wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 75   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Korduv libastuja  (Read 295608 times)

crimson

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #525 on: July 03, 2013, 21:39:08 »

Kas E. jääb lapsehoidjatega vöi kaasa? Ma olen vaid Helsingis 2x käinud, sellega mo välismaalkäigud piirduvadki :D
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

Liinu

• View Profile
« Reply #526 on: July 04, 2013, 00:06:48 »

Ell jääb maale vanaema-vanaisa juurde! Neil samal ajal puhkus! seal olles on vanaema-vanaisa olulisemad kui emme ja issi. ainult nende süles istukski ja nendega koos mängiks, v6i müttaks aiamaal. eks nad viitsivad temaga tegeleda ka. ma juba kujutan ette kui vägev ja l6bus tal seal saab olema, aga ise küll väga kindel pole, kuidas ilma temata toime tulen. pole temast 24h eemal olnud rääkimata siis nädalast.
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #527 on: July 05, 2013, 21:49:20 »

aga seniks veel reisini aega.

täna oli tantsutrenn ja homme hommikul on ka..  see oli küll nüüd hirmus tähtis tähelepanek, eksole.

aga täna sai riiet ostetud ja nüüd hakkan omale seda maxi seelikut tegema. roosat, beebi roosat.

ja niisama huvipärast - elagu pääseamet!
« Last Edit: July 05, 2013, 22:48:54 by Liinu »

Liinu

• View Profile
« Reply #528 on: July 06, 2013, 18:02:23 »

täna 1,5 h tantsu
ja 21,9 km rulluisku
peaks vist veel midagi tegema.. hetkel küll k6ht tühi, aga jaksu oleks nagu ülearu.

Liinu

• View Profile
« Reply #529 on: July 09, 2013, 23:56:57 »

m6te on siis selline et hetkel REv Absi jätan pooleli. No lihtsalt ei motiveeri nagu, pigem motiveerib rulluisutamine. Kuidagi m6nus on minna, värske 6hk jms. Sellega seoses m6tlesingi, et suvi läheb pigem uisutamisele - küll talvel jälle aega toas karelda ja vehelda. 
Üka päev s6itsin 15 km - tuul oli nii tugev ja vastu, et vahel oli selline tunne nagu s6uaks koha peal. Pepu ikka p6les sajaga.
Täna tegi 25 km, oi kui hea oli.. tuult ka nats oli, aga pigem selline normaalne tuul.

Ahjaa.. mul nüüd uus rada. vahe peale jääb küll m6ned foorid, aga enamasti need nö jalakäijatele soodsad ja üldse liiklus on üht pidi tihedam. distantsi pikkus siis alates minu kodust on 12-13 km

Liinu

• View Profile
« Reply #530 on: July 11, 2013, 23:57:06 »

nüüd ma siis hakkan maalt p6rutama, et kell 5 lennukile j6uda. olge siis toredad ja minust kuuleb siis umbes nädala pärast :D

Minni

• View Profile
« Reply #531 on: July 12, 2013, 03:13:24 »

head reisi Liina ! Puhka m6nuga ja premeeri ennast k6ige hea ja paremaga :P

Liinu

• View Profile
« Reply #532 on: July 14, 2013, 09:36:41 »

no üle eile 6htusöögi juurde v6tsin väikse koogi tüki - u 3x5 cm suurune. Aga hommiku- ja 6htusöök on buffena ja saab kokku panna päris ok toidu. Liikumise poole pealt on see, et botased jätsin koju, sest need ei mahtunud kohvrisse. Seega tuleb k6ne alla hommikune jooga ja venitus ranns :) ja muidugi ujumine.

Liinu

• View Profile
« Reply #533 on: July 16, 2013, 18:24:17 »

no nii, täna siis päevitasin hotelli r6dul. Head massiivne läbipaistmatu r6dupiire, seega lasin topless. No kuna mul eriti rindu pole, siis ilmselt see ei tea mis ülivägev vaatepilt ilmselt ei olnud. Eile käisime taxiboatiga teises linnas. Oh mis m6nusad kaljud ja sopid, kus ujuda, oleleda, jalutada. kuna telefoniga pilte ei teinud, siis tuleb neid oodata kuna koju j6uan.   Nagu mainisin, siis hommiku- ja 6htusöök buffena nagu suht igal pool. Mind aga paneb imestama, kuidas inimesed buffes söövad. Toitu kogutakse mitme taldriku peale hunnikute viisi ja siis vintsutavad elu eest. Nagu öeldakse - söövad täis raha eest. No ausalt, kas t6esti on vaja omale nii palju sisse ajada, kuigi su keha seda ei vaja?

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #534 on: July 16, 2013, 19:16:27 »

Aga pildid ...  :-[
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Liinu

• View Profile
« Reply #535 on: July 17, 2013, 00:07:21 »

mmmm... Pole ... Kui just mees spioneerimas ei käinud.. Pealegi pildid fotokas, neti kasutan aga telefoniga  :D

Liinu

• View Profile
« Reply #536 on: July 20, 2013, 10:49:10 »

Niisiis.. puhkuselt tagasi nagu tsipsti! Kaalul pole käinud, seega ei tea,kas on juurde tulnud v6i mitte.

Küll aga väike pildi rida reisist...
1. vaade hotellirõdult
2. vaade hotellirõdult
3. pilt sarjast "Igal reisil pean leidma ühe puu"
4. lambikas
5. võtsin "väikse" salati

Liinu

• View Profile
« Reply #537 on: July 21, 2013, 10:34:38 »

niisiis.. täna käisin ka kaalu peal kontrollimas, mis siis vahe peal tominud on. Puhkusega juurde lisandunud kilode arv - ZERO  ;D pigem oli paar sada grammi vähemgi. Noh, eks ikka sai ujutud ja palju mäest üles k6nnitud sellise korraliku 35 kraadise kuumusega.

meri oli nii selge ja nii soolane, et tekkis kohe m6te, kas kohalikel üldse kunagi nohu ja kurguhädad on. Saab ju koguaeg merevett ninna tõmmata ja kurku kuristada. V6i siis teiselt poolt - nagu eestlased ikka, m6tlevad nad alati, mida purki panna - vabalt oleks v6inud kurgid merre soolduma panna :P Aga meresiile oli palju, seega ilma ujumis jalan6udeta, pidid alati jälgima, kuhu sa seal mere p6hjas ikkagi astud. Pärast vastavate jalan6ude muretsemist oli k6ik jälle chill. Suur pluss - meres 1,5-2 m betoonplatvormi ja oligi juba üle pea vesi :D Ja muidugi - paksud inimesed/turistid (ja oi kui palju seal neid oli) hulpisid seal vee peal ning ei pidanud üldse ennast liigutama. Minusugune ikka pidi vähe "rabelema", et pinnal püsida. Kusjuures, kui esimese hooga ujuma läksid, siis ikka nii nagu Eesti magevetes, rabeled elu eest tühja. Sellest kiiremini edasi ikka ei läinud - pigem nägid välja nagu idikas, kes vees m6ttetult t6mbleb. Jah..

väike pildi rida veel..
väike vee alune pilt ja siis kujutelm, et veest välja tulles näed välja üüüüüüüber ilus ja seksikas.. ha haa..
ja siis veel see, mida k6ike on v6imalik meigiga teha

Liinu

• View Profile
« Reply #538 on: July 25, 2013, 12:41:27 »

lihased kanged.. peps annab tunda, jalad annavad tunda ja k6ht annab tunda.
ehk siis ei saanud ilma, kui et pidin ikka RevAbsi edasi tegema..  Faas 2 - j6ulisem ja huvitavam!

Liinu

• View Profile
« Reply #539 on: July 27, 2013, 12:47:00 »

Eile oli kaks tantsuproovi - hommikul ja 6htul. Augusti alguses üks pulm kus vaja üks suts teha. Sellest tulenevalt eile RevAbsi ei teinud - no oleks ka mudu ulmeks kätte läinud.
aga täna teen.. ja siis veel plaan lugeda. Hetkel öökapi raamatuks Umberto Eco Lector in fabula ma olen tegelikult üsna aeglane lugeja. ma ei ahmi omale teksti sisse, vaid lugemise vahe peal teen pause, m6tisklen loetu üle, analüüsin, seostan ja nagu ka Eco selles raamatus seletab - ennustan, mis v6iks edasi toimuda, loon oma stsenaariumi ja edasi lugedes v6rdlen autori stsenaariumi oma stsenaariumiga. ma ei loe kunagi ühte raamatut kaks korda, kuna oma olen selle raamatu enda jaoks nii läbi töötanud, et ma mäletan k6ike selgelt ka mitu aastat hiljem. sellise analüüsiva lugemisstiili eest olen tänu v6lgu oma gümnaasiumiaegse kirjandus6petajale :D temal pärineb ka üks minu lemmiktsitaate - Lollust ei ole vaja eksponeerida, see paistab niigi välja!
Pages: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 75   Go Up

Kaubamaja
youtube