wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 73   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 248578 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #765 on: July 02, 2014, 18:41:13 »

Täna tuleb suht kiire ja lühike post..
Täna on siis see päev kui osalesin ainult hommikuses proovis. Saime kenasti tunni ajaga hakkama või läks isegi kiiremini. tegime ka ainult seda kava, mis rahvatantsijatega koos. Sain veel korra sugulasega kokku et üht-teist arutada. Ja siis istusin bussile ja põrutasin Pärnu, nüüd sätin tööle. Homme hommikul lähen hirm vara bussile ja Tallinna tagasi. oehh.. ega öösel vist väga magada ei saa.

Aga.. kui Kalevi staadionilt just tulin ja olin tänavale tulnud nägin õnnetust. Üks vanem naisterahvas jäi auto alla. Nägin seda u 30m kauguselt, aga tema kõrval oli ka tüdrukuid, kes nägid kõike lähedalt. Ma nägin vaid, et järsku üks must kogu lendas. Kiirendasin sammu, et ehk saan abistada. Autojuht - tegelikkuses küll oli see lausa taksojuht - oli õnneks suhteliselt operatiivne ja juba 2 inimest helistasid 112. Tüdrukud olid küll väga šokis. Mul muidugi pole halli aimu ka, kas oli see suvaline tänaval kõndija või nende treener. Inimene oli teadvuseta ja õnneks oli juht nii palju mõistlik, et käsutas pealt vaatajad eemale. Kas proua hingas või mitte, ei oska öelda. Liikusin edasi, sest tundus, et mind pole sinna vaja. 5 minutit hiljem kuulsin juba sireene. Tund hiljem mõtlesin küll, et tegelikult oleksin võinud tüdrukutega tegeleda, sest šokis inimene vajab ka abi. Ehkki ilmselt ma ise ka sain ikka kerge vapustuse ja nii kiirelt veel mõelda ei jõudnud.

Selline päev siis mul..
ja väike pilt ka.. tantsija väsinud jalad.
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #766 on: July 03, 2014, 23:00:11 »

Lõpuks sain ka koju. Täna oli üsna pöörane päev...
Ärkasin hommikul kell 5, et jõuda kella 6 bussile, mis tõi mind tagasi Talllinna. Veits enne kella 8 olin Tallinnas, siis oli vaja hästi hästi kibens peatus paigas käia, et vöö ära tuua. Enne kella 9 olin juba staadionil. Juba sain teada, et kavas oli muutusi. Oehh.. nii et te teate siis -  kui mustas linnus keegi suht kõige ees mäsa paneb, siis ilmselt olen see mina.  :o
Sai siis finaali tantsud tehtud, siis montaash ja lõpuks läbimäng ka. Põhiliselt läks aega passimisele, aga sai ka üht teist teha. Ilm oli nagu õnnistus - ehk natuke liigagi palju. Vähe nagu kõrvetavaks juba läks, nii et enamus tantsijaid on tõesti pool põlenud. Vahel tuli paar tiba vihma, mis oli nagu õnnistus. Ja aurustus ka praktiliselt koheselt.
Ja oi kui palju oli täna meedikuid platsile vaja. Lõpuks ei jõudnud enam kordasid kokkugi lugeda, aga neid oli ikka meeletult palju.
Kell 22 olin siis lõpuks nn kodus. Staadionilt sain tulema kell 21.30

kähku süüa midagi ja pessu..

Liinu

• View Profile
« Reply #767 on: July 08, 2014, 23:37:33 »

OUT.. kui tantsupeo "pohmakas" üle läheb, siis kontakteerun...

Liinu

• View Profile
« Reply #768 on: July 10, 2014, 13:45:33 »

nii siis üks pikem post ja tantsupeo järelkaja..

Kuigi t6in botased Pärnust ära, siis j6ukasse ei j6udnudki, l6puks olid jalad nii paistes ja jalalaba nii paistes, et siia maani taastuvad.. 

Reedene päev algas läbi mänguga, kuumus oli juba meeletu.. Siis oli u 2 tunnine paus ja algas peaproov - tribüünid olid täis. Olgu öeldud, et peaproovi said Suur Perede Liidu liikmed jms ( a la SOS- lasteküla jne) tasuta/ soodsamaid pileteid. Väga hea emotsiooni andis. Peaproov läks super hästi. Jälle suts pausi ja I etendus. Jah, seal juhtus Must ja valge kavas selline äpardus, et tiivad jäid klambri külge kinni, nii et ma seal esimeses reas natuke vingerdasin ja mõtlesin kuidas seda ära saada. Õnneks leidsin hea hetke, kui sain tokiga tiiva otsa klambri küljest lahti lükata. Jeiii!! Kuna I etendusel enamus selline prominentne publik, eriti just lääne tribüünil, tõenäoliselt oli idatribüün elavam, aga neid ma ei näinud. Jah ikka oli ka nn langenuid - nii tantsijate kui ka publiku hulgas. Platsil tuult polnud, staadioni ümber oli vähemalt tuultki natuke. selleks ajaks olin endale loomulikult eelmine päev põlvikud jalga päevitanud ja nüüd tuli veel kleidi hõlma triibud ka.. Nii ma siis käin nüüd ringi jalas "põlvikud" ja "sukad". Väga tore on randa minna.. ha haa..
Laupäeval nagu ikka tantsupeo II etendus ja rongkäik. Meie naised olid väga väga vahvad ja viskasid rongkäigus ikka väga lahedat kildu. Naljakas oli!! Tänu sellele ei olnud ka see ootamine ja marssimine väsitav, vaid väga väga lõbus! Hästi hästi palju tuttavaid nägin, nii pidulisi kui ka neid, kes vaatama tulid. Täitsa super! Ise laulupeole ei jäänud, kuna väsimus oli liialt suur. Ja mul oli nagu nii kokkulepitud, et lähen oma akadeemia aegsele balletti õpetajale külla. Sai vesteldud ja muljetatud. Ja oi kui tore oli pärast taksot tellida. 45 mini helistasin igale poole takso firmadesse. kellel liinid hõivatud ja kellel polnud autot seal kandis.. asi läks juba päris lootusetuks. suts nagu kiire oli ka, kuna tädi ja täditütar tahtsid ka korterisse pääseda, aga meil ainult ühed võtmed. Lõpuks ikka üks takso oli läheduses - ilmselt lihtsalt tõi kedagi sinna kanti.
Järgmine hommik jälle Tantsupeo III etendus ja mega palava ilmaga. Oehh, oehh.. Viimasel etendusel on alati lõpus suur väljamarss nii et see võttis ka oma jagu aega. Väsimus ja päike kõrvetas, emotsioonid olid õnneks üleval. Kui olime oma "pesa! paika jõudnud, siis mõni meeter meist eemal üks noormees kukkus kokku :S Pärast III etendust apkkisin asjad ja kimasin liinibussiga kodu poole. oi kuidas ootasin, et oma tiburulli jälle näha. Hommikul telefonis rääkisin, siis ta lubas "emmele külla tulla. ja külakostiks kisse ja maasikaid, sibulit ja tilli tuua".
Ahjaa - ise sain ka kerge vigastuse II etenduse ajal. Väsimusest jms hakkasid sääred krampi tõmbama ja finaali ajal trepist alla tulles, käis ühes sääres kerge rebend :S  Aga pärast etendust trehvasin meedikuid ja lasin külma spreid omale peale panna. See hoidis suurema trauma ära ja rohkem enam tunda ei andnud. Ilmselt polnud see ka väga hull rebend.

Esmaspäeval sai osa ajast rannas veedetud. Peale seda läksime vennaga uisutama. Kuna tal on 100 mm rattad ja minul ainult 84 mm, siis andis mul ikka järgi uhada küll. Tegin oma kiireima 22 km aja. Mida ma peast enam ei mäleta, sest vend kasutas enda Endomondot. Oi kuidas õhtul lõid jajalabad jälle tuld, paistes, ümarad ja valulikud. teisipäev oli siis lõpuks puhke päev. jeii.. 8 päeva järjest jalgadel.

eile käisime mehega shoppamas. Seekord sain uued bikiinid siiski :P ja lisaks sellele ime ime ilusa pika kleidi, mille kohta tibu õhtul õtles, et emmel on nüüd printsessi kleit  ::) Ilmselt läheb see kleit nädalavahetusel ka selga :D kallis mees ostis omale uued rulluisud, vanad sai mehe vend endale. Loomulikult oli vaja ju kohe katsetama minna. njah.. tema rattad on 90 mm, aga laagrid ILQ 9, täpselt ei mäleta, aga mul vist oli ABEC  5 (ei usu hästi et need 7 on).  Ehk siis tema laagrid jooksevad palju palju paremini, kui minu omad. Tuli jälle uhada elu eest. Aega ei tea, sest endal polnud telefoni kaasas ja mehe telefoni aku oli liiga tühi, et gepsu ühendada. Aga vähemalt mehe vend ka pidi uhama, et Hentsile järgi jõuaks. Tagasi sõidul oli tuul ka veel päris korralik, pepu põles.

Täna mul puhke päev/koristus päev. Õhtul lähen tiburulliga nats sulistama kui Hents võrku mängib.

Eilne kaalunumber 54,7 kg

ja väike lõunasöögi soovitus:
Värskekartul roosa heeringa-kodujuustu salatiga. Super suvine!!
« Last Edit: July 10, 2014, 13:47:14 by Liinu »

Liinu

• View Profile
« Reply #769 on: July 11, 2014, 15:58:53 »

Nii siis.. täna jälle rajale.. eelmine post oli nii pikk, et unustasin mainida, et kolmapäeval käisin üle ma ei tea mis 4 aasta spordi rajal sportbraga ehk siis näitasin kõhtu. no eks seal midagi ilusat just ole, aga on ka hullemaid tänaval  "nabakates" kõndimas. Ego on tõusu teel vist ..  ;D

Missisryan

• OZONE GYM
  • happiness is just a state of mind...
    • View Profile
« Reply #770 on: July 13, 2014, 15:48:00 »

Mul on kilu isu millegipärast. Ootab kapis kuniks end muust materjalist läbi närinud olen. Kartul kasvab ikka megakiirelt. Kui teisipäeval olid tibatillukesed pabulad siis reedeks juba rusikasuurused.
Mind over the body!

Liinu

• View Profile
« Reply #771 on: July 15, 2014, 18:23:31 »

no vot.. mul ema-isa maalt tõid värsket kartulit. Nii nii head olid..

aga nüüd.. Henril tekkis selline uit mõte, et võiks telkima minna. Ega seal suurt miskit polnudki kui laupäeval panime kompsud kokku ja minekut. Mu emal-isal oli sama plaan.
Sihi võtsime Kauksi randa. Kohale jõudsime suht hilja, sest lõuna poolik kulus muudeks asjadeks ning Pärnust minema saime alles kell 19. Hommikul panime uuesti telgid kokku ja sõitsime Kuremäe kloostrit ja Kukruse Polaarmõisa avastama. Kukruse Polaarmõisa soojalt soovitan, kes käinud ei ole - väga huvitav, interaktiivne ja ebatraditsiooniline. Ebatraditsiooniline selles mõttes, et saab seal näiteks proovida sule ja tindiga kirjutada. Ees on ka vana tähestik, mida üritada järgi teha. Lisaks veel ajastu hõngulisi riideid proovida - tegemist on küll riietega, mis on spetsiaalselt mõisa tarvis tehtud, aga laheda tunde annab ikka (kahjuks pildid sellest ema fotokas). Ja ka keldrisse oli ehitatud väike polaar tuba, kus olid pehmed lumepallid, millega üks teist loopida, liumägi, iglu jms.
Õhtuks sõitsime Toilasse, kus jälle telkid püsti. Telkimisala küll mõnevõrra kallim, kui Kauksi RMK ala, aga selle eest sai kasutada elektrit, veetualette ja dushi. Õhtul käisime Saksasõjaväe kalmistut uudistamas. Järgmine päev tegime Toila Oru pargis juba suurema tiiru. Ellule täitsa meeldib telgis magada ja mingit probleemi küll ei olnud, et ei taha, ei saa või et ei jääks magama. Pigem oli tal põnev ja huvitav. Muudkui kamandas, et lähme nüüd telki magama :D 
Esmaspäeval sai ka Kohtla-Nõmme Kaevandusmuuseum ära kaedud ja maa all käidud. Isegi tugeva masinate müra Eleanori ei hirmutanud.
Huvitaval kombel kõik hommikud kui kujutasime ette, et läheme randa ja beežitame enne teele asumist, oli alatio pilves. Külm lausa mitte, aga ujuma ka ei kutsunud. Seega on selline naljakas asi, et selle tripi ajal kordagi ujuma ei jõudnud. No mis teha! No kõnnitud sai, aga sporti kui sellist nii väga ei teinud.
Toitumine oli ka nii kuis juhtus - suts kräppi ka. Siidrit ainult üks 0,33l, šašlõkki/grill-liha ei söönud. Pigem suppi, tankla rukkitasku jms. ja muidugi - Peipsi äärest tuleb alati osta SUITSUKALA!!!!

mõned pildid ka siis.. fb sõbrad on juba kindlasti näinud..

Liinu

• View Profile
« Reply #772 on: July 15, 2014, 21:19:13 »

Kukrusest ka siis üht-teist

Hedi

• ARCTIC SPORT
    • View Profile
« Reply #773 on: July 15, 2014, 22:27:06 »

:o :o see kleit .. vauu nii ilus  ;) Sobib väga hästi  :)

Liinu

• View Profile
« Reply #774 on: July 16, 2014, 19:03:17 »

vägev eksole.. käi Kukrusel ära, saad ka proovida :D

Liinu

• View Profile
« Reply #775 on: July 19, 2014, 10:20:08 »

kolmandat nädalat järjest on kaal 54,7 kg
kui arvestada, seda millist kräppi nädala alguses sõin ja uisutama sain alles eile, siis on ime, et juurde pole tulnud.

Eile sai tehtud 25,8 km tiir. See tiir tuli väga väga raskelt.. nii lämbe oli ja keha lihtsalt väsis ja väsis. Hoolimata sellest oli km aeg keskmiselt 3:20, mis on üsna ok. Tiiru lõpetades kadus soe gaasideta värska nagu niuhti pudelist. Siis aga viskasime uisud jalast, haarasime autost rätikud (autoga olime raja ääres, kuna enne seda viisime Eleanori vanavanaema juurde hoiule) ja hüppasime plotis jõkke. Nii mõnus oli! Henri lausa väänas oma mütsi seest higi välja ja kogu tema nägu tilkus nagu keegi valaks talle vett pähe. Uisutamisega on see tore asi, et kui uisutad ja tuul tekib üksi juba "kihutamisest", siis see jahutab suht mõnusalt. Higi tekib üsna minimaalselt. Aga nii kui seisma jääd üle suht sekundiga üle keha märg.

dront

• View Profile
« Reply #776 on: July 19, 2014, 11:45:23 »

Aga nii kui seisma jääd üle suht sekundiga üle keha märg.

Nii on , ja kui juhtud pikema tiiru ajal külapoekesest läbi astuma , et värskenduseks vett või jäätist osta ,
 siis kohalikud vahivad nagu pidalitõbist tulnukat.

Liinu

• View Profile
« Reply #777 on: July 19, 2014, 22:42:00 »

Nii on , ja kui juhtud pikema tiiru ajal külapoekesest läbi astuma , et värskenduseks vett või jäätist osta ,
 siis kohalikud vahivad nagu pidalitõbist tulnukat.

emm.. trenni ajal ma jäätist ei söö ja kuna pole ka joogipudeli vööd, siis on ka see välistatud. Pealegi mul jääb teele vaid Selver. ja selleks, et minna poodi peaks võtma uisud jalast, olema poes sokkides või paljajalu.. hmm.. :-\ liigne logistika! Pealegi mul kiirus nii palju suur, et uisutades jäätist mul küll süüa ei õnnestu. keskmiselt siis viimaste tiirude ajal onud kiirus 17 km/h

no kui veel järgi mõelda, siis jäätist joon üldse suht harva. aga keegi võiks raja äärde veetopsiga küll tulla :D

dront

• View Profile
« Reply #778 on: July 20, 2014, 02:10:29 »

Noojah mul selline rumal komme trenni esimeses pooles ennast ribadeks sõita , siis hea poest läbi hüpata ja
väike jäätisepaus teha+konditsioneer ka jahutab heasti.
Üldiselt rattalukku kaasas ei vea ja paaril korral olen veloga kaupluses riiulite vahel  käinud. Pole hullu.Mõned korrad veel ja ongi kohalikud ära harjunud sellega  :P

Liinu

• View Profile
« Reply #779 on: July 20, 2014, 11:44:14 »

njah, ma arvan, et Selveri turvamees teeks mulle väga kurja nägu ja veeretaks mu kohe poest välja, kui peaksin sinna uiskudega sisse sõitma.. hahaa.,,
ja kergem on uisutada,  kui ikka hoog sees on. Ka foori all pausi tehes pärast hoogu üles saada on veits raske, kui kõva tuul peaks vastu olema.
Pages: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 73   Go Up

Kaubamaja
youtube