wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 73   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 253297 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #195 on: October 09, 2012, 21:19:16 »

Ja algabki viimane Tapouti nädal. Isegi natuke kurb on. Nädal 12, päev 1 -  Muay Thai

Liitusin ka siis ühe tantsugrupiga. Suled jms Tore vahel teha ka kellegi teise asju ja mitte ise kogu aeg mingit liikumist keevitada. Ja pealegi saab ise tantsida :P Väike lisakoormus tuleb alati kasuks!
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

GP

• View Profile
« Reply #196 on: October 10, 2012, 09:34:26 »

Väsimatu on Su teine nimi! :)

Sul on alati võimalus Tapoutiga uuesti alustada ju...

Liinu

• View Profile
« Reply #197 on: October 10, 2012, 09:49:58 »

Kas nüüd just väsimatu. Teine kord on hea ka diivanil vedeleda :D
Mul järgmine programm juba välja otsitud. Aga mingi hetk tulen kindlasti Tapouti juurde tagasi!

Liinu

• View Profile
« Reply #198 on: October 10, 2012, 23:08:37 »

Täna oli kiire päev. Pärast tantsutunde laps vanavanaema juurest ja koju, kus kähku midagi hamba alla (eilne kanasupp), asjad kotti ja kihutasin Pärnus Spordihalli Pärnu-Valga korvpalli mängule. Põhimõtteliselt kõndisin seal ringi plakatitega 15 mini mängu alguseni, 1 veerndaeg, 2 veerandaeg jne. No nagu poksiringis need tüdrukud kõnnivad. Ühesõnaga teigin väljakule ringi peale ja olin lihtsalt ilus! Väga põnev mäng oli, kohe viimaste minutiteni välja. Pärnu võitis.

Koju tulles siis Buns & Guns + Ultimate Abs
Pepu põles sajaga! Hea tunne oli!

Ja siis väike kohupiim maitsestamata jogurtiga. Täitsa ulme - Tere Natural maitsestamata jogurt maitseb nagu see oleks maitsestatud. Sööd ja tunne on selline nagu sööks näiteks maasika jogurtit. Lihtsalt nii kreemias. Suur suur kiusatus on terve ülejäänud tops ka ära süüa :P

Liinu

• View Profile
« Reply #199 on: October 11, 2012, 21:14:43 »

Lakooniliselt

Plyo XT

Final Countdown: 4 days

Liinu

• View Profile
« Reply #200 on: October 11, 2012, 22:54:10 »

jälle postitan.. katsuge andeks anda!

aga avastasin, et mul pole kunagi eriti õlga olnud. No ei ole! Lihtsalt ei ole! Tõestuseks siis väike pildirida ka aastate lõikes.
Kui kõik muud lihased armastavad kiirelt kasvada, siis õlga ei armasta. Jäelikult tuleb siis seda asja parandada!

Liinu

• View Profile
« Reply #201 on: October 14, 2012, 19:17:10 »

Reedel oli sõit maale ja palju tegemist ning hilja jõudsime sinna, seega reedene trenn jäi vahel ära. Laupäeval oli siis Competition Core kord ja täna Sprawl & Brawl.

Laupäeval oli vantsil sünna ka, aga söögiks oli ahjulõhe. Juhhuuu! Ja tädi tehtud šokolaadi kook riisijahuga ja salajase koostisosaga, mille me ära pidime arvama. Väikse tema poolse vihje peale selgus, et tegemist on riivitud punapeediga :P

Final Countdown: 2 days

Liinu

• View Profile
« Reply #202 on: October 14, 2012, 21:35:15 »

Kolmapäevane korvpalli tüdruk!

Pisike pilt küll jah, aga mis teha!
« Reply #203 on: October 14, 2012, 21:43:45 »

Kolmapäevane korvpalli tüdruk!

Pisike pilt küll jah, aga mis teha!

Foorumi üks ilusamaid naisi, kui mitte kõige ilusam. 8)
Edu! :)
Break the rules, not the law, but break the rules. It is impossible to be a maverick or a true original if you’re too well behaved and don’t want to break the rules. After all, what is the point of being on this earth if all you want to do is be liked by everyone and avoid trouble?

Liinu

• View Profile
« Reply #204 on: October 14, 2012, 23:16:51 »

Foorumi üks ilusamaid naisi, kui mitte kõige ilusam. 8)
Edu! :)

Punastan! Ja olen väga meelitatud!
Ei oskagi kohe nagu midagi kostagi :)

Liinu

• View Profile
« Reply #205 on: October 15, 2012, 23:07:42 »

Täna oli Tapout XT viimane treening päev. Cardio XT + Ultimate Abs
Homme Tapouti vaba päev ehk siis uued tulemused, pildid ja pikk postitus,mis ma kogu asjast arvan.

Mõte oli siis võtta nädal aega vabaks ja siis alustada uue katsetusega ehk programmiga, mis on mul juba välja vaadatud. Kui aeg käes, eks siis kuulete sellest täpsemalt. Tantsutunnid jäävad ju mulle nagu nii, seega päris nii ei ole, et mitte midagi ei tee. Kuigi tegelikkuses arvan, et pean ilma enesele tehtava trennita vastu max 2 päeva. Elame näeme :D

Laura

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #206 on: October 16, 2012, 09:03:55 »

Homme Tapouti vaba päev ehk siis uued tulemused, pildid ja pikk postitus,mis ma kogu asjast arvan.

Põnev põnev!

Liinu

• View Profile
« Reply #207 on: October 16, 2012, 14:40:45 »

Tapout Xt puhke päev, ühtlasi viimane ja nüüd peaks tundma rõõmu uuest kehast :D
Mis ma siis sellest sain? Mida arvan?
Tapout XT on päris korralik treeningprogramm, mis ühtlasi pakub ka eneseületamis võimalust. Inimesele, kes ennast kunagi ennast liigutanud ei ole, on see kindlasti füüsiliselt üsna raske, samas aga soovitaksin. Alati saab teha oma võimete piiril ja nii ka areneda.
Mulle meeldis Tapout XT juures see, et treeningvideod olid hästi motiveerivad, treeningud mitmekülgsed ja huvitavad. Kõige enam aga liigutuste lähtekoht, milleks on kehakeskus ehk tsentrum! Kõik harjutused on lähtuvalt tsentrumist, mida ta ka kogu aeg toonitab. Siin kohal saan teatud paralleelid tõmmata tantsuga, kus samamoodi liigutused lähtuvad tsentrumist.
Pärast programmi läbimist lihased on rohkem toonuses ja ka igapäeva elus tunnen nende olemas olu, millest on mul ainult hea meel :D
Kindlasti pöördun mingi hetk Tapout XT juurde tagasi. Esialgu aga tuleb uus asi nö "katsetusele". Kogu asja põhieesmärk oli eelkõige taastada lihasei, kaalu langus on boonus, mis käis selle juurde (tegelikult pole see ju ka ei tea mis ulmeliselt selle aja jooksul langenud). Ja muidugi on väga oluline toitumine! Ilma selleta võib 3 kuud tühja rabeleda ja visuaalset muutust näha pole. Siin kohal tervitused ja tänud Marekile!
Kindlasti soovitan proovida!

Minu  andmed:
           1. päev       10. päev             30. päev         60. päev          90. päev
Vanus: 26
Pikkus 163 cm
Kaal: 56,5 kg            56,5 kg             55,6 kg         55,2 kg             54,3 kg
Puus: 92 cm              92 cm              91 cm            90,5 cm            90,5 cm
Rind: 83 cm               81 cm             81 cm            80 cm               78 cm
Vöö: 72 cm  (naba kohalt)  71 cm      69 cm            68 cm              67,5 cm
Käsi: 27,5 cm                26 cm          25,5 cm         26 cm              26,5 cm

Väike pildirida ka siis! Kohe peale ärkamist, tuulevilli jäänustega ja näed, polegi kogu aeg ilu-ilu-ilus :D

Liinu

• View Profile
« Reply #208 on: October 16, 2012, 14:50:38 »

Unustasin lisada ka võrdlus pildid kogu programmi vältel.
Põrandale triipe maha ei tõmmanud, seega mõni pilt tehtud lähemalt, mõni nats kaugemalt, aga ajab asja ära küll :D

Hedi

• ARCTIC SPORT
    • View Profile
« Reply #209 on: October 16, 2012, 14:54:51 »

Väga tubli tulemus :) loodetavasti edasi sama hooga?
Pages: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 73   Go Up

Kaubamaja
youtube