wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 72   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 236927 times)

Helerin

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
Re: Liina blogi: Tagasi rajal
« Reply #930 on: October 08, 2016, 14:13:05 »

Ilus kutz! Sa ise ka muidugi. :)
"It doesn't take a hero to order men into battle. It takes a hero to be one of those men going into battle." Gen. Norman Schwarzkopf

Liinu

• View Profile
« Reply #931 on: October 09, 2016, 15:47:27 »

Aitähh Helerin!

Ilus tõesti, aga ka väga tugeva iseloomuga koer, domineeriv. Päris palju oleme temaga vaeva näinud ja siin kohal pole nn töö temaga veel lõppenud. Endiselt ei meeldi talle kassid ja teised koerad ning kahtlased inimesed! Ja muidugi kuna tegemist on Lääne-Siberi laikaga, kes oma tõupõhiselt on tõkestav jahikoer ja teeb tööd oma häälega, siis haugub ta üsna oma jagu (kuigi meie kuts ei ole jahil käiv koer ega ole ka selleks koolitatud). Ehk siis iga päevaselt teen tööd et kindlustada ja tugevdada oma karjajuhi rolli. Ta pole ideaalne koer, aga minu jaoks parim koer!

tänane trenn on koos plikuskaga - xbox kinect. ja vaatame siis kas Just Dance või Fighter Within

God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #932 on: October 14, 2016, 11:51:06 »

Kusjuures kas kellegil on kogemusi verevedeldaja clopidogreliga? Mulle tundub nagu see ajaks mind paksuks. Alates sellest kui olen seda võtnud on mul tegelikult kaalus 5kg juurde tulnud. Ehk siis 3 kuuga. Ma muutkui murtsin pead, miks kaal ei lange ja hoopis tõuseb. Nüüd kui kuur läbi ja pea nädala jagu pole neid võtnud, on kaal hakkanud alla poole vaikselt minema.
Hetkel on see muidugi oletus... võib olla olen lihtsalt ise nädala jooksul tublim olnud. Oehh..

Helerin

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #933 on: October 15, 2016, 13:21:17 »

Üldiselt esineb kaalutõusu selle ravimiga pigem vanemas eas. Minu eriala patsiendid enamused kasutavad, isegi just vanemad, ja ma ei ole täheldanud, et kaaluprobleemi oleks. Soovitan arstiga arutada, leida ehk muu põhjus.
Miks võtma hakkasid üldse, mis juhtus?
"It doesn't take a hero to order men into battle. It takes a hero to be one of those men going into battle." Gen. Norman Schwarzkopf

Liinu

• View Profile
« Reply #934 on: October 16, 2016, 17:20:52 »

Kui mõned lehed tagasi võtad siis seal kirjutasin pikemalt, aga lühidalt kokku võttes - juuli algul oli mul ajuinfarkt.
Hetkel kuur läbi ja peabki arsti juurde minema, et mis edasi. Et ehk nüüd südameaspiriini võtma hakata.
Mis eriala sul muidu täpsemalt on? 

Põhjus on hetkel veel tuvastamata, ootan geeni testide vastuseid.aAA

Helerin

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #935 on: October 16, 2016, 19:14:46 »

Oppa... tõsine asi. Seda ma ei teadnud. Eriala sellessuhtes, et siiani kahes osakonnas järjest olen olnud veresoontekirurgia peal.

Liinu

• View Profile
« Reply #936 on: October 16, 2016, 23:09:51 »

Tekkis jah tromb. Eks näha ole, kas geneetika annab vastuse. Aga noh läks hästi ja tüsistusi pole. Õhtul olen küll väsinum kui tavaliselt, aga eks ma veel mingis mõttes taastun. Pea valutab hästi tihti, aga see ka pigem väsimusega seotud.

Liinu

• View Profile
« Reply #937 on: October 23, 2016, 14:42:11 »

Eile sai lõpuks ahjupraadi tehtud. Kuna lihatükk oli suur ja ahjupott väike, siis kahjuks porgandeid sinna eriti juurde ei mahtunud´:(
küll aga oli lihatükk parajad 3,5 tundi ahjus ja oli ideaalselt pehme. Lagunes iseenesest lausa :P No ja kuna porgandeid oli vähe siis kõrvale herne puder. Jube hea kraam ja väga lihtne teha.

1-2 kartulit pehmeks keeta, 1 kg pakk külmutatud herneid juurde. Hautad herned ka pehmeks, paned minut enne tulelt tõstmist ohtralt veel värskeid piparmündi lehti juurde. valad vee ära, tambid pudruks või püreestad. Mulle isiklikult meeldib kui herned on lihtsalt katki tambitud. natuke 82% võid juurde ja ime hea värviline lisand juures lihal :D

Reedel käisime lapsega ratastega lasteaiaas. oi jumal terve see 2 km laps karjus, kuidas ta ei jaksa sõita ja sada muud häda. Täitsa hullumaja! Aga midagi teha polnud - karjus ja sõitis! Ja pärast pidi tagasi ka veel sõitma :D  tegelikkuses on ta rattaga palju pikemaid maid sõitnud, aga seekord oli siis nii, et ei jaksanud kuidagi.
 Eile patustasin - sõin jäätist natuke  ::)

aga täna siis mõtlen, et peaks vist ehk rattaga poes käims, kui juhuslikult naabrinaisel pole poodi asja. Kuna krõbinad said otsa, siis koerale pole midagi süüa anda. Seega tuleb talle poest hakkliha, guljašši vms tuua. Ehk ta siis täna nn toortoidu peal. Neid poe krõbinaid koerale elu sees ei anna! isegi poekonserve ei anna. Kunagi olen poest konservi talle isegi ostnud, ta jättis pool alles. See on väga kõnekas märk, kuna ta konservi ei jäta iialgi alles. Seega järelikult seal on suht sodi sees. Ja kui aus olla - kui ma ikka panen koerale näiteks loomapoest ostetud Animonda Grand Carno konservi, siis andke andeks, sööks isegi!

« Last Edit: October 23, 2016, 14:56:12 by Liinu »

dront

• View Profile
« Reply #938 on: October 23, 2016, 21:52:23 »

Mul on kaks kassi , noorem ei söö üldse konservi , mitte mingisugust.
Vanem kass , väga vana juba , oksendab välja kõik odavad konservid , aktsepteerib ainult senior krõbinaid ja suudab seedida kvaliteetseid konserve(väheseid) Vanusega on seedimine hellaks muutunud ja solk mida müüakse söögina tuleb kõik samast otsast välja kust sisse läheb.   
Kanafilee ja hapukoor - pole probleemi.

Noorele loomale anna või viinereid , liputab saba ja/või lööb nurru , aga nõrgem organism näitab ilusti välja mis on mis.

Missisryan

• OZONE GYM
  • happiness is just a state of mind...
    • View Profile
« Reply #939 on: October 23, 2016, 22:40:29 »

Mul on kaks kassi , noorem ei söö üldse konservi , mitte mingisugust.
Vanem kass , väga vana juba , oksendab välja kõik odavad konservid , aktsepteerib ainult senior krõbinaid ja suudab seedida kvaliteetseid konserve(väheseid) Vanusega on seedimine hellaks muutunud ja solk mida müüakse söögina tuleb kõik samast otsast välja kust sisse läheb.   
Kanafilee ja hapukoor - pole probleemi.

Noorele loomale anna või viinereid , liputab saba ja/või lööb nurru , aga nõrgem organism näitab ilusti välja mis on mis.

Mul ka vanem kass ja sama asi, oksendab jama kohe välja. Ja kui vorst on natuke lõhnama hakanud siis üldse ei söö.
Mind over the body!

Liinu

• View Profile
« Reply #940 on: October 24, 2016, 14:54:56 »

kassid üldse on veidi pirtsakamad ja valivamad toidu suhtes. aga eks loomadele naturaalne on parim. Ehkki kvaliteet krõbina nn poe krõbina vahe on see, et kvaliteet krõbinates liha protsent suurem, poe omad on nisujahu täis. Tänu sellele nii kass kui koer sööb nn poe krõbinaid koguseliselt rohkem, kuna ta ei saa lihtsalt kõhtu täis. Ja muidugi välja heide on kohe üka paras miin (eriti koertel).

Mul naabrinaine katsetab suitsuvorste kassi peal - kui kass sööb, siis tasub isegi süüa. Kui isegi kass ei söö, siis pole ise ka mõtete süüa :D
Aga jah, koer meil sööb mustikaid, vaarikaidki kui talle neid pakkuda, aga vat mingi jama krõbin - söö ise kui tahad.

aga täna sai siis lastele lihastrenn-võhma trenn tehtud.. ehk isegi väikseks intervall trenniks võiks nimetada. Tegin ise ka kõik täis pingega kaasa, väga mõnus oli. Kuid lastest ikka päris kõik tunni lõpuni vastu ei pidanud. No üks laps oli ikka otse voodist tulnud - nii armas nägi seal välja :D seoses koolivaheajaga tegime lastega trenni kell 11, aga teine trenn on ikka samal ajal, kell 17. Neil tulevad täna tunni sisesed võistlused :P Kui muidu veavad seanahka, siis üks teisega võistlema pannes pingutavad korralikult :D

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #941 on: October 24, 2016, 15:07:45 »

Ei ole väga adekvaatne katsemeetod - olemas kass, keda ei meelita ka keskmise näljaga mingit toorest fileed sööma, ei liha-, kala-, kana. Keskmise "kvaliteediga" poekrõbinad lähevad aga küll. Zeleega asjadest sööb reeglina vaid zelee ära. Siiani ei ole ka märkimisväärseid seedeprobleeme olnud, praktiliselt 0, ptüiptüi. Karv läigib, tuju ok - ca 6 a vanusena on mängulusti küllaga. Isegi siiamitele tüüpilisi silmaprobleeme õieti ei esine.

Liinu

• View Profile
« Reply #942 on: October 24, 2016, 16:51:47 »

Kusjuures- mul ka koer ei söö toorest kana, kala ja maksa. Väike kuumtöötlus ja siis sobib. Samas toores sealiha sobib igas asendis. Eks see palju oleneb harjumusest ka.

Samas ka kanamaitselised krõbinad väga ei lähe. Kui oliiviõliga üle kallata,siis sobib.

Siin siis hommikune mäng maiusepalliga

Liinu

• View Profile
« Reply #943 on: November 02, 2016, 21:49:53 »

noo niih... vahe peal mõtles mees ka et läheb dieedile :D kõhukest tal küll ei ole, pigem selline õrn peki kiht kõhul, millest tahab lahti saada. ja mul on suur peki kiht,millest tahan lahti saada  ;D
nii et vähemalt pole mul kodus mingit jura, mis ahvatlust võib tekitada.

aga väljas söömistest. ma ikka püüan nn "ellu jääda".  Näiteks välja süües ma palun kastme ja kartuli ära jätta ning asendada see salatiga. ahjaaa.. supermarketites mulle meeldib salatibaarides käia - teate küll neid Rimi ja Prisma omasid. Tõstad mida soovid ja saad veel ära ka kaaluda. kastme saad ka vastavalt oma maitsele,, enamasti alati 2-3 lihalist lisandit ka võimalik salatile lisada.

eile oli küll päris hullumeelne päev. ehk siis 4 tundi lastega ja tund veel naiste trenni, kus ise kaasa tegin, mitte ei olnud treeneri ametis. Ei oskanud jälle ei öelda ning lubasin kava ära õppida ja Gymnafestil osaleda. Nii et jah, tekitasin endale mõned pikemad päevad...

Liinu

• View Profile
« Reply #944 on: January 02, 2017, 12:57:56 »

Uuel aastal uue hooga korduvad kõik vanad vead!!

Ma siiralt loodan, et see on see viga, mis ma 5 aastat tagasi tegin - ehk võtsin ennast tõsiselt kätte ja olin täitsa vägevas vormis suvalise piffi kohta.

Aga tegelikult jah, võtsin oma vana menüü ikka päris korralikult ette, lisaks sai mehele Kalmuse käest kavad tellitud. Alustasime eile! Pärast lõunasööki,  mis oli täpselt kaalutud ja värki, küsisin mehelt, kas kõht sai täis?? Ta patsutas vatsa ja lausus, et oojaa.. enamgi veel.

mainin ära, et see 1.jaanuar pole mitte seepärast algus päev, et märgib mingeid suuri üüratuid lubadusi, vaid see tõttu, et see lihtsalt juhtus nii. Oleks muidugi võinud varem alustada, aga olime vahe peal mõlemad tõbised ja söögist väga ei hoolinudki. Ja muidugi lisaks veel need jõulud jms. Lihtsalt püüdime elimineerida võimalused enda sabotaažiks. vanast aastast jäi lauale iseloomu proovikivi - ehk pakk krõpse. Mees mainis, et ei, need tuleb ikka kuhugi kappi ära peita :D Ahjaa - kapid on ka jubedalt kommikarpe jms täis. Tuleb tantsulastele sisse sööta  ;D

Aga miks JÄLLE uuesti?? Eks te minu põhjusi juba teate - ei saa endaga hakkama :P Aga mees mul ju tegelikult pontšik ei olegi üldse. Kõva sportlane ja loobib u 5-7 korda nädalas oma disce korraga 3-5 tundi. Aga antud hetkel toitumine lihtsalt ei toeta tema sportlikuaktiivsust ja lihasarengut. Õigemini on ta jõõudnud sinna punkti, kus 1 cm pekki kiht kõhul muudab torso liigutused aeglaseks, mis tõttu ei tule viskele juurde funki, kaugust jms. 

Eks siin hakkab m9ingi hetk siis tulema, miskeid tulemusi ka. Ma arvan, loodan, tahan! Ja muidugi meie vaene laps peab ka kõike sama sööma mida meiegi.. ha hahaaa... Aga tegelikult ta on meil nagu  nii juurikate sööja, pigem tegu, et ta veidi liha ka sööks.

Pilt siis mehest ja minust
« Last Edit: January 02, 2017, 13:16:55 by Liinu »
Pages: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 72   Go Up

Kaubamaja
youtube