wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 73   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 253992 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Tagasi rajal
« Reply #945 on: January 02, 2017, 19:15:58 »

teine post juba täna.. hehee..

ahjaa, kes veel discgolfist midagi ei tea, siis mehe pilt on tehtud pärast seda kui ta võistlustel viskas holari (ehk ühe viskega korvi) ja milline ketas sellise kaare tegi.

tegelikult tegime väikse poe tripi. Kes pärnus elab, teab ehk sellist kohta nagu Kaupmees. See siis selline laopood. Mõnus käia - ruumi rohkem, rahvast korraga vähem ja hinnad vähe ilusamad. Ostame tavaliselt suure hunniku, millest jätkub kauaks.

Nüüd teen pika nimekirja, kes ei viitsi lugeda, siis alla poole seda postitust mõtet kerida väga pole. Kui just lõppsõna lugeda ei taha või arve maksumust :P

broilerifilee (suur 2,8 kg pakk)
kodujuust (vat oli ka mingi huvitav 1kg ämbrike, mida supermarketites näinud pole)
riisigalettid
hõbeheik (külmutatud)
külmutatud köögiviljad
juust
kaalikas
nuikapsas (miski mida ka lapsed armastavad)
tomat
paprika (erivärvid - meie lapse lemmikud)
õunad
pirnid
beebispinat
keefir
hapukoor
maitsestamata jogurt
kohvikoor
tomati-, ploomi- ja ananassimahl
piim
tuunikala
sportlase müsli (no vaatame kuda maitseb)
näkileivad
lapse hommikusöögi jubinad
tatar
riisihelbed
kaerahelbed nisukliidega
kindermuna (lapsele)
külmutatud seakõrvad (koerale)
oliiviõli
tomatipasta
munad (kohe palju mune)
coca-cola zero (et teha sujuv üleminek veele)
2 kohukest (laps valis endale, tõenäoliselt seisavad külmkapis mitu nädalat ennem kui ta need ära suvatseb süüa)

vist sai kõik... arve oli igatahes 70,01 euri.
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #946 on: January 03, 2017, 12:22:06 »

No nii, kes julgeb pakkuda pildi järgi, mis mu kaal hetkel on? Et asja raskemaks teha jätsin pluusi selga. Ärge mudagi ilustama hakake, pange tuimalt oma arvamus. Mul paks nahk, kannatan ära.

Ja nõnda meie härra Koer hommikuti magab. öösel põrandal , pärast hommiku pissi tuleb voodisse vedelema.

crimson

• View Profile
« Reply #947 on: January 03, 2017, 14:13:24 »

Pakun kaaluks nii 57.
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

Liinu

• View Profile
« Reply #948 on: January 03, 2017, 14:19:36 »

Pakun kaaluks nii 57.

kahjuks vale, vähe võitu pakkusid

aga super, et julgesid üldse pakkuda :D

Jeebu

• TONIC CLUB
  • Asjad loksuvad ise paika.
    • View Profile
« Reply #949 on: January 03, 2017, 14:27:53 »

Head uut !
Pakuks siis 65 kg ;D

Liinu

• View Profile
« Reply #950 on: January 03, 2017, 15:29:50 »

Head uut !
Pakuks siis 65 kg ;D

65kg on õige pisu palju

UrTz

• View Profile
« Reply #951 on: January 03, 2017, 16:46:26 »

62,5 :D

Liinu

• View Profile
« Reply #952 on: January 03, 2017, 19:52:13 »

62,5 :D

Ding-din-ding, võib öelda et meil on võitja!!!

Täpne on 62,4kg.  Aga tegelikult ma nii täpset vastust ei oodanudki! 8)

UrTz

• View Profile
« Reply #953 on: January 03, 2017, 20:41:33 »

Mul vahest veab igast pakkumistes ja loosides :D Räägitakse, et peaksin lotot mängima :D

Liinu

• View Profile
« Reply #954 on: January 04, 2017, 11:24:49 »

Mul vahest veab igast pakkumistes ja loosides :D Räägitakse, et peaksin lotot mängima :D

no vot! lotot võiksid tõesti  proovida ja kas fb jagamis mänge oled ka proovinud??

ma mõnda olen, mis mind tõesti ka huvitab ja paar korda olen isegi võitnud :D muidu üldiselt mul väga ei vea.

UrTz

• View Profile
« Reply #955 on: January 04, 2017, 11:52:09 »

Olen proovinud ja isegi midagi võitnud ka.

Liinu

• View Profile
« Reply #956 on: January 04, 2017, 14:40:32 »

eile tegin isegi trenni.. ikka see kodune trenni värk, xboxi peal. annab challengeid jms. kui korra oled teinud, siis järgmine kord on erinevate harjutuste juures ise ennast ületada. siuke äpp on. trenn oli ise enesest huvitav, isegi pisut naljakas - teemaks oli siis zombid. ehk esimese tsükkli harjutasid kuida "tugevamaks ja paremini" zombidega hakkama saada ning teine tsükkel siis samad asjad, kus zombid virvendasid kaadris ja pidid ette kujutama kuidas sa tuupi neile teed, nende eest ära põikad jms. video leidsin ka youtubest (kahjuks ei kasuta trennitegija kinecti, seega paremal pool mehike lihtsalt seisab)

aga täna võtan ette midagi, mida pole mitu kuud teinud. ehk siis teen oma riidekapi korda. seal on hetkel ikka paras mess. ei süsteemi, ega organiseeritust. Olen lihtsalt vältinud selle korda tegemist. pole tahtnud näha riideid, mis hetkel liiga kitsad ja kui endale selga venitan näen välja nagu vorstike  :o  Muidugi on riideid, mis mulle ka selga lähevad ja vead ära peidavad, aga noh. Tavaliselt kui kappi korrastasin, siis oli alati asju, mis oli mulle liiga suureks jäänud, nüüd siis pean organiseerima selle järgi, mis selga lähevad ja mis varsti selga mahuvad :D Jeeeshh!! Ikka positiivses võttes! Seoses sellega saab ju omale ka nn eesmärke panna ;)

Veronika

• Igav on olla normaalne!
    • View Profile
« Reply #957 on: January 04, 2017, 21:54:43 »

Peaks ka vist kapikoristuse ette võtma. Panin raseduse ajal järjest eest ära, mis selga ei läinud ja nüüd topin järjest kappi tagasi, aga kuidagi kitsaks kisub. Suureks jäänud riided on mul muidu kombeks kohe ära "likvideerida" ja nüüd juba võib selle sorteerimise ette võtta küll :) Aga meespere arvates on mul muidugi lihtsalt liiga palju riideid ;D Ise olen selle väitega ainult pooleldi nõus - trenniriideid on tõesti omajagu kogunenud :)

Ja kaks paari oma "eesmärgi-pükse" otsisin ka täna kapist välja :)
« Last Edit: January 04, 2017, 21:57:33 by Veronika »
Läbi RASKUSTE tähtede poole ;)

Liinu

• View Profile
« Reply #958 on: January 05, 2017, 15:04:26 »

Ma olen ka ära likvideerinud kõik riided, mis suured olid. Nih et tagasiteed ei oleks :)  Mul ka mees küsib, kas mul ikka on 10 trennipluusi vaja. Kõige naljakam aga see, et endal on samamoodi 107 erinevat treening pluusi :D

Liinu

• View Profile
« Reply #959 on: January 06, 2017, 14:47:34 »

Kui nüüd natuke eesmärkidest veel rääkida täpsemalt. Siis on mul on eesmärk, mis on jaotatud etapideks.
Põhieesmärk oleks jõuda 54,9 kg peale.
algkaal on siis 62,4 kg
1. eesmärk - 59,9 kg
2. eesmärk 56,9 kg
3. eesmärk 54,9 kg

Nädala eesmärk on siis 61,9 kg ehk siis homseks. Kuna ema leidis ka, et oleks vaja kaalu langetada (ilma et ta teadis, et ka meie oleme sellega tegelema hakanud), siis leppisime kokku kaalumis päevaks laupäev. Mu ema on imeilus inimene. Ilmselt arvavad kõik lapsed seda oma emade kohta. Aga minu meelest näeb ta oma 53 aasta kohta näost väga ilus välja. Panen pildi ka, kuigi see 2015 tehtud, siis vanemaks ta küll ei ole läinud.

Oih nüüd läksin teemast nats kõrvale.. täna planeerisin ka oma aeda pisut, mida kevadel siis tegema hakata. nii mõnigi asi on juba tehtud - kuur ja koera aedik olemas. Mida pildile unustasin teha on koera terass, ehk siis aedikusse kuudiukse (kuut asub kuuris) ette. Et mõnus beežitada oleks.
Ümber maja on kivi teerada olemas, killuteerada kuurini on ka olemas, aed maja ja kuuri vahel (see peenike joon) on ka olemas. Aiaväravast teerajani on vaja veel üks kivist rada teha ja siis sinna nurka maasika peenar. Ürdiaed on olemas, aga vajab täiendamist (hetkel on seal ka maasikad ja mõned lilled). Lillepeenar on poolik, kraavi äär, mida plaanilpole aga suunatud noolekestega hiirehernes ja mingid empsi käest saadud lilled, on vaja teha. Lisaks seoses haigusega jäi ka osa kraavi äärt kivideta (kes veel mäletab seda projekti). See vaja lõpetada. Ja muidugi muru - muru parandust vaja ka kõvasti teha. Tegelikult tulevad aia peale ka piklikud lillepotid, amplitaimed jms. Aga see on selline jooksev töö. Nii et keset suve pärige aru,kuidas läinud on ja mis tehtud on. Ahjaa, kuur tuleb ka ära värvida.
Pages: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 73   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything