wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 73   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 248109 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Tagasi rajal
« Reply #1005 on: March 19, 2017, 22:16:03 »

ejah, ma siin praaisin, et mere ääres tuuline, aga täna oli ikka täiesti tuulevaikne. Endalegi panin mütsi pähe, aga vat.. päike lõõmas, viska või vammused seljast  ;D

Pilt nagu näha jube õnnestunud, näod täitsa kõverad peas. hihii.. kuigi koera jaoks väga õnnestunud käik ei olnud. Ilmselt astus mõne kõrkja kontsule ja käpa padjast veri lahti. Õnneks polnud hullu ja jäi kähku kinni. Käpa padjandidest tuleb rohkem verd kui üks haav väärt on. Enamasti pole millegi hulluga tegemist! Laiksu isegi ei lonkanud ja ei teinud väljagi, et midagi häda oleks. Aga mere äärde jääle jäid päris korralikud vere jäljed.

Aga muiul ajal muudkui kõndisin aias tähtsan näoga ringi, uurisin tulpe ja unistasin labida maasse löömisest.
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #1006 on: March 20, 2017, 20:17:17 »

Kaalu juttu ka siis! eks vahe peal on asi veits lonkanud, õnneks mitte väga hullusti ja kaal on pigem püsinud - 60,7 (kuu aega tagasi 22. veebruar oli 60,3 kg). seega selline enam vähem. Peab ennast käsile võtma ja selle 59 ikka ära pingutama. siis olen vähemalt n.ö uues kümnendis :D

Härra Hentz on ka kenatsi on 79 koma midagi juures püsinud. Otsustas, et peab ikka 75 peale tõmbama :D

Kevade alguse puhul ranna vormi sikutama.. hahaa.. ei, ei ole asi selles! kellele siin kõrkjate vahel ikka näidata, naabrinaisele väi :D

Liinu

• View Profile
« Reply #1007 on: March 21, 2017, 12:42:07 »

nagu näha on mul jube "sõbraliku" näoga kuts.. hahhaa... jep, täpselt nii sõbralik ta võõraste vastu ongi kui välja näeb, või isegi pisut vähem! Ülitugeva kaitserefleksiga! Aga oma perele musi-musi pai nuruja! Aga tegelikult ei tahtnud ma sellest kribada..

Täna õnnestus pea valuga ärgata :( Täitsa jube! Arvata võib, et sellises olekus tahaks hullult lastele tundi minna andma. Peab mingi vaikuse tunni neile välja mõtlema  ;D Tegelikult võtan ennast tundi minnes ikka kokku ja teen tunni sellise nagu neile vaja! Peaks vaikselt iseennast ka rohkem liigutama hakkama, täna olen suht apaatne olnud ja ainult haigutanud. Ehkki ärkasin ma juba enne kella 8.

Liinu

• View Profile
« Reply #1008 on: March 28, 2017, 22:25:40 »

wuup, wuup, 60,1 kg :P

homme ilmselt patustan väikse küpsise koogiga, mille tööle viin. Omale lohutuseks - naturaalse kohupiimaga tehtud (mitte maitsestatud pasta juraga).

nüüd aga teed jooma.. teate küll - õhtune teering :D

Liinu

• View Profile
« Reply #1009 on: March 29, 2017, 19:58:51 »

Üks tükk kooki täna ja ops - kõht täis. No lihtsalt enam ei olnud söögiisu.

aga nüüd väike juust ja oliivid ja šampus ja nõnda see 3 ja 1 tuli.. hahahaaa

tegelikult täna tegime naabrinaisega väikse sunniviisilise jooksu. Tal kukkus kõrval istuja peegel ära ja siis me jooksime mööda tee äärt, et ehk jäi terveks. Aga ei.. ja selle väikse paari sajase maa peale hakkas ikka veits põlves tunda andma. Pole minu teema see jooks ikka.
Ikka rattale ja rullile tuleb rõhku asetada :D

Seniks aga tantsin!

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #1010 on: March 29, 2017, 20:55:07 »

Veab mõndadel kes nii insuliini tundlikud..... Ise sööksin heameelega 5000kcl igapäev aga siis oleksin trulla ka...

crimson

• View Profile
« Reply #1011 on: March 30, 2017, 07:56:37 »

Oi, pagan, tagantjärele suured-suured önnesoovid, Liinakene :)  :-*
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

Liinu

• View Profile
« Reply #1012 on: April 01, 2017, 12:03:02 »

Veab mõndadel kes nii insuliini tundlikud..... Ise sööksin heameelega 5000kcl igapäev aga siis oleksin trulla ka...

eks kunagi olen ikka tunduvalt rohkem magusat sisse ajanud :D no suht oksendaamiseni. hetkel saab isegi pähklitest piir ette, kui süüa rohkem kui päeva piir (üle 30g pähkleid hakkab juba vastu).

Eelmine nädalavahetus kui vanaemaga vestlesin, siis ta vaatas mind ja ei uskunud, et ma 60kg kaalun. Tema minu vanuselt kaalus alla 50kg, 45-48kg. Ta muidugi minust lühem ka, aga siiski. Arstid pidevalt küsisid ta käest, et kuidas ta nii peenik on, samas tõdesid fakti, et lihaluudel siiski on. Mu vanaema on imepeene kondiga. Tal on väga nooresteast peale väga palju erinevaid probleeme tervisega olnud - sapikividest kuni ma ei tea milleni. hetkel on ta 85 aastane ja ei ole vist tervise probleemi, mis talle muret ei tee (luuhõrenemisest silmadeni ja isegi vähkkasvaja on tal 6aastat tagasi eemaldatud).

Liinu

• View Profile
« Reply #1013 on: April 03, 2017, 10:53:42 »

Eile riisusin terve oma muru ära, kohe palju parem sai ja las nüüd muru hakkab mühinal kasvama:D aga jah, talve jooksul olen siidikäpaks muutunud. Päris villi pihku ei tulnud, aga korralikult hõõrus ära küll. Tänagi veel veits valus.

Eelmine nädal jõusin oma kavad valmis, täna nii imelik olla. Pole nagu millegi pärast muretseda,midagi ette valmistada. Ja juba pühapäeval on ühel grupil esinemine oma uue kavaga. Loodan, et kõik läheb kenasti! Õnneks on esinemine ka suht turvalises keskkonnas :D

Ahjaa, lisaks riisumisele saagisin eile käsi saega paar halgu pooleks. Osad puud meil saagimata ja on liialt pikad, et ahju (pliiti) mahtuda. Aga kuna härra tantsas rajal ringi, siis pidin ise hakkama saama. Mootorsaagi ma tõesti veel käima ei tõmba :D  Trimmerdamisega ei ole probleemi :D Ahjaa, kivi ladumisega saan ka hakkama!

Liinu

• View Profile
« Reply #1014 on: April 12, 2017, 11:17:41 »

Pole ammu midagi kirjutanud. Pole nagu midagi erilist kirjutada olnud, või kui on, siis pole aega. Sisutihedad päevad olnud!
Pilte pole ka ammu postitanud, üritan mõne päeva jooksul seda viga parandada :D

Hästi palju oleme õues olnud. Rattale oleks vaja hooldus teha, siis saaks koos Laiksuga kimama hakata jälle. Ah muidega, ostsin koerale probiootikumid :D See kõlab jube naljakalt! Aga jah, miskipärast on  kõhust vähe lahti, võib asi olla selles, et toit on liiga kvalieetne ja seedub kiirelt läbi. Ehkki on juba pool aastat sama sööki söönud. Aga see selleks, lisame kiudu juurde talle veel ka lisaks. Pole ka see koerte toitumine nii lihtne :D

Aga enda toitumisest rääkides - arvake, kes on see imelik perekond, kes läheb Mäkki ja võtab salati  ;D  Jep, oleme Mäkis käinud. Meie hentsiga võtsime salati ja cola zero ning laps ka oma eriliste soovidega. Friikartulid ei kõlba talle, nende asemel on porgandi viilud, burgeris ei või olla sibulat ja hapukurki (muidu hapukurki sööb, aga burksi vahel mitte). No ja gaasilisi jooke see tüdruk ju ei joo! Nii et läheb talle õunamahl. Siuksed imelikud oleme! Ahjaa, kui Hesist tortilla võtame, siis palume ilma kastmeta  ;D ;D vat siis vaatavad teenindajad meid alati veidralt ja küsivad kulmukortsutades üle.

Ühe pildi leidsime ka! Ärge küsige, miks lapsel siuke veider pats on! (oleme ju perekond veidrikud)

Liinu

• View Profile
« Reply #1015 on: April 16, 2017, 17:20:15 »

Täna tegin siis esimesepisikese tiiru lõpuks Laiksu ja rattaga :D Poolel teel avastasin, et näed, kummid unustasin ülevaadata. Jah, liigne agarus on laus ogarus  ;D  Tegelikult oleks nagu nii väiksema tiiru teinu7d, kuna koer pole ammu pikka maad järjest lidunud ja rattaga peab jälle harjuma.

Pärast seda sai aias tiba kaevatud. Vaja uus peenar ja jalgrada teha. Jalgraja kaevasin ära, nüüd sinna liiva vaja. No käisin tõin ämbriga lähedalt, aga noh. Käru ikka vaja minna nabrilt laenama. Ämbriga jääbki tooma ja ikka päris raske oli ka :D  Hents pidi linnast täna kivid tooma... no kui ta ennast just kettarajale väga ära ei unusta  8)

aga kui liiva toomas käisin, nägin paar head kivi ka mida omale aeda kraavi äärde vedada :P Nii et kui viitsin vinnan täna ära!

Tegelikult hästi ilus ilm oli kogu õues toimetamise ajal. Siis tulin tuppa sööma ja väljas hakkas laia lund sadama. Ja mina veel mõtlesin, et einestan terassil.  Aga nüüd siis särab jälle päike ja võiks aia kindad taas kätte tõmmata :P

dront

• View Profile
« Reply #1016 on: April 16, 2017, 17:52:09 »

Möödund suvel ( no see oli nii ammu et peaaegu ei mäletagi) õnnestus ka ämbritega liiva tassida ühest kohast teise kohta. Ja siis leidsin enda jaoks sellise nipi,et kui mõlema käe otsas on ämber , siis on mugavam tassida liiva. Ühe käe otsas kakub kurvist välja ja on ebameeldiv.  Muidugi eriti epic oleks asetada jäme kepp trapetsile ja kepi otstesse liivaämbrid. Nagu vanasti vett kanti.

Ahjaa , muidugi peab rattaga harjuma kui ei ole kaua kokku puutunud. Tundub et mina pean hoopis kõndimisega harjuma. Eile kõndisin 2,8km sellises, noh,edasiviivas tempos,sest venida ei viitsi ja täna on säärte esiosad küllaltki valusad.  Ma olen ratta selga kasvanud nagu mongoli sõdalane(neil olid tegelt hobused) ja sellist vahemaad jalgsi läbin harva. Õudne tüütus on see kõndimine küll.
« Last Edit: April 16, 2017, 18:01:53 by dront »

Liinu

• View Profile
« Reply #1017 on: April 16, 2017, 21:52:05 »

Möödund suvel ( no see oli nii ammu et peaaegu ei mäletagi) õnnestus ka ämbritega liiva tassida ühest kohast teise kohta. Ja siis leidsin enda jaoks sellise nipi,et kui mõlema käe otsas on ämber , siis on mugavam tassida liiva. Ühe käe otsas kakub kurvist välja ja on ebameeldiv.  Muidugi eriti epic oleks asetada jäme kepp trapetsile ja kepi otstesse liivaämbrid. Nagu vanasti vett kanti.

Ahjaa , muidugi peab rattaga harjuma kui ei ole kaua kokku puutunud. Tundub et mina pean hoopis kõndimisega harjuma. Eile kõndisin 2,8km sellises, noh,edasiviivas tempos,sest venida ei viitsi ja täna on säärte esiosad küllaltki valusad.  Ma olen ratta selga kasvanud nagu mongoli sõdalane(neil olid tegelt hobused) ja sellist vahemaad jalgsi läbin harva. Õudne tüütus on see kõndimine küll.

No rattaga harjuma peab koer mitte mina :D Kipub kohe kaloppi laskma kõrval, aga peaks traavi. Muidu tõmbab koer ennast 2 km-ga rihmaks. Noh ja lisaks kõiksugu käpa vigastused kivisel ja auklikul teel :D

Ah see liiva teema.. jaa. tasub katsetada kui õige poogna leiaks! Aga ilmselt käruga saaks ikka kiiremini. Mahub rohkem sisse.  Kui selle ühe ämbri tühjaks kallasin, oli tunne nagu polekski midagi toonud :D

ja arvake ära, kas mulle toodi kivid??? eeemmm noup muidugi!  >:( :o
« Last Edit: April 16, 2017, 21:53:47 by Liinu »

Liinu

• View Profile
« Reply #1018 on: April 27, 2017, 11:51:05 »

krt, kive pole ikka saanud. No tegelikult see kuu lõpp tekitas ka selle, et hetkel kive ei saa!!!

Aga seenädal läinud toredasti. Esmaspäeval sain kalamehe käest värsket räime :P Jaa, tore see rannarahva elu! Õhtul siis kohe praetud räim ja teisipäeva lklassikaline räimeroog (teate küll, see räim, sibul, muna-piima segu killukese jahuga ja ahju). Paar räime veel ujub külmikus, aga kahest kalaroast piisas, et rohkem esialgu kala näha ei taha - nüüd paluks ikka liha. Nii et head isu kajakad! Need räimed on teile! Jep, sest mu koer ei ole kaladest huvitatud!

Eile tegin chillist seafileed tomati-meloni-avokaado salatiga. Jube hea oli!

Üldiselt oli mul eile üsna raske päev. Tundsin õhtuks, kui väsinud ma mentaalselt olin. Kuidagi nördinud ja kehv tunne sees. Tundsin ennast nagu närvipundar! Paluks vaba päeva!! Täna siis tudengitega tundi ei ole ja homse lasteaia tunni tõstsin tänasele! Homme oleme plikuškaga Tartus võistlustel. Et jah, kes tahab teada, mis ime loom see discodance on, siis homme Tartu A Le Coq spordikas kell 9 läheb lahti. Tulge kaema ilusaid kostüüme ja pöörast kiirust. Ukraina ja Venemaa peaks ka platsis olema. Mis muidugi tähendab, et meie laste šansid on kohe palju väiksemad. Ka mini-kidsidel on see korda pool finaal ja peaks ütlema, et kui minu plika finaali jõuab siis on see tõeline ime. Üsna kõva konkurents tal see kord (14 osalejat).

Aga ise haagin nüüd koera ratta külge ja pistame kimama!  ;D

Liinu

• View Profile
« Reply #1019 on: April 27, 2017, 13:20:15 »

Kimatud! Hetkel veel hullult suuri ringe ei tee, aga oleme jõudnud 7km peale hetkel. Rõhutan veel kord - kõik sõltub hetkel koerast! Ma ei saa lasta tal ennast ribadeks tõmmata, vigastada liigeseid liigse koormusega jms. Tema kontrollib tempot! Mina hoian tempot esimestel km pigem tagasi!

Täna sõidu lõppedes oli koer üsna heas konditsioonis. Ei visanudki pärast kohe pikali keel ripakil. Nii et järgmine kord ilmselt võib juba 10 km peale sõidu venitada.

Kui kiirustest rääkida, siis keskmine kiirus oli 13 km/h, max kiirus 20,8 km/h. Ratas rattaks, rattaga võiks mina ka keskmisel kiirusel sõita 20-25km/h. Aga usun, et koera jaoks joosta 20 km/h on päris hea. Ilmselt kui ta ratta külge aheldatud poleks, oleks ta ilmselt võimeline sprintima veel kiiremini.

aga pilti ka siis :D Nii kahju, et pildile ei jäänud minu uue trenni topi imeline värv - täiesti erk kollane :D  ja veel - mu emme õmbles mulle selle  ::)
Pages: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 73   Go Up

Kaubamaja
youtube