wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 73   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 248561 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #780 on: July 22, 2014, 12:52:57 »

juba ammu lubasin pilti uuest roosast kleidist, mis hents mulle kinkis.. noh täna siis saab viga parandatud. Eile lebosime nats rannas perega. Külm oli.. pilvi oli palju ja tsips tuult ka. nii et nii kui päike pilve taha kadus oli väheke külma võitu. Vees sai siiski ära käidud :) HJiljem pilved hajusid ja päikest oli vähe rohkem. Siis oli juba sossu ja mõnus, aga kõht hakkas tühjaks minema. seega pakid kokku ja koju vaaritama. Väga väga tahtsin uisutama minna, aga olin rannas vähe uimaseks muutunud ja pea oli kuidagi uimane. Jätsin siis selle mõtte katki ja vaatasime hoopis Vaprakese multikat ning õgisime kontiitri shokolaadi nööbikesi. :( sai ikka natuke liiga palju neid söödud, pärast oli lausa halb olla sellest magusast.. külm vesi oli ainus, mis olemist paremaks muutis.
aga täna lükkan kindlsti uisud jalga ja lähen kihutama..

vormi loomulikult pole, aga mis teha..
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

crimson

• View Profile
« Reply #781 on: July 22, 2014, 13:27:37 »

Lausa jumalik kleit. Jumalannalik :) Sobib imehästi!
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

Liinu

• View Profile
« Reply #782 on: July 22, 2014, 15:08:27 »

aitähh.. ja ausalt öeldes ise ennast tunnen ka selles kleidis nagu Seeba kuninganna :D

Liinu

• View Profile
« Reply #783 on: July 23, 2014, 18:31:02 »

eile sai 22 km sõidetud.. kuidagi ei pigistanud rohkem välja sellise kuumaga. Täna sõitsime mehega koos 24,92 km.. viskasin veel mehele  nalja, et pean ikka mõned meetrid veel lisaks sõitma.
mingi aeg peaks vormi pildi tegema.. või noh.. aga hetkel ühe uue neidise blogis käib selline andmine, et oi oi oi.. oky, mul sellist vormi pole ka  ::)  hetkel suht ainult aeroobset teen, lihastrenni pole päris pikalt teinud, mingi 2 kuud vist. Vahel 10-20 kätekõverdust teen, aga seda ei nimeta ma treeninguks.

Liinu

• View Profile
« Reply #784 on: July 28, 2014, 09:40:03 »

eile sai ka väike sõit tehtud.. 29,7 km, aga seekord jalgrattaga. Oli asfaldit, kruusa ja metsateed.. noja siis see juhtuski.
Vend otsustas Alt-Laari linnamäe juurest alla keerata. Ma ikka küsisin, et on ta kindel?? Tavaliselt sõidavad Elva rattaralli tegelased ka sealt kaudu, aga viimased korrad on nad sealt orust suts ümber sõitnud, kuna läheduses pidevat olema kotka pesa. Vend pani ees ajama, mina sõitsin tagant järgi. Hoidsin pidureid peal, et hoog liiga suureks ei läheks. Äkki näen pikad raudnõgesed paremalt poolt teeservast ulatuvad tee peale ette. Noh ja nagu naised ikka - ega ometi ei tahaks ju kõrvetada saada. Ümber sõita ei saanud, sest tee keskel oli lohk ja polnud kindel et selle edukalt ületan. Kiire mõtlemine oli, et võtan korraks käe lenksult, sõidan mööda ja kõik on boeno!  Eksole! Aga sel hetkel ma küll selle peale mõelda ei jõudnud, et vasakul käel on esipidurid hallata   ::) Ehkki pidureid blokk ei pannud, siiski üle pea ma käisin. Lennu hetkel suutsin veel mõelda, kas tõesti toimub nüüd mu esimene üle peal lend rattaga!!??!  :o  õnneks kukkusin vasakule õlale ja siis veel nägin kuidas ratas järgi tuli ja peast käis läbi mõte oi *piip* , kas nüüd ikka jään terveks?? ratas aga lendas paremale poole ja minust mööda. Siis alles tundsin, et õlg ja küünarnukk on veeits.. hmm.. ei saa öelda, et just valus, aga tuim pigem. Kuna vend kuulis mul ainult üht heledat karjatust, siis ta hõikas, kas jäin terveks. Oli ta minust nii palju ees, et ta ei näinud midagi! Aga tundus, et kõik lud kondid on terved ja suht ok. Valu kadus ka ära, siis hüppasin ratta peale tagasi ja sõitsin koduni ära. Noh oli vast veel nii u 2-3km veel sõita.
Seekord siis läks õnneks ja tulin suht tervena välja! Pinnas oli ka õnneks pehme! 
Täna hommikul ärgates oli/on õlg valus. Eks öösel sai ka ju õla peal magatud. Kätt ikka tõsta saab, aga kätekõverdustega on raskusi!

dront

• View Profile
« Reply #785 on: July 28, 2014, 11:07:58 »

Vahi siis mis seiklused ,tagantjärgi mõeldes , kas nõgestest läbi sõitmine oleks olnud siiski parem variant?  :P

Liinu

• View Profile
« Reply #786 on: July 28, 2014, 13:13:55 »

Vahi siis mis seiklused ,tagantjärgi mõeldes , kas nõgestest läbi sõitmine oleks olnud siiski parem variant?  :P

eks ole! idee poolest ju oleks olnud parem variant, aga oleks on paha poiss ja mis see tagant järele tarkus ikka asja paremaks teeb :)
vähemasti olen nüüd kogemuse võrra rikkam, hahaa! ja muidu oleksin blogisse kirjutanud ainult, sõitsin jalgrattaga 29 km. Vähemalt said nüüd lugeda, naerda ja pead vangutada, et oh naised, naised!

YCDBSOYA

• View Profile
« Reply #787 on: July 28, 2014, 15:23:40 »

Liina, kas sa siis seda ei teadnud, et rattaga sõites kõrvenõges ei kõrvetagi...  :D

Kogu see virr-varr oli asjata  ::)

Liinu

• View Profile
« Reply #788 on: July 29, 2014, 11:18:07 »

Liina, kas sa siis seda ei teadnud, et rattaga sõites kõrvenõges ei kõrvetagi...  :D

Kogu see virr-varr oli asjata  ::)

Loogika ei takista naisi!!

Liinu

• View Profile
« Reply #789 on: July 31, 2014, 09:26:10 »

nädalavahetusel maal olles peale rattasõidu sai ka kõik harjapõõsad ära korjatud ja mahlaks keedetud. Muidugi sai ka herneid tühjendatud :P 
nüüd linnas tagasi ja ikka head paremat kaasa veetud - värsket kartulit, porgandit, aedube, kurki, sibulat ja peterselli :P Lisaks sellele ka toatomatid vedasin ka ära linna, kuhu juurde oli ema ka mulle peterselli ja basiilikut kasvama pannud :P Nii et hetkel on kodus kõik superluks  ;D

juba pikemat aega mõtlen, kas postitan oma vormituse pildid või mitte.. ühelt poolt oleks nagu edevus, aga teiselt poolt nagu häbi, et vorm nii palju langenud on..

aga mis seal ikka - läheb üles

crimson

• View Profile
« Reply #790 on: July 31, 2014, 09:55:45 »

No, Liinake, sul pole siin häbeneda midagi. Mina olen see, kes ei saa üleüldse pilte üles panna.

dront

• View Profile
« Reply #791 on: July 31, 2014, 10:09:09 »

Ah mis te vigurdate , mõlemad olete tugevalt üle keskmise ju.

Liinu

• View Profile
« Reply #792 on: July 31, 2014, 10:28:42 »

No, Liinake, sul pole siin häbeneda midagi. Mina olen see, kes ei saa üleüldse pilte üles panna.

no aga pane ikka! ja ei ma usu, et asi hull oleks. sul kõik pildid tip-top olnud.
kuigi jah - naised näevad ennast ju kõverpeeglist!

crimson

• View Profile
« Reply #793 on: July 31, 2014, 17:02:22 »

Ei, seekord ma ei tee sääsest elevanti. Elevant on elevant. Mul on puhkus ja trenni ei tee ning praegu viimase seisuga 4 kilo plussis. Ja just köhul ja kintsudel.

Liinu

• View Profile
« Reply #794 on: August 03, 2014, 12:17:27 »

eile kihutasime 25,5 km suhteliselt hea tempoga.. noh õigemini - mina kihutasin, aga henri chillis niisama. tal ju suuremad rattad, paremad laagrid ja pikemad jalad. et tempos püsida, pean rohkem tööd tegema, mis on muidugi hea :D

täna üritaks midagi huvitavat lõunaks teha. samas ega palavaga eriti isu ka ei ole, ni et tuleb miskit natuke suupiste sarnast. Tomat, muna, roheline salat, killuke ise tehtud majoneesi (väike patustamine ka) ja paar pisikest kodujuustu kotletti ka. Kui see ilusti välja tuleb, siis teen pilti ka :D
Pages: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 73   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything