wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 73   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 253983 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Tagasi rajal
« Reply #855 on: January 26, 2016, 22:35:08 »

eile tegin oma 1-3 klassi tantsupiigadele lihaste tunni. jah.. üks tüdruk on mul ikka nii nii nääpsuke, et ei suuda ühte kõhulihast ka ära teha, rääkimata kõigest muust. Nutt tuli peale, kohe täitsa ausalt!

ahjaa muide - viimased 2 kuud kõikide tantsulaste tunde olen alustanud 3.00-3.30 minise jooksu ja kergete hüpakutega, viimase 30 sek ajal veel kätekoordinatsioon juurde. Lihtsalt et vastupidavust tõsta. No mõne jaoks on see katsumus. Täna nats suuremate lastega proovisin 4 minutilist.. jahh enamus oli enne lõppu pool surnud  :( aga see tähendab ainult seda, et tuleb jätkata sama asjaga, sest keskelt läbi üks tants, mis tuleb algusest lõpuni vastu pidada, kestabki 3-4 minutit.

aga täna sai jälle üks xbox fitnessi trenn tehtud 3x10 mini trenn siis seekord (fat burn, abs ja upperbody). Täitsa mõnus oli! Nüüd muidugi laps taidleb Just dance 2014.Njaa - ammu pole seda plaati mängitud, muidu ikka kogu aeg 2015 oma. Sõbrapäevaks võiks keegi kinkida JustDance 2016  ::) tegelikult on tore, et Just dance 2015 ei mängita. sealt kõik tantsud juba peas ja muidugi kui palju on saadud tantsitud piigaga selle mussi järgi.. ja järjest, järjest.. mina siis jõuluvana rollis alati..

God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #856 on: January 27, 2016, 19:39:17 »

täna teen nn vaba päeva ja homme trenni päeva, sest homme mul nagu nii ainult üks lastetund :D
see nädal see kaaluke ei taha kuidagi liikuda, vee tarnbimine on ka kuidagi kehv. Täna lisasin päris palju vett oma päeva, lisaks hakkasin kasutama nutridata.ee lehekülge, et menüül rohkem silma peal hoida. Kusjuures minuga on nii, et kui ma kuskile hakkan asju üles märkima, läheb asi kohe poole paremaks. sellised mõttetud vahepalad kohe vähenevad, nii et loodame, et saab ikk kaalu liikuma.

Täna oli lõunaks ja õhtusöögiks ahjuforell - nämm, nämm, nämm.. Ja lahjem kartulipuder - ehk siis piima vähem, selle asemel vett ja 82% võid panin ka tsips vähem. No ja muidugi kogus sai ka välja arvutatud :P Aga vähemalt laps sööb kartuliputru hästi :D

ja üks pilt küll jõuludest, aga vähemalt enam vähem näide, milline pehmeke hetkel olen :D

crimson

• View Profile
« Reply #857 on: January 27, 2016, 20:47:26 »

Pole sul häda midagi, väga ilus :)
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

Liinu

• View Profile
« Reply #858 on: January 28, 2016, 13:59:30 »

lihastest küll midagi väga järgi pole.. tugevus isegi säilinud aga kuju küll kadunud ja polster ka ikka peal.
janoh.. käte puhul väga vahet pole, kas kaalun 5 kg rohkem või 5kg vähem mõõt ikka sama, lihase-rasva s´uhe muidugi erinev. mul üldse sinna ülekehasse väga ei tule juurde, jalad ja kõht aga koguvad kohe kõik endasse.

Liinu

• View Profile
« Reply #859 on: January 31, 2016, 17:27:28 »

kuri-muri, kuri-muri... see nädal nagu kopsti pluss 500g :( polnud nagu patustanud ega midagi, aga vot.. on nii!

ja vanemad tulid abikaasale alles nüüd sünnale. selle auks kohe ostsin kõige magusama sefiiritordi - Gustavi tordid vaarika-passionikreemi. Jube hea tort, aga jõhkralt, jõhkralt magus. elasin ennast välja omal selle nädalase plussi ja nüüd võin ennast kokku võtan ja hea tavajärgi endasi minna :D

uus nädal, uued päevad, uued toidu korrad :D

Missisryan

• OZONE GYM
  • happiness is just a state of mind...
    • View Profile
« Reply #860 on: January 31, 2016, 22:09:47 »

kuri-muri, kuri-muri... see nädal nagu kopsti pluss 500g :( polnud nagu patustanud ega midagi, aga vot.. on nii!

ja vanemad tulid abikaasale alles nüüd sünnale. selle auks kohe ostsin kõige magusama sefiiritordi - Gustavi tordid vaarika-passionikreemi. Jube hea tort, aga jõhkralt, jõhkralt magus. elasin ennast välja omal selle nädalase plussi ja nüüd võin ennast kokku võtan ja hea tavajärgi endasi minna :D

uus nädal, uued päevad, uued toidu korrad :D

vaarikas+passioon+sefiir.. sellest piisab et võita minu süda!! Andunud sefiiritortide fänn
Mind over the body!

Liinu

• View Profile
« Reply #861 on: February 01, 2016, 19:53:25 »

vaarikas+passioon+sefiir.. sellest piisab et võita minu süda!! Andunud sefiiritortide fänn

kuule jah.. põhi on ka veel kuidagi nii tehtud, et sokolaad miski suflee taoline asi ja jälle sokolaad, biskviiti suht vähe, aga suhkrut sajaga :P

Liinu

• View Profile
« Reply #862 on: February 05, 2016, 21:23:13 »

täna kaalule ei roninud.. läks kuidagi nii hommikul..
 täna tegin seoses koera treeninguga ka väikest jooksu, et ta suudaks ka jooksu pealt reageerida käsklusele ja suuna muutusele. ehk siis teisi sõnu omaniku ja koera vaheline kontakt, aga samas ei ole see kontakt-jooks. seega, kes sellest midagi teavad, selle video põhjal pole seda mõtet kommenteerida. et siis jaaa... video tänasest :D
muidugi olen paksult riides (tegelt mitte paksult vaid kõik on puhvis asjad), pluss jope all olev treening "põll"

Liinu

• View Profile
« Reply #863 on: February 08, 2016, 21:12:32 »

mhh.. täitsa äge on avastada, et kaal paneb täiega kelbast! mitte siis nö. minu mass vaid see aparaadi sunnik :)
näitab ikka väga ebareaalseid numbreid nii päeva lõikes, kui ka kahel erineval päeval samal kella ajal kaaludes. no mitte lihtsalt a la 1kg vahet, vaid ikka kilodes.. nii üles kui ka ebareaalselt madalaid numbreid. ega siis midagi - tuleb poest uued patareid muretseda  :-\

Liinu

• View Profile
« Reply #864 on: February 12, 2016, 16:35:28 »

mul ei ole midagi erilist lisada.. viimase nädala jooksul pole enda trennide jaoks üldse aega olnud. peale selle algas see nädal jälle sõitmine viljandi vahet, kus täidan õppejõu kohustusi. mis ühelt poolt teeb mind väga õnnelikuks ja teiselt poolt tähendab see kohu aeg pikki sõite bussiga ehk tagumiku laiaks istumist :/ 

mul hetkel pole muud lisada... täitsa sisutühi.. lihtsalt toitumine, toitumine, toitumine

Liinu

• View Profile
« Reply #865 on: February 13, 2016, 23:12:48 »

täna käisin kaalul ka :D -400g mis on selline enam vähem..see siis kahe nädala kohta.. töötame edasi!
tunnen ennast nagu see sinine kala nemo multikast :D

http://37.media.tumblr.com/7e3025dd4790a0a162b2d098609c4cb0/tumblr_n6m3b4kDzX1qgwefso2_500.gif

Liinu

• View Profile
« Reply #866 on: February 15, 2016, 13:03:02 »

mis te eile tegime.. me tegime mehega yogat. tal käed ja selg vähe kanged sllest disc-golfist ja loomulikul ta ju ei venita.. igalt poolt on ta meil kinni ka teibitud - põlv, õlg ja kõhupõikilihas. no nii me siis otsisime netist ühtteist ja tegelesime veidi yoga venitustega - eriti ülakehale.
seal ta siis ägises mõnust ja siis kasutasin tema peal ka mõned tai mashaashi võtteid.

täna hommikul oli kuidagi väga raske ennast üles ajada - aga oli vaja! kell 9 juba lasteaias liikumistundi läbi viimas :D vahvad lapsed on seal :D mu oma laps magas samal ajal kodus.. oli siin reedel väikese palavikuga ja ei tahtnud nagu täna veel aeda viia.

Liinu

• View Profile
« Reply #867 on: April 09, 2016, 23:13:17 »

Niisiis.. jäi üks pikem paus, oli üks stressi rohke olukord seoses tööga. polnud aega ei blogida ega enesega tegeleda. kogu selle perioodi jooksul ei käinud ka kaalul. täna siis käisin, hing natuke väreles. tulemus oli aga positiivne - pidama jäänud sinna, kus viimati oli. kahtlustasin, et asi palju palju hullem!
peale selle - teatas mul mees üks nädal aega tagasi, et meil on salendav peegel  :o seepärast siis peegelpilt ja kaal kuidagi kokku ei sobinudki >:( ehk siis kaal on hirmus, aga peegelpilt on täitsa vaadeldav.  Päris hirmus - peaks tunde andes ennast ka peeglist vaatama. irw nn töö juures ju kogu aeg peeglid, aga vat - polegi ennast peeglist vaadanud seal. ikka teen ja piilun peegli kaudu lapsi (eriti kui neile ise seljaga olen).

aga tänasepäeva juurde. sai veidi üks teist tehtud. näiteks käisime jalgsi poes edasi tagasi on kokku u 8km. Tibin sõitis selle maa maha jalgrattaga. no see jalgratta teema on tal veel vaevaline. üsna aeglaselt veel sõidab, abikatega ka veel alles. ja koeral oli muidugi vaja iga puu ja posti juures nuuskida. ja koju jõudes muidugi aitas Ellut rattast lenksust tõmmates ja teises käes oli koer, kes pole just väike nõrguke ja kellel kõik jäljed maast vaja üles võtta ja järgi uurida kuhu lähevad. nii et mõnikord peab ikka täitsa jõudu kasutama, et jälgi ajama ei läheks ja mulle järgneks.

kodus kiire söök - liha kirsstomatitega. no ei viitsinud salatit teha, lõikasin ainult kirss tomateid juurde. õhtuks oli päike ka välja tulnud, seega kobistasin välja võtsin labida ja reha ning loopisin koeraaedikus augud täis. jah - poolik on see aedik veel meil. kivid panemata, et kaevamist vältida. aga silusin ära tampisin liiva kinni ja vedasin esimese rea kive kohale. no ja siis veel see minu suur projekt - killu tee kuurini, mida siis hetkel ühele joonele ajan. selle killuga seoses on üks lugu, mida hetkel ei hakka seletama, sest see on üks pikem lugu. aga igatahes see nõuab hetkel suht palju füüsilist tööd ja labidaga killu viskamist.

et kus siis härra sel ajal oli. oi, härra on meil õige sportlaseks hakanud. käib ja loobib aga oma disce, täna käis jälle võistlustel. mingi täitsa suurem võistlus olevat olnud, mis kestis kella 8-19ni.

tegelikult tahaks koeraga rattaga sõitmas hakata käima, sest jooksmist minu tantsija põlved lihtsalt ei talu. aga see tähendab, et mul ratta külge ühte vidinat vaja, mille külge saaksin koera kinnitada. see hoiab koera eemal, et ta rataste alla ei jookseks ja samas hoiab käed vabad.

Liinu

• View Profile
« Reply #868 on: April 15, 2016, 13:48:16 »

Niisiis.. vahepeal soetasin omale uue telefoni, ehk et nüüd siis hakkan blogi pildikestega rikastama. 
Aga vahepeal sai siis pisut jalutatud ja tunde antud.  Üliõpilased on väga lahedad ning nendega on tore tööd teha :) 
Täna on üks tund veel pubedega ning siis tahaks oma tütrega tantsu teha. Jah, plaan teha temaga ükz tantsukava ja kui see õnnestub, siis võlks meid näiteks Hapukurgifestivalil näha.  :D
Seekord tuli selline igav postitus ja pilt on ka igav. Lihtsalt üks enekas meie jalutus käigust.. ja üks nõudlik hommikunägu (sa ju liigutasid ennast, seega oled üleval

Liinu

• View Profile
« Reply #869 on: April 16, 2016, 10:39:56 »

Täna tuleb hommikune postitus. Päeva plaanid:
Esiteks tuleb Kilingi-nõmmes käia  võimlemispeo ülevaatusel. Ehk et saab end pisut liigutad. Samal ajal on laps sünnipäeval sõbrannal. Tagasi jõudes tuleb laps kaasa haarata ja väike tööots teha pokkeri diilerina. Ahjaa, ei tea kas olen maininud, et diilerina ma enam ei tööta, küll aga käin aeg ajalt asendamas. Selline lepi g on siis minuga sõlmitud. Ei tahetud mind päris ära lasta.  Ja siis põhimõttleiselt ongi juba öö.

Pildike eilsest ka - ehk et pontsik veel veidi paindub
Pages: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 73   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything