wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 72   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 236925 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #720 on: May 16, 2014, 22:54:24 »

palju sa rasedusega juurde võtsid kaalus`? nii ilus oled!
kuna koduskaalu ei olnud ja viimane kaalumine arsti juures oli miski 37. nädalal, siis arvan, et l6ppkokku v6ttes tuli juurde 20 kg +/- 1 kg
Pärast sünnitust oli 5kg v6rreldes algkaaluga rohkem, aga siis vaikselt tiksus u poole aastaga veel 5 kg juurde v6rreldes algkaaluga :( aga noh - sai ikka l6puks k6ik maha raputatud (ikka Mareku abiga) ja preili nüüd juba 3 aastane.  kas tahaksin veel selle tee ettev6tta?? hemm..ei! 5-7 kuu v6iks rase olla, aga 1-4 kuu ja viimased kuud + sünnituse peaks keegi minu eest ära tegema :D
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #721 on: May 16, 2014, 22:56:38 »

Diil :) Ma ise  joon piimaga pooleks , piima läheb ikka mõnuga  :D

hästi.. ilmselt vahe peal Tallinna tulen, aga need päevad ilmselt tegemisi täis; küll aga arvan, et tantsupeo nädalal leidub ka vabu hetki. panustaksin sellele ajale :D

Liinu

• View Profile
« Reply #722 on: May 17, 2014, 01:29:56 »

Inimestele meeldivad teatud "ideed". Nagu näiteks see, et kuid ja aastaid kestnud kehva toitumise negatiivsed tagajärjed saab lihtsalt likvideerida "puhastamisega". Või, et meie keha on nagu masin, mis vajab regulaarset õlivahetust kord aastas ja ilma selleta läheb katki. Kui vähegi süveneda ja asja üle ratsionaalselt mõelda, vaadata veidi teaduslikku materjali antud teemadel, siis peaks selge olema, et nii asjad ei käi.

no ütleme nii, et ma pigem katsetan seda cocovit nisuorase toodet. kuna ma tegelikult suht üle 2 aasta olen juba korraliku toitumise peale ja apsakaid sisse tuleb üsna harva,  siis ma arvan, et mul seal väga midagi "puhastada" polegi.  ja kui nüüd täitsa aus olla, siis kunagi kui nisuorast ise kasvatasin, siis selle söömine aitas väga hästi vistrike vastu. kuna ma armastasin seda lihtsalt potikesest murda ja näksida nagu väike jänku, siis üsna sageli oli ka juhus kui see l6ikas mulle keelde. nüüd tahaksi ära proovida, kuidas pulber m6jub.

ja nagu ma juba ka mainisin - paastuma ma ei hakka! see ei sobi mulle, mul enesetunne läheb nii nii halvaks. ma lihtsalt ei suuda olla n.ö ilma söömata (kui mul just k6hugripp ei ole). kui mul selline magu/organism, mis n6usb toitu korrapäraste vahedega. Nt paljud naised sünnituse ajal ei taha süüa, mina tahtsin. Nii kui sanitar nina pistis ja küsis kas sööte?? ma noogutasin isukalt. Pärast veel küsis , kas ise s6in ära v6i mees?? Ikka ise, k6ik s6in ise. 6htusöögi ajal (kui mul juba n.ö sünnitus tegevus oli hoogustunud) pistis sanitar jälle nina ukse vahel sisse öeldes, ah Teie nagu nii ei söö ja kadus sama kärmelt. ja ma olin nagu mida?? k6ht oli tühi ja hea meelega oleks söönud, aga ma ei j6udnud A ega O öelda, kui see juba kadunud oli. nii et hjäin 6htusöögist ilma :(

mari

• View Profile
« Reply #723 on: May 17, 2014, 08:11:57 »

Ma ise olen praegu poolele teel sellega:) ja nop tee mis tahad, toitun ka nüüd kavade järgi teen mõõdukalt trenni, aga ikka kipub kaalu juurde tulema:S

ArchangelEST

• Lasna-Esiku-Rätiku-Klubi
    • View Profile
    • Flexible Dieting Handbook
« Reply #724 on: May 17, 2014, 11:32:31 »

Ma ise olen praegu poolele teel sellega:) ja nop tee mis tahad, toitun ka nüüd kavade järgi teen mõõdukalt trenni, aga ikka kipub kaalu juurde tulema:S

Kaal ei oluline näitaja vormist. Algajate puhul eriti, kipub treeningutega alustamine jõudsalt kaalu lisama, olgugi, et samal ajal pekk põleb ning vöökoht tõmbub kokku.

Parima tagasiside jaoks kaalu end regulaarselt samas olukorras (sama kell, paljalt, peale WC-d jne), vaata peeglisse, kasuta mõõdulinti, pea arvet oma füüsilise võimekuse kohta ning alles siis võid järeldusi teha. :)
Kehakaal on kõige vähem täpsem asi mille järgi vormi muutust hinnata. Ühe päeva lõikes võib ta sul vabalt mitu kilo kõikuda ning nädala lõikes veel mitu korda rohkem. Ebaregulaarne kaalumine ning elustiili muutused võivad vabalt tekitada olukorra, kus üks nädal oled +5kg raskem, kuid kõhu pealt on mitu cm. vähemaks jäänud. :)
Pizza & Burger dieter master race. Bow before me peasants.

Flexible Dieting Handbook

Aspartame Research

Liinu

• View Profile
« Reply #725 on: May 18, 2014, 00:16:55 »

Kaal ei oluline näitaja vormist. Algajate puhul eriti, kipub treeningutega alustamine jõudsalt kaalu lisama, olgugi, et samal ajal pekk põleb ning vöökoht tõmbub kokku.

Parima tagasiside jaoks kaalu end regulaarselt samas olukorras (sama kell, paljalt, peale WC-d jne), vaata peeglisse, kasuta mõõdulinti, pea arvet oma füüsilise võimekuse kohta ning alles siis võid järeldusi teha. :)
Kehakaal on kõige vähem täpsem asi mille järgi vormi muutust hinnata. Ühe päeva lõikes võib ta sul vabalt mitu kilo kõikuda ning nädala lõikes veel mitu korda rohkem. Ebaregulaarne kaalumine ning elustiili muutused võivad vabalt tekitada olukorra, kus üks nädal oled +5kg raskem, kuid kõhu pealt on mitu cm. vähemaks jäänud. :)

täitsa 6ige!
ma käin kaalul keskmiselt korra kuus, küll aga on m66dulint mul palju parem s6ber.

Liinu

• View Profile
« Reply #726 on: May 18, 2014, 14:59:15 »

niisiis.. eile kevadkontsert täna kevadkontser.. ja üks l6iguke tänasest siis siia ka..

If you dance with your heart, body will follow. Dance for yourself!

Liinu

• View Profile
« Reply #727 on: May 20, 2014, 12:43:57 »

niisiis.. täna alustasin uisutamis hooaega. muidugi - ammu juba oleks pidanud!!! aga aega ju polnud ja p6lve mure ka. no p6lve mure juba väiksem. vähemasti ei valuta enam mitte midagi tehes. vahel tantsutundides annab tunda ja noh täna uisutades ka, aga selle juurde veel j6uan.
adrem. alustasin pisikese ringiga, et lihtsalt rada järgi tzekata. Pärnu Jaansoni rajal ja kui ei eksi siis raja pikkus on 8km. Raja uus osa on väga m6nus ja see annab ka v6imaluse mulle uisud kodus jalga panna ja rajale suunduda. Jeii... vana osa, aga hmmm.. seal on ju l6ik s6udeklubi juures, mis on endiselt väga kehva asfaltiga v6i puudub see üldse :(´vat seal väristas k6vasti jalgu ja parem p6lv hakkas tunda andma. uuele osale tagasi j6udes see jälle taandus, seepärast eeldangi, et see vana osa mu p6lvedele eriti ei sobi. lisaks oli vana raja osa märg ja libe - selles süüdistan loodust ja ennast, et nii vara juba rajale ronisin :D hehee..
aga kokkuv6ttes väga m6nus oli! Järgmiseks korraks plaan selline, et suundun Jaansoni rajale, sealt edasi ehitajate tee ja lennujaama tee kergliiklusrajale. Siis tuleb ka km kokkuv6ttes rohkem :D

Draakon40/Esta Pilt

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #728 on: May 20, 2014, 21:02:29 »

Super ilus tants, minu lemmikstiil. Väga võimas!!!

niisiis.. eile kevadkontsert täna kevadkontser.. ja üks l6iguke tänasest siis siia ka..

http://www.youtube.com/watch?v=NRz_9lNXn18&feature=youtu.be

Liinu

• View Profile
« Reply #729 on: May 21, 2014, 09:58:07 »

Super ilus tants, minu lemmikstiil. Väga võimas!!!

aitähh!

Liinu

• View Profile
« Reply #730 on: May 22, 2014, 15:09:40 »

täna plaanin jalutus retke tipsuga teha pärast tunde... 6igemini tema s6idab rattaga ja mina jalutan :D

Liinu

• View Profile
« Reply #731 on: May 23, 2014, 13:38:58 »

täna tegin kerge ratta tiiru s6brannaga... otseselt trenniks ei nimeta, lihtsalt chillisime, aga sellise palavuseg higi ikka jookseb...
Natuke aega Jaansoni rajal ootasin s6brannat ja noh.. ikka hakkab igav.. üritasin siis paari pilti teha.. ha haa.. ikka viitajaga, nii et ajastus oli suht ehku peale :D

crimson

• View Profile
« Reply #732 on: May 23, 2014, 17:52:34 »

Liina on ikka nii nunnu :) Vahvad pildid.
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

Rene Poljakov

• ARCTIC SPORT
  • Rene Poljakov
    • View Profile
    • Langeta kaalu ja saavuta oma unistuste vorm!
« Reply #733 on: May 26, 2014, 01:09:39 »

http://www.youtube.com/watch?v=NRz_9lNXn18&feature=youtu.be

Ülimalt ilus :-)

Liinu

• View Profile
« Reply #734 on: May 26, 2014, 13:10:22 »

nädalavahetusest..
laupäeval tegin kerge uisuringi 6htul, kui enam nii palav ei olnud. küll aga aeg surus takka, sest mees tahtis veel poodi j6uda. seega aeg 1:02 km 12km
pühapäeva veetsin äia juures lillepeenraid rohides, pärast väike grill (meeletu söögi hunnikuga - grill-liha, ribi, triibugrill, shashl6kk ja forell) ja m6nusa värske salati tegime ka juurde. Ribist proovisin ühe kondi jagu, 3 shashl6ki tükki, lihast üks pisike tükk prooviks ja pärast sauna forell. kahjuks pean tunnistama, et sinna juurde kulus ka natuke liiga palju veini. aga  kui m6leda, et olen inimene, kes tarvitab alkoholi u  kord 3-4 kuu jooksul, siis pole hullu.
tänase metsiku palavusega pean m6tlema kuidas lasteaia tantsutund läbi viia. kui on palav, siis lapsed on ka loiud ja väsivad kiiresti jne. m6tlen siin, et peaks nad joonistama panema... las joonistavad mulle tantrsulooma näiteks :D

ja aitähh Rene.. katsun ennast veel paremaks muuta.
« Last Edit: May 26, 2014, 21:51:25 by Liinu »
Pages: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 72   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything