wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 73   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 248125 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #675 on: February 04, 2014, 23:06:05 »

noo.. eelmised on paremad, AGA Isa, Vanaisa, Ürgmees - need on monoetendused, Miks mina? on pigem standup comedy. nalja muidugi sai, aga ootasin nagu rohkemat.
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #676 on: February 05, 2014, 22:51:12 »

Täna üks minu lemmikuid - Buns & Guns 2
sai pepsu tehtud ja käsi. pepsi ikka nii nii m6nus teha. Ja noh - oma tagumendiga olen rahul ka, kintsudega ei ele rahul.
Ikka nii m6nus oli - tulin koju, pruunistasin kergelt veiseliha, siis lillkapsas ja mehe soovi järgi ka paar kartulit sisse (porgandit kahjuks kodus polud) k6ik koos lihaga potti ja ahju. selleks ajaks kui mina oma trenni l6petasin, oli ka söök valmis. Räigelt meeldis tänane Killer Move - ei saa öelda, et raske oli, pigem huvitav!

Liinu

• View Profile
« Reply #677 on: February 10, 2014, 09:42:23 »

Jah, nädalavahetus läks kahjuks trenni vabalt :(
Laupäeval kurikuulus koolitants, mille see aasta sain lebolt suht v6tta ja siis muidugi m6ista oli vaja laupäeva 6htu/öösel hakkata oma plaadi kogu sorteerima. Noh väga vanad plaadid, mis enam ei mängi korralikult jne ära visata, vastavalt valdkondadele ära sorteerida jne. Läks pikalt - kella 3ni öösel.

L6ppu siis üks tänane pehmo pilt ka :D

Liinu

• View Profile
« Reply #678 on: February 13, 2014, 14:20:49 »

niisiis..
eile sai härra abikaasaga 9 aastat koosolemisest. sellega seoses oli m6te midagi teisiti teha, söögiks v6i nii. mis l6puks välja tuli - üsna kerge eine 6htuks. Ei mingit vaaritamist! Lihtsalt üks m6nus kokteilsalat, mis maitses väga hästi. Henri ka kiitis!

Retsept siis selline
tomat
muna
kaste:
hapukoor
sinep
suhkruta kondentspiima natuke
peterselli
soola
sidrunimahla

Tomat ja muna suurematseks tükideks hakkida ja kihiti laduda. Kastmeained k6ik segamini ja k6ige peale valada. Lasta m6ni aeg külmikus maitsestuda ja valmis.

See nädal on kuidagi selline väsimuse nädal nats - palju ringi siblimist vist lihtsalt. Homme juuksuri6pilase juurde soenguproovi. Jah - tuli selline pakkumine, et üks juuksuriks 6ppiv neiu otsib omale juukse modelli, et osaleda ühel v6itlusel. Vaja siis just nimelt pika juukselist!

Ahjaa - eile sai ka veidi vitamiine ostetud, c-vitamiini ja D-vitamiini  (6li kujul) ja lapsele Päevakübara+taruvaigu m6mmikud. Kui muidu oli ikka nii, et 1-2 päeva lasteaias ja jälle nohune, siis nüüd nende m6mmidega organism tugevamaks saanud. Proovisin ka ainult päevakübara omasid sügisel - ei toiminud. Ju siis nendes m6mmides just see taruvaik, mis juba eos tegeleb pisi p6letikega.

Liinu

• View Profile
« Reply #679 on: February 20, 2014, 00:07:46 »

ära pole kadunud - lihtsalt hoian madalat profiili..

Liinu

• View Profile
« Reply #680 on: February 20, 2014, 12:59:54 »

Eneselegi ootamatult üks sissekanne...

Mulle meeldib süüa nagu kuninga kass! Mulle meeldivad tundelised ja hästi koosm6juvad maitsed. Mulle meeldib, kui liha (olgu siis kana, veis, siga v6i kala) on küpsetatud perfektselt. Köögis ekperimenteerida v6ib l6putul viisil ja l6putul kujul - seejuures kasutades parimaid toiduaineid sinu organismile. Näiteks mitmed erinevad salatid - yummi. Nii m6nusad, kr6mpsuvad ja värsked. Tänane l6unasalat: tomat, mango, punane sibul ja peale sidruni mahl. Öeldakse, et täiuslikus salatikastmes peaks olema olemas magus,hapu ja soolane. Selles salatis, siis happusust annab sidrun (mis samas neutraliseerib ka sibula kibedust), magusust mango, mis t6ttu pole vaja lisada terakest mett/suhkrut. Soolasust peab timmima terakese soolaga - ikka m6istuse piires. Soolal ja soolal on ka muidugi vahe. Kui ikka poodi lähed, siis soolariiul on päris lai - nii valiku kui hinna poolest. Mina isiklikult kasutan roosat soola v6i selle puudumisel jodeeritud soola. Tiku tulega v6ib taga ajada mitme soola segu - Loitsukelleris pidevat olema, aga ilmselt m6nest tervisepoest ehk leiab veel.

Liinu

• View Profile
« Reply #681 on: March 07, 2014, 22:52:50 »

kell on 22.30 ja ma söön! ja kuulsite 6igesti - söön. Taldrikul on praemuna ja tsipa pirni ka. peale selle oli tänane "trenn" istumine.
Juba hommikul kell 7 hakkasin Tallinna poole s6itma. Enne seda sai ilusti kenasti hommikust söödud, bussis termotassiga kohv kaasas. Lubasin üks poolteist kuud tagasi ühele juuksuri6pilasele modelliks tulla. oli siis pikki juukseid vaja. tänu sellele sain omale juustesse laheda türkiisika/rohelise (oleneb mis nurga alt vaadata) jalgu juustesse. nüüd näen välja nagu t6sine beibe-n6id.. hahaa.. Kevadesse värvi juurde :D
aga selle värvimine oli ka omaette ooper, sest mul sellised juuksed, mis vahel jonnivad. Täna siis enne "v6istlus tulle" asumist värvisime hotelli toas, salgukese üle. ahjah - milles siis uba?? ikka selles NoorMeister 2014, millest ka linnades reklaamid üleval jms. Kel huvi v6ib homme kaema minna. SEal siis k6ik kutsekoolid koos ja v6tavad oma alal m66tu.
L6unasöögi talong oli olemas, aga sööma ei j6udnud - enne soengu tegemist polnud k6ht tühi, pärast soengu tegemist enam ei antud süüa. Niisiis - tund soengu tegemiseks ja siis 30 mini istumist sirgeseljaga, peenelt ja kenasti nagu üks t6eline primadonna. Kusjuures selle aja jooksul ennast liigutada ei tohtinud, v6i noh minimaalselt, natuke pead ja u cm v6rra jalgu. Selg ei väsinud ära, puusad väsisid ära. Jah - kui ikka üks tantsija, kes enamasti kasutab n.ö väljapoolset asendit puusaliigestes ja nüüd 30 mini lihtsalt peab p6lvi koos hoidma, on ikka päris k6va pingutus lihastele. Ja kuna istusid suht kehvas kohas, kus oli päris plaju tuulet6mbust, siis tabas mind ka teine tantsijate suur hirm - jalad külmetasid. (nimelt pildi olema ka soengule vastav kleit, kingad jne.) Kui siis l6puks lavale k6ndima sain, et oma soengut näidata, oli ikka hea tunne küll. L6puks natuke liikuda :D
Ja mida ma näen pärast riietusruumis - tüdrukud 6igvad omale saiakesi sisse :S oli täitsa selline tunne, et tahaks neil pirukas lihtsalt käest v6tta ja oma beebiporgandeid pakkuda. Ikka väike moonakott oli endal ka ühes - beebiporgandid ja metsapähklid. Hiljem ostsin veepudeli ka omale.
Koju j6udsin suht 6htuks, siis oli vaja laps magama panna (polnud ta ju mind terve päev näinud ja siis ikka ju tahaks, et emme tegeleks temaga). Nii et pole siis ime et nii hilja söön. Ahjaa, valetan ka vähe - koju j6udes üks banaan ikka rändas ka k6htu.
Polnud just k6ige asisem toitumine täna, aga mis teha! Homme läheb paremini :D Ja otseloomulikult korralikku TRENNI.

Pildi uuest sini-rohelisest tukasalgust lisan mingi muu päev :D

Liinu

• View Profile
« Reply #682 on: March 09, 2014, 15:03:09 »

Naistepäev läks mul nagu ikka tavaline päev. juba varakult ütlesin mehele, et lilli pole vaja, peaasi et reedel lapsega toimetas, kui ma Tallinnas olin.
aga eile sai trenni total body tehtud.. üldises pildis midagi muutunud ei ole.. ei siia ega sinna poole.. no kui siis sinna poole natuke.. möödud samad, kaal sama, pilt sama.

ahjaa.. nagu lubatud, siis kevadisest juukse uuenduskuurist pilt ka :D

crimson

• View Profile
« Reply #683 on: March 09, 2014, 19:37:45 »

Kena värv! Blondeeriti enne?
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

Hedi

• ARCTIC SPORT
    • View Profile
« Reply #684 on: March 09, 2014, 20:04:26 »

Äge :P ootan ka nii väga juba kolmapäeva  kus saan salgud :P

Liinu

• View Profile
« Reply #685 on: March 10, 2014, 00:26:14 »

Kena värv! Blondeeriti enne?

blondeeriti lausa kaks korda.. oma juuksed on nii tumeda pigmendiga, et pärast esimest blondeerimist olin ikka suht helepruun alles.

Hedi ja sulle tulevad ikka lillad salgud??  ma siin fantaseerin juba punase üle :P plika muidugi arvab, et v6iks ikka roosaks teha (veel parem kui ta ise veel need saaks :P )

Hedi

• ARCTIC SPORT
    • View Profile
« Reply #686 on: March 10, 2014, 08:33:58 »

blondeeriti lausa kaks korda.. oma juuksed on nii tumeda pigmendiga, et pärast esimest blondeerimist olin ikka suht helepruun alles.

Hedi ja sulle tulevad ikka lillad salgud??  ma siin fantaseerin juba punase üle :P plika muidugi arvab, et v6iks ikka roosaks teha (veel parem kui ta ise veel need saaks :P )

Hetkel plaan jah lillad. :) Kuid see blondeerimine on mõrv juustele ja kaua värv ei püsi ka :( Kui võimalust on siis soovitan seda viisi mida ma kasutan, Casabella ilusalongis lasen panna keratiin kinnitusega salgud - kokkuvõtteks maksab vähem ja oma juuksed jäävad terveks :) Ning püsib 2-3 kuud, ei pea mässama nii palju :)

Liinu

• View Profile
« Reply #687 on: March 10, 2014, 13:22:20 »

Hetkel plaan jah lillad. :) Kuid see blondeerimine on mõrv juustele ja kaua värv ei püsi ka :( Kui võimalust on siis soovitan seda viisi mida ma kasutan, Casabella ilusalongis lasen panna keratiin kinnitusega salgud - kokkuvõtteks maksab vähem ja oma juuksed jäävad terveks :) Ning püsib 2-3 kuud, ei pea mässama nii palju :)

teadagi jah.. antud hetkel lihtsalt oligi see teema, et andsin oma juuksed v6istluste jaoks kasutada ja seal oli kriteerioum, et kahe värviline ja n.ö lisajuukseid kasutada ei oldud lubatud. aga kui arvesse v6tta seda, et tavaliselt värvin oma juukseid üks kord aastas, siis pole hullu midagi :D

ja jälle on pikk ja tiirutav esmaspäev ehk siis minu k6ige pikemja keerukam päev nädala jooksul!

Liinu

• View Profile
« Reply #688 on: March 11, 2014, 10:09:05 »

oi kurja kui "m6nus" on k6hugripis olla! njah, peale sunnitud paast! kui ma muidu ühtegi paastu päeva vastu ei peaks, siis hetkel pole söögiisugi. oh jah - ausalt, ma ei tea, kuidas inimesed sihilikult paastuda suudavad. Mina ei suudaks. K6ige pealt muutuksin hästi kurjaks, sest nii suur nälg on ja siis hakkaks pilt ka eest ära kaduma. nii siis - täna istun voodis ja wc, energiat ei kuluta ja tarbin ohtralt vett ja teed. Kui hästi läheb, siis vean ennast ka mustika kiselli keetma.

Liinu

• View Profile
« Reply #689 on: March 16, 2014, 10:12:15 »

eilne trenn oli omamoodi - läbi fotosesiooni. k6ige pealt muidugi vedas tirts ka ennast kohale ja tegi kaasa, mille peale Hents m6tles, et teeb paar pilti. Tirts on aga ise suur fotokate fänn ehk siis meeldib ise kl6psida. noja siis ta kukkuski kl6psutama - küll mind, küll oma barbiesid ja jumal teab mida k6ike veel. aga üldiselt oli hästi m6nus trenn teha, tundus et j6udu ja energiat on. eile oli siis see trenn, kus on  a la iga teibne harjutus seotud kätek6verdustega, nii et viimased kätek6verduste harjutused läksid p6lvedele. ja ausalt - käed l6puks all värisesid lausa.

nii siis väike fotosüüdistus ka.. kogu oma "ilus" ja hiilguses ja viimane pilt siis trenni l6pust, kus tirts tuli patsutas 6lale"tubli, tubli"
Pages: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 73   Go Up

Kaubamaja
youtube