt hetkel on väga palju tomateid kodus. Ema just saatis suure koti täie ja lisaks veel tuleb rõdutomatitelt ka hulgim kohe :)

Tegelikult avastasin et kodujuust on külmikus 3 päeva üle läinud. Ilmselt pole tal hullu midagi kuid vististi ikka läheb õhtul koera kaussi. Tal ka  siis hea meel. Kuigi ta ju meil sööb toitu kus 80% liha ja 20% juurvilju. Ülihästi läheb see toit talle peale. Ta mul selline pirtsakas. 75% liha krõbinas ei ole piisavalt palju et seda süüa kõlbaks  ;D Mingist Chappyst rääkimata :o
Üks pilt ka meie udupeenest koera toidust!

Aga täna katsun siis 4 tundi vastu pidada :D

Liinu

• View Profile
« Reply #1046 on: September 20, 2017, 22:38:42 »

kogu aeg tahaks hullult oma tegemistest kirjutada. siis teen blogi lahti ja näh... mitte millestki pole kirjutada!
Mis siis ikka, täna müttasin kolme laste tunniga. Veidike trenn ja veidike nagu mitte. Teed kaasa ja nagu ei tee ka, samas naha tõmbab ikka märjaks.
Eile käisin kaalu peal ka.. krt 59 koma midagi näitas  >:( suht kuri olin enda peale. Ma tean küll miks - küpsist olensiin maiustanud. nagu kohe hulgim. Seepärast oligi vaja kaalule ronida et mõistus tagasi tuleks..

muideks, kas siit on ka keegi, kes vaatab sarja The 100 (eesti keeles oli vist "Sada esimest", sony või foxi vms pealt näitab)??

treiler ka ikka..
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=aDrsItJ_HU4" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=aDrsItJ_HU4</a>
« Last Edit: September 20, 2017, 22:42:01 by Liinu »

Liinu

• View Profile
« Reply #1047 on: September 27, 2017, 21:11:06 »

Aga mina käisin jõusaalis. Või tegelikult jõusaali velo toas.
Ehk siis Uulu kultuuri- ja spordikeskuses on jõusaal kahes ruumis. Ühes jõu asjad, teises aeroobsed. Mul lastega lõppeb trenn kell 19 seal, aga buss läheb alles peale 20.30. Selline paras aeg natuke sõkkuda. Nii see hakkab nüüd iga iga kolmapäev olema.  Ehk siis 5 minutit olin crosstraineri peal, aga kuna sellel oli displey katki, siis hakkas sellel veidi igav. Läksin sõitsin 15 minutit ratast. Siis 6 minutit sõudsin. Kuna kaks hantlit ka vedeles tegin nats käsi - biitsa, triitsa ja õlga. No hantlid olid ainult 2 kg, aga on ju võimalus  kaks hantlit ühte kätte võtta. Ja siis lõpetuseks 5 mini stepperit. Oli väga mõnna. Tibin käis ja sõkkus ka siin seal.
Ahjaa üks kaldpink oli ka, mis oli pigem tibinale paras kõhulihaste jaoks. Ise tegin ka mõned.

Liinu

• View Profile
« Reply #1048 on: September 29, 2017, 18:42:53 »

Eile olin haige. Pärast jõusaali avastasin, et härra polnud tibule jopet kaasa pannud :( Päeval oli ju soe! Aga meie läksime koju kell 20 ajal alles. Seega panin tibule oma jope selga ja ise läksin dressika peal.
Arvata võib et külma sain! Neljapäeval oli enesetunne nii kehva - kurgu valu, nohu, pea valutas, külma värinad. Õudne! Aga välja põdesin! Täna juba täitsa ok olla :) samas lihased ei olnud üldse valusad.

Siin tänane lõuna! Tomat ja brokoli on röstitud ahjus! Super hea!

Liinu

• View Profile
« Reply #1049 on: October 11, 2017, 22:45:35 »

Täna oli siis see jõusaali päev.. tegin ikka cardio masinaid põhiliselt..
10 minutit crosstraineril ja 20 minutit sõude ergomeetril. Nii et käed ja selg andsid lõpuks tunda. Ilmselt annab homme ka tunda... mis ma siis sõudsin, peaaegu 3 km sõudsin selle ajaga ära.
Siis võtsin hantlid kätte ja tegin nats õlgu, hantli raskustega kõhulihaseid ja kätekõverdusi ka. Ei no ikka lahjaks olen jäänud - vaevu 10 kätekõverdust tegin ära, 2 viimast oli punnitatud. Omal ajal sai ikka 25 tehtud lihtsalt ja siis hakkas alles raskeks minema  :P

Täna olin nii tubli, et tegin omale homseks viljandisse veise liharibad kaasa  ::) Plaan on minna verd andma, seega hetkel läheb veisefilee ja maasikad (maasikad on pärit ema aiast ja sügav külmutatud). Hetkel natuke veel köhatan, aga usun, et järgmine või ülejärgmine nädal võiks juba andma minna :D

ai peaaegu unustasin - saalis oli uus crosstrainer, mis nüüd ikka näitas igasugu andmeid ka. Kuigi viimased 5 minutit näitas pulsikas küll kelbast. Kui muidu oli pulss 150, siis kahel viimasel minutil pulss 87 ja kui kiirust veel tõstsin viimastel minutitel, kuna see pulss ikka tundus väga kahtlane, siis näitas selleks hoopis 56. Ilmselt olid mul käed higised ja andur lihtsalt ei lugenud enam hästi. No kui täpne selline andur üldse on. Pulsivöö oleks ilmselt midagi muud näidanud.
« Last Edit: October 11, 2017, 22:50:04 by Liinu »
Pages: 1 ... 68 69 [70] 71 72   Go Up

Kaubamaja
youtube