wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 72   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 236902 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #150 on: September 21, 2012, 09:32:57 »

Eile oli 2 tantsutundi ja ootamatu vaba õhtu, sest palavik oli. Ainult 37,2 aga minu puhul tähendab see seda, et olen maailma kõige haigem inimene kohe. 37,5 on tavaliselt selline, mis mind enam ei häiri üldse. Aga tänaseks juba kõik ok ja tuleb lastele täna üks vägev jõutrenn, mille koostan enamvähem Tapouti põhjal :)
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #151 on: September 21, 2012, 22:39:18 »

Keha võitleb mulle vastu ja mina võitlen kehale vastu. Õhtul jälle palavik 37,2
Kuna lastele sai üks kõva Tapouti põhjal trenn tehtud ja ise motivatsiooniks kogu aeg 100ga kaasa uhatud, siis trenn sai tehtd. Pidevalt trennile kaasa ka veel mulisetud, nii et suus kuivas :D

Liinu

• View Profile
« Reply #152 on: September 22, 2012, 21:58:06 »

Cross Core Combat tehtud. Kuidagi lihtne tundus :D

Täna tegin õuna-ingveri kooki. Pisikese tüki proovisin ka, aga kuna peab külmas seisma veel, siis homme on kook ilm selgelt parem. Nii et kes külla tuleb??

Laura

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #153 on: September 23, 2012, 11:14:33 »

Täna tegin õuna-ingveri kooki. Pisikese tüki proovisin ka, aga kuna peab külmas seisma veel, siis homme on kook ilm selgelt parem. Nii et kes külla tuleb??
Kuna ma eile alles tulin koju peale mitme päevast ära olekut ja tänane päev on nii tegemisi täis pikitud ja kook ei mahu menüüsse ka, siis ma kahjuks ei saa tulla :D

Liinu

• View Profile
« Reply #154 on: September 23, 2012, 13:33:26 »

Kuna ma eile alles tulin koju peale mitme päevast ära olekut ja tänane päev on nii tegemisi täis pikitud ja kook ei mahu menüüsse ka, siis ma kahjuks ei saa tulla :D

Kahju küll! Ei hakka sind õigelt teelt ka kõrvale juhtima :)
Eks mul tuleb osa homsele koosolekule kaasa tassida :D

Liinu

• View Profile
« Reply #155 on: September 23, 2012, 22:30:51 »

10. nädal 1. päev Competition Core
Pea valuga alustasin, ilma pea valuta lõpetasin. Järeldus - liikumine võtab pea valu ära :D Aga see on veel masside peal tõestamata! Äkki olen uurimuses üksik erand.

Niisiis alates 2012 jaanuari viimasest päevast maha rabeletud minu esimene ja viimane -10 kg. Rõõmu päev!! Juba kolm päeva püsinud kaal 54,7 kg juures. Ilmselt ikka siis on ka püsiv nähtus, mitte nii sama üks päev :P Katsume hoida seda kurssi! Mõned lihvivad kilod veel ja ongi väga fine.  Varun kannatust!

Lexusl

• SPARTA SPORDIKLUBI
  • Trenn- see on minu alternatiivmeditsiin!
    • View Profile
« Reply #156 on: September 24, 2012, 09:01:31 »

Mul oli laup. ka kerge peavalu kui alustasin cardio ja ultimate abs'iga mis taandus hiljem :)
Kas ka korraliku peavaluga nii oleks? Ei oska öelda, kuna korraliku peavaluga ei suudaks ma isegi algust teha :(

Liinu

• View Profile
« Reply #157 on: September 24, 2012, 09:15:30 »

Mul oli laup. ka kerge peavalu kui alustasin cardio ja ultimate abs'iga mis taandus hiljem :)
Kas ka korraliku peavaluga nii oleks? Ei oska öelda, kuna korraliku peavaluga ei suudaks ma isegi algust teha :(

Ma arvan, et pean sinuga nõus olema. Suure pea valuga ilmselt ei suudaks alustadagi. Väikse pea valuga ei suudaks joogat ka vist teha - esimeses treening pooles seal ikka üsna palju pea alaspidi olekut!

Liinu

• View Profile
« Reply #158 on: September 24, 2012, 23:35:43 »

Täna puhke päev Tapoutist, sest esmaspäev ikka väga väga raske kehale. Ja peale seda ootas suur hunnik Eleanori pesu, mis vajas triikimist. Ja kõige ohutum on triikida siis, kui laps ise magab. Mul selline kiiks, et enda T-särgid lähevad niisama kokku panduna kappi, aga lapse asjad peavad kõik  triigitud olema! Üks põhjus on muidugi see, et triikimine teeb rõivaeseme pehmemaks.

Aga trenni juttu! Eks liigutatud sai ikka ennast. Üsna korralikud tansutunnid suurematele lastele, see ka siis põhjus,miks tapouti puhke päev. Ja siis lasen 200ga edasi :P

Liinu

• View Profile
« Reply #159 on: September 25, 2012, 22:51:33 »

Ripped Conditioning & Ultimate Abs
jälle siis suuht ülekeha treening - õlga, biitsi ja nats selga ka :D Alustasin 37 kraadise palavikuga. Ei tea miks see palavik õhtuti ikka tekib??? Ilmselt ma  ennast ikkagi üle koormanud, ehkki ma ei tunne ennast näiteks väsinunua või et ei jaksaks teha.
Mulle hoopis ei meeldi see, et kütet ei taheta sisse panna. Õhtul koju tuled, siis on kodus konkreetselt jahe. Dressikas seljas käid ringi. Isegi laps otsustas täna, et tal sukkpükste peale ikka dressikaid ka vaja :S Vast uuest nädalast ikka lülitavad kütte sisse!

Laura

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #160 on: September 26, 2012, 13:36:56 »

Mulle hoopis ei meeldi see, et kütet ei taheta sisse panna. Õhtul koju tuled, siis on kodus konkreetselt jahe. Dressikas seljas käid ringi. Isegi laps otsustas täna, et tal sukkpükste peale ikka dressikaid ka vaja :S Vast uuest nädalast ikka lülitavad kütte sisse!
Meil ka veel ei köeta :S Õhtul tegelikult ei ole üldse hull, selle aja peale toad soojaks hingatud, aga ärgates on küll jahe, vannituba ainus soe koht. Sealt ei taha üldse välja tulla :D

Liinu

• View Profile
« Reply #161 on: September 26, 2012, 18:38:48 »

Meil ka veel ei köeta :S Õhtul tegelikult ei ole üldse hull, selle aja peale toad soojaks hingatud, aga ärgates on küll jahe, vannituba ainus soe koht. Sealt ei taha üldse välja tulla :D

ma üks päev ütlesin Henrile, et lähme vannituppa magama, siis hommikul hea soe olla!

Liinu

• View Profile
« Reply #162 on: September 27, 2012, 09:10:55 »

Eile oli puhke päev! Trenne küll käisin andmas, aga Tapouti jätsin vahele, sest palavik lausa surus silmad kinni. No ei tea, mis jama ikka on, et õhtuti kipub palavik olema :S Juba kell 22 nägin ilusat und ja see uni kulus ära.

Aga täna teeme trenni edasi. Kohe kindlasti :)

Laura

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #163 on: September 27, 2012, 09:20:29 »

Mis jama sul on selle palavikuga siis?
Äkki kehale tõesti tempo tõus liiast oli?
Või mis siis ometigi?

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
  • Marek Kalmus - انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتا
    • View Profile
« Reply #164 on: September 27, 2012, 12:06:19 »

Mis jama sul on selle palavikuga siis?
Äkki kehale tõesti tempo tõus liiast oli?
Või mis siis ometigi?
Mingi kerge põletik on organisis. Vereproov näitaks selle liigse settena ära kohe. Arst peaks oskama öelda mis see olla võiks.

انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتاة "مجنونة"

http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0

http://www.youtube.com/watch?v=W3rwk0O6vT0
Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 72   Go Up

Kaubamaja
youtube