wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 73   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 256531 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #555 on: August 09, 2013, 23:47:58 »

päris julm paistetus on jah. reeglina olen ma putukate-sääskede hammustustele allergiline. hammustuste ümber tekivad nii umbes 2-3 cm paistes kuplad. kusjuures herilase n6elamine ei tee miskit häda, mesilase käest pole siiamaani veel saanud sutsata.
aga vat selline paistetus on mul küll esmakordselt. aga ära sai tantsitud, p6lve oli nagu natuke ebamugav liigutada, aga noh.. kui rahvas ümber ja muudkui keerutad ja naeratad seal, ega ssis väga tähele ei panegi :D
ahjaa.. Ott Leplandi nägin ( ja ta ilmselt nägi meie pepusid ning v6ib olla veel nii m6ndagi huvitavamat)
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #556 on: August 11, 2013, 18:11:44 »

eile oli trenni vaba päev. Henri poolsel suguseltsil oli kokkutulek. väga tore ja p6nev oli, seda enam et nendest inimestest ma ei teadnud mitte kedagi, 2 inimest olin ennem näinud. lahked ja vahvad inimesed, nalja ja naeru l6putult. ja üks härra viskas hea killu - Henri, kuule, palju su naisele makstakse, et ta sinuga oleks?? hahaa..  Pidime tunnistama, et ei miskit! ja ausalt öeldes on minu arvates mul väga ilus mees. ehkki ta ise p6eb seda, et juukseid enam pole, aga mind ei häiri see absoluutselt mitte. sobivad talle nii juuksed kui ka kiilas pea :D
peaasi, et minu juuksed pikkad on :D hehee

Liinu

• View Profile
« Reply #557 on: August 13, 2013, 00:33:22 »

täna väike cardio treening!
homme hommikul s6idan v6imlejate laagrisse, et neile natuke balletti anda :D loodan, et k6ik sujub ikka nii ngu vaja :) pakin igaksjuhuks botased ka kaasa, sest ehk 6nnestub j6ulukal ka paar ringi metsa all teha. kindel ma selles muidugi pole, sest pean ka tüdruku endaga kaasa v6tma. idee poolest tema magamis ajal saaks u 5 km ringi ikka teha. eks paistab :D

Liinu

• View Profile
« Reply #558 on: August 14, 2013, 21:55:29 »

Nii siis, lastelaagrist r66msalt tagasi. Tore oli - sai lastega koos neli korda päevas hüpatud ja pliesid tehtud. Aga eriti "6nnelikult" läks mul see laagrist ära tulek. Hents tuli järgi, tegin auto ukse lahti, et öelda, wt toon kohe asjad. 6nnetuseks nii kui kummardusin, l6in pea vastu ukse nurka ära. Atsa, verd hakkas immitsema. Noh, eks peahaavast tuleb ikka palju verd, tsips oli sügav nagu ka. Sain plaastri peale. Koju s6idu ajal k6nelesin emaga telefoni teel. Ta soovitas EMOsse minna. Pangu haavakleepsud peale, muidu v6ib lai arm jääda. Ema s6na peab kuulama!! 0ärst üle tunni ajast ootamist EMOs k6ndisin sealt välja kahe 6mblusega kulmu juures. Nüüd mitmeks päevaks trenni kriips peal :(

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
  • Marek Kalmus - انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتا
    • View Profile
« Reply #559 on: August 15, 2013, 00:05:08 »

Liina Liina! Sa ikka ei õpi noh. ;)
انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتاة "مجنونة"

http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0

http://www.youtube.com/watch?v=W3rwk0O6vT0

Liinu

• View Profile
« Reply #560 on: August 15, 2013, 00:14:25 »

Liina Liina! Sa ikka ei õpi noh. ;)

tuleb nii välja jah! sa ei pidanud mind vähemalt traumakasse transportima :)

Liinu

• View Profile
« Reply #561 on: August 16, 2013, 14:24:57 »

nii sügelen juba! tahaks trenni teha, v6ib olla natuke katsetan ka juba. eile 6htul pea nagu valutas väheke ja uimane olek oli ka. ehk täna nii hullu pole, teeks tsipa j6udu vms. päris karglema veel ei hakkaks. pealegi lubati mul täna dushi alla minna :P

eile lapsega arsti juures käies ootan bussi Pärnamäe pagariäri juures. ja kuna nad teevad t6eliselt häid leibu ja sepikuid, siis pidin ikka sealt läbi astuma. Ellu valis omale pisikesed lihapirukad välja 4 tk, mina ostsin kliisepiku linaseemnetega ja kujutage ette, see oli veel täiesti kuum (ka koju j6udes oli veel soe). enne arsti juurde minekut me veel ei olnudki söönud, kuna arsti aeg oli hästi vara ja äratasin tibina suht viimasel minutil üles (meelega). nagu nii kohe ärgates temast sööjat ei ole ning hommikusöök on meil alati häääääääääääästi pikk protsess. Naudime olemise m6nu! Oehh, see soe sepik oli lihtsalt imeline! Hakka v6i käimagi teistpool j6ge sepiku ja täisteraleiva järel. Eriti kui siin pool j6ge ka Jaansoni rada valmis saab :P
« Last Edit: August 16, 2013, 16:13:45 by Liinu »

Liinu

• View Profile
« Reply #562 on: August 17, 2013, 01:30:35 »

Täna sai l6puks trenni vihutud. tegin lihtsalt kodus j6udu tund aega. kuna sain ka teetanuse süsti ja sellest on 6lg nii valus, et väga kätte t6sta ei saa, siis jäi ära ka minu lemmik harjutus - renegate row :( aga hantleid t6stsin ikka m6lema käega.

väike pilt ka.. minid  on toredad, aga vahel on hea ka vähe pikemaid kleite kanda. eriti kui ilm on selline heitlik nagu täna :)

crimson

• View Profile
« Reply #563 on: August 17, 2013, 08:23:21 »

Liina, nii kena oled! Kadestan täiega su rühti. Ma vana küürakas ja mind parandab vaid haud.
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

Liinu

• View Profile
« Reply #564 on: August 17, 2013, 10:10:10 »

Maris, aga rüht on selline asi, mida on v6imalik alati parandada ;) natuke tööd lihtsalt vaja ja tarvis keha ümber 6petada.
aga jah, peab aus olema, et kehv ja pikkusele mitte vastav koolimööbel/kontorimööbel on sageli halva rühi p6hjustajaks. No ja siis lisada juurde veel vale istumis, seismis, kummardamis jne tehnika

crimson

• View Profile
« Reply #565 on: August 17, 2013, 18:10:08 »

Mis tegema peab siis, tantsijaks hakkama? :) Ma olen käega löönud, kuna mul isa ja vanaema ka on/olid küürakad. Ja kuna ma veel keere ka selgroost oma ühe lühema jalaga, siis on üldse kehva see olukord :)

Liinu

• View Profile
« Reply #566 on: August 17, 2013, 23:34:56 »

hehee.. tantsijaks just ei pea Maris. Aga kui Pärnu kanti satud, siis astu läbi - annan sulle paar harjutust ;)

Liinu

• View Profile
« Reply #567 on: August 19, 2013, 10:11:29 »

täna on enesehaletsuse päev.. :-[ jah just see sama kui on tunne, et vormi pole ollagi ja kogu keha oleks nagu suur

crimson

• View Profile
« Reply #568 on: August 19, 2013, 10:53:27 »

Oh, isegi sul selliseid päevi? :) Sheer up, you`re beautiful!

Liinu

• View Profile
« Reply #569 on: August 19, 2013, 12:51:49 »

ilmselt meil k6igil neid maseka päevi..
aga sellised maseka päevad annavad mulle alati moti juurde. tuleb kohe selline tunne, et vihaga kohe roniks sellest august välja ja teeks trenni ja toitumine lausa näpuga järge ajades piinlikult paigas.

eilne 6htusöök oli äiapapa juures. äiapapa öelda muidugi on ilmselgne liialdus, pole teine veel 50aastat vanagi. aga 6htusöök oli just nagu mulle tellitud - grillitud l6he sinepiseemnetega ja värske salat (kurk, tomat, jääsalat, mustad oliivid,6likaste).
Pages: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 73   Go Up

Kaubamaja
youtube