wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 72   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 236907 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Tagasi rajal
« Reply #960 on: January 07, 2017, 14:16:30 »

nädala eesmärk saavutatud, isegi ületatud. Tänane kaal 61,2 kg :D Jeiii...
vöölt kadunud 1 cm, puusalt 0,5 cm ja biica ümbert 1 cm. Hea, et rinna ümbermõõdust veel kadunud on. ha ha haa.. aga küll sealt hakkab minema, nii et mühiseb. Või nagu abikaasa ikka ütleb, siis tema poolest võin ma kaaluda rohkem, sest sel juhul ta rindadest kaugemale nagu nii ei jää.. Mitte et mul hetkel mega dekoltee oleks, selline pisem B. Aga tegelikkuses on mul A-korv. No mitte lihtsalt A, vaid selline pisem A või AA poole küündiv.  ;D

Nii, et järgmise nädala eesmärk 60,9kg, on natuke liiga vähe ambitsioonikas. Seega ehk 60,5 kg on selline kus peaks tiba pingutama ka.

Ahjaa... Härra abikaasal on hästi läinud, tema tulemus on -1,6 kg
1.jaan 87,7 kg
6.jaan 86,1 kg
talt peaks ehk hakkama vööümbermõõtu ka võtma. ahjaa, pikkust on tal 193 cm. Teksade vöö kohthakkab juba pisut suureks jääma. Millest on mul kahju, sest tegelikult on tegu väga ilusate CK teksadega, mis just väga vähe ei maksnud. no minu mees valib ainult väga stiilseid asju. Tema maitse on tõesti väga hea (oma emalt ehk minu ämmalt kindlasti selle pärinud). Ja ta on mees, kellega võib vabalt shoppama minna. Või tegelikult mitte, sest ta võib maha hääletada hilbud, mis pole piisavalt stiilsed.

Täna on härral Pärnus Jõekääru rajal võistlused! Ja kuna ta unustas eile kana osta, siis  lõunat talle kaasa valmistada ei saanud. Küll aga arutasime läbi, kust ta parima lõuna saaks ja mis selleks olla võiks.
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #961 on: January 08, 2017, 19:06:02 »

Täna oli ka mees võistlustel. Nii eile kui täna läks tal keskpäraselt. Tegelikult oli ta eile päris vihane. Ütles, et ennem ta kettaid uuesti kätte ei võta kui on pluss kraadid. Käed lihtsalt nii hullult külmetavad ja  kinnastega visata on ebamugav. Tatsas mööda tuba ringi ja kirus ennast.

Meie tibinaga mängisime õues lumesõda, veidi kelgutasime ja tegime lumeingleid. Väga chill oli! Plaan veel pisike trenn teha. Ahjaa- selle zombi trenn tegi isegi mul tibin ära. Väga tublisti! Arvasin, et max 10minuti pärast tal isu läinud, aga ei, tegi lõpuni. Vahel isegi ütles, et oi jalad ei jaksa enam, aga ikka tegi edasi. Ma loodan, et oma koduste trennidega näitan talle visadust! Ja ka 2kg hantleid ei pelga ta kätte võtta ja nendega "vehkida". Pildi tõestus ka! Ahjaa, vanust tal veel 5 aastat!

Liinu

• View Profile
« Reply #962 on: January 11, 2017, 21:40:06 »

Täna on härra abikaasal sünnipäev. Jubilei ja puha ehk siis 30. Nagu ma talle ütlesin, et nüüd on ta vanamees ja käib neljakümnendaid  ;D
Teatavasti olen mina juba pikemat aega 30 olnud.  Sünnipäeva puhul siis astus kaalule ka, noh et mis kaaluga uut aastakümmet alustab. Nii siis 84,9 kg ehk siis läinud 11 päevaga 2,8 kg. Kadedaks tegev! Eriti seetõttu, et mul kaal seisab!Tundub, et nädala eesmärk jääb mul saavutama, aga ausalt öeldes pole hullu. Meelt ei heida ja motti maha ei võta  ;D Annan endast siiski parima!

See nädal on lastetunnid ka. Eile lausa jalad valutasid väsimusest. Esmaspäeval olin Viljandis koosolekul, mis kujunes üsna pikaks. Homme on üks hea päev enda liigutamiseks. Nii et mõtlen midagi põnevat välja :D 

Käisin oma suvises töökohas ehk loomapoes. Kuna jõudsin eile linna üsna vara, siis mõtlesin sinna veits lobisema minna. Aga noh, kuna neil oli kauba päev ja groomerile oli üks kass hooldusesse tulemas, siis viskasin aga jope seljast ja aitasin kaupa sättida ja panna. Tore oli! Isegi nats igatsesin! Aga eks suvel jälle! No ja kui ise juba seal siblisin, siis ei jäänud kodus koergi maiustest ilma - kiivi kana lihaga, tuunikala maiused ja riisi-kana ampsud rändasid kotti. ja kuna neil seal kuivatatud kanafileede laojääk suur, aga kuupäev kukub veebruari lõpuga, siis hetkel jagavad nad neid ostuga kaasa. Oi jaa! Kui selle analüütilist koostist vaadata, siis sööks isegi! Tegemist ongi siis dehüdreeritud ehk kuivatatud kanafileega. Seega 100g kohta proteiini 56%, rasva 2,5%, kiudaineid 0,3%, niiskus 18%. Süsivesikuid pole märgitud, ilmselt seda seal kaduv väike osa.

Liinu

• View Profile
« Reply #963 on: January 13, 2017, 12:21:41 »

eile oli enesetunne kuidagi eriti halb. No mitte midagi ei jaksanud teha, pea valutas :( Suht vara läksin magama. Eile oli üldse kuidagi väga kahtlane ja uimane päev. Isegi meie üliaktiivne koer enamus ajast magas. See on tema puhul haruldane! Kusjuures loid ta ei olnud ja mingit tervise muret alust kahtlustada ei ole. Kui hõikasin oli väga virge ja krapsakas.

Täna käisin põõsastes luusimas koeraga. Sõnaotseses mõttes ajasime jälgi, mürasime, jooksime ja tsips tegime kuulekust ka.  Aga pea oli tal küll täiesti laiali. Ma ei tea, kui palju te laikadest teate (septsiifilisemalt veel lääne-siberi laikadest), siis nad on arhailised jahitõud, keda tegelikult jahti pidama on väga lihtne õpetada. Õigemini teda polegi vaja õpetada, vaid kõik on olemas. Näiteks kui 4 kuuse kutsikaga minna metsa, siis ta hakkab instiktiivselt otsima puid ja puude juures üles vaatama. Enamusele jahitõugudele tuleb nn üles vaatamist õpetada. Ehkki meil on segavereline isend ja pole treenitud/õpetatud jahiks, vaid on kodukoer, siis mingid asjad on tal tõesti olemas. Just see üles vaatamine ja mitte ainult puudele, vaid ka üldse taevasse kui näiteks mõni kajakas üle lendab. Seda on nii lahe jälgida, mis nägu talle pähe tuleb:D  Üks pilt ka, aga kuna täna paigal ei püsinud, siis on ka pilt väga kaadrist väljas.. :) 

ja siis paar mu enda pilti ka ehkki midagi silmaga nähtavat muutunud veel pole :D Näed ei taha veel pluusigi seljast võtta.. irw

Liinu

• View Profile
« Reply #964 on: January 16, 2017, 12:34:55 »

Nii siis.. üks pikem jutt tuleb siit.

esialgu siis laupäevase kaalumise tulemused, panen tabelivormi, siis litsam jälgida.

mina             Hents
kuupäev   kaal               kaal
3.jaan   62,4                87,7
7.jaan   61,2                86,1
14.jaan   60,9                83,4

Täiesti jõhker mees peaks mainima! Aga ta viimasel nädalal tegi ikka väga palju oma discgolfi trenni ka. Vist mingi 6x nädalas ja u 4-5 tundi järjest.

Laupäeval oli meil esimene patupäev. Õigemini väike Tallinna resto tripp sünnipäeva puhul. Kuna ta vennal oli 12. jaanuar sünna, Hentsil endal 11. jaanuar ja mõlemil juubelid (20+30), siis külastasime restorani Pull. Oleme ennem ka seal käinud ja seal on tõesti väga head toidud. Mina võtsin siis eelroaks tiigerkrevetid ananassiga, Hents sama. vaata pilti ka, selline mõnus ampsukas - piisavalt väike või piisavalt suur. Pearoaks oli mul part bataadipüreegaa ja hentsil marmorsteik. Pildil on siis part - mulle täiesti piisas sellest portsust ja kõht oligi täis. Tegelikult oli eraldi väikses potikeses lisand - vokitud juurviljad kuskussiga. Selle sõi laps ära, ega ise ei jõudnudki enam lisandit süüa.

Tegime ikka väikse Sportlandi tripi ka - mina ostsin jope, selline pigem soojem kevad/sügis jope. Hents aga kuhjas omale casual sport püksid, nike pro soojapesu pluusi ja uus dressikas ka :D Selline ilus komplekt, et oleks jälle tore ketastega rajale minna!
Oi, peaaegu oleks unustanud - tibu sai ka omale treening topi, sellise sportrinnahoidja moodi. Hirmsasti tahtis juba kuu aega tagasi. Sest tal ju vaja trenni teha ja kuna ta hakkab tegema sellist ala nagu disco dance, mis on täiesti tantsusport, siis oli vaja seda trenni jaoks (sest et suurematel lastel on). No olgu õnnelik!

Siis tegime väikse kohvi pausi Goodwinnis ja seal siis lubasime väikese magustoidu ka :P  Järgmine magustoit tuleb ilmaselt lapsesünnipäeval ehk siis 20. veebruar.

Aga pühapäeval oli härra Hents jälle võistlustel. Me tibuga kelgutasime (õigemini seekord kelgutas tema), siis võtsime aedikust koera ja hullasime temaga lumes. Sai ikka joostud väheke. Ja kuna korralik lumi oli maha rulnud, siis loopisime teerajad ka puhtaks :D
Noja siis tibin tuleb õhtul omal uus trennitop seljas ja lühikesedpüksid jalas: oky emme, lähme otsime sinu trennitopi ka ja lühikesedpüksid. Teeme trenni. Ja nii siis oli, valiti kapist mulle sobiv riietus ja nõnda me siis tegime koos trenni. Eks seda tuleb kindlasti veel ette, eks siis lasen Hentsil pilti teha või video lõigu filmida. Vahe peal tuli naabritüdruk külla ja siis see tegi ka mõned harjutused kaasa. Ja siis oli tibinal veel zombie trenni ka vaja. Siuke hull trenni piff mul kodus. Isegi naabri tüdruk, kes on 1,5 aastat vanem, küsis : Kuidas Ellu nii palju trenni jaksab teha? (Olgu siis selgituseks, et hetkel käib 3 korda nädalas tantsutunnis. kuna ta on alles 5 aastane, siis loomulikult pole need trennid üüratult rasked, vaid sisaldab ikka mängu ka. Muidugi kui disco juurde tuleb, siis läheb asi tõsisemaks).

Oehh.. aga uue nädala eesmärgiks jätan 60.5 kg.
« Last Edit: January 16, 2017, 12:36:36 by Liinu »

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #965 on: January 16, 2017, 18:03:41 »

Taoliste resto-toitudega on küll raske pattu teha :D

Liinu

• View Profile
« Reply #966 on: January 17, 2017, 21:58:01 »

Samas kõhu saab mõnusalt täis! Ma ei kurda  8)

Täna 5-6 aastaste tunnis sai lapsi pisut tõstetud. Keskelt läbi on nad u 20 kg. Üks stiili näide ona lapse peal ka. Kuna tund ise oli võimlejatega, siis neil jalad rohkem painduvamad kui minu lapsel ja suudavad use oma jalgadest kinni hoida. No ja ma siis igatüht kiigutasin. Ja mite üks kord. Nii et pisikese koormuse võib ka lastetunnis ise saada.

Missisryan

• OZONE GYM
  • happiness is just a state of mind...
    • View Profile
« Reply #967 on: January 18, 2017, 01:31:57 »

Samas kõhu saab mõnusalt täis! Ma ei kurda  8)

Täna 5-6 aastaste tunnis sai lapsi pisut tõstetud. Keskelt läbi on nad u 20 kg. Üks stiili näide ona lapse peal ka. Kuna tund ise oli võimlejatega, siis neil jalad rohkem painduvamad kui minu lapsel ja suudavad use oma jalgadest kinni hoida. No ja ma siis igatüht kiigutasin. Ja mite üks kord. Nii et pisikese koormuse võib ka lastetunnis ise saada.

Ah kui armas pilt!!
Minu 11a ületas sügisel 30kg piiri :D Üritan teda nuumata. Poiss on ka väga kõhna, viskas pikkust ja jäi kõrendiks.
Mind over the body!

Liinu

• View Profile
« Reply #968 on: January 18, 2017, 20:19:08 »

Ah kui armas pilt!!
Minu 11a ületas sügisel 30kg piiri :D Üritan teda nuumata. Poiss on ka väga kõhna, viskas pikkust ja jäi kõrendiks.

mul oma pliks kõigub seal 19 kg juures. 19,9 kg olen näinud, 20 kg ei ole. vahel võtab aga jälle terve kilo alla ja on 18,9 või 19,1 kg

ah mis seal ikka on mõnusam lapsel joosta ja hüpata kui ei pea polstrit kaasas vedama. Samas muidugi ma ei saa öelda, et mul laps kõhna oleks. Minu meelest näeb täitsa normaalse lapse moodi välja.

ma üritan aeg ajalt hoopis koera nuumata. Ta on meil selline pigem kleenuke. Aga tõesti, seda koera on vist võimatu paksuks sööta. Kui ta ei taha, siis ta lihtsalt ei söö. Samas kaal on tal alati ideaalses korras! Arstid alati kiidavad!

Ghiorgio83

• Piinatud geenius
    • View Profile
« Reply #969 on: January 18, 2017, 20:36:41 »

Ma vaatasin neid prae pilte ja esimese hooga vaatasin,  et mingid ilusad seinamaalid  :o
« Last Edit: January 18, 2017, 20:41:45 by Ghiorgio83 »

Liinu

• View Profile
« Reply #970 on: January 19, 2017, 22:19:32 »

Ma vaatasin neid prae pilte ja esimese hooga vaatasin,  et mingid ilusad seinamaalid  :o

no vot, öeldakse ju, et sööma peab kõige pealt silmadega!

Liinu

• View Profile
« Reply #971 on: January 20, 2017, 12:08:58 »

Täna erandkorras tegime kaalumise. Põhjus siis selles, et mul ema-isa tulevad täna külla ja kuna ema-isaga ka väike nn kaaluvõistlus, siis ta tahtis kaaluda ikka oma koduse kaaluga. Et kogu seg saaks kaalutud sama kaaluga, sest tegelikult on meie kaaludel kaalu vahe 900g. Kumb nendest kaaludest õigem on, ei oska öelda. Ema kaal siis näitab 900g vähem kui minu kodu kaal.

Selle nädala kaalud on tagasihoidlikud. Meil mõlemal. Et jah.. Eesmärk saavutamata :( aga enda kohta, pole seenädal ainult endale trenni väga teinud. Ainult need, mis tantsulastega koos. Ehk siis täna õhtul lasteaia lastega tuleb tund, kus ma ise olen suspedeni märg, sest nende tunnis ma teen absoluutselt kõike kaasa ja samal ajal räägin ka.
Hents on see nädal mitmel korral tundnud nälga ja kiusatust, aga  samas pole ta kiusatusele järgi andnud. Tulemus pole küll meeletu, aga vastu on pidanud ilusti :D

aga kaalud

mina             Hents
kuupäev   kaal               kaal
3.jaan   62,4                87,7
7.jaan   61,2                86,1
14.jaan   60,9                83,4
20.jaa    60,8                83,2

Liinu

• View Profile
« Reply #972 on: January 24, 2017, 12:09:21 »

Ma ei teagi mida kirjutama peaks! Sööme õigesti ja oleme õnnelikud. Hents teeb rohkem trenni, mul hetkel põhiliselt tants - laste/noorte tundide ettevalmistamine. Tunnid ise väga arvesse ei lähe, sest seal teen nii palju kaasa kui vaja ja nii vähe kui võimalik.  Laiksuga käin ikka hullamas, jalutamas ka.

Ah vaadake parem paari vodisevat pilti  ;D ja ärge sassis tuba tähele pange

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #973 on: January 24, 2017, 12:41:29 »

(Y)

Liinu

• View Profile
« Reply #974 on: January 25, 2017, 15:58:35 »

Ah pole veel midagi erilist näidata. Püksid ka kõrge värvliga, et pekki peita. Hehee

Aga eile sai suurtele võimlejatele päris korralik kava tund tehtud, kus ise oalju kaasa tegin. Isegi endal olud hommikul lihased veits valusad.

Tänane lõuna on pärit Rimist. Teate küll neid salatibaare. Mõnusalt saab kõik kaalutud ka ja pärast sorts neitsiõli peale ja ongi väga viis, kui kodust väljas vaja süüa :)
Pages: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 72   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything