wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 73   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 253989 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #795 on: August 04, 2014, 15:20:51 »

jah, kuna see kuu on üks loominguline töö ots ehk ühele neiule vaja kava luua, siis eile õhtul kell 12 oli ikka vaja vihtuma hakata. no eks kella ajaliselt varem oleks ikka suht hull olnud. ega kell 12 öösel oli ka ikka piisavalt hull - higi voolas ojadena. Täna oli õpetus päev, esimene jala hoog ja särk oli seljas mega märg. Nii et poolenisti trenn tehtud .. ha haa..
varsti panen asjad kokku, haaran lapse lasteaiast, viskan mehele ujukad tööle ja hüppame kõik kolmekesi jõkke! Täna ilmselt veel loon ja vihun tantsida ning homme jälle õpetama :D

God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #796 on: August 05, 2014, 16:09:33 »

*vahemärkus*

lihtsalt et (balleti)tantsijad ei ole lihtsalt kõhnad, vaid nad tõesti omavad päris arvestatavat lihast!

parker

• View Profile
« Reply #797 on: August 05, 2014, 20:40:46 »

Sa oled väga super naine. Jätka samas vaimus. Ilus vaadata  :D
Kindlasti oled väga andekas lisaks super vormile. Väga tubli.

Liinu

• View Profile
« Reply #798 on: August 06, 2014, 00:25:19 »

olgu siis öeldud, et nendel piltidel mina isiklikult ei ole!
esimese tantsija nime ei oska öelda, teine on ballettitantsija on Polina Semionova

Liinu

• View Profile
« Reply #799 on: August 12, 2014, 22:34:27 »

no ilmselgelt ei tule täna mitte midagi tähtsat..
ikka see sama jama ja igav jutt..
ühe pisikese tüdrukuga teeme tantsutreeninguid, kuna enamus kava selge, siis ma ise juba liigun vähem.. aga tema pöörleb, hüppab, viskab jalga :D ha haa :D mina istun maas ja olen tähtis - teen nii, aga vat rohkem naa, prooviks õige sellist varianti jne jne
uisutamas käisin viimati reedel ehk siis päris ammu. siis tuli ka kõigest 22km ja vsjoo!
söömises üritan tubli olla. aga hästi ei tule välja - ikka satub mõni küpsis või paranka hambusse. Jah, mul 3.aastane neiuke on avastanud küpsised, parankad ja kuivikud. Kui ta veel põnn oli, siis teda absoluutselt ei morjendanud sellised asjad. 1-2 ampsu ja vedelema need jäidki. Küpsise pakid vedelesid kodus.. noh vähemalt ei nõua ta mult enam kommi!
Nii et peab oma tugeva iseloomu jälle üles otsima. Ta vist on ka puhkusele läinud! :D

aga mul on tunne, et mu pisike piiga oli täna kuuma rabanduse äärel. Olime just lasteaiast koju jõudnud (lasteaed kodus on 300m kaugusel) ja hakkasin just süüa tegema, kui piiga tuli kööki ja kurtis, et tal on külm! Vaatan lapsel põsed punased ja suu ümbrus lumi valge nagu oleks kõrge palavik. katsun laps on jahe, aga laup oli ka higine. Ja siis plahvatas, et äkki on palavusest. Kähku pakkusin vett.. võttis lonksu, veensin teda teise lonksu veel võtma. Tahtis hirmsasti sülle ja tundus loid. Istusin laps süles diivanile, kui ta oma peakese mulle õlale pani ja silmad kinni hakkasid vajuma. Tõmbasin lapsel riided hoopis seljast! Märkasin, et laual oli kõrrejook. Mõtlesin seda veel pakkuda, aga pakk oli tilgatumaks juba joodud. Hents ütles, et neiu oli paki ära joonud väga kiiresti! Minut hiljem oli aga laps jälle rõõmus, aktiivne ja näost täiesti normaalne. Ilmselt see, et ta oli paki mahla ära joonud ja asjale suht kiirelt jaole saime, hoidis ära hullema.
Eks lasteaias jooksis ta ringi ja turnis. Kui parasjagu lasteaeda järgi läksin, siis kuulsin kuidas kasvataja lastele vett juua pakkus. Osad neist ei tahtnud juua, kas Ellu võttis juua või mitte, seda ma ei tea. Aga ilmselt mitte ja nii see vedeliku peetus tekkiski.. Kodus nende hullude 30 kraadise kuumusega meil seda probleemi polnud. Aga kodus saab ta väga väga lihtsalt vett kätte igal ajal, kuna meil on kodus veefilter, mis on  ühendatud valamu aluse veetoruga. seisab see kapi peal ja lapsel vaja ainult tass alla panna ja kraanile vajutada. Isegi tooli ei ole tal selleks vaja.

Liinu

• View Profile
« Reply #800 on: August 13, 2014, 13:51:36 »

kujutage ette, ma käisin JOOKSMAS! ei aja, ega distantsiga hiilata pole.. kõigest alla 4 km. Miski 3,6km vms

Mis ma siis sellest teada sain??
Võhma oleks, aga 20 aastat tantsu on jätnud oma jälje - keha on nii katki kui katki ikka. Kõik kevadel kimbutanud probleemid lõid välja!
Jooksin asfaldil, metsajooks oleks kindlasti parem olnud. Esimesel km hakkas tundma andma parema põlve lateraalne side, teisel km hakkas piinama vasaku jalalaba pöialuu (mul nimelt tantsu pärast jalalaba võlv liiga kõrge, mis tekitab liiga palju survet pöialuudes tänu millele on lamenenud varvaste alune võlv. noh teate küll neid suuri konte mis inimestel seal suure varba juures on! vot mul see sama kalduvus. olen sellest ennemgi siin juttu teinud) ja ega kolmaski km ilma probleemideta jäänud - valutama hakkas vasaku põlve mediaalne side ning parem põlv oli läinud välja kannatamatuks!! Jah - pole see jooksmine vanurile enam sobiv! peab ikka omade liistude ehk rulluisutamise juurde jääma, kuna siis pole põlvedel nii suurt koormust.
Jooksmise kasuks otsustasin täna see tõttu, et asfalt oli märg ja ilm selline kahtlane ja ootamatute vihmahoogudega. Jooksmine ja vihm on ju täitsa ok, aga uisutaisega enam mitte. Teeb liiga nii laagritele kui ka asfalt tõmbab libedaks.

ahjaa.. kaal on hetkel 55,3 kg

Missisryan

• OZONE GYM
  • happiness is just a state of mind...
    • View Profile
« Reply #801 on: August 13, 2014, 15:18:43 »

Vanur :D Ole nüüd!! Mul on endiselt pinges jalgadega probleemid, leebemalt aga mitte kadunud. Mõtlen kuhugi venitusse minna.. jooga, pilates äkki vms?
Mind over the body!

Liinu

• View Profile
« Reply #802 on: August 13, 2014, 15:34:12 »

Vanur :D Ole nüüd!! Mul on endiselt pinges jalgadega probleemid, leebemalt aga mitte kadunud. Mõtlen kuhugi venitusse minna.. jooga, pilates äkki vms?

mis sul nagu täpsemalt on, polegi nagu pihta saanud?? asi sidemetes, kõõlustes või lihastes? selles mõttes, et alati ei pruugi venitamine aidata ja kui valesti teha võib kasu asemel pigem kahju teha. Iseenesest jooga ja pilates pole paha

mul konkreestelt aitavad ainult vitamiinid-mineraalid, puhkus, süvalihaste treening ja õige spordiala valimine.

Missisryan

• OZONE GYM
    • View Profile
« Reply #803 on: August 13, 2014, 16:15:00 »

Füsioterapeudi arvamus oli et puusades on pinge ning see liigub mööda jala tagakülge alla sest reie tagakülg on ka pinges, põlve väliskülje peal ja sealt edasi sääremarja. Ilmselt on see ka seletus alaseljavaludele ja sellele et ma sirge seljaga istuda ei saa. St kui on selg kumer siis jalad sirgu aga kui selg sirge siis peavad jalad kõverdatud olema.

Alljärgnev pilt on minu jaoks võimatu, üks kahest on kõver :D

http://0.tqn.com/d/np/pilates/209-1.jpg

Segab elu täitsa sest terve juuli oli sääremari nii krampis et ei saanud hästi käia. Aeroobset ma muud ei teinudki kui marssisin Pärnu rannas sügavamasse vette ja tagasi. See oli väga terapeutiline  ;)
Mind over the body!

Liinu

• View Profile
« Reply #804 on: August 14, 2014, 16:13:01 »

Füsioterapeudi arvamus oli et puusades on pinge ning see liigub mööda jala tagakülge alla sest reie tagakülg on ka pinges, põlve väliskülje peal ja sealt edasi sääremarja. Ilmselt on see ka seletus alaseljavaludele ja sellele et ma sirge seljaga istuda ei saa. St kui on selg kumer siis jalad sirgu aga kui selg sirge siis peavad jalad kõverdatud olema.

Alljärgnev pilt on minu jaoks võimatu, üks kahest on kõver :D

http://0.tqn.com/d/np/pilates/209-1.jpg

Segab elu täitsa sest terve juuli oli sääremari nii krampis et ei saanud hästi käia. Aeroobset ma muud ei teinudki kui marssisin Pärnu rannas sügavamasse vette ja tagasi. See oli väga terapeutiline  ;)

päris huvitav probleem! füsioterapeut mažaaži ei soovitanud?? või miskeid harjutusi, mis aitaks??

Missisryan

• OZONE GYM
    • View Profile
« Reply #805 on: August 14, 2014, 16:46:22 »

Soovitas http://www.teachpe.com/images/jenny/hip_stretch.jpg seda. Muidugi minu jalg venitub vaid poolele teele. Kusjuures poisil/mehel mul ei ole seda probleemi, aga tüdruk on samasugune kööbakas selle koha pealt.

Venitamine aitab ja kui peaks kehvemaks minema siis lähen lasen end füsiol mudida veel. Eelmine kord oli väga mõnus.
Mind over the body!

Liinu

• View Profile
« Reply #806 on: August 14, 2014, 21:41:22 »

no eks see selline asi, millega peaks iga päev tööd tegema..

kusjuures mul endal on see suht lemmik harjutus ja ka minu tantsutundide lõpus on see alati sees.

Missisryan

• OZONE GYM
    • View Profile
« Reply #807 on: August 15, 2014, 01:07:13 »

Sul on täiesti õigus, ta soovitas vähemalt korra päevas aga ma olen olnud laisk. Kui kõndida kannatab siis .. ununeb ära.
Mind over the body!

Liinu

• View Profile
« Reply #808 on: August 15, 2014, 11:37:54 »

täna tegin lihastele nats trenni kodus.. üle 2 kuu üks pikem lihastrenn.
mis ma siis teada sain?? käed on nõrgaks jäänud, aga ma ka ei imesta selle üle :) see ju siililegi selge!
otsisin youtubest lihtsalt ühe meelepärase video ja läks lahti.
täna tundus siis meelepärane selline video

Nüüd on tunne nii mõnus ja paari aasta tagune igatsus tuli kohe peale, kui Tapouti tegin -- oehh. Nii hulluks uuesti plaan minna ei ole, sest tean, et sügisest pole see lihtsalt võimalik. aga nii palju kui võimalik, siis ikka võiks :P

aga noh paar pilti suurest edevusest tegin ka pärast trenni.. ehki seal midagi erilist pole, suts ikka võdiseb ka, jalgu ei julge üldse näidata. ütleks pigem et hea põhi kuhu saaks midagi ehitada.

Liinu

• View Profile
« Reply #809 on: August 25, 2014, 10:42:07 »

Armas sõber wc, ma tänan sind, et sa võtad vastu kõik mu tüütavad külas käigud ja kuulad ära mu monoloogid!

ei tea millest, aga kõht on valla!

Aga eile käisin koolitusel ja nüüd lastetundideks päris toredaid ja mõnusaid ideid!

Lisaks visati reedel üks "kont" ette, mida toksin nüüd jalaga ja mõtlen, kas närida või mitte!!
Pages: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 73   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything