wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 73   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 253039 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #180 on: October 01, 2012, 22:22:07 »

Täna teen puhke päeva ja homme alustan uue nädalaga :D Täna puhkekas, kuna tänane päev tantsuline ja viimases tunnis hakkas juba puusale. Tantsuõpetaja asi, teed ja ei tee, teed ja jälle ei tee. Lihasele tähendab see seda, et see "soojeneb" ja jahtub maha, soojeneb ja  jahtub ehk siis lihase energiatase kõikumine on hullem kui börsigraafik. Lisaks veel tõenäolisemalt saab ühe kehapoole lihaskond rohkem koormust kui teine.

God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Laura

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #181 on: October 01, 2012, 22:29:10 »

Ära omale liiga tee!

Liinu

• View Profile
« Reply #182 on: October 02, 2012, 21:34:33 »

Pylo XT
Ja nii algabki 11. nädal :P Pea õrnalt valutab (on aeg vist müts kapist välja otsida), aga küll trenniga üle läheb :D

Liinu

• View Profile
« Reply #183 on: October 03, 2012, 23:15:40 »

Täna oli mõnus trenn.. kohe nii mõnus!! Strength & Force  Upper + Ulitmate Abs  Oma treeningkummid olen täiesti ribadeks tõmmanud ja sada korda kokku sõlminud, aga täna andis ta suht lõplikult alla. Nii et asendasin hantlitega (homme ostan uue).  Hantlitega oli täitsa kohe teine teha.

Tunde sai ka muidugi antud. Shanga-shanga-haibbibi!
Puusa ümbrusesse on täitsa tantsija lihased juba tekkinud ja kogu see lihaskond tundub hästi tugev. Ka sisemised pisikesed puusaliigese väljapoole pöörajad on mõnuga tugevamaks läinud. 2 viimast päeva tundub mulle nagu kõhule oleks pekki juurde tulnud, ehkki kaal tegelikult langeb. Ilmselt ma näen tonte, sest olen lihtsalt oma kehaga harjunud (ja jälle kriitiliseks muutunud).

Liinu

• View Profile
« Reply #184 on: October 04, 2012, 12:13:46 »

Asi, mille pärast süda tilgub verd.
Ma näen kulturismis, võimlemises, ka tantsus jms aladel nii palju seda, kui inimesed nii öelda näitavad oma painduvust tõstes jalga valesti, mida on nii halb vaadata. Tõstetakse jalga ja unustatakse ära tugijalg (vasakpoolne pilt), mille tõttu põlv on oma nö "liinilt" täiesti maas. See tekitab põlveliigeses (aga võib ka hüppe ja puusaliigeses) väga suurt pinget ja koormust. Lisaks veel põlvesidemetele väga suur pinge ja asjatu sidemete "venitus".  See ainult vigastab ja kahjustab liigest (liigeseid). Lisaks arvavad paljud, et saavad nii painduvust juurde. Tegelikult on see petmine, eelkõige iseenda petmine. Kui võrrelda parem poolse pildiga, siis näha, et tegelikult ei anna see midagi juurde, pigem võtab vähemaks.
Kuidas siis peaks olema?? Peaks jälgima, et tugi jalg oleks sirge (parempoolne pilt). Kui tõmmata mõtteline sirge joon alates hüppeliigesest kuni puusaliigeseni, peaks kõik kolm liigest (hüppeliiges, põlveliiges, puusaliiges) asetsema kohakuti.  Nii on tugijalg stabiliseeritud ja nn "töötav jalg" võib teha mis iganes vigureid.

Kõik, mis liigub see kulub, seega hoidkem ennast, kus see on võimalik!

Ahjaa.. täna siis Cross Core Combat

Lexusl

• SPARTA SPORDIKLUBI
  • Trenn- see on minu alternatiivmeditsiin!
    • View Profile
« Reply #185 on: October 04, 2012, 12:19:08 »

Nice flexibility :)

Hedi

• ARCTIC SPORT
    • View Profile
« Reply #186 on: October 04, 2012, 12:21:51 »

:o appi, painduks ma ka nii hästi . See tundub nii lihtne pilti vaadates, aga näed võta näpust  ;D

Missisryan

• OZONE GYM
  • happiness is just a state of mind...
    • View Profile
« Reply #187 on: October 04, 2012, 12:42:46 »

Mul ei taha jalg põlvest üldse sirgu minna nii. Ise jalgade tõsted ette rippes.. no ei saa jalgu sirgeks. :-\
Mind over the body!

Liinu

• View Profile
« Reply #188 on: October 04, 2012, 20:14:56 »

Mul ei taha jalg põlvest üldse sirgu minna nii. Ise jalgade tõsted ette rippes.. no ei saa jalgu sirgeks. :-\

Eks neid põhjuseid võib mitmeid olla, miks jalg põlvest sirgu ei lähe. Kui ise vaadata ja näppida ei saa, siis ei hakka pigem ka spekuleerima

:o appi, painduks ma ka nii hästi . See tundub nii lihtne pilti vaadates, aga näed võta näpust  ;D

No see ikka suht ikka 20 aasta töö ka. Mis muidugi ei tähenda, et vanemast peast poleks võimalus painduvust suurendada. On ikka, nii palju kui liigese liikuvus lubab, on lihast võimalik lahti venitada.

Aga mul siis trenni pisik kenasti edasi antud!! My work is done here!

Laura

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #189 on: October 04, 2012, 21:17:46 »

Aga mul siis trenni pisik kenasti edasi antud!! My work is done here!
Väga lahe! Tubli preili :)

Liinu

• View Profile
« Reply #190 on: October 06, 2012, 22:03:07 »

Eile oli jooga, pärast mida vaatasime filmi Chernobyl diaries. Päris hea sisuga film oli ja selliseid spuukisid kohti. eriti see pisi tegevus tagataustal.

Täna Back & Legs ja jälle väike filmikas MIB 3

Mehel popcorn ja krõpsud, minul kohupiim ja 30 pähklit. No ei tule kohe üldse krõpsu isu isegi siis kui nina all põhimõtteliselt süüakse :) Ja põhjuseks on suuresti see, et ma lihtsalt mõtlen teistmoodi. Mis ma neist head saaks?? Mitte midagi! Tühjad mõttetud kalorid. Emotsionaalne nauding??? Ausalt öeldes mitte. Ainuüksi krõpsupakkide nägemine poes tekitab õõvastust ja vastumeelsust.

Liinu

• View Profile
« Reply #191 on: October 07, 2012, 21:07:32 »

täna siis Sprawl & Brawli päev

täna kuidagi kõht tühi, seega maitseb kohupiim 1 spl jogurtiga hetkel kuidagi eriti hästi :P

homme vaba päev. või siis pigem balleti tundide päev.

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
  • Marek Kalmus - انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتا
    • View Profile
« Reply #192 on: October 07, 2012, 22:30:32 »

Asi, mille pärast süda tilgub verd.
Ma näen kulturismis, võimlemises, ka tantsus jms aladel nii palju seda, kui inimesed nii öelda näitavad oma painduvust tõstes jalga valesti, mida on nii halb vaadata. Tõstetakse jalga ja unustatakse ära tugijalg (vasakpoolne pilt), mille tõttu põlv on oma nö "liinilt" täiesti maas. See tekitab põlveliigeses (aga võib ka hüppe ja puusaliigeses) väga suurt pinget ja koormust. Lisaks veel põlvesidemetele väga suur pinge ja asjatu sidemete "venitus".  See ainult vigastab ja kahjustab liigest (liigeseid). Lisaks arvavad paljud, et saavad nii painduvust juurde. Tegelikult on see petmine, eelkõige iseenda petmine. Kui võrrelda parem poolse pildiga, siis näha, et tegelikult ei anna see midagi juurde, pigem võtab vähemaks.
Kuidas siis peaks olema?? Peaks jälgima, et tugi jalg oleks sirge (parempoolne pilt). Kui tõmmata mõtteline sirge joon alates hüppeliigesest kuni puusaliigeseni, peaks kõik kolm liigest (hüppeliiges, põlveliiges, puusaliiges) asetsema kohakuti.  Nii on tugijalg stabiliseeritud ja nn "töötav jalg" võib teha mis iganes vigureid.

Kõik, mis liigub see kulub, seega hoidkem ennast, kus see on võimalik!

Ahjaa.. täna siis Cross Core Combat

Kas mina ka veel saaks sellise paiduvuse kätte? Pole kunagi ennast väga venitanud samas jalag tõuseb lüües vabal enda pikkusele mehele näkku. :P Mitte otse eest, see lihtne varvastega lõuga anda, aga küljele.  8)
انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتاة "مجنونة"

http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0

http://www.youtube.com/watch?v=W3rwk0O6vT0

Liinu

• View Profile
« Reply #193 on: October 07, 2012, 23:04:50 »

Kas mina ka veel saaks sellise paiduvuse kätte? Pole kunagi ennast väga venitanud samas jalag tõuseb lüües vabal enda pikkusele mehele näkku. :P Mitte otse eest, see lihtne varvastega lõuga anda, aga küljele.  8)

Reeglina massiivne lihas mutub ka jäigemaks. Samas leian siiski, et lihast annab "lahti" venitada küll (nii palju kui liigese liikumis ulatus lubab). Järjekindlust vaja ja igapäevast tegelemist :D

Liinu

• View Profile
« Reply #194 on: October 08, 2012, 22:15:07 »

Täna oli siis Tapouti vaba päev. Tantsutundidega ka juba vaikselt nii palju kaugele jõudnud, et ei pea ise nii palju kaasa tegema ja rohkem parandad, selgitad ja põhjendad. Seega sai täna hantlid kätte haaratud ja nendega vähe vehitud. Väheke õlga ja selga, aga no need 2kg on ikka kerged nagu liblikad. Peab suuremad muretsema omale :D Ehkki mingeid asju saab teha ka nii et kaks hantlit ühes käes :P
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 73   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything