wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 73   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 253078 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #750 on: June 14, 2014, 15:21:46 »

meil mehaga käib hoopis üks teine v6istlus... treening alane. sellest lähemalt siis, kui oleme sellega l6pule j6udnud. See peaks l6ppema uuel kuul :D

kaalu osas m6tlesin, et niisama huvipärast iga reede kaalun. vaatan, mis suvel teeb - näiteks terve kevade on kaal hääääästi stabiilne olnud 55,0- 55,8 kg vahel. aga kevadel enda trennide jaoks aega ei olnud, p6lved andsid ka tunda, aga toitumine oli ok.
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #751 on: June 17, 2014, 15:29:40 »

Tänane uisutiir - 3km jah, just 3, mitte 30 :(

Pool päeva ootasin, et asfalt ära kuivaks ja saaks s6itma minna. Ei siis kui ma olen j6udnud rajale ja tunne kohe eriti ülimalt vägev, hakkab sadama. Tuul t6usis ja juba tundus eos, et see vihmilmselt üle ei lähe, peaks koju tagasi s6itma. Olin raudteesillale j6udnud ja hakkasin ümber pöörama. Tahtsin peatuda ja käsipuust kinni haarata, et ka kapuuts juba pähe t6mmata. Haarasin vist liiga tugevalt kinni, käsi jäi paigale, aga jalad kadusid alt ja nii ma tagumikule maandusingi. USKUMATU! Ma ei mäleta kuna viimati uiskudega kukkusin - vist u 6 aastat tagasi, kui mitte rohkem. Püksid jäid terveks, tagumikul polnud häda, aga 6la t6mbasin küll pahu pidi.
Hakkasin siis kodu poole s6itma, vihm muutkui tugevneb, asfalt on juba märg ja raskendab kogu olukorda. Juba päris libedaks läheb. Keerasin sillalt alla ja mida näen - tuul kisub puudelt lehti ja oksi, mis maanduvad k6ik rajale. Näeb välja nagu üks t6sine sügis torm! Oh lucky me! Ja ega sellest siis vähe veel polnud - rahet hakkas ka sadama. Kohe isuga! Oi kui teravalt toksis vastu nägu, järele ka ei jää. Tuul rebib muudkui kapuutsi peast, käed on külmast ja rahest juba tuli punased. Oi kuidas igatsesin kindaid. Kui maja ette j6udsin oli juba vihm lakkand ja tuul vaibunud. Tagasi minna polnud m6tet - asfalt ju nagu nii märg. 20 mintsa hiljemkui mul kodus märjad riided vahetatud ja tee-meega ootab joomist (tglt peaks hoopis kakaod jooma, aga mul ju se laktoosi teema), paistab väljas päike!

Selle peale üks luuletus ka:

RAHE
Helvi Jürisson

Pika habemega Pilvepapi
m6tles keeta hernesuppi,
astus habemele papi
ning ta hernesupp läks uppi.

Herned ühes keeduveega
lahisesid maale kaela -
Pilvepapi kaotas seega
herneid mitusada naela.

Liinu

• View Profile
« Reply #752 on: June 19, 2014, 19:40:17 »

Uisutasid rannas tehtud - 17,57 km
Uuel marsruudil olin t2na ja kasutasin mehe telefonis endomondot. Kalori kuluks sai see masin 745 kaal.   Nagu hetkel ikka need ilmad on, siis osa ajast sadas vihma ja asfalt oli kohati p2ris libe.  Nüüd ootan autos soojas, kuna mehel ka v6rkpalli trenn l6ppeb, et saaks koju s6ita.

Ajaa, tahtsin omale kohvi osta. Kraapisin k6liseva autost kokku ja läksin asja uurima. 2 euro maksis v2ike kohv ja capuccino oli 2.50 EUR grrrrr... J2i ostmata!

Liinu

• View Profile
« Reply #753 on: June 21, 2014, 10:29:55 »

eile tegin kodus trenni.. aeroobset, netist v6tsin suht suvalise treeningvideo. eesmärk oli, et j6uharjutusi sees ei oleks ja puhtalt aeroobne. käte peal olekut, kätek6verdusi jms nagu nii teha ei saa. käsi ikka veel valus, mitte enam väga hull ja 6nneks saab homme tantsida küll. seepärast tahan ka käele puhkust anda, et asja mitte hullemaks teha.
Ja siis eile olin päris pikalt tööl. Jep, suveks on mul üks väike tööots, mis pole treeningutega kuidagi seotud, aga muidu hästi tore.

crimson

• View Profile
« Reply #754 on: June 21, 2014, 19:36:38 »

Mis tööd siis teed suvel?
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

Liinu

• View Profile
« Reply #755 on: June 26, 2014, 13:39:03 »

heihoo, pärast jaani!!

Tööots on selline, et olen Olympicus diiler. Kes Pärnu satub ja pokkeri huviline on, siis kolmapäeviti ja reedeti toimuvad turniirid. Cash game veel ei diilerda :D Pärast 3 aastat on päris vahva selles maailmas tagasi olla, ehkki seekord siis diileri mitte mängijana.

Dadamm.. Paraadil käisin 23. juunil :D Lehvitasime lipukesi, elasime kaasa ja piilusime tehnikat. Tuli ikka natuke paduvihma, millele järgnes rahe. Aga noorkotkad ja kodutütred olid tublid. Pidasid vastu!

Ahjaa - esinemine jäi mul ära, sest vihma sadu oli liiga-liiga hull. Ei hakkanud ennast seal piinama.

Trenni üldiselt ei teinud, aga toitumine oli, noh.. nibin-nabin. Üldiselt grill-liha kõrvale värsket salatit. Ja tädi mehel oli 24. sünnipäev ja oi seal olid isetehtud lihapirukad. Super head lihtsalt. neid läks küll kohe hulgim sisse. yummi, yummi.

Liinu

• View Profile
« Reply #756 on: June 26, 2014, 20:44:35 »

Päris head harjutused jalalabale. Mõeldud küll põhiliselt tantsijatele (eriti viimased harjutused), aga kuluvad ära ka naistele, kes sageli kannavad kõrgeid kontsi või kellel on igapäevaselt suur koormus jalalabale.

Liinu

• View Profile
« Reply #757 on: June 27, 2014, 14:21:00 »

tagasi siis trenni lainel.. tegin 20 km
Põlv oli täna kuidagi hästi jäik ja ei tahtnud justkui koormust saada.

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #758 on: June 27, 2014, 14:33:16 »

Päris head harjutused jalalabale. Mõeldud küll põhiliselt tantsijatele (eriti viimased harjutused), aga kuluvad ära ka naistele, kes sageli kannavad kõrgeid kontsi või kellel on igapäevaselt suur koormus jalalabale.

http://www.youtube.com/watch?v=QY5FW9BPbBg

Diskrimineerimine appi :) Miks mehed on välja jäetud. Mis imejalad neil on, et ei ole harjutusi tarvis :)

Pakun omalt poolt midagi vastu ka - http://www.mobilitywod.com/2011/07/episode-279-mob-those-lower-leg-bits/
« Last Edit: June 27, 2014, 14:41:43 by mp »

Liinu

• View Profile
« Reply #759 on: June 27, 2014, 17:59:41 »

Diskrimineerimine appi :) Miks mehed on välja jäetud. Mis imejalad neil on, et ei ole harjutusi tarvis :)

Pakun omalt poolt midagi vastu ka - http://www.mobilitywod.com/2011/07/episode-279-mob-those-lower-leg-bits/

ei ole diskrimineerimine :D ilmselt lihtsalt halb sõnastus. mis järgnevas tekstis on rasvaselt nüüd märgitud, selle all mõtlesin nii mehi kui ka naisi :D  ja tänud oma poolse pakkumise eest :D

http://www.youtube.com/watch?v=QY5FW9BPbBg

Liinu

• View Profile
« Reply #760 on: June 28, 2014, 11:40:12 »

niisiis.. eelmise nädala kaal on ütlemata.. see oli 55,1 kg, aga tänane kaal on 54,7 kg
jeii.. vaikselt liigub. Ikka üsna väga ammu pole näinud sellist teist numbrit nagu 4 :P jah.. tasa ja targu ja ma väga väga loodan, et see jääb püsima. selles mõttes - ehk pole lihtsalt olukord, kus sooled ülimalt tühjad vms. Ehkki enne kaalumist sooli tühjendamas polnud veel käinud.

Täna katsun ikka rajale minna - kas sealt tuleb 20 või 30 km, seda me veel vaatame.

Liinu

• View Profile
« Reply #761 on: June 29, 2014, 12:09:45 »

eile siis mõõtsin Endomondoga tee pikkuse ära, mida tavaliselt sõidan. ennem olin mõõtnud seda regio kaartite järgi ja nö enam vähem umbkaudne. sain raja peale tervelt 2 km juurde. nii et kui olen kirjutanud, et sõitsin 20 km, siis tegelikkuses hoopis sõitsin 22 kg. Jeii.. peaasi, et vähem ei olnud :D
Aga eile siis sõitsin algul 16 km, siis käisin ämma juures shashlõkki ja juustuga tankimas. ja siis sõitsime koju tagasi. No kuna ämm elab suht sõidetava raja ääres kohe, siis see oli pisike põige. Nii et kahes jaos tuli ikka kokku 22 km (no võib olla 23 km).  Keskmine kiirus oli 16 km/h, tippkiirus, mida ise nägin oli 23 km/h (ja see ei olenud alla mäge). Kiireim kilomeetri aeg oli 3:03 min.
ahjaa - henri võtsin ka kaasa. Ta siis kõrval väntas mul :P

Liinu

• View Profile
« Reply #762 on: June 29, 2014, 18:48:06 »

ahjaa.. üle tüki aja sain ka midagi käsitöös valmis :D
Pooleli olevaid projekte on hetkel veel 4 - enda kleit, tibu kleit, köögikäteräti äärepits ja üks tikkimistöö ka. Ja üks töö, mis tahab karjuvalt juba täna ära tegemist (aga mis on ka lihtne), on tiibadekott tantsupeo jaoks. Ilmselt juba alates homsest saate lugeda väikest tantsupeo proovide blogi :D

Liinu

• View Profile
« Reply #763 on: July 01, 2014, 00:02:30 »

Tantsupidu
1. päev

No nagu ikka kõige pealt sai palju seista ja märgilt märgile liikuda. Paar korda sai siis poolt kava tantsida ka. Ja 3h oligi kulunud nagu niuhti. No siis oli 3h vaba aega tuiamiseks ning jälle õhtune proov. Siis tegime jälle kava Must ja Valge natuke ning pusserdasime järgmise kava kallal, mis on neiduderühmaga koos - ehk siis rahvatantsijate ja liikumisrühmade ühiskava. Olgu siis üeldud, et mina kuulun liikumis rühmade hulka. Enamasti asetseme me Kellatorni poolses väravas lääne tribüüni juures. Meie rühm on suht kohe esimene (ehkki ma ise päris esimeses reas ei ole, aga vahel jõuan ka sinna. Eks paar korda tuleb üle väljaku ka joosta ja Maratoni värava poolele jõuda või siis sealt tulla.
Ja siis on veel paar väikest ühiskavakest, mida tuleb finaalis kaasa teha.

Kui me siis kell 21 lõpuks proovidest tulema saime, läksin võtsin 21. keskkoolist oma 7 asja ja panin plagama pehmema voodi poole - ehk siis peatun venna juures.
Tegin siin ka just suurema töö ära ja otsisin välja omale ühistranspordi ajad ja marsruudid jms. Joonistasin karte märkmikusse jne.
Homme algavad proovid alles kell 12 (jeiii..), enne seda katsun ühes kohas ära käia. Ma loodan, et ma jõuan sinna, aga ma kindel küll ei ole. Mis, kus ja kes - sellest kuulete juba homme!

Liinu

• View Profile
« Reply #764 on: July 01, 2014, 22:27:18 »

2.päev
kuna vennakese külmkapis ulus tuul, siis kõpsasin hommikul Reval Cafesse sööma - omlett mozzarella ja kirstomatitega ning kohv :P Päris hea oli! Tegelikult enne seda oli plaan Arcticusse minna, aga olin oma trenni jalanõud koju unustanud  :'( so so so sad! Eile ma loomulikult ei viitsinud vaadata, kas need ikka said kohvrisse ja suure suuga lubasin inimesele, et oi ma tulen sinuga hommikul trenni.Oi oi oi kui häbi mul nüüd on. Aga kuna homme käin Pärnus, siis esialgne plaan näeb ette, et viskan oma treeningjalanõud kotti ja siis nad on neljapäevaks olemas.  Niisiis päeva juurede..
Kella 12 olin Sõle staadionil nagu 5kopikat. tegime siis seal finaali proove jms. Ja algas neidude liikumisrühmade Must ja Valge proov - täpsemalt öelda, siis puhastamine. Ja otse loomulikult hakkas sadama - kohe nii et oli olla! Tüdrukud olid nagu märjad kassipojad. Vihmakeebid olid küll peal, aga tegelikkuses tekib selline efekt, et kuna sa liigud ja keha nn "hingab", tekib vihmakeebile ka sissepoole kondents. Ühesõnaga mingitel hetkedel oli vahel tunne nagu istuks mingisuguses troopilises kapslis. Not nice! Söögipaus tehti vahe peale jooksvalt - osad läksid sööma, teised harjutasid väljakul edasi. Kuna meie rühm sai praktiliselt viimasena sööma, siis pidime üli kähku selle hernesupi alla kugistama ja juba pidime tagasi platsil olema. Suht 5 min - veits ebareaalne. Täitsa ausalt! Me veel väljakul sõime alles leiba. Nohjah! Vihma muudkui ikka kallas ja kallas. Dressika käised olid lõpuks ikka läbi märjad. Ja muidugi oli vaja ju veel ka teine kava veel ära teha. Üldiselt tublid olime ja kuna ka söögipaus käis käigu pealt, siis saime sealt varem tulema. Jalad lirtsusid mis hirmus. 2,5 h anti vaba aega. Kõpsasin kähku toidupoest läbi ja panin venna juurde ajama. Ega saingi seal tunni jagu suht ainult olla, kui pidin juba tagasi minema. Vahetasin riided, märjad riided-jalanõud kuivama, kähku keetsin omale kohvi ja kõllasin empsile, ettipsuga rääkida.
Jah - samas vaatasin veits mõru näoga oma esinemis tenniseid, mis ma nüüd jalga pidin panema. Need saavad märjaks ennem kui üldse staadionile jõuan. Emps - tark naine - andis head nõud! Kilekotid jalaotsa. Jalanõud saavad küll märjaks, aga varbad jäävad kuivaks. Jeiii!!! Ja siis mul tuli muidugi meelde, et matkajad ju teevad ka nii!
Tänase päeva teine proov toimus Kalevi staadionil. Selleks ajaks oli õnneks vihm järgi jäänud ja täitsa toredasti sai asjad aetud. Märgid leidime kõik kenasti ülesse. No ja siis Puhasvalge.Õnna ja arm oli siis rahvatantsijatega esmakordselt koos. Aga liikumisrühmadel oli asi selge suht ja no lihtsam ka. Rhvatantsijad siis pidid õigel hetkel lõpus meilt eest kaduma ja oma joondumised võtma. Kella 20 või isegi suts ennem saime väljakult tulema. Käisin koollimajas söömas - söögiks oli riis liha ja porgandiga (kui ma ei eksi siis peaks see olema Uspekistani ploff, mida tehakse ilma tomatipastat lisamata), värske salat ja pirn. Selline suht OK võrreldes eilsega kui pihve anti  :( Deem  - ma pole pihve söönud ajast kui toitumiskava jälgima hakkasin ehk siis üle 2 aasta.

Homme hommikul tuleb kohal olla kella 10.45 ja peaks kestma 12ni (võib olla aga hoopis 13). Õhtuses proovis aga ma osaleda ei saa...

Näed juba unustasingi.. Kui Kalevi staadionile jõudsime, siis tegid naistliikumisrühmad alles proovi.. väike pilt sellest, mida oodata on.
Pages: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 73   Go Up

Kaubamaja
youtube