wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 73   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 256538 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #825 on: September 09, 2014, 10:35:27 »

laupäeval käisin koolitusel, sain täitsa mõnusat uut infot.
praktiline tund oli hästi hästi mõnus ja täpselt mulle - jazz tants!! jeiii.. väga mõnus oli vahelduseks kellegi teise koreograafiat teha.
Pühapäev läks suht puhkepäevaliselt. ahjaa - Eleanorile käisime ujumismütsi ostmas. tal hakkab nüüd lasteaias ujumine :) nii tore! kuigi ei tea mina kuidas nad selle lapse seal basseinist välja saavad. Plikuška oli oma ujumismütsist nii sillas, et magama minnes nõudis seda omale pähe. ma muidugi laitsin maha selle idee, aga ega see teda heidutanud - kui tuled olid kustus, otsis tema oma ujumismütsi üles ja tõmbas pähe. Oh neid lapsi! Mina jälle võtsin selle tal peast, kui olin selle avastanud (tema muidugi magas siis juba).
eile oli esimene tund lasteaia lastega - oleks võinud paremini minna, aga ju lapsed oma mõtetega alles suves. aga küll hakkab paremaks minema. täna siis aga suts suuremate lastega 2 tundi. jeii :)
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #826 on: October 08, 2014, 10:24:49 »

pole olnud üldse aega blogi postitusi teha - nii palju sebimist lihtsalt on olnud! ja eks need sebimised nii pea ei lõppe, aga küll sellest aja jooksul, mitte täna! seekord hoopis teised jutud.
vahe peal oli Sony turbo vms kanali pealt selline saade nagu Operatsioon Osmin. ausalt see mees on täiesti segane, aga sain temalt ka pisikese idee - tema toitumis filosoofia on kala, salat ja vesi. mõtlesin, et nalja pärast proovin, katsetan. Vaatame kaua ma vastu pean! samas ma oma hommikusööki ei muuda - selleks jääb ikka puder ja kohv :D eile siis alustasin! täna on siis 2. päev sellise režiimiga.
ja nagu tellimise peale tõi isa mulle suitsuangeriat :P ta ei tea mu uuest toitumis katsetusest midagi..
ja muidugi - lõpuks annan ka ülevaate, kuidas kogu asi mind mõjutanud on :D  kuigi jah - tema filosoofia kohast treeningut ei tee. tantsutundi ja muude sebimiste kõrvalt ei ole mul hetkel selleks lihtsalt aega.

aga ka üks väike lõik sellest saatest

Liinu

• View Profile
« Reply #827 on: October 15, 2014, 11:34:08 »

niisiis, kuidas läheb minu kala-salat-vesi

pean tunnistama, et nädalavahetusel tuli sisse ka kala asemel kana. ja ka natuke leiba - käisin majast väljas diilerdamas ja paraku olid toidu valikud teised. valida viini vorstide, kartulisalati ja heeringavõileibade vahel, oli valikuks siiski heeringavõileivad :D aga vett ikka läks hulgim. pühapäeval patustasin ka jäätidega, esmas päeval asusin oma kala-salat-vesi  programmi juurde tagasi. tegelikult on joogiks olnud toidukõrvale ka mahl. kalast veel villand pole, täitsa harjub ja tuleb hulka ka huvitavaid leide.

kui nüüd aga tulemuste juurde minna, siis algkaaluks oli 55,7 kg, täna hommikune kaal 54,9 kg. kui see 5 ja 4 nüüd püsima jääks oleks äge :P

crimson

• View Profile
« Reply #828 on: October 15, 2014, 12:24:57 »

Ma üritan ka palju vedelikku juua. Teed näiteks. Ja eile öösel ma käisin seetöttu 3 korda WC-s.
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

Liinu

• View Profile
« Reply #829 on: October 15, 2014, 13:29:51 »

Ma üritan ka palju vedelikku juua. Teed näiteks. Ja eile öösel ma käisin seetöttu 3 korda WC-s.

hahaa.. ma vahel ösel tunnen, et tahaks vetsu minna ja no ei viitsi, lihtsalt ei viitsi.  jään kähku magama ja lähen hommikul. kuigi vahel tuleb juba umbes kella 6 ajal ikka wc ära käia.. ärkan tavaliselt alles 7.30 vms :D

Liinu

• View Profile
« Reply #830 on: October 17, 2014, 10:40:11 »

eile läks veits käest - ehk siis sõin mõned vahukommid. ise ka ei tea miks - lihtsalt. ahjaa - õhtusöögiks oli ka hoopis borš. elab üle - nüüd vähemalt jälle kala juures tagasi :P
ausalt - mul pole vist kunagi nii palju kala ja mereande külmikus ühekorraga olnud kui praegu. ja tundub hästi mõnus :P

Liinu

• View Profile
« Reply #831 on: January 09, 2016, 12:18:03 »

üle päris pika aja hakkan siin pisut nägu näitama.
põhjuseks on, et olen pehmeks muutunud. enda kohta nagu kohe väga. selle põhjuseks on kindlasti stress, kuna sügisel oli mul üks suurem ei saa öelda, et elu muutus, vaid pigem võimalus, mille sooritamine oli mulle äärmiselt oluline. Ehk siis - alates sügisest olen TÜ VKAs tantsukunsti õppejõud. Kusjuures esmakordselt üldse kirjutan sellest avalikult. Seda teavad üsna vähesed inimesed - need kellel vaja teada.
Tegeleda üliõpilastega on ülimalt nauditav ja inspireeriv. See inspireerib isegi lastega rohkem tegelema (et neil näiteks ei tekiks samu vigu, mis on praegustel üliõpilastel jne). aga pidev sõitmine Pärnu >>Viljandi vahel teeb oma töö, lisaks enese tõestamine õppejõuna.
 see oli väike eel-lugu, et pikemalt ehk kirjutan teine kord. Aga olulisema juurde! kaalunumber on nii kole, et ei julge mainidagi :S hakkan lihtsalt postitama maha läinud (või juurde tulnud) gramme. See pole uue aasta lubadus, see on lihtsalt fakt, mis oleks vaja ära teha. Ja noh, ega peeglisse pole ka hetkel meeldiv vaadata.

niissiis hetkel 4 päevaga on  - 1,1 kg

eufooriaks siiski põhjust pole, sest algkaal on võetud täpselt päevade ajal, mil keha hoiab rohkem vett kinni organismis. 

aga  hetkel on mul nüüd kodus ka selline tegelane :D  saage tuttavaks - ametlikult segavereline Lääne-Siberi laika, kellel nimeks Laika

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
  • Marek Kalmus - انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتا
    • View Profile
« Reply #832 on: January 09, 2016, 12:34:55 »

Uhuu keda ka nàha. :) Tere! ;)
انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتاة "مجنونة"

http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0

http://www.youtube.com/watch?v=W3rwk0O6vT0

RandoK

• View Profile
« Reply #833 on: January 09, 2016, 14:25:10 »

See puu on tuttav! Kas rannametsa e.Tolkuse raba peal? :)

crimson

• View Profile
« Reply #834 on: January 09, 2016, 14:30:24 »

Hei :) Tore sind taas näha. Küll sa oma kaalu uuesti ilusaks saad. Ennegi teinud ju :) Edu! (ja ma ei usu, et see kaalunumber niii kole olla saab, pildi järgi :)  )
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

kristo1979

• View Profile
« Reply #835 on: January 09, 2016, 14:34:22 »

Tubli ! Anna aint minna :)

Liinu

• View Profile
« Reply #836 on: January 09, 2016, 15:16:20 »

See puu on tuttav! Kas rannametsa e.Tolkuse raba peal? :)

Tolkuse raba jah. sai pärast jõule käidud. mööda kõrget luidet sai veel koos koeraga üles joostud (kus see vaatetorn on).
tegelikult kevadel kolisin linnast ära - Tahkuranda, nii et Tolkuse raba pole väga kugel ka :D

marek - muideks väga hea on sinu algnekava jälle ette võtta ja minna anda.

ahjaa - sügisel jooksis ka mu tütar sellest luitemäest onuga üles :)

RandoK

• View Profile
« Reply #837 on: January 09, 2016, 19:26:26 »

Vägev! Ma ise olen maalt ja hobusega pärit-Häädemeestelt 8)

Liinu

• View Profile
« Reply #838 on: January 09, 2016, 20:49:11 »

Väga lahe!
ma olen maakas, kes jõudis lõpuks maale tagasi :D

Liinu

• View Profile
« Reply #839 on: January 12, 2016, 12:55:14 »

no eile oli küll patukas.. abikaasal sünna, nii et sai tükike Daimitorti söödud ja punast veini peale kulistatud. eile oli üldse selline päev, et viisin lapse lasteaeda ja siis tulin koju magama tagasi. magasime mehega kuni kella 12ni ja siis kella 14 oli mul vaja juba tööle minna :D
ahjaa.. eile siis jäi mul asjad nii,et sain omale ühe uue võimlejategrupi juurde, keda treenida. ai kuidas mulle meeldib tööd teha :P enda trennide jaoks jääb seetõttu küll väga vähe aega (ainult nädalavahetus), aga mis teha.  seega tuleb toitumine rohkem kontrolli all hoida.

ahjaa - tavaliselt esmaspäeval ja reedel käin ma Boosti mahlabaarist omale proteiinismuutit võtmas. tavaliselt ma lihtsalt söön u kell 13 ja peale seda saan õhtusööki alles, kell 20-21 ajal. vahe peal on üks väike killuke aega, et üks smuuti võtta. eile aga hoopis otsustasin värskendava mahla smuuti võtta vms. Igatahes oli seal sees seller, õun, spinat, piparmünt ja kurk. Hea värskendav oli ja tegelikult jube lihtne ise teha, kuna mul endal on ka kodus mahlapress. Muidugi need, kes sellerit ei armasta, neile vist väga ei istu. aga mulle meeldis väga, selline pigem soolakas. magus kohe kindlasti mitte.
Pages: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 73   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything