wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 75   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Korduv libastuja  (Read 293039 times)

crimson

• View Profile
Re: Liina blogi: Katsetused!
« Reply #495 on: June 17, 2013, 12:26:17 »

Pole sa mingi pätajalg :)

Oh, nii lühikese raja peal söidad? Ma küll ei viitsiks. Meil siin on pikad, aga ma pole veel sellel aastal rulle alla saanud. Kui on valida, kas jooks vöi rull, siis valin jooksu.
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

Liinu

• View Profile
« Reply #496 on: June 17, 2013, 14:47:48 »

üks kergliiklus tee vist on isegi pikem, aga siis ma pean uiskudega ka kuidagi üle Uue silla viadukti saama. Ja see on nats pähkel.
J6ulukal oleks ka m6nus lasta, aga see ju linnast väljas ja mul omal lube pole :( Mehe jalalaba luustik on kunagisest ekstreem skeitist nii palju deformeerunud, et n fitness uisud ei ole enam mugavad ja üldse tal väga raske leida mugavat uisku. Tal probleemiks väga huvitav kondike, mis on osutatud joonisel punase noolega.
Tegelikult oleme m6lenud tema uisud maha müüa. Kui kellegil huvi siis Roces uisud nr 45, kasutatud u 2-3 korda, lisaks on kaasas ka jääuiskude framid. Rattasuurust ja k6vadust peast ei tea..
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #497 on: June 19, 2013, 00:00:46 »

Et siis täna sai oma trenni tehtud ja mehega läksin v6rkpalli ka. V6rkpalli sai nii umbes 3h ringis mängitud. Tuul oli päris korralik, seega pallid läksid sinna kuhu jumal juhatas. Mitte et ma ka miski üüübersuper mängija oleks, isegi mitte heaks ma ennast ei liigitaks. Pigem selline kehva poolne. Pole v6rkpalli nagu mingi 8 aastat mänginud ka. Hea kui palli kodus näppinudki olen. Aga küüned jäid k6ik terveks, mis iseenesest on hea näitaja. Aga vähemalt on m6nus väsimus ja hea p6hku keerata!

Liinu

• View Profile
« Reply #498 on: June 19, 2013, 11:43:39 »

Mu mees ütleb, et ma olen peast sooda. Miks?? Kuna keeldun söömast saia, saiakesi, jahukastet (isegi kui olen näiteks tatrajahuga hakklihakastme teinud), majoneesi jms, samamoodi keeldun karastusjookidest ning sageli tarvitan vett. Aga mulle endale tundub, et ma ei vaja neid. Need ei tekita mul kiusatust. Ilmselt olen suutnud oma ajukeemia nii palju ümber muuta, et see saadab signaale, et ma ei vaja neid tooteid. Shokolaad ehk on selline, mida ma tegelikult ei vaja ja enamasti kiusatust ei tekita. Väga harva on see tunne, et olgu v6tan ühe tüki, sest laps üritab mulle seda nii meeleheitlikult suhu toppida. Huvitav on see, et ei mina ega mu mees ei hooli eriti kommidest-shokolaadidest, aga ometi on meil neid kodus terve hulk, kuid mitte ükski neist ei ole ise ostetud. Alati tuuakse. Ainuke kes sööb on laps ja no tema v6iks k6ik korraga ära süüa. Siiski olen pannud talle paika mingi maksimaalse koguse, mida ta päeva jooksul saada v6ib. Peale selle peab ta magusa ka välja teenima.

Liinu

• View Profile
« Reply #499 on: June 20, 2013, 11:40:33 »

Kaks selja udukogu tänasesse päeva.. üks udusem kui teine, aga no käsi väriseb ja see fotokas nii tundilk, et v6tab iga pisema käe värina ka kohe kinni :S
igatsen oma seebikarpi tagasi, mis hetkel on paranduses.

Liinu

• View Profile
« Reply #500 on: June 21, 2013, 14:58:59 »

Järgnev RevAbsi plaan

1. Intervall
2. Fire Up Your Abs
3. Intervall
4. Total Strenght+Abs
5. Intervall
6. Fire Up Youre Abs

Ilmselt algab see esmaspäeval, sest täna s6idan maale ja seal ma ei saa teha ilmselt. Selle eest tuleb ka väike metsajooks. Seekord venda ei ole kodus, kes mind piitsutaks ja pikale pikale rajale tiriks. Tegelikult väga kahju! Hyvva piitsutaja oled, Jants!

crimson

• View Profile
« Reply #501 on: June 21, 2013, 15:40:42 »

Ma isegi jookseks koos sinu ja su vennaga :)

Liinu

• View Profile
« Reply #502 on: June 23, 2013, 11:45:57 »

aga palun! sõida aga lõuna-eestisse ja läheb jooks lahti. aga minu vennakest ei näe siin mail nii pea :(
eile väga palju aega ei olnud, seega tegin 3,5 km ringi. tänase päeva jooksu plaan on kaartil näha. ja kui kosmos annab, siis teen ilmselt männiku tukas veel paar tiiru lisaks.
muideks selles samas metsatukas asub ka diskgolfi rada, mis on öeldud, et kuulub eesti huvitavamate ja parimate radade hulka. siin käivad mängimas ka inimesed, kes tulevad kohale teisest eesti otsast. raja teeb huvitavaks t6usud ja langused, lisaks veel üks väike tiigike. kes huvitub ka diskgolfist, peaks kindlasti tulema seda rada katsetama!

Liinu

• View Profile
« Reply #503 on: June 25, 2013, 09:28:36 »

minu pühad läksid kenasti! Ei saa öelda, et suurt söömingut oleks olnud. grilli ikka sai tehtud, aga p6him6tteliselt pole minu jaoks vahet, kas liha on grillitud, praetud v6i m6nel muul moel tehtud, portsjon jääb ikka samaks. Alkot eriti ei tarbinud. Eile käisin tädi mehel sünnal, pigem sai seal nats veini ja shampust v6etud.
Härra abikaasal pühad ei suju k6ige paremini. On teine kuskilt k6huviiruse v6i mingi kahtlase bakteri hankinud. Ilmselt ühel l6petamisel, kus oli palju rahvast tihedalt koos. Nüüd ta siis koriseb siin k6huvalust, algul l6i p6hja alt, nüüd muudkui oksendab. Seega - endiselt oleme maal!

Sain oma pulmapildid ka kätte :) siin siis m6ni nendest!

crimson

• View Profile
« Reply #504 on: June 25, 2013, 10:07:52 »

Nii ilus tort!
Ma olen möelnud, et väiks nüüd takkajärele n-ö pulmapilte tegema minna. Laseks kellelgil endid ilusaks teha ja paneks kenad riided ka selga ja teeks pilte :D Sest meie registreerimisest väga midagi foto pealt vaadata pole. Fotograaf oli, kuid ei midagi erilist. Eraldi sessioon oleks väga pro :)

Liinu

• View Profile
« Reply #505 on: June 25, 2013, 10:25:00 »

Maris, on sul pulmakleit/kostüüm muidu alles ka??  hästi paljud teevad m6ni aeg hiljem selle trash the dress, kus ka soeng jms siis juba parem minna kleidiga näiteks natuke vette v6i tsips ka püherdada kuskil. saab fotosesiooni nagu vabamalt v6tta ja tulevad ikka jube lahedad pildid tegelikult!

GP

• View Profile
« Reply #506 on: June 25, 2013, 11:00:31 »

nii äge pulmatort (Y) Pulmapildid on ka imega ilusad :)
Mul ka plaanis kunagi trash the dress teha :) Meil oli küll fotograaf aga just need kleidi prügistamise pildid on nii lahedad :) Heameelega püherdaks meres ja teeks loojuva päikese taustal pilte aga ilmselt järgmine aasta  :( aga noh siis ongi 5a pulmadest ja hea põhjus teha :)

crimson

• View Profile
« Reply #507 on: June 25, 2013, 12:58:22 »

GP, meil saab ka järgmisel aastal 5a abielu.

Mul on seelik ja pluus alles küll, aga need on mulle suured :D

Liinu

• View Profile
« Reply #508 on: June 25, 2013, 23:09:58 »

Elukaaslase k6hugripp j6udis omadega EMOsse

Liinu

• View Profile
« Reply #509 on: June 26, 2013, 19:52:15 »

nananananananaaaaaa batman!

täna käisime rannas Elluga, s6branna Viljandist oli ka vennalaste ja emaga. Küll nüd sai mööda randa ringi tuiatud ja vees m6nuga lobistatud. Eleanor ju kala, mis kala. Veest välja saab ainult siis kui v6tad natist kinni ja tassid välja. S6branna venna tütrega on neil m6nus 3 kuuline vanuse vahe. Lahe oli vaadata kui koos tuiasid käsi-käes, enam vähem ühe pikad ka (+/- 1cm), aga Eleanoril pikad saledad jalad, Pihlal lühikesed (tegelikult täitsa normaalsed, lihtsalt Elluga v6rreldes lühikesed) ja ümaramad.

Aga muidu siis täna intervalli kord, v6ib olla asendan selle rullitamisega (v6i teen hoopis m6lemat)
Söögi tegemises olen kuumusega väga laisk. No lihtselt ei viitsi ja ei jaksa süüa teha. Pole nagu erilist isu ka. Toon aga poest jälle kapsa porgandi salatit vms ja krevette, kodujuustu v6i kanafuleed söön k6rvale. Vähemasti kräppi ei söö!

üks pilt ka laupäevast sugulase l6petamisest. ei tegu ega nägu!
Pages: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 75   Go Up

Kaubamaja
youtube