wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 75   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Korduv libastuja  (Read 292879 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #540 on: July 29, 2013, 00:04:13 »

Leidsin täna m6nusa pointi lastest ja toidust Jamie Oliveri kokaraamatust "Õnnelikud päevad superkokk Jamie Oliveriga"

Tsiteeriks..

/.../ Vaadake kas või  90% restoranide lastemenüüsid - seal on kõik üks ja sama: kalapulgad, burgerid, kanapallid ja viinerid. Ma ei väida, et see on paha, ning ma tean, et paljud lapsevanemad ütlevad selle peale:"See on ainuke asi, mida minu väike Joey üldse sööb," kuid parimad kogemused minu elus - mitte ainult toiduga seonduvalt - on tulnud sellest, et mind on pandud erinevaid asju tegema või proovima. Ühel Itaalia-reisil nägin kord üht lastega peret, kes vitsutas grillitud tuvisid ja närisid liha kontidelt, kastsid krõbedat polentat vürtsikasse tomatikastmesse ja nautisid kõike seda! On võrratu näha lapsi isukalt head toitu söömas ja nautimas, virisemata selle värvi, kuju või konsistentsi üle. Kuid just vanematest sõltub, et seda sorti toidu söömisest kujuneks tõeline elamus. Proovige erilisemaid asju põnevaks teha, öeldes näiteks, et "Oh, kas pole see tore! Sa oled õnnega koos, seda süües kasvad kiiresti suureks" (klišee, klišee!). Õige kehakeel toidu juures, naeratused ja mõnu väljendavad häälitsused töötavad laste puhul ikka hästi./../

Hetkel on minu neiuke täpselt sellises eas, kus söömine on üks suur tsirkus. Tavaliselt võtab ta kaks apsu ja siis tahaks laua äärest jalga lasta. samas mitte see pärast, et kõht oleks täis, vaid lihtsalt trotsi pärast. No ja siis tuleb teha sellised oi-ma-söön-sinu söögi-ära-nii-hea-on! või siis vaata-issi-võtab-sinu-söögist-ampsu!, samal ajal suunan endale või annan issile häästi aeglaselt ampsu, tema toidust. see peale joostakse kohe, suu pärani lahti, kohale ja nõutakse amps endale. Ja nii pea iga ampsuga. Aga üldiselt on ta kõige sööja. Ainuke, millest ta eriti huvitatud ei ole, on kartul.
Lõpetuseks tahaks veel öelda, etjuba väiksest peale lastele palju kehalist aktiivsust ja neid kasvavad tugevad ja terved täiskasvanud!
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #541 on: August 01, 2013, 16:07:55 »

tantsin ja teen trenni.. lisaks veel joon kohvi, mis tähendab, et midagi on jälle väga väga paigast ära. kui juba hommikul on m6te, et tahaks kohvi, siis hmmm.. midagi on paigast. samas ma ei taha üldse mitte seepärast kohvi, et ma endiselt väsinud vms oleks. magan ma lausa suurepäraselt! lihtsalt nagu vajadus on. ahjaa, kitsepiima peale läksin üle :D see on positiivne uudis, maitse on suts teist sugune, aga üldse mitte halb ja kohvi peal ei tee vahet. aga kitsepiimast jogurt oli küll ülimalt hea. tegemist oli maitsestamata jogurtiga, kuhu siis marjakesi sisse panin.

aga see augusti algus on igasugu asju täis tuubitud, et juba v6tsid märkmiku appi, et k6ik ikka meeles seisaks :D see on ilmselt ka see, miks hirmsasti kohvi tahaks.

ArchangelEST

• Lasna-Esiku-Rätiku-Klubi
    • View Profile
    • Flexible Dieting Handbook
« Reply #542 on: August 01, 2013, 16:27:59 »

Kohvi on ju väga hea. :)

Hommik just kõige parem aega selle joomiseks. Rahulikult tõmbad ennast käima, libistad jooki sisse, naudid. Õhtuks on toime kadunud ning und ei sega.  8)
Pizza & Burger dieter master race. Bow before me peasants.

Flexible Dieting Handbook

Aspartame Research

Liinu

• View Profile
« Reply #543 on: August 02, 2013, 10:26:31 »

vat ma ei olnud veel aasta tagasi üldse kohvi inimene. j6in kohvi vaid kohvikus ja sünnipäevadel. kodus haru-haru harva. värskelt pressitud mahl t6mbab hommikul palju rohkem mind käima. oi see on nii hea kui tunned seda värskust ja vitaminide voogu, mis kehasse läheb. Jippika jei!

Liinu

• View Profile
« Reply #544 on: August 02, 2013, 21:12:10 »

Täna kaldusin suvisest menüüst tsips k6rvale, v6rreldes tavapärase menüüga tsipake vasakule.
mees tahtis 6htuks midagi head saada - et nagu "pidusööki". ha haa. ja tema meelest on siis pidusöök nuudlid, india kotletid pakkusin ise välja. need on väga head vürtsikad ja mahlased. enamasti teen kotlette täpselt nii palju, kui toidu juurde vaja mitte suurt hunnikut kausi täit. no teate küll, kuidas nende kotlettidega on - ennem ei saa l6petada, kui k6ik otsas on.  mees ja laps s6id siis k6rvale nuudleid, mina ka salati siguri idu salatit. nii hea oli! aga väike magustoit käis ka asja juurde - kuum shokolaadi puding. oi see oli hea, 85% tumedast shokolaadist ja  mitte väga magus. muidu aga täna puhke päev. tegelen/tegelesin 6mblemisega - lapsele dressikas sai l6petatud ja uus pluus ka lapsele meisterdatud. ma selles 6mblusmaailmas olen p6him6tteliselt üles kasvanud. jah - mu kallis armas ema on 6mbleja, ilmselgelt seet6ttu oman ka ise seda oskust juba lapsest saati. ei ole eriline oskus, küll aga kasulik :D

Liinu

• View Profile
« Reply #545 on: August 03, 2013, 23:48:30 »

täna oli hea päev. 2,5h tantsutreeningut ja siis 6htul tegn oma  REvAbsi sarjast j6udu. oi kui m6nus on nüüd olla!
täna sai veel ka rannas sulistamas käidud - ehk siis me mehega olime jalgupidi vees ja plikushka nautis täielrinnal vee m6nusid. t6eline kala, mis kala. ainult vees elakski, veega sulistaks vannitoas. suure hurraaga läheb dushi alla. Jah dushi alla - alates 1a käib preili dushi all mitte vannis.
aga tantsu juurde tagasi. tana li väga hea ja emotsionaalne trenn. tunne oli väga ülev kuidagi. nädala pärast on siis esinemine r66msalt ühes 170 inimesega pulmas. vägev! teeks siis ikka reklaami ka  - firma peod, suured sünnipäevad, j6ulupeod, pulmad v6i mis iganes- kutsuge meid - Glam. Ilusad ja veel ilusamad tüdrukud ning kaks poissi.

Liinu

• View Profile
« Reply #546 on: August 05, 2013, 00:14:47 »

higistasime täna 6htul tipsuga k6vasti. ehk siis tegin Rev It Up ehk puhas cardio treening. seal ka selline väike löökide seeria, tibin-vibin  uhas kaasa tublisti! higistasin nagu väike p6rsas.
 mehel sai puhkus läbi ja läheb homme tööle. minul on r66msalt puhkus veel kuu aega :D, paar väikest sutsu vahe peal küll on, aga need lähevad siuh-viuh! uueks hooajaks juba vaikselt m6tted liiguvad :P
siin miski kuuaega tagasi alustasin projekti jalad paremaks. noh - peaks vist miski pildi sellest üles viskama. niisama nalja pärast. megat muutust pole, üsna minimaalsed, kui üldse märgatavad. üritan homme sellega tegeleda ;)

Liinu

• View Profile
« Reply #547 on: August 05, 2013, 23:30:49 »

sry, homme tulevad jalad. täna terve päeva jooksul ei suutnud kaameral akut laadima panna..
täna on siuke päev kui kraabiks nurgas ja hädaldaks  ning ise ka ei tea mille pärast.

Liinu

• View Profile
« Reply #548 on: August 08, 2013, 11:16:22 »

ei saa ise jalgadest pilti teha.. peeglist teed ja ülevalt alla, nii jäävad kuidagi väga lühikesed jalad. ehkki nii lühikesed nad mul ka ei ole.. hehee..
kuna digikas 6htal, siis pilte teen videokaameraga - ei jää see kvaliteet k6ige parem. ehk nädalavahetusel proovin mehe telefoniga teha.
aga m6ni pilt siis ülakehast hoopis - m6nel ehk jaladki peal . ha haa

kaal hetkel 54,6 kg peaks veel toks toks toks rähni moodi tsips pehmot maha toksima.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #549 on: August 08, 2013, 11:28:15 »

Siis tuleb "timeriga" teha alt üles pilte, siis oi-oi kui pikad jalad :) Või nuh filmida ja siis "screen-shotiga" võtta sobivast kaadrist pilt :)
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Liinu

• View Profile
« Reply #550 on: August 08, 2013, 12:27:42 »

Siis tuleb "timeriga" teha alt üles pilte, siis oi-oi kui pikad jalad :) Või nuh filmida ja siis "screen-shotiga" võtta sobivast kaadrist pilt :)

ma saan videokaameraga pildistada ka.. aga pole veel videokaamerasse nii süvenenud, et taimeri üles leiaks (kui seda tal üldse on)

A.J

• ARCTIC SPORT
    • View Profile
« Reply #551 on: August 08, 2013, 15:00:36 »

ilus tantsija keha :) 8)
Elu tuleb vötta mönuga

Liinu

• View Profile
« Reply #552 on: August 09, 2013, 08:38:47 »

t#nud, tänud!
ilusa tantsija kehaga tegi eile miski väääääääääga kummaline putukas 1-0
hammustused p6lve välisküljel, reie tagaküljel ja puusa kohal läksid nii paiste, valutavaks ja punaseks, et lausa riietega muhke näha. hammustuste läbim66dud on 10 cm. p6lv oleks justkui paistes. ja ma pean täna esinema minema.. oehh. ei näe just k6ige esteetilisem välja, seda enam, et nii m6nigi kostüüm on väga lühike.
seoses lasteaeda minekuga lähen lapsega arsti juurde, küsin ka huvipärast nende hammustuste kohta.
:(

Liinu

• View Profile
« Reply #553 on: August 09, 2013, 15:46:35 »

täitsa pekkis! /vabandust väljenduse pärast/
kas need nüüd siis on normaalsed putuka hammustused?? perearsti 6de ütles vaid, et tee viina kompressi (mis ilmselt ärritasid kogu seda värki veel oma korda)
nüüd käisin apteegis ja sain allergia rohtu. kui tunni aja pärast paremaks ei lähe ja ehk isegi veel hullemaks läheb, siis pean EMOsse minema.
ahjaa.. kurgulagi on ka nagu vähe paistes.

Ele

• SATS LEPPÄVAARA
    • View Profile
« Reply #554 on: August 09, 2013, 17:44:10 »

Ossaavanaa! Korralikult paistes ju! :S
Our Strength Grows Out of Our Weaknesses!!! ;)
Pages: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 75   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything