wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 73   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 256524 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #660 on: January 19, 2014, 13:01:41 »

tahtsin midagi väga p6hjapanevat öelda, aga läks meelest ära... keedan siin mehele homse hommikusöögi jaoks "üllatusmune" (nagu ta ise neid nimetab). Ta nimelt sööb töö juures - tööl käib kodust u 200-300m kaugusel. seega pole vaja hommikust auto sulatamist jms, ärkab u 7.45, hommikusöök kaasa ja tööle, kus siis teeb kohvi/teed lisaks ja sööb hommikust ning vaatab üle tellimused v6i mida iganes ta seal töö juures teeb.
eile oli selline tunne, et tahaks hullult rulluisutama minna :P oi kuidas tahaks kohe! aga jah lumi.. peaks hoopis kelgutama minema lapsega. siis saaks vist k6vasti mäest üles alla joosta :P
l6unaks teeks suppi, 6htuks mmmm... m6tlen veel
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #661 on: January 21, 2014, 10:01:08 »

Üle paari nädala tekkis m6te kaalu pealt läbi hüpata. ei olnudki nii hull kui arvasin, seda enam, et hetkel punane periood ja keha rohkem vett kinni hoiab.
Kaal näitas hommikul 54,1 kg - pole paha.
Pühapäeval sai trenni tehtud - guns & buns. ja ikka tuleb t6deda, et käed n6rgaks jäänud, küll aga pepuga asja lood häste. küki ja küki ja just kui jäägi kükkima. aga see trenn mulle väga väga hullult meeldib, p6lvele ka hea, sest hüppamist vähe. eile oli vaba päev. täna loodan ikka trenni teha - aga k6ik oleneb kui palju lapsed mind väsitanud on :D ja loodan, et oma lapsel ka 6htuks parem tuju, täna hommikul oli teine nagu jonnipunn. sada miljon häda ja no ei saa saapaid jalga, et lasteaeda minna. k6ik tavaar kodus oleks kaasa v6etud lasteaeda... oh jah... l6puks me ikka lasteaeda j6udsime, juba häda, et ei taha hobusesaba, vaid pipi patse. juudas juudas küll! ja kolmas kord veel juudas! l6puks siis ikka saime rühma uksest sisse, teised lapsed juba ammu ilma s6id. k6ik päevad pole roosilised - ka lastel mitte!

A.J

• ARCTIC SPORT
    • View Profile
« Reply #662 on: January 21, 2014, 20:59:00 »

l6puks me ikka lasteaeda j6udsime, juba häda, et ei taha hobusesaba, vaid pipi patse. juudas juudas küll! ja kolmas kord veel juudas! l6puks siis ikka saime rühma uksest sisse, teised lapsed juba ammu ilma s6id. k6ik päevad pole roosilised - ka lastel mitte!

ma tahaks ka pipi patse ja selle koha pealt ma polegi roosilist päeva näinud! :)
Elu tuleb vötta mönuga

Liinu

• View Profile
« Reply #663 on: January 22, 2014, 10:20:32 »

ma tahaks ka pipi patse ja selle koha pealt ma polegi roosilist päeva näinud! :)

hehee.. tead küll - netis ju liigub see miski reklaam juuksesprei kohta, mis paneb juuksed kasvama. ehk saad siis sinagi omale pipi ptatsid :D kuigi ma isiklikult sellele lootma ei jääks. oleks pidanud sulle sünnipäevaks pikajuukselise paruka kinkima, kus juba pipi patsid punutud. siis oleks hea hommikul otsustada - tahan patse, ei taha patse :D ja ongi roosiline päev!

Liinu

• View Profile
« Reply #664 on: January 23, 2014, 00:03:54 »

tänane päev olen suht uimas käinud. pole lihtsalt jaksu - k6ri pisut paistes ja peab paks. magasin öösel hääääääästi halvasti. See öö tuleb vast parem. peaks ühe melatoniini ka v6tma, siis tuleb eriliselt magus uni kohe :P päris pikalt hetkel m6tlesin, kas käin nüüd dushi all v6i homikul. laiskus sai v6itu ja lähen hommikul. ja siis pr6nn, pr6nnn esimesse 6ppes6itu. on lootust, et mullegi ehk kuagi load antakse. ha ha haaaaa :D
tänane menüü:

hommik - kliipuder ja kohv
l6una - shampinjonid, mais ja sea välisfileel6ik
vahepala - pirn
6htu - pastinaagi-kartulipüree ahju forelliga

kuna forelli järi alles ,saab seda omale homme m6usalt salati peale panna. jääsalatipea juba ootab külmikus.. yumm..

njah, kuna edevus mul ikka nii suur, et lausa upakile ajab, siis üks fotoshooti pilt ka

crimson

• View Profile
« Reply #665 on: January 23, 2014, 07:39:18 »

Nii-nii ilus pilt on!

Ruttu terveks!
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

Liinu

• View Profile
« Reply #666 on: January 23, 2014, 10:26:46 »

tänan.. täna juba parem.. kurk on 6hk 6rndalt ühel poolt valus, aga pole ka nagu hullu. mul mandleid pole, aga valus on ikka sama koha pealt, kus mandel kunagi oli. ikka päris nii see ei ole, et kui mandlid ära l6ikad, siis läheb p6eltik otse neelu. nagu osad arvavad!
oh, nüüd läks jutt mandlite peale. kui ikka mandlid jamad, kärbunud, armistunud vms, siis neid ikka alles hoida ei tasu. mürgitad ainult oma organismi!

crimson

• View Profile
« Reply #667 on: January 23, 2014, 12:10:08 »

Ma olen isegi kusagilt lugenud lugu, kus soovitatigi inimestel oma mandlid ära löigata. Et on üks paras rudiment, millest oleks möistlikum lahti saada, kuna pidi töesti organismi nörgestama. Mine tea siis :)

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #668 on: January 23, 2014, 13:32:17 »

Olin tihti palavikus ja mandlid paistes jms. 2010 Lõigati mul mandlid ära ja sellest aastast ( 2010) alates pole mul palaviku ka olnud :)

Liinu

• View Profile
« Reply #669 on: January 26, 2014, 10:57:39 »

Olin tihti palavikus ja mandlid paistes jms. 2010 Lõigati mul mandlid ära ja sellest aastast ( 2010) alates pole mul palaviku ka olnud :)

no täpselt. ju siis mandlid tegid juba organimile liiga.
ühe mu 6branna emal oli liigetega kogu aeg jama. art ütle väga konkreetelt - ennem me inu liigeeid ravima ei hakka, kui mandlid l6igatud on. m6ttetu raha ja energia raikamine olek ee liigete ravimine "koledate" mandlitega.

Liinu

• View Profile
« Reply #670 on: January 29, 2014, 12:13:50 »

see nädal on ikka üsna pöörane. stressi level muudkui kisub üles poole. laps jäi esmaspäeval haigeks - see samune viirus mis ringi liigub k6rge palavikuga. jah kui ikka kraadiklaasil näha palavikku numbriks 40 ja üle selle, siis on see suht hirmutav. muidu stabiilne 38 ja 6htuks hakkab muudkui t6usma ja t6usma. eile magama minnes jahutasin märja rätikuga - l6ppkokkuv6ttes jäi laps magama märg rätik laubal. täna siis palavik 37 peale langenud. jah, eks lpased taluvad palavikku hästi ja 40 lapsel pole nii hull kui täiskasvanul, aga no kergelt sonima ta nagu hakkas juba.

aga muidu üks nädal tagasi siis tegin mehele komplimendi, et vorm paremaks muutunud. sain ta l6puks kaalule, tulemus 80,6kg 6htul kaalutud :D eks seda nüüd v6ikski hoida. see nädal on tal trenni vaba, sest on lapsega haiguslehel, et mina saaks oma tantsutunnid ilusti ära teha ja 6ppes6itudes ka käia. kuigi m6nel 6htul küll oleks nii, et mina tuleks trennist ja tema saaks minna trenni, aga ta ütleb, et teeb kuni selle kuu l6puni trennipausi. tunneb kuidagi, et peab sundima ennast v6rkpalli mängima minema. aga eks ta leiab selle motivatsiooni uuesti üles.

ise siin siblin, vahel tahaks joosta vastu tuult ja karjuda. no lihtsalt, et parem hakkaks. kuigi see aasta Koolitantsu stressi pole, kuna esitusele läheb ainult üks tants. aga muus osas on tunda, et just kuni 12.aastased lapsed on sellest pimedast ajast hästi väsinud. ei suuda absoluutselt keskenduda, hästi laiali valguvad ja mina siis pean olema see, kes püüab k6ike praktiliselt vägisi koos hoida :( ilmselt see see ongi, mis k6ige rohkem stressi tekitab.

seniks aga - hüppamiseni!

Liinu

• View Profile
« Reply #671 on: February 01, 2014, 11:08:36 »

2 aastat kergemat elu!
Ehk siis eile 2. aastat tagasi alustasin uuesti rühkimist kergema elu poole. Toitumine on m6nusalt paigas - isegi kui vahel tuleb sisse midagi "paha", siis üsna kiiresti saab asi korrigeeritud ja korraliku toitumise peale mindud. Ja need n.ö "paha" perioodid ei ole mingid metsikud nädalate v6i kuude pikkused. Pigem ikka päevased (aga mitte igapäevased :D)
Trenni suhtes on asi muidugi sügisperiood olnud kehvem :( ja loomulikult pole selles vallas ka arengut, vaid pigem taandareng. Aga alla ka ei anna - nii palju kui v6imalik, tuleb ikka teha! Jah - siin kohal siis avaldan ka hetkel katsetuses oleva treeningprogrammi.. Dada dammm.. olen selle esimest osa juba teinud! dada dammm.... esimene osa oli minu esimene treeningprogrammi katsetus. Jah t6esti - TAPOUT XT 2
uus inventaar on hüppenöör ja raskusepall juures (mida ma ei tea, kas Eestis kuskil leidub), aga palli asemel saab ka hantleid üsna edukalt kasutada :D üsna killer, raskem kui esimene. Isegi Tapout tiimi v6itlejad on suht läbi seal ja näed, et isegi nendel t6mbab trenni l6pus löögid, hüpped aeglasemaks. aga üüber m6nus on. küll, aga teen seda vastavalt oma graafikule, kuna ma ennast ei taha päris ära ka tappa. m6ni kord tantsutundidest tulles olen n ii väsinud, et lihtsalt ei jaksa. Lisaks veel saabun üsna hilja.
aga väike tutvustav video siin.. küll aga sellelt videot ei tundugi asi väga raske :)

TapouT XT 2- Extreme Reinvented- Coming Soon

ja üks ´näide Killer Move´st (iga treeningu l6pus on üks Killer Move)

TapouT XT2 Killer Move "The Bad Boys" from Drench XT
« Last Edit: February 01, 2014, 11:11:05 by Liinu »

Liinu

• View Profile
« Reply #672 on: February 02, 2014, 17:38:38 »

tänane trenn Sprawls & Brawls 2 ehk siis palju kätek6verdusi ja üldse kätele tööd. huhh jah - käed on täitsa n6rgaks jäänud :( aga ehk ikka saavad tugevaks tagasi. visa hingega muidugi!

nüüd aga küüned punaseks värvitud, varsti huuled ka punaskeks ja Uusp6ldu vaatama :D

Liinu

• View Profile
« Reply #673 on: February 03, 2014, 22:54:09 »

täna siis väike tantsevat budjet ja kodus trenni ei teinud, sest j6udsin ka alles kell 21 koju. no i viitsinud süüa teha, kuidagi viitsinud. peaaegu,et ei viitsinud süüagi. l6puks siis v6tsin külmikust oma pooliku 100g kohupiima, sügavkülmast 3dl mustikaid ja kuna keefriri ning hapukoort ei leidnud, siis valasin hapsi peale. lapse haiguseajal olid ainukesed asjad, mida ta tahtis - piim, kakao ja jogurti joogid. seepärast siis see haps mul seal vedeles veel. ja oligi täna minu 6htusöök. nüüd kallan omale hulgaliselt vett veel sisse, sest janu on korralik. ilmselt terve öö jooksen vetsu vahet. jeiiii...

crimson

• View Profile
« Reply #674 on: February 04, 2014, 11:35:56 »

Kuidas Uuspöld ka oli? :)
Pages: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 73   Go Up

Kaubamaja
youtube