wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 72   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 242834 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Tagasi rajal
« Reply #870 on: April 20, 2016, 10:51:03 »

Hetkel on küll siuke tunne, et kaalule mitte mingit, mitte kuidagi loota ei ole ehkki kaal näitab -700g.

et ma ei teagi mida öelda veel, vaadake video parem

! No longer available
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Cocliosttro

• without losing enthusiasm
    • View Profile
« Reply #871 on: April 20, 2016, 11:45:13 »

aia :P
Success is going from failure to failure without losing enthusiasm

Liinu

• View Profile
« Reply #872 on: April 20, 2016, 13:21:38 »

hehh.. üritan meelde tuletada trenni huvilistele, et pärast trenni võiks venitada ka..
et nagu promo või kampaania.. irw
tegelikkuses video on tehtud enne jazztantsu tundi lastega... aega veel oli ja lapsi polnud saalis  :P

Liinu

• View Profile
« Reply #873 on: April 21, 2016, 10:18:47 »

eile sai kerge poeskäik tehtud..
kaubalist oli selline koos kommentaaridega:
broileri maks - koerale
paprika - mu laps jumaldab paprikat ja krõbistab seda hea meelega
kirss-tomatid
viinamarjad
Valio banaani proteiinikohupiimakreem - ma ei tea, se nimi kõlab nii ajuvabalt, aga kuna see pole nii magus, siis mulle meeldib
seavälisfilee
2 kohupiimatoru - lapsele magustoiduks ja valguallikaks, kuna ta meil vägisi kipub taimetoitlaseks ja liha ei söö, pekki sööks küll
battarey suhkruvaba energiajooks - ja lausa 2 tk ostsin ja endale
2 üllatusmuna - üks oma lapsele, teine naabri lapsele
sepik
juust
Saaremaa 82% või - seekord tavaline, aga muidu päikesekuivatatud tomatitega Saaremaavõi on väga hea, karulaugu oma pole veel proovinud

selline list oli siis eile
tänane kaal näitas isegi -200g :) Rõhutan sõna isegi

Liinu

• View Profile
« Reply #874 on: April 22, 2016, 22:38:30 »

tänane nn trenn oli killu loopimine ehk projekt "killust teerada". sai ikka päris üle tunni aja seda kildu kokku rehitsetud ja labidaga loobitud. üks hetk veel avastasin, et labidaga mööbeldades surun jala vastu labida käepidet - RAUDSELT on seal nüüd sinikas. või siis vähemalt homseks on. tavaliselt kipub nii olema, et hommikuti avastan omal jalgadelt mingeid imelikke sinikaid. Viskan veel nalja abikaasale, et ta peksab mind öösiti.  ;D

mõnel võib jälle peas küsimus tekkida, kus siis abikaasa oli, kui ma kildu loopisin. Töööööööl oli ja on veel praegu ka. Selline öötöö mees meil hetkel.

Jaa.. ja ürdi aiake ka vaikselt valmib :P Nüüd aga koerale järgi - on teine omale korraliku pommivarjendi kaevanud. Homme loobin (või loobib mees) ta kaevetööd kinni ja siis on ta meil jälle solvunud, et me ta töö oleme ära rikkunud  ;D

Liinu

• View Profile
« Reply #875 on: May 08, 2016, 11:43:11 »

huhh.. lõpuks päev kodus vabana.. nii öelda vabana siis. eks see ikka läheb kaevamise jms aia tööde alla. eile sai muru kastetud. muideks muru ka alles külvatud, nii et läheb veel aega. aga peenra peal on spinat ja till mulla seest nina välja pistnud. ja kuna ripp maasikas pea kuu aega öösiti ja jahedate ilmadega toas olnud, siis seal juba pooltest õitest marjad tulekul. tõenäoliselt enne jaani saame oma esimesed maasikad potist :P

no ja muidugi üks mõnus jalutuskäik Laikaga tuleb ka ette võtta. Viimasel ajal meil kuidagi eriti mõnusad jalutus käigud olnud, sest mere vesi on nii soe, et võime läbi lainete hüpata joosta mängida :P

kaalu peal pole käinud, kardan natukene ka. aga mees lubas emadepäeva kingituseks ratta homme hooldusesse viia. Jeiii!!!

ahjaa... nädal tagasi astusin kuuris väga kehvasti ja hüppeliiges käis pahupidi :S auts auts auts.. aga naabrinaine on mul füsio ja vaatas üle ja teipisime kinni, et vähe stabiilsem oleks. nii et mul nüüd ilus sinine jalg.. hahaa..

pildike siis eilsest suplusest. pilt on küll vähe madalamas vees tehtud, aga käisime kuni põlveni vees.

Missisryan

• OZONE GYM
  • happiness is just a state of mind...
    • View Profile
« Reply #876 on: May 08, 2016, 12:42:44 »

Natuke olen kade, teil on hea soe! Samas endal on nii palju tööd ja nagunii aega õue minna ei ole ja väline soe kütaks mu kööki ka nii et töötegemine oleks raskendatud (võikreem voolab minema :D ) Nii et lepin oma +16 kraadiga ihhii
Mind over the body!

Liinu

• View Profile
« Reply #877 on: May 10, 2016, 10:53:42 »

Aga kolmapäeva ööseks lubas -5 kraadi. Ja nädala lõpus pildi jälld jahedaks minema  :( :(  nii et naudime kuni veel saame.. 

Eile tegin härraga kerge 5,5km jalutus käigu. Isegi jooksime 100m jagu. Hahaa... ütlen isegi seepärast, et mul ikka põlved nii läbi et joostes lööb valu põlve. Ja ime - koer jooksis minu tempos ja ei üritanudki minust mööda tormata. Tavaliselt jooksu sammudega tuleb tal üks hetk funk sisse ja tormab kui pöörane - kõrvad vastu pead, ja rull saba taga sirgu  ;D

Missisryan

• OZONE GYM
  • happiness is just a state of mind...
    • View Profile
« Reply #878 on: May 10, 2016, 11:58:16 »

Aga kolmapäeva ööseks lubas -5 kraadi. Ja nädala lõpus pildi jälld jahedaks minema  :( :(  nii et naudime kuni veel saame.. 

Eile tegin härraga kerge 5,5km jalutus käigu. Isegi jooksime 100m jagu. Hahaa... ütlen isegi seepärast, et mul ikka põlved nii läbi et joostes lööb valu põlve. Ja ime - koer jooksis minu tempos ja ei üritanudki minust mööda tormata. Tavaliselt jooksu sammudega tuleb tal üks hetk funk sisse ja tormab kui pöörane - kõrvad vastu pead, ja rull saba taga sirgu  ;D

Millest nii läbi siis? Tantsimisest.. ja pidevalt niimoodi? Jama ju.
Mind over the body!

Liinu

• View Profile
« Reply #879 on: May 10, 2016, 21:50:24 »

Tantsimisest jah...vanuses 25+ hakkas just tunda andma. Tantsides ei anna absoluutselt tunda, hüpates ka mitte. Joostes aga ai-ai. Ilmselt puudub mul jooksu õige tehnika ning tekib põrutus moment põlvedes. Samas viimane kord rannas pehmel kõrkja ja adru peal koeraga joosta oli väga mõnus. Üldiselt kui sprinti ja kiireid suuna muutusi teha on kõik ok. Kui sügisel koeraga agilityt tegin, siis polnud kordagi põlvedes valu joostes. Agilitys siis treening 15 min ja siis u 15 min paus (sel ajal teeb teine koer trenni rajal).

Liinu

• View Profile
« Reply #880 on: May 17, 2016, 12:36:37 »

Jah, seekord midagi sarjast Liina ja tema pöörased ideed. Ehk plaan selline, et tahaks kodus kraavi ääre kive täis panna ja.kivide vahel peaks olema lilled, mis ise ajavad ennast laiali ehk siis ki iktaimla puhmad. Eks alguse tegin paar nädalat tagasi kui rsimese osa ära ladusin (esimene pilt). Eile sai siis natuke juurde laotud ja lillekesi vahele istutatud. Selline korralik kivi vedamine. Mõni kivi oli ikka päris raske ja käru vedada, mis kive täis, on ka täitsa jõutrenn :)

Aga hetkel siis tulemus selline, kõvasti kive veel juurde vaja ja muidugi oodata, et lilled vohama hakkaks.

dront

• View Profile
« Reply #881 on: May 17, 2016, 18:44:09 »

Jah, seekord midagi sarjast Liina ja tema pöörased ideed. Ehk plaan selline, et tahaks kodus kraavi ääre kive täis panna ja.kivide vahel peaks olema lilled, mis ise ajavad ennast laiali ehk siis ki iktaimla puhmad. Eks alguse tegin paar nädalat tagasi kui rsimese osa ära ladusin (esimene pilt). Eile sai siis natuke juurde laotud ja lillekesi vahele istutatud. Selline korralik kivi vedamine. Mõni kivi oli ikka päris raske ja käru vedada, mis kive täis, on ka täitsa jõutrenn :)

Aga hetkel siis tulemus selline, kõvasti kive veel juurde vaja ja muidugi oodata, et lilled vohama hakkaks.
Eriti vahva on üherattalise käruga kive või liiva või küttepuuhalgusid enda ees lükata. Kõigil ei ole kodus sellist võimalust , aga kindlasti on mõni tuttav kellel on käru , kindlasti on.

Liinu

• View Profile
« Reply #882 on: May 17, 2016, 20:22:00 »

Eriti vahva on üherattalise käruga kive või liiva või küttepuuhalgusid enda ees lükata. Kõigil ei ole kodus sellist võimalust , aga kindlasti on mõni tuttav kellel on käru , kindlasti on.

oi ma isegi ei tahaks mõelda :D  mul oli küll kahe rattaline, aga üks ratas täitsa töss ja sõidab põhimõtteliselt velje peal. eriti kui kivid sisse panna. Lükata ei tea kas oleks õnnestunudki, vedasin järgi. Mul lühikesed jalad ei tõmba käru vastu jalgu :D

Liinu

• View Profile
« Reply #883 on: May 18, 2016, 10:29:09 »

Täna avaldan oma matsaka kaalu. Koos pildig ja puha. Kes viitsib võib otsida blogist pilldi milline ma enam vähem vormis olin.,

Jah, minu kaal tänase päeva seisuga on 58,8 kg. On vahe peal ka parem olnud, kõige hullem on olnud 59,5kg.

dront

• View Profile
« Reply #884 on: May 18, 2016, 17:15:40 »

Matsakusest on asi kaugel. Vaatamata "megasuurele" kaalunumbrile käivad jalad ikka kaelataha nagu niuhti ma eeldan?
Pages: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 72   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything