wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 72   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 242837 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Tagasi rajal
« Reply #975 on: February 01, 2017, 11:31:34 »

On kuu kokkuvõtte aeg, on aeg!!!
Et siis nüüd on meil kuu aega möödas kavade jälgimisest. Härra Hentz muidugi naerab - ja kohe laialt naerab - et kuidas on võimalik, et paksukesed alla ei võta. Tema meelest on kaalulangetamine ime lihtne - tuleb lihtsalt süüa ja trenni teha!
Selle kuu ajaga on tal läinud täpselt 8 kg  ehk siis alustas 87,7 kg ja täna oli ta kaal 79,7 kg :)
Teda tavaliselt üldse ei huvitanud poes kui palju mingi asi midagi sisaldab. Nüüd vahib ja loeb. Reedel, kui ta asutuse suurel peol käis ja muidugi patustas ka, sest lauad olid seal kõigest lookas, ütles ta mulle, et kuida midagi suhu pistis, siis ta sai juba maitsest, tekstuuris jms aru, et asi pole õige ja sisaldab mingit cräppi. Nii et peas on härral palju asju korda läinud ja kava järgib ta ikka piinlikult täpselt!

aga mina siis.. emm.. ei midagi erilist kuuga läinud 1,6 kg. aga ok seegi! Ehk siis see nädal kaal sama, mis eelmine nädal. Njah... olen rahul ja samas ei ole ka. Ma tean viga - iseenda trenniks pole väga aega. Püüan leida! Kuigi see nädal näeb suht lootusetu välja - laupäeval olen lastega võistlustel ja pühapäeval olen loomapoes tööl (abis).

nii tuleb edasi korralikult süüa ja olla õnnelik!
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Missisryan

• OZONE GYM
  • happiness is just a state of mind...
    • View Profile
« Reply #976 on: February 01, 2017, 11:58:58 »

On kuu kokkuvõtte aeg, on aeg!!!
Et siis nüüd on meil kuu aega möödas kavade jälgimisest. Härra Hentz muidugi naerab - ja kohe laialt naerab - et kuidas on võimalik, et paksukesed alla ei võta. Tema meelest on kaalulangetamine ime lihtne - tuleb lihtsalt süüa ja trenni teha!
Selle kuu ajaga on tal läinud täpselt 8 kg  ehk siis alustas 87,7 kg ja täna oli ta kaal 79,7 kg :)
Teda tavaliselt üldse ei huvitanud poes kui palju mingi asi midagi sisaldab. Nüüd vahib ja loeb. Reedel, kui ta asutuse suurel peol käis ja muidugi patustas ka, sest lauad olid seal kõigest lookas, ütles ta mulle, et kuida midagi suhu pistis, siis ta sai juba maitsest, tekstuuris jms aru, et asi pole õige ja sisaldab mingit cräppi. Nii et peas on härral palju asju korda läinud ja kava järgib ta ikka piinlikult täpselt!

aga mina siis.. emm.. ei midagi erilist kuuga läinud 1,6 kg. aga ok seegi! Ehk siis see nädal kaal sama, mis eelmine nädal. Njah... olen rahul ja samas ei ole ka. Ma tean viga - iseenda trenniks pole väga aega. Püüan leida! Kuigi see nädal näeb suht lootusetu välja - laupäeval olen lastega võistlustel ja pühapäeval olen loomapoes tööl (abis).

nii tuleb edasi korralikult süüa ja olla õnnelik!

Tõsiselt ebaõiglane kui palju kergem on meestel kaalu langetada!!! Aga tubli oled ikkagi.
Mind over the body!

Liinu

• View Profile
« Reply #977 on: February 01, 2017, 13:40:01 »

Ega tõesti!
Ja kui see ilus naiste "õnnistatud" periood ja tuleb, siis keha lihtsalt hoiabki vedelikku kinni. Pärast perioodi muidugi võib kaal kukkuda kolinal.

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #978 on: February 01, 2017, 14:23:35 »

Lyle McDonald kirjutab naiste kehakompositsiooni muutmisest, -toitumisest, -treeningutest, ja nende seostest menstruaaltsüklitega. Tasub lugeda, kui huvi.

Liinu

• View Profile
« Reply #979 on: February 01, 2017, 16:31:24 »

Ooo.. lahe! Kust leiab?

Ise näiteks tunnen, et kui on tsükkel, siis poole kiiremini hakkan trennis higistama. Lisaks - kui muidu mul higi (või higised riided) ei ole erilise lõhnaga, siis tsükli ajal on higi lõhn lausa rõve!

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #980 on: February 01, 2017, 17:36:04 »

Võib siit proovida. Alguse 9 minutit on üldisem mula.

Audio on kehvem aga kui keel selge, saab ikka üht-teist

http://www.healthylivingheavylifting.com/the-complete-guide-to-female-specific-dieting/  siin on ka üks trükitud kujul lähenemine

Liinu

• View Profile
« Reply #981 on: February 01, 2017, 20:03:34 »

http://www.youtube.com/watch?v=6846ZTBu08k 

Võib siit proovida. Alguse 9 minutit on üldisem mula.

http://www.youtube.com/watch?v=rLcjhm4-CSg&t=1274s  Audio on kehvem aga kui keel selge, saab ikka üht-teist

http://www.healthylivingheavylifting.com/the-complete-guide-to-female-specific-dieting/  siin on ka üks trükitud kujul lähenemine

tänud!

Liinu

• View Profile
« Reply #982 on: February 06, 2017, 11:23:43 »

Põrgulik nädal läbi! Õigemini lihtsalt pikk ja tegus. Täna on selline tunne nagu oleks puhke päev :)
Tegelikult peab looma hakkama, kaks kava vaja valmis saada. Et nagu jah! Tegemist jätkub!

Aga nädalavahetusel said väiksed võimlejad Otepääl esimese koha! Jippikajei!! Tõmbas kergelt silma märjaks küll. Ehkki mina nende põhitreener ei ole, annan neile lisaks balletti.
Ja see eilne loomapoe töö. Oehh, terve poe ju ostaks tühjaks!!! Kui 8h ikka vastad ja sätid ühte teist ja kolmandat toodet, siis pooled neist tahaks ikka oma koera peal ära proovida. Ehkki tegelikult olengi väga paljud asjad ära proovinud - terve PPS sari ja enamus poes olevad Hunter'i maiused. Tegelikult oleks tuppa uut joogikausdi vaja :p

Kaalule pole jõudnud, lähen homme! Luban!
Täna on selline tunne, et tahaks mööda seina ääri kõndida. Märkamatult!!

Ahjaa... leidsin netist ühe hea slougani. So true!

Liinu

• View Profile
« Reply #983 on: February 08, 2017, 10:26:26 »

eile ei olnud aega kribada. pik päev oli! Kõige pealt hommikul loomapoes, kus oli meil üks jõhker kauba päev! Ja siis õhtul lastetunnid ka!
kuna lõunasöögi unustasin koju külmpakki, siis pidin midagi linnast leidma. tavaliselt käin sooja lettidest kaarega mööda, sest see söök seal näeb välja..hmm... rasedus ajal ajas soojalettide lõhn mind kohutavalt iiveldama ja oksele, et sellest on siia maani siuke väike iiveldus alles. Eile aga jäi Porta toidupoes miski silma - köögivilja kana varras Bravo kohvikult. Ei olnud kole rasvane, ilus filee. Isegi ära polnud kuivanud. ja kahe varda hind tuli 90 senti :P väike porgandi salat kõrvale (mis ei olnugi ülimagusaks suhkruga aetud) ja oli väga bueno! Kõht sai täis ja meel oli hea :D

aga kaalust siis ka.. 60,2 kg ja seda koos verise päevaga! Loodan, et esimene eesmärk saab kohe kohe täidetud (tuletan meelde, et see on 59,9 kg) Vahel on lihtsalt 300g maha saamine neetult raske ja teinekord läheb kilo nagu niuhti.

ahjaa.. see eelmise postituse pilt. 102 vaatamist, aga hakkasin mõtlema, et kui paljud üldse teavad mis asi on plié??? Jube tore oleks kui kõik need 102 inimest teavad, mis see on :P

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #984 on: February 08, 2017, 12:48:04 »

Krt, nii tuhmid inimesed ikka olla ei saa, kui pilt on juures. Samas, teiste märkide põhjal otsustades .. võimalik.

Liinu

• View Profile
« Reply #985 on: February 08, 2017, 16:21:09 »

No ma loodan ka! Homme algab töö tudengitega jälle ehk et saab jälle palju palju pliesi teha :)

Liinu

• View Profile
« Reply #986 on: February 10, 2017, 14:22:42 »

No nii..nüüd siis sõidan Pärnu poole tagasi tudengite juurest.
Eile oli ikka ediliselt rõve enesetunne. Kõht lahti, valutab. Kuuma ja külma hood, vahel oli tunne et pilt hakkab eest minema. Aga pidasin õhtuni vastu, pea valu oli ka meeletu. Juba kella 19 pugesin teki alla ning üsna vara jäin magama.
Hommikuks oli enesetunne jälle hea! 
Ja loomulikult ei saanud ma piletit sellele bussile, mis otse sõidan ja nüüd ma loksungi pool mulgimaad läbi, enne kui Pärnu jõuan. Aga pole midagi, mul endorfiinide tase laes. Väga äge on tudengitega tööd teha. Õigemini oli vägev avastada, kui kaugele me (mina ja teised õppejõud ka) nendega jõudnud oleme. Ja kui palju nad ise arenenud on!

Liinu

• View Profile
« Reply #987 on: February 13, 2017, 13:32:55 »

Jeppiiijeeee... kaalu patarei sai tühjaks :D

Tibu tegin täna hommikul pannkooke. Mina sõin putru ja muna, hentz pisut patustas ja võttis mõned pannkoogid ka. Aga jah, preili tegi alates tainast kuni küpsetamiseni kõik ise. Ühtegi ei lasnud kõrbema.

Aga veits hullasime telo kaameraga

Liinu

• View Profile
« Reply #988 on: February 15, 2017, 16:23:49 »

Niisiis... veits passin ja ootan lapsi. Neil algab 45 minuti pärast trenn, osad juba vaikselt tilguvad :)

Oi mul eile parem puus valutas. Nagu mitte liiges, vaid lihased selle ümber said kõvasti vatti. Ja andis lihtsalt tunda. See nädalavahetus on lapsel esimene võistlus disco tantsus. Johhaidiii mis sealt tulla võib. Minu meelest on tal hetkel kõik ligadi-logadi, aga talle ma seda muidugi ei ütle. Pole vaja enesekindlust lammutada. Need mini kidsid pidid seal kõik sellised olema! Eks siis näha!  Ja eks siis näha, kas ta selle alaga (sest disco dance on minu meelest rohkem sport, kui kunstiline vorm) üldse jätkab. Viimasel ajal tal pisut isu üle läinud. Eelmine nädala ahetus oli ta üldse palavikus ja pasandeeris. Nüüd tast nagu luukere alles jäänud, kui õnneks kosub kiirelt!

Liinu

• View Profile
« Reply #989 on: February 17, 2017, 19:05:06 »

Teate mis? Mul on homme vaba päev!#  et ei peagi tööle minema.  ;D :D
Proovisin täna oma nn eesmärgi pluusi. Pluusi mille lööb d enne jõule kinni ei läinud. Õigemini vaid 4 nööpi ülevalt läks kinni. Ülejäänud ei läinud siis ka kui kõhu sisse rõmbasin. Nüüd siis saan nööbid kinni, näen välja nagu vorstike, aga vähemalt kinni juba lähevad. Ma ei oska öelda mis suurus see pluus on, kuna see on ema õmmeldud mulle kui veel ülikoolis käisin. Ilmselt on see nr 32. Aga kui ma seda siis kandsin, siis oli ta mul vabalt seljas, mitte ümber. Mäletan, et mingi hetk lasi isegi alt kitsamaks teha.
Loodan kunagi seda pluusi jälle häbi tundeta kanda.
Pages: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 72   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything