wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 67 68 [69] 70 71   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 195907 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Tagasi rajal
« Reply #1020 on: April 30, 2017, 13:16:13 »

Krt üle põllu naabrite vaba käigu koer urineeris jälle mu uksele!!   >:(  No ei ole normaalne!

ilm on täna päikese pasiteline, kuid pisut külma tuulega. Kahjuks täna koeraga kimama ei lähe. Õhtul ühe tantsuka juubeli kontsert ja vaja pesus ära käia ja natuke koristada ja kõõned ära lakkida. Raske see naiste elu, eksole!   ;D

Aga homme vaba päev, ootan ilmalt parimat ja ehk siis õnnestub miskit korda saata :D
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #1021 on: May 02, 2017, 22:05:23 »

Eile tassisin kive ja liiva. Osa teerajast valmis. Miski 25 kivi umbes veel vaja ja ongi rada valmis. Hirmus uhke olen jälle enda üle :D

Täna oli päris korralik päev.. Lastega tegin hästi palju kaasa.
Alustasime üldse jooksuga saalis. Täpsustus muusikasse jooks, edaspidi, tagurpidi, suuna vahetusega. Noh tantsija jooks on vähe teine kui pikamaa jooksja või sprinter. Ja noh, mitte jalanõudes.
 Järgmise grupiga tegime üleõla kukerpalle ja üldse üleõla minekuid.Nii et nüüd mul endal ka õlg sinine kuna pole pikka aega sellega tegelenud :D hehee..
siis eratund, kus nii või naa teen rohkem kaasa ja lõpuks tund 6.aastastega. Ja seekord tulistasin kõik tunnid järjest ilma pausideta. Nüüd jalad surisevad all veits ja uni tundub tulema õige magus :P

Liinu

• View Profile
« Reply #1022 on: May 02, 2017, 22:16:52 »

Teate ma avastasin täna, et suvel, täpsemalt 16.juulil, saab minu bolgi 5 aastaseks :D

Liinu

• View Profile
« Reply #1023 on: May 03, 2017, 13:01:17 »

no nii.. täna tegime Laiksuga 12 km. Kõik oli vägev ja võiks nagu õnnelik olla, aga kahjuks meil kõik hästi ei läinud... 1,5 km enne kodu suutsime kärna panna.. no ikka suht korralikult. Oleks siis vähemalt kruusa teeni jõudnud, aga ei, ikka asfaldil oli vaja kräu maha panna.
Ehk siis... Laiksu vastu asfaldit tegi oma küünele veidi liiga ja loomulikult jäi seisma. Mina aga ei pannud seda piisavalt kiirelt tähele. Kusjuures tavaliselt ma alati jälgin teda, aga seekord oli ta minust veidi liiga palju taga pool. Ja no ega palju polnudki siis enam tarvis. Kõmm, lendasin ratta seljast maha vastu asfaldit. Vasak peopesa katki, põlv pisut katki, säär ja reis kriimustatud, põsesarn tegi õhkõrna ripseka (marrastust õnneks ei jäänud) ja kiiver maad ei puudutanud. Ja püksid jäid terveks :D Vat see on küll ime, et püksid terveks jäid.
Kuna koer aga oli ratta küljes, siis polnud mul aega seal maas vedeleda, kraps püsti ja haarasin rattast ja koerast kinni, et teda rahustada. Mingi kolisev asi küljes tolknemas ajab ikka koera veidi paanikasse küll. Õnneks nii kui traksidest kinni sain, jäi Laiksu rahulikuks. Käpp oli küüneveerest pisut verine, kuid ei midagi hullu õnneks - küüs oli alles ja otsest vere jooksu polnud, õnneks ei lonkanud ka. Nii et koeral tegelikult oli kõik hästi, ainult mina pisut vigane :D

Ja lõppu pildike hommikusöögist - miski teistera asjandus seemnetega, avokaado, tomat ja juust. Kohv. Muna alles kees ja üks samasugune võiku oli juba nahka pistetud :D
« Last Edit: May 06, 2017, 18:41:30 by Liinu »

Liinu

• View Profile
« Reply #1024 on: May 06, 2017, 18:46:44 »

muideks kuna suht järsku panin koera tavapärasele distatsile 4 km otsa, siis koral oli kaks päeva lihased valusad. Esimesepäeva õhtuks kõndis nagu puujalgne ja kasside peale haukus pikali maas olles ja seda ka vinguvalt... No ja neljapäevalgi veel kõndis harkis tagajalgadega. Andestage, aga see oli tõesti paljakas. Kui Hents lasi koera aedikust välja, siis tavaliselt ta teeb kohe aias kiiremad ringid ja on aldis mängule, sekord aga otsis kõige varjulisema koha ja viskas sinna pikali. Oli teine nagu väike häda purikas  ;D

Reedeks oli juba jälle kõbus, siiski täna talle rattaga sõitu otsa veel ei pannud. Tegime intensiivsema jalutuskäigu lihtsalt :D

dront

• View Profile
« Reply #1025 on: May 06, 2017, 23:44:07 »

Humoorikas postitus :) Peaks ka koeraomanikuks hakkama vist.

Liinu

• View Profile
« Reply #1026 on: May 08, 2017, 10:32:14 »

Humoorikas postitus :) Peaks ka koeraomanikuks hakkama vist.

Aitähh.. aga seda oli ka naljakas vaadata!

Ega koertega muidugi kogu aeg lust ja lillepidu ei ole. Eriti kui on selline isepäine tõug nagu Lääne-Siberi laika. Aga see isepäisus mulle tema juures kõige enam meeldibki - ma ise olen samasugune :D

Liinu

• View Profile
« Reply #1027 on: May 08, 2017, 12:33:41 »

Meil paistab endiselt päike ja sooja on u 9 kraadi. Nii et pole veel hullu, küll aga tuul on külmem kui tavaliselt.

Esialgu metsikuid plaane tänaseks pole trenni osas, küll aga luban hästi süüa. Hästi tähendab filigraanselt, kava põhiselt.
Eile oli Ellu viimane võistlus sel hooajal. Laps tegi ilusa ja tubli esitluse, hoogu oli, aga tulemus on 4.koht. Ma ei hakka oma fustratsiooni välja elama, sest tantsuõpetajana oleksin ma ta 3.kohale pannud. Aga kuna talle lohutus medal anti, siis ta ise oli väga õnnelik! Ja see ongi põhiline, et tal ise silmad säraksid.

Aga täna sai krantsiga salajuttu aetud. Kutsume koera vahel krantsiks, niisama nalja pärast :D

Liinu

• View Profile
« Reply #1028 on: May 16, 2017, 10:21:41 »

eelmine nädal sai lastega kuidagi palju joostud ja hüpatud, nii et neljapäevaks oli endal sääred vähe kanged. Ei no midagi siis - tegin tudengitega balletti stange täispingega kaasa. Päris tore oli, peaks hakkama endale rohkem tegema :D Pealegi avastasin, et võhma on, aga lihasvastupidavus on kohutavalt langenud. Peab ennast ikka käsile võtma :D

Täna aga tunnen ennast suure paksu ja raskena. Ma ei tea miks :(

Liinu

• View Profile
« Reply #1029 on: May 22, 2017, 21:46:50 »

Täna käisin Hentsiga kaasas metsas. Eip, mitte kotikandjana. Tegelikult mõtlesin rulluisutama minna, aga koerast hakkas kahju ja läksin hoopis tema metsa kaasa. 2,5h müttasime Jõulumäel. Tegelikult on tore, et ma niipidi otsustasin, sest Jõulukal oli miski laste spordiüritus, seega inimesi palju ja asfalt rajaga oli nagu oli. Discgolfaritega oli etem kaasa marssida! Koeral lasime kettaid "otsida" ja :) Jutumärkides seetõttu, et leiab ketta üles küll või kõnnib õiges suunas, aga kõnnib üle tast. Võiks seisma jääda vms, aga vähemalt ei võta hambusse.

Aga härra kaal on muide 77 komda midagi. Täitsa kleenuke! Mõtlesimegi siin, et tema nn eesmärk võiks 75 kg. Siis oleks vinks-vonks
Enda kaalust pole mul midagi erilist öelda.. stressi periood. Jep, tänane uisutamine oleks kasuks tulnud, aga eks ma ikka saan varsti vähe rohkem end liigutama hakata. Aed on mul ka juba täitsa ok ja vaatan mis sealt tuleb ja mida sügisel ümber tõsta. Kraavi äärne tuleb paremaks teha, nii et saab veel kaevata

Liinu

• View Profile
« Reply #1030 on: May 31, 2017, 22:38:04 »

Härra kaal 76,4 (mõned päevad tagasi kaalutud). Mõõtsime vöö ümbermõõtu ka, kuna eelmise aasta suve püksid on talle ikka mega suured. Keskohalt siis läinud 10 cm

Oleks mul endal ka nii hiilgavad tulemused  :D ;D

Täna oli viimane kevadpidu! Nendega on siis selleks aastaks done! Mul nii hea meel, väike õpetamis puhkus kulub ära :)
Täna tahtsin muru ära niita, aga vihma sadas pidevalt ja tuul oli ka metsik. Tuul muidugi ei sega muruniitmist.
Söögi pool on paigas olnud - hommik puder, muna, vaarikad, kohv
                                       lõuna riis-liha-porgandi roog
                                       õhtu kartul kodujuustu-paprika-tomati-maitserohelise salatiga
                                    ahjaa... vahepalaks oli näkileib merevaiguga

Liinu

• View Profile
« Reply #1031 on: June 05, 2017, 21:27:30 »

Täna sai üle tüki aja üks suurem toidupoe tiir tehtud. Juba täitsa marru ajas iga 2 päeva tagant poes käia ja 20+ euri sinna jätta. Pigem üks ja korralik Kaupmehes, tulemus 109 euri ja prognoosi kohaselt peaks 2 nädalat välja tulema. Mõnest asjast jätkub kohe pikemaks ajaks, paariks kuuks lausa. Näiteks 3 kg riisipakk.
aga muidu sai ikka kodusjuustu, kanafileed 3,2 kg, kanakintsud, juustu, spinatit, kirsstomateid, sidrunit,kurki, kartulit, porganit, neitsiõli, kohvi, kohvikoort jms. Ainus nn rämps oli 2 kinder muna lapsele.

Nagu Hents ütles: huvitaval kombel isegi mitte ei taha osta mingit jama mida õhtul näksida.

Õhtul tegin väikse 20 minise tantsumaratoni xboxiga ja siis lisaks kõhulihased, kerelihased ja tantsijate harjutused jalgadele. Kindlasti mõni mõtleb, mis on see erilisus, mis teeb just tantsuks vajaliku harjutuse. Aga tegelikult on. Ehk kunagi seletan või kui eriti hästi läheb, teen video. Igatahes, peale tantsumaratoni oli lihaseid kuidagi eriti lihtne teha. Keha oli mõnusalt soe/higine ja lihas lõdvestunud ja asjatud lihased ei tõmbanud krampi (näiteks kael).

Nüüd pesus käidud, õhtusöök söödud ja nüüd küüsi lakkima :D

Liinu

• View Profile
« Reply #1032 on: June 11, 2017, 09:01:21 »

Lõpuks ometi sai see maagiline 6 ületatud ja kaalu numbriks 59,5kg
So happy!  ;D ammu juba oleks pidanud, aga raskelt läks kuidagi. Jah ma räägin, nn titekilodest lahti saada on imelihtne, ravimitest tingitud kaalutõusust üle saada on palju raskem.
Aga üldiselt on töö juures väga kerge toitumist kontrolli all hoida - toidu võtan kodust kaasa, heal juhul võtan poest kurki-tomatit, vahel ka Oti kohupiima vahepalaks.

Vabal päeval sai kõvasti trimmerdatud ja siis ujumas ja saunades mõnnamas käidud :)

Liinu

• View Profile
« Reply #1033 on: June 13, 2017, 16:37:02 »

Täna oli kaalul üks õnnelik 59,0 :) kui nädala lõpul näeks 58,9kg oleks super.
Eile tegin väikse jõutrenni Jillian Michelsi youtube video järgi, täna väike jooks koeraga. Tõesti väike, sest padukas tuli peale. No ilmselt see põlvede tõttu väga pikem ei oleks olnud ka. Aga tegin kõhu- ja seljalihast peale.
Ahjaa... üks väike projekt mul ka käsil - eile lihvisin rõdu laud/kapikeselt vana värvi ja sai uue krundi. Täna panin esimese kihi värvi (nagu pildilt näha). Õhtu poole saab veel paar kihti peale :)

Ja natuke näitan vodisevat ka  ;D

Liinu

• View Profile
« Reply #1034 on: June 22, 2017, 22:48:38 »

4 tööpäeva järjest, ehk siis 11 tundi päevast jalgadel. Ausalt 11 tundi tantsida on palju lihtsam, kui 11 tundi seista. Mulle tundub, et mul jalad lausa paistes :S

Ahjaa, ja täna veel oli üksi tööl! Ma olen tänulik kõigile oma tänastele klientidele, sest mul olid tõesti väga vahvad kliendid täna! Just täna kui üksi teid teenindasin, oli teid kohe eriti palju! Aga saime hakkama ja kliendid olid kannatlikud :D

Tänu 4 tööpäevale polegi saanud eriti trenni teha. Lihtsalt ei jaksa enam kui koju jõudsin. Söömine on õnneks korras olnud :D

Üks selfi ka tänasest hommikust.
« Last Edit: June 22, 2017, 22:50:58 by Liinu »
Pages: 1 ... 67 68 [69] 70 71   Go Up

toidulisandid.ee Kaubamaja
anything