wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 72   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 242163 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #60 on: August 12, 2012, 11:07:31 »

Eile käisime loomaaias, kus sai ikka kõva 4 tundi ringi trambitud, nii et kodu jõudes jalad valutasin kohe väga. Ja siis natuke Rocca keskuses luusimas käidud. Olid ju igal pool suured allahindlused, aga mind nagu väga ei tõmbanudki. Siiski vanaema ostis ühest poest Eleanorile ühed püksid. Kogu see asi, läks nii pikale, et eile trenni ei jõudnudki teha, sest jõudsime alles 22.30 koju. Seega tuleb täna 2 trenni teha - Plyo XT ja Ripped Conditioning + Ultimate Abs. See on tegelikult vägatehtav, üks hommikul ja teine õhtul ja kõik on tore :D
Täna on 30. päev programmis, mis tähendab tulemuste fikseerimist. Nüüd hakkavad ainult minu tulemused tulema, sest mehel muid trenn nii palju, et ta vahel niisama lõbu pärast teeb minuga mõne trenni nädalas kaasa.
Aga siis:

Minu  andmed:
           1. päev       10. päev             30. päev
Vanus: 26
Pikkus 163 cm
Kaal: 56,5 kg            56,5 kg             55,6 kg 
Puus: 92 cm              92 cm              91 cm
Rind: 83 cm               81 cm             81 cm
Vöö: 72 cm  (naba kohalt)  71 cm      69 cm
Käsi: 27,5 cm                26 cm          25,5 cm

ja siis pildid ka. Kõige pealt siis meenutame ajalugu. Selle aasta jaanuar, kui Eleanor oli 10. kuune.
Ja siis hetke seis.
« Last Edit: August 12, 2012, 11:09:55 by Liinu »
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Sashia

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #61 on: August 12, 2012, 19:25:10 »

Oi, pisuke on nii armas totsutaja!!
Sul kuidagi atleetik keha. Tundub, et eeldused lihasvormimiseks väga head. Ma küll üldiselt sale, aga vot ribide alt hakkavad kohe armusangad pihta, mis lähevad sujuvalt üle kurvis puusadeks :-D Sul ühtlaselt sirge joon, nagu kergejõustiklastel :P

Liinu

• View Profile
« Reply #62 on: August 12, 2012, 22:38:34 »

Üldiselt on jah, peki all oli ka lihas olemas. Pärast sünnitust taastusid lihased üsna kiiresti ära, aga see va vodisev oli vale toitumise pärast ikka peal (siin  kohal tervitame jälle Marekit).
Ja suured reied on meil geenides. Mul pole lapsest saati peenikesi jalgu on, sisuliselt sünnist saati. Ema ikka räägib arsti juures käigust, kui olin 3 kuune. Arst: "Oi kui väike ja nääpsuke ta on! Aga süüa ikka saab, sest kintsud on paksukesed!"   ;D

Liinu

• View Profile
« Reply #63 on: August 13, 2012, 22:41:13 »

This is Tapout XT. Just come and get it!
Niisiis Muay Thai Ma'i Või tehtud. Trenni lõpus jäid jalad kuidagi raskeks, ehkki seda võib siiski nimetada üheks mul lemmikuteks. Jah just nende jala löökide pärast. Ja ei hakka salgama - jalad käivad mul päris kõrgele.

Ahjaa, Sashia, see kerelihaste vorm tuleb paljuski ka praegusest treeningprogrammist, mida teen. Seal on kehakeskus kogu aeg tähtsal kohal ja saab igas trennis  palju tööd. Ja sama asi on ka tantsus - kõige tähtsam on kehakeskus ehk tsentrum! Kui see on paigas, suudad teha mida iganes.

Natuke aprilli kuist materjali, siis olin muidugi pontšikum!
« Last Edit: August 13, 2012, 22:44:47 by Liinu »

Laura

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #64 on: August 14, 2012, 12:06:32 »

Ilus!

Liinu

• View Profile
« Reply #65 on: August 14, 2012, 23:15:01 »

Üks mõnus lõpp päevale jooga seltsis!

Tore on tunda, et kehas on ka lihaseid. Ka igapäeva tegemiste tunnen, et lihas ka olemas, mitte enam niisama "silgu niisk". Kuna kere keskus saanud kõvasti toonust juurde, siis tekinud harjumus neid ka päeva jooksul hoida toonuses ja aeg ajalt pingutada.

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
  • Marek Kalmus - انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتا
    • View Profile
« Reply #66 on: August 14, 2012, 23:17:35 »

Väga hea pilt! ;)
انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتاة "مجنونة"

http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0

http://www.youtube.com/watch?v=W3rwk0O6vT0

Liinu

• View Profile
« Reply #67 on: August 14, 2012, 23:37:32 »

Väga hea pilt! ;)

keegi võiks veel seljas seista, siis oleks lahe

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
  • Marek Kalmus - انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتا
    • View Profile
« Reply #68 on: August 14, 2012, 23:43:18 »

Eile käisime loomaaias, kus sai ikka kõva 4 tundi ringi trambitud, nii et kodu jõudes jalad valutasin kohe väga. Ja siis natuke Rocca keskuses luusimas käidud. Olid ju igal pool suured allahindlused, aga mind nagu väga ei tõmbanudki. Siiski vanaema ostis ühest poest Eleanorile ühed püksid. Kogu see asi, läks nii pikale, et eile trenni ei jõudnudki teha, sest jõudsime alles 22.30 koju. Seega tuleb täna 2 trenni teha - Plyo XT ja Ripped Conditioning + Ultimate Abs. See on tegelikult vägatehtav, üks hommikul ja teine õhtul ja kõik on tore :D
Täna on 30. päev programmis, mis tähendab tulemuste fikseerimist. Nüüd hakkavad ainult minu tulemused tulema, sest mehel muid trenn nii palju, et ta vahel niisama lõbu pärast teeb minuga mõne trenni nädalas kaasa.
Aga siis:

Minu  andmed:
           1. päev       10. päev             30. päev
Vanus: 26
Pikkus 163 cm
Kaal: 56,5 kg            56,5 kg             55,6 kg 
Puus: 92 cm              92 cm              91 cm
Rind: 83 cm               81 cm             81 cm
Vöö: 72 cm  (naba kohalt)  71 cm      69 cm
Käsi: 27,5 cm                26 cm          25,5 cm

ja siis pildid ka. Kõige pealt siis meenutame ajalugu. Selle aasta jaanuar, kui Eleanor oli 10. kuune.
Ja siis hetke seis.

Hakkab juba see Liina välja kooruma keda mina mäletan. :)
انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتاة "مجنونة"

http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0

http://www.youtube.com/watch?v=W3rwk0O6vT0

Liinu

• View Profile
« Reply #69 on: August 14, 2012, 23:48:19 »

Vaikselt, aga kindlalt! -900 g puhast rasva! Varsti saab minu esimene -10kg ka täis  ;D

Liinu

• View Profile
« Reply #70 on: August 15, 2012, 22:11:32 »

Back & Legs tehtud, lisaks ka jooga, sest mees tahtis teha. Tal oli eile jalka trenn  ja jäis joogast ilma.  Ja ebaaus, et tema joogat ei saa. No ikka hirmsasti vaja talle kohe. Back & Legs'i ta kaasa ei teinud. Ta  ikka väga tubli olnud mul, arvatavasti ei tohiks ta veel üldse nii palju trenni teha, kui ta teeb.

See nädal tulnud kuidagi raskelt. Keha teeb nagu kaasa, aga tunne selline, et oleks nagu väsinud. Samas teen asjad kõik lõpuni ja lihased üle pinget ei tunne. Pigem tundub keha ise kuidagi raske. Tervis on korras, ülepinget ka pole - nii et muretsemiseks ja diagnooside panemiseks pole põhjust. Tean, milles asi ja põhjus üsna bioloogiline.

Ja täna lubasin omale kooki ka, šokolaadi kooki. Paha, apaha, aga vahel võib ennast premeerida ka!

Liinu

• View Profile
« Reply #71 on: August 16, 2012, 22:15:15 »

Cardio XT
Täna oli selline tunne, et sugugi ei tahaks teha. Võiks hoopis diivanil lebada nagu pärsia kass. Aga ei, mõtlesin, et panen ikka trenni käima ja teen palju jaksan, pool kindlasti teen korralikult ära. Aga kui trenniga alustasin, siis ikka lõpuni tegin ilusti ära ja polnud tappev midagi. Vastu pidasin !!

Liinu

• View Profile
« Reply #72 on: August 17, 2012, 15:24:04 »

Täna vaba päev! Natuke siin seal siblimist, koristamist. Õhtul lähen tantsulaagri lõpp-produkti "Aatomiku juhtumused" vaatama. Ootan, üks päev piilusin nende tegemisi natuke :D

Aga veel.. Miks ma ei käi jooksmas vüi teen seda haruharva??
Üks väga põhilisi vastuseid on, et tantsijatele ei ole jooksmine soovitatav. Miks? See "lõhub" ära tantsija lihased. Põhjalikumalt selgitades. Tantsijate lihastreening on üsna spetsiifiline, pikaajaline ja sensomotoorne töö. Paljud lihased õpetatakse tegema teist tööd, kui esimese hooga vastav lihas teeks. Näiteks jala tõstmine ette. Põhiline lihas mis töötab on nimme-niude lihas, lisaks teeb ka reienelipea lihas päris korralikku tööd. Kui kaua suudaksid nii jalga üleval hoida?? Mitte just eriti, üsna kohe hakkab reienelipealihas krampi tõusma ja tantsijal tõmbab kael krampi, kuna üritatakse kogu pinget kompenseerida. Selle asemel reielihaste tagumine rühm tegema rohkem tööd ja toetama jalga tõstmisel. Loomulikult teevad ka reielihaste esimenerühm endiselt tööd, kuid poole pingevabamalt ja ka nelipealihas ei tõmba nii meeletult krampi. Ilmselt paljud anatoomia õpetajad tahavad mulle hirmsasti vastuvaielda, tegelikkuses on see aga vägagi võimalik. Ja kui nüüd tantsija käib regulaarselt jooksmas, siis ta hakkab reielihaste eesmise rühm instiktiivselt rohkem tööd tegema ja sama juhtub ka jalga tõstes.
Ilmselgelt pole ka tantsijal vajadust regulaarselt võhma tõstmiseks jooksmas käia, kuna ta saab seda tantsutundides piisavalt. Vastupidada terve tund laval on tõeline vägitegu, seda enam, et see peab vaatajale tunduma loomulik ja üldse mitte raske. Tegelikult isegi 4 minutine tantsukava laval võib olla tõeline enese kokkuvõtmine. Higi ja vaev jäetakse tantsusaali!

Sashia

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #73 on: August 17, 2012, 19:38:19 »

Seda ma tean tõesti, et 3-4mindiline tantsukava võib olla väääägagi koormav. Olin kunagi kullisside taga ühe rühma ca 1,5tunnisel tantsuetendusel ja ma olen täiesti kindel, et kontserdi lõpuks olid nad igaüks oma 2-3 kilo kergemad.

Liinu

• View Profile
« Reply #74 on: August 18, 2012, 09:25:40 »

noh siis nägid ka seda, et kui rambivalgusest välja, läheb rohkes koguses vett ja hingeldatakse päris korralikult, siis lisaks veel kiire kostüümi vahetus ja särab jälle.

Tšaikovski on öelnud: "Ma ei tea ballettist mitte midagi peale selle, et lava taga baleriinid haisevad nagu hobused"
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 72   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything