wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 73   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 248571 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #390 on: February 21, 2013, 12:24:59 »

viimane tsükkel läheb vaevaliselt. Mitte trennid ise ei ole vaevalised vaid aja nappus on vaevaline. Pealegi hetkel endal tantsutunnid lastega ka häääästi intensiivsed. Aga jupi kaupa ikka teen ikkagi viimased 3 nädalt veel ju ainult.
ja peale selle olen veel piisavalt loll inimene, kes ei oska "EI" öelda inimestele. Peaaegu 2 kuud järjest juba lisaks oma tantsutundide ka n#dalas vähemalt korra ka kellegi asendustund. Nii et varsti v6in saata liikvele reklaami "Tulen ja asendan sinu tantsutunnid! Telli mind tel. xxxxxxxxx" Aga kui inimene palub ja tal t6esti väga vaja, kuidas ma ikka ei ütlen, kui mul reaalselt sel ajal ühtegi tantsutundi pole?! Miinus pool tegelikult on lihtsalt see, et lapse jaoks jääb vähe aega. Ja mehe jaoks ka!

Enesemotiveerimiseks, midagi peale j6ule tehtud sarjas!
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #391 on: February 24, 2013, 11:00:47 »

üks lauluke tänase päeva puhul!!
tänase päeva puhul tuleb ka kindlasti ka trenn ja kuna ilm nii ilus siis pikemat sorti jalutuskäik.

Öölaulupidu "Märkamise aeg" 19.08.2008 - Ühislaul - Ärkamise aeg

Liinu

• View Profile
« Reply #392 on: February 25, 2013, 22:47:58 »

Täna viskasin omale huvi pärast pulsika peale tantsutundideks. Täna oli ka viimane täiskavanute jazztantsu kursuse l6pp - seega nemad tantsisid rohkem kui mina.
Tegelikult on ikka väga hull kehale, kui seda 4 korda päeva jooksul nö üles jälle soojendada. ja üleüldse see, mis tunnis toimub tantsuõpetajaga - teed, ei tee, teed, ei tee - paneb pulsi üles alla hüppama. Ühes sellega lihas soojeneb, lihas jahtub maha, lihas soojeneb, lihas jahtub. Kuna siis ühele grupile tegin põhiliselt jalgade trenni, siis seal sai rohkem kaasa tehtud, üle jäänud tunnides aga täpselt nii hüplev - pulss üles, pulss alla.

väike graafik ka siis tänasest 4 h

Liinu

• View Profile
« Reply #393 on: February 27, 2013, 22:50:52 »

da da da da da da daaa - Batman!!!

vähemalt soovin et oleks ja aeg ajalt saaks 6hust läbi libiseda. Tegelikult üle nädala juba vaevab mind jalalabal mingi häda. See on nii keeruline, et ei hakka täpsemalt seletama, et kus ja mis ja mida.. ilmselt ei saaks keegi arugi.
Aga..
*k6ndimine on raskendatud v6i teeb kerget valu (olenevalt päevast)
*katsudes on valus
*kui tantsin, siis enamasti ei ole valus, aga nii kui seisma jään on valu 2 korda hullem
*õhtul maga jäädes hakkab ka päris korralikult valutama

Homme lapsega perearstile kaaluma-mõõtma, ehk tahab ta ka minu jalale pilgu peale visata ja pilti tegema saata. Ta üldiselt selline agar ja tubli perearst! Ja kui ei saada, siis lähen EMOsse draamat tegema  ;D

aga muidu sai täna ikka ülakeha tehtud.

Liinu

• View Profile
« Reply #394 on: March 01, 2013, 17:06:31 »

täna oli jälle jala päev
nüüd nii mõnus olla, jalad vaikselt surisevad  ;D
3 nädal hakkab vaikselt lõppema, seega 1 nädal veel jäänud. ja siis võtaks väikse puhkuse katsetustest ja pühendaks rohkem aega oma südame kutsumusele - tantsule! Muidugi paar uut programmi juba ootab arvutis oma järge, aga las nad veel natuke ootavad.

Liinu

• View Profile
« Reply #395 on: March 04, 2013, 10:12:14 »

Loodame, et täna on tantsusaalis rohkem sooja.. Kuigi tegelikult 14,9 kraadi on juba päris palju, kui arvestada sellega, et jaanuaris oli seal keskmiselt 12 kraadi

Liinu

• View Profile
« Reply #396 on: March 06, 2013, 00:01:47 »

Mõtisklus...

Kui sul on aktiivne kaalulangetamis periood, siis keha muutub väga lühikese aja jooksul aina paremaks. Eriti kui teed veel lihastoonust tõstvat trenni. Loomulikult tekitab see rõõmu ja joovastus tunnet, paneb sind aina enamat  tahtma. Aga, mis saab siis kui kaalu on nii palju piisavalt langetatud , kuid eesmärk täitmata ning see viimane minek on aeglane? Tegelikult ju pole üldse paha, pigem väga hea! Aga see emotisionaalne tõrge, et kõik seisaks justkui koha peal, ehkki tegelikult kogu aeg liigub??

Me oleme harjumuste ohvrid. Inimene harjub väga kiiresti sellega, mida ta peeglist näeb - ennast. Me harjume oma saavutatud keha kujuga ja leiame jälle vigu. Ikka ja jälle oleks vaja siit, sealt paremaks, oleme masenduses sellest, et kõik liigub niii aeglaselt. Või ei liigu üldse, kui oleme oma eesmärgi saavutanud. Alati tahaks nagu enam ja enam. Mitte võib-olla enam nii väga kaalunumbrit kui peegelpilti. Kui ühel hetkel tundub sinu keha sinu enda jaoks täiuslik ja sa oled nii õnnelik selle üle, mida sa enda heaks teinud oled, siis järgmine hetk loobib enese suhtes kriitikanooli. Kui vaid saaks kordki ennast vaadata teiste silmade läbi?? Eriti nende, kes räägivad, et oled nii sale. Ja kas sa oled veel alla võtnud?? Ehkki tegelikkuses on kaalunumber või isegi mõõdud täpselt samad. Need on need õndsad hetked, mis panevad sind ennast jälle hästi tundma. Armastama ennast, austama ennast.. Aga tegelikult me jõu võiksime teha sedab  kogu aeg!?!
Meile on antud keha, kus elada. Me peaksime hoidma teda hästi, tundma rõõmu selle üle, mida meie keha ja vaim on suutnud meiega teha. Alati saab paremaks muuta, aga peab olema ka õnnelik juba saavutatu üle. Ning peeglisse vaadates armastama teda, kes sealt vastu vaatab.

Oma TÜ VKA aegsel tantsuõpingute ajal, kui füüsis sai väga suurt koormust. 3h päevas raudselt, aga sageli isegi rohkem. See oli nii hea tunne, kogu aeg liikuda ja teha ja olla. Samas viis see keha ja vaimu pidevasse stressiseisundisse. Väga lihtne oli need kaks - keha ja vaim - üksteisest väga kaugele viia ning nende koostöö niimoodi nõrgemaks jääda. Aga tants ei ole see, mida saaks ainult kehaga keha,  seal peab olema midagi palju enamat. Emotsiooni ei saa teeselda, selle peab eneses leidma. Seetähendas, et keha ja vaim pidid pidevalt koostööd tegema ning tee, selleks koostööks, ise leidma. Et teed eneseni leidma, pidin ennast armastama - nii seest kui väljast. End oma kestas hästi tundma. Just sel perioodil jõudsin tõdemuseni, et minu keha on minu tempel![/i

P.S Ma ei ole eriline sõnasepp, seega kogu see mõtisklus on kirja pandud nii nagu ta tuli - hüplem ümber teema. Aga loodan, et kallid lugejad ampsavad kinni, mida ma sellega öelda tahan.

Liinu

• View Profile
« Reply #397 on: March 07, 2013, 10:29:20 »

Eile tegin midagi m6nusat l6unaks - grillitud shmpinjonid kodujuustu täidisega ja lisaks veel guaccamole
Nii nii hea oli! Kuna pilt tuli udune välja, siis kahjuks ei lisa seda siia.

Homme kihutan siis Tallinna poole ja laupäeval Haapsalus väike tantsulka :P

Liinu

• View Profile
« Reply #398 on: March 10, 2013, 17:26:17 »

Nii siis sai reedel rasvaprotsenti käidud m66tmas. No ikka sama, mis 6 kuud tagasi, aga vahe peal selle lihase ajamisega on aeroobset ka vähe olnud ja pekk selga kasvanud. Salaja lootsin, et lihasmass on suurenenud, aga ikkagi nii minimaalselt, et pole väga märkimist väärt. Ehk siis suurus järgus 0,.. midagi need muutused.
Mjah..
Sisikonnas toimub midagi imelikku. Magu oleks nagu kogu aeg raske ja sooled punnis. K6ht nagu oleks  kinni ja nagu ei oleks ka. Kahtlustan et laktoos on pahandust jälle teinud. Tundub nagu hakkan sellest vaikselt välja tulema, aga ilmselt v6tab veel natuke aega.
Kui nüüd täpsustada, siis mul kerge laktoositalumatus. Ehk siis rõõsapiima vastu, jogurtid-keefirid kahju ei tee kui neid just tõesti päevas liitri jagu ära ei söö.

Rintsu

• View Profile
« Reply #399 on: March 11, 2013, 18:40:48 »

Mul sama asi, juba tükk aega. Sooled punnis ja raske olla. Ei tea kas peaks ka mingit talumatust kahtlustama, peaks midagi menüüst välja jätma? Söön midagi, siis hakkab ka kõht valutama..

Liinu

• View Profile
« Reply #400 on: March 11, 2013, 22:18:23 »

pead vaatama ja katsetama. mul laktoositalumatus tekkis näiteks 22. aastaselt kui mul ülikoolis käies. mingi hetk ei olnud v6imalik külmkapi puudumise t6ttu päris mitu kuud piima ja piimatooteid (keefir, jogurt jms) kodus hoiustada  ja lihtsalt ei tarbinud neid. pärast seda ei osanud organism enam laktoosiga midagi peale hakata. Ja kuna ma hetkel ka pole pikalt jogurteid ja keefiri tarbinud, piima ainult nii palju, et hommikul putru teinud veega pooleks. seepärast kahtlustan, et ehk laktoos. muud ma nagu ei suuda välja pakkuda enda puhul :S

Hedi

• ARCTIC SPORT
    • View Profile
« Reply #401 on: March 12, 2013, 09:42:24 »

Mul sama asi, juba tükk aega. Sooled punnis ja raske olla. Ei tea kas peaks ka mingit talumatust kahtlustama, peaks midagi menüüst välja jätma? Söön midagi, siis hakkab ka kõht valutama..
Kóik sellised küsimused saavad vastuse kui minna arsti juurde ja lasta teha vereanalüüs. Endal oli ka probleem ja on siiani ainevahetuse ja punnis kóhuga. Käisin kontrollis ja tuli välja et kilpnääre keerab käru  :(

Liinu

• View Profile
« Reply #402 on: March 12, 2013, 10:18:44 »

Kóik sellised küsimused saavad vastuse kui minna arsti juurde ja lasta teha vereanalüüs. Endal oli ka probleem ja on siiani ainevahetuse ja punnis kóhuga. Käisin kontrollis ja tuli välja et kilpnääre keerab käru  :(

eks jah, kui p6hjust ei suuda leida, siis tuleks tiir arsti juures  ära käia, sest tegelikkuses v6ib punnis k6hu ja surumis tundel sooltes olla väga palju erinevaid p6hjuseid. Isegi naistehaigusi!

Lexusl

• SPARTA SPORDIKLUBI
  • Trenn- see on minu alternatiivmeditsiin!
    • View Profile
« Reply #403 on: March 12, 2013, 10:52:56 »

Endal ka sama jama hetkel seedimisega.
Perearst ütles, et laktoositalumatuse kohta ei ole tegelikult mingit vereanalüüsi, vaid tuleb teha ise katse.
Olla ilma piimatoodeteta u. nädal ja siis jälgida, kuidas organims reageerib?
Seejärel uuesti hakata kasutama näiteks piima, juua pool liitirit sisse ilma söögita ja jälgida.

Rintsu

• View Profile
« Reply #404 on: March 12, 2013, 12:10:40 »

Mul on kilpnäärme alatalitus, ei osanud sellega küll seostada. Hetkel arvan et olen ise ka süüdi, ebaregulaarsus. Pärast trenni on kõige parem olla kusjuures, täna käisin ujumas ja ka kohe parem olla. Pean sooltele puhkust andma, mugin puuvilju kole palju, pean ära jätma. Jogurtit näiteks ei saa ammu juua, ajab kõhu valutama. Piima väga ei joo.
Pages: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 73   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything