wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 73   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 252861 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #705 on: April 16, 2014, 14:16:45 »

Minu lemmik jalad.. v6i isegi minu unistuste jalad. T6enäoliselt keegi teine peale minu neis väga ilu ei näe, aga ikkagi..

lubage esitleda Polina Semionova jalad
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #706 on: April 16, 2014, 14:24:52 »

ja üks video ka... kes tervet video ei viitsi vaadata, siis tantsuline osa algab 2.30

crimson

• View Profile
« Reply #707 on: April 16, 2014, 14:34:54 »

Videos näevad jalad tal ilusamad välja kui pildil. Minu meelest :)
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

crimson

• View Profile
« Reply #708 on: April 16, 2014, 14:38:01 »

Ja sinu tants oli väga kena. Impro? Lahe oli see löpp - kaadrist välja keerutamine :) Nii hästi paindud ikka :)
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

Liinu

• View Profile
« Reply #709 on: April 16, 2014, 17:38:39 »

videos jah ilusamad. eks see mustvalge pilt on selline, mus r6hutab rohkem. ja videos jalad liiguvad ja sellega seoses ka kohe lihased liiguvad, lisaks veel valguse m6ju jne..

aga minu oma oli jah selline väike improviseering.. muusika käima ja vaatan mis tuleb. vahel saab nii huvitavaid leide

Liinu

• View Profile
« Reply #710 on: April 25, 2014, 23:14:12 »

et siis jah esimene impro enne tantsutunde ja teine impro kulgemine pärast tantsutunde... nagu näha, siis päeva l6puks enam väga jalgadel ei püsi.

ja noh - kuna tegu improvisatsioonidega, siis sujuvus jätab k6vasti soovida ja nii m6nigi asi tundub liiga konarlik, läbi m6tlemata ja mitte sihipärane. no ja tantsutehnika koha pealt v6iks ikka k6vasti viriseda..

no ja lisaks - kui ikka juba mustas välja nägemine pigem ümarapoolne, siis jahmm.. no comments  >:(

Liinu

• View Profile
« Reply #711 on: May 15, 2014, 22:00:19 »

väike papike Soomest. Kanepiseemned, kanepi6li ja nisuorase pulber. njah - paastud ammu läbi, aga mina hakkan nüüd organismi puhastama. aga noh - kergelt. olen juba maininud, et ühtegi paastu mina vastu ei peaks, seega v6tan lihtsalt organismist mürke välja viivat nisuorast. aga kanepiseemned ja -6li on lihtsalt väga väga kasulikud.

njah - kohvi on üle käte läinud. 2 tassi päevas raudselt, sageli aga ka 3 tassi päevas. Njah paar korda olen joonud 6htul ka iiri kohvi, enamasti on see aga rohkem Henri teema. Samas ei saa öelda, et kohv öist und segaks. ei ole ka hetkel see aeg kui peaks ennast ümber harjutama - puhkuse ajal vaatan seda värki.

p6lved hakkavad enam vähem saama, pingelisemal päeval annavad rohkem tunda, muidu aga hakkab looma. Ei no jah - hädasti puhkust oleks vaja!

ahjaa.. idiootseid asju juhtub ainult minuga.. mäletate - eelmise aasta suvel sain kulmu kaks 6mblust kui olin pea vastu autoust ära löönud. täna järgmine päris loll juhus. noh nagu ikka - keerutan siin vahel kodus ringi (eriti kuna ühel kevadkontsertil vaja ise ka üks tiir teha ja valisin selle jaoks muusikat). henri tuli vannitoast, mul muidugi oli vaja tema juurde keerutada, et teda jälle  n.ö ronimispuuna kasutada. Käskisin oma piha ümbert kinni v6tta, et ise hooga üle selja ring teha (näod olid meil vastamisi - seletus keeruline, aga katsu aru saada). hoog oli nii suur et pidi ikka paras pirakas ka ära käima - k6maki peaga vastu vahe seina nurka. Täpselt meelekohaga, v6i mis meelekohaga, täpselt silmanurgaga. Kähku külma peale, sinikat ei tulnud, aga silma nurka tekkis kerge verevalum küll. täpselt sellise koha peale kus ülemised ja alumised ripsmed kohtuvad välisnurgas. 6nneks meigiga hästi kaetav.
AUSALT - kes lööb veel nii idiootselt nii idiootseid kohti ära peale minu??

dront

• View Profile
« Reply #712 on: May 15, 2014, 22:16:33 »

Minul ka kohvi joomine und ei sega , vabalt võin peale suurt tassi kuuma kohvi väikese uinaku teha. Miks muidu kohvi joomine halb on?
Joon igapäevaselt 2 tassi  , ei arva et see oleks ülekäte minek.

Äralöömiste kohapealt olen ma vaieldamatu meister. Liigun palju paljajalu ja varvaste äralöömine kõvade pindade vastu on minu leivanumber.

Videod on Sul võimsad , ootan juba järgmist. :)

Liinu

• View Profile
« Reply #713 on: May 16, 2014, 00:24:56 »

kohvi p6hi teema on see, et muudab organismi pH happeliseks, samas on leitud, et kohvi joomine aitab vähendada riski haigestuda teatud tüüpi vähki (oli see nüüd emakakaela vähk v6i rinnavähk enam täpselt ei mäleta).

aga siin üks pilt, kui tibu veel viimast nädalat k6hus pesitses (aasta 2011), ja vat seal vasakul pool see seina nurk ongi, kuhu 6nnesus kolakas panna täna (eile).

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #714 on: May 16, 2014, 08:02:28 »

Ei viitsinud asjalikult vormistatud artikleid otsida - esimene ettejuhtuv :

http://authoritynutrition.com/top-13-evidence-based-health-benefits-of-coffee/  kui sellest väheks jääb, on olemas ka enam "ametlikumas" vormis.

Sealse osas, ainuke, mis päris nii ei pruugi olla :

Coffee Can Improve Energy Levels  - tegelikkuses ta pigem maskeerib mõneks ajaks väsimuse..

ja see keha ph-taseme laul on nii 2010. Saagem umbluudest üle.

Tagasihoidlik soovitus: kanepiseemnetes, - õlis, nisuorastes välisamaalt ei tohiks olla midagi, mis puudub meie tavatoidulaualt - mõttetu rahakulutus. Kui just see maitse ei ole, ilma milleta kuidagi ei saa.

Organismi "puhastamine" on vist veelgi ebateaduslikum hoax kui ph ja selle muutumine. Selle kohta ka esimene ettejihtuv ja tavalugejale mõistetav:

http://metro.co.uk/2014/03/24/the-detox-myth-trust-your-body-and-stop-wasting-money-on-juices-4675501/

ArchangelEST

• Lasna-Esiku-Rätiku-Klubi
    • View Profile
    • Flexible Dieting Handbook
« Reply #715 on: May 16, 2014, 08:36:07 »

Regulaarne kohvi tarbimine on tõesti pigem kasulik ning tõendeid selle kohta on omajagu. Ise joon ca. 1l päevas.

Ph tasemete kohta on peavoolu meedia tõesti jubedat jama täis. Tegelikkuses reguleerib meie keha selliseid tasemeid ülimalt rangelt ning niisama lihtsalt midagi seal sassi ei keera. Liigne kohvi ja puudulik toidulaud võivad muidugi panustada tervise halvenemisse ning nö. "puhversüsteemid", mis aitavad keha Ph taset reguleerida võivad ülekoormuse alla sattuda ning kehas võivad tekkida negatiivsed reaktsioonid - kuid selliseid olukordi ma kohvi enda süüks otseselt ei paneks.

Organismi Detox on samuti suuresti jura tõesti.

http://www.kaalustalla.ee/blogi/keha-puhastamine-ehk-detox-dieet/

You might lose weight on a detox diet, because they’re usually very low in calories.

But the idea that your body needs help getting rid of toxins has “no basis in human biology,” says Frank Sacks, MD, of the Harvard School of Public Health. Your organs and immune system handle those duties, no matter what you eat.

Plus, you’re likely to lose weight and gain it back when you go off any extreme diet.

Autointoxication is an ancient theory based on the belief that intestinal waste products can poison the body and are a major contributor to many, if not all, diseases. In the 19th century, it was the ruling doctrine of medicine and led “colonic quackery” in various guises. By the turn of the century, it had received some apparent backing from science. When it became clear that the scientific rationale was wrong and colonic irrigation was not merely useless but potentially dangerous, it was exposed as quackery and subsequently went into a decline.

---------

Inimestele meeldivad teatud "ideed". Nagu näiteks see, et kuid ja aastaid kestnud kehva toitumise negatiivsed tagajärjed saab lihtsalt likvideerida "puhastamisega". Või, et meie keha on nagu masin, mis vajab regulaarset õlivahetust kord aastas ja ilma selleta läheb katki. Kui vähegi süveneda ja asja üle ratsionaalselt mõelda, vaadata veidi teaduslikku materjali antud teemadel, siis peaks selge olema, et nii asjad ei käi.
Pizza & Burger dieter master race. Bow before me peasants.

Flexible Dieting Handbook

Aspartame Research

Hedi

• ARCTIC SPORT
    • View Profile
« Reply #716 on: May 16, 2014, 09:11:44 »

njah - kohvi on üle käte läinud. 2 tassi päevas raudselt, sageli aga ka 3 tassi päevas. Njah paar korda olen joonud 6htul ka iiri kohvi, enamasti on see aga rohkem Henri teema. Samas ei saa öelda, et kohv öist und segaks. ei ole ka hetkel see aeg kui peaks ennast ümber harjutama - puhkuse ajal vaatan seda värki.

AUSALT - kes lööb veel nii idiootselt nii idiootseid kohti ära peale minu??

Kle see 2-3 kohvi pole hullu ju. Ma siin joon ka umbes nii ja päris kanget, aga mitte et väsimust peletada vaid maitse pärast ja und tõesti ei sega, nii immuunne juba selle vastu vist :D . Aga kui kohvi pole saanud hakkab pea valutama :S

Ja sa pole ainuke kes end ära lööb igale poole , ma samasugune  - jalad näiteks sinikaid täis :D

Liinu

• View Profile
« Reply #717 on: May 16, 2014, 14:50:34 »

kusjuures ma ka maitse pärast joon kohvi ja ka päris kanget. et teeme siis diili - kui Tallinnasse satun, lähme kohvi jooma. Minu puhul leevendav asjaolu ehk see, et joon koorega, mitte musta.

kusjuures need lisandid kingiti mulle ja ausalt öeldes pole kunagi varem sedasorti puhastajaid proovinud. Naturaalset värsket nisuorast olen söönud küll. eks seal kogu idee seisneb k6rges kiudainete sisalduses (ehk t6enäoliselt rohkem soole puhastaja).

Hedi

• ARCTIC SPORT
    • View Profile
« Reply #718 on: May 16, 2014, 15:04:57 »

kusjuures ma ka maitse pärast joon kohvi ja ka päris kanget. et teeme siis diili - kui Tallinnasse satun, lähme kohvi jooma. Minu puhul leevendav asjaolu ehk see, et joon koorega, mitte musta.

Diil :) Ma ise  joon piimaga pooleks , piima läheb ikka mõnuga  :D

mari

• View Profile
« Reply #719 on: May 16, 2014, 15:34:42 »

palju sa rasedusega juurde võtsid kaalus`? nii ilus oled!
Pages: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 73   Go Up

Kaubamaja
youtube