wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 73   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Tagasi rajal  (Read 253072 times)

Laura

• Bonsuna Team
    • View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #45 on: August 03, 2012, 11:18:26 »

Ma vaatasin jah, et põrnitsesid niimoodi altkulmu :D

Liinu

• View Profile
« Reply #46 on: August 03, 2012, 13:01:41 »

no ma ikka püüdsin aru saada kellega tegu. Hääl nagu tundus tuttav ja lõpuks sain aru, et see ikka sina mis sina :D
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #47 on: August 03, 2012, 15:05:24 »

Täna siis vaba päev nii öelda. Aga tegelikult võiks õhtu poole ühe rulluisuringi tegema kui vihma ei saja. Ja mõned tantsuliigutused võiks ka aeg ajalt teha :P
Ja 2 päeva tagasi lõhkusin oma treening kummi ära. Jõudu palju vist! IRW Nüüd varastan mehe oma ära ja vaadaku ise kust uue saab :D pealegi ta vist peaks küll tempot maha võtma, sest tal läheb juba neid treeninguid liiga paljuks. Lisaks programmile veel võrkpall rannas 1-2 korda nädalas ja jalgpall 2 korda nädalas. Eile juba tuli vigastusega võrgutrennist.

Liinu

• View Profile
« Reply #48 on: August 04, 2012, 21:44:05 »

Täna siis algab 4. nädal programmis. Competition Core.

Vahel on head päevad, vahel halvad kui peeglisse vaatad. Mõni päev vaatad, et ohoo, juba vaikselt hakkab tulema, keha muutuma. Kui selle pildiga hakkad harjuma (ehk siis nö halvem päev), siis tundub nagu ikka poleks veel küllalt. Iga volt tundub hiiglaslik!

Liinu

• View Profile
« Reply #49 on: August 05, 2012, 22:51:06 »

Täna siis midagi huvitavat, mis siis eelmiste 3 nädala jooksul pole olnud - Buns & Guns + Ulitmate Abs XT
Väga mõnus oli ja kõigi üle jäänutega tundus aeglasem. Lihased on ka ikka päris korralikult arenenud. Sellesmõttes, et jõudu ikka juurde tulnud. Oh ja kui vaid saaks reite pealt rasvakihi maha, siis oleks päris head kepsud all. Nagu vanasti :P

Üks nüanss veel veest: 6 klaasi päevas jäävett kulutab 70 kcal. Kuidas nii?? Sest organism peab tegema tööd, et vesi kõige pealt üles soojendada organismile sobiva temperatuurini (nö toatemeratuur). 70 kcal pole küll ei tea, mis suu hulk, aga mis see organism nii sama passib, las teeb tööd!

Liinu

• View Profile
« Reply #50 on: August 06, 2012, 15:52:06 »

Täna jälle midagi põnevamat - Muay Thai XT
Lisaks täna terve päev koristanud ja OM jälginud (rohkem muidugi kuulanud)
Täna sain lõpuks oma head kaerahelbed kätte. Poest ostuetud kaerahelbed ei kõlba ikka kuhugi, isegi täistera omad  :o  Juba tunnen kuidas sooled igasugu jama täis on :S Homme oma mahekaerahelvestega tavapärasesse rütmi tagasi :D
Ja siis veel lisaks ühtteist sai tellitud.
« Last Edit: August 06, 2012, 23:08:31 by Liinu »

Liinu

• View Profile
« Reply #51 on: August 07, 2012, 14:55:43 »

Täna juba Yoga XT tehtud, kuna joogas ei pea nii hirmsasti hüppama jms, sai seda edukalt täis kõhuga teha. Ilm on jälle kole ja vihmane, aga vast õhtu poole saab ikka õue minna. Ahjaa.. lisaks joogale sai ikka kõvasti oma venitusi ka tehtud :P

Aga nädala pärast siis oodata uusi mõõtmisi ja pilte hetke vormist. Juhhuu!

Liinu

• View Profile
« Reply #52 on: August 08, 2012, 23:02:26 »

Täna siis taas kord Sprawl & Brawl ja mõtlesin lisaks veel Ultimate Absi teha, aga pärast 5 mini sain aru, et pole ikka mõtet ennast ribadeks tõmmata. Ka Sprawl & Brawl treening sisaldab üsna korralikult kõhulihaste harjutusi.

Maru naljakas on! Inimesed kipuvad minuga rääkima nagu ma teeks elus esimest korda trenni. No ausalt! Mul algab sügisel ikkagi 20. tantsuaasta.Möödunud 19 aastat on sisaldanud ikkagi väga korralikke treeninguid ja ma tean, mis tähendab tõsine raske trenn. Jah, raseduse-sünnituse ajal oline eemal 3,5 kuud. Paksuks  läksin pärast sünnitust seepärast, et ei suutnud välja tulla n.ö "kõike lubavast" toitmisest. Aga selle peki all on ikkagi üsna tugev lihas olnud.

Lexusl

• SPARTA SPORDIKLUBI
  • Trenn- see on minu alternatiivmeditsiin!
    • View Profile
« Reply #53 on: August 09, 2012, 08:22:47 »

Sebisin ka endale need videod ja päris jõhker värk on ikka, higi voolab silma ja suhu ning surmatunne on peal  ;D
Aga eneselegi üllatuseks tulin mõnede pealtäha minu jaoks võimatute harjutustega toime, samas tempo ja lõpuni tegemisega on veel kõvasti arengut!

Liinu

• View Profile
« Reply #54 on: August 09, 2012, 09:06:05 »

Tempo on seal tõesti päris kõva. Ja killer moved olid alguses ikka tõelised killerid ja käsi südamel esimesel nädalal killer move päris lõpuni ei teinud nende tempos, vaid ikka aeglasemalt.
Enne treeningu algust panen omale alati ennem veepudeli ja rätiku valmis :P
Aga väga lahe, et ka proovid!!

Liinu

• View Profile
« Reply #55 on: August 09, 2012, 22:47:46 »

Tänane päev. Cardio XT + Ultimate Abs. Tehtud! Tänase trenni ajal tuli ka üks mõttekäik Lexusl jutu peale, et higi voolab suhu ja silma. Nende trennide jala higistad nagu  l*ts kirikus. Aga liikumine ja hard work ongi minu usk. Ja miks siis nagu l*ts?? Aga seepärast, et pärast rasedust paksuks läksin. Kõrvale kalle oma "usust", lausa reetmine!

Pole meie kodus olnud leivatoodet juba 3 nädalat ehk siis see aeg kui mees puhkusel oli. Keegi lihtsalt ei söönud! Nüüd kui mees tööle läks tekkis vajadus, sest hommikusöögi võileivad pakin mehele kaasa ja siis ta töö juures sööb. Aga nädala algul ostis omale juustukukleid. Noh teate küll, pooleks lõigata sink-juust-salatileht vahele ja läheb. Eile tuli aga mõte, et teeks ise kukleid. Mõeldud tehtud siis täna. Lisaks nisujahule leiab seest ka rukki- ja kaeralihtjahu (lihtjahu siis tähendab seda, et jahu on jäme ja nats isegi teraline). Sai siis tüdrukuga kahe peale ka üks ära proovitud. Homme siis mehele tööle kaasa midagi mõnusat :D

Lexusl

• SPARTA SPORDIKLUBI
  • Trenn- see on minu alternatiivmeditsiin!
    • View Profile
« Reply #56 on: August 09, 2012, 22:58:21 »

Hea mõttekäik  :D
Ma mõtlesin siin, et miks meil erinevevad treeningud on? Siis sain aru, ei ole ju kirjas, et esmasp.'st alustama peab nagu mina tegin  :)

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Sikupilli HC GYM
    • View Profile
« Reply #57 on: August 09, 2012, 23:37:31 »

Enne treeningu algust panen omale alati ennem veepudeli ja rätiku valmis :P
Ja ämbri, kuhu sisse siis... :D
Personaalne juhendamine jõusaalis
Toitumiskavad
Treeningkavad
Online teenused

SanderSaare96@hotmail.com ja tel. 55 636 985. Võtke ühendust huvi korral

Liinu

• View Profile
« Reply #58 on: August 09, 2012, 23:47:23 »

Hea mõttekäik  :D
Ma mõtlesin siin, et miks meil erinevevad treeningud on? Siis sain aru, ei ole ju kirjas, et esmasp.'st alustama peab nagu mina tegin  :)

ma alustasin laupäeval, ei suutnud esmaspäeva ära oodata. Nii et mul homme programmi vaba päev. Aga 10.päeva arengu pilte ka siis paluks sinu blogisse.

Ja ämbri, kuhu sisse siis... :D

Kahjuks ämbrit mitte. Seepärast mul põrenda märg ongi  ???  Mu vaene puitparkett!

Liinu

• View Profile
« Reply #59 on: August 10, 2012, 21:14:33 »

Täna siis vaba päev! No ei tea, kuidagi sügelen ja terve päev vaid mõttes trenn, trenn, trenn. Ja siis veel trenn, trenn, trenn  :P
Nii et ei olegi siin midagi kui sa ikka Ultimate Abs'i ka ikka tehtud. No see 15 mini ei tee mu vabale päevale hullu midagi, pigem sai oma trenni vajadus rahuldatud.

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 73   Go Up

Kaubamaja
youtube