wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 72 73 [74] 75   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Korduv libastuja  (Read 293037 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Tagasi rajal
« Reply #1095 on: February 14, 2019, 10:27:52 »

mulle hetkel tundub, et käin rohkem henri kui enda eest kirjutamas  ;D

aga jah, kes Tervise Paradiisi jõusaali satub ja seal ühte kurja näoga habemikku näeb, siis ei ta ei ole tegelikult kuri, vaid lihtsalt keskendunud! Ta jõusaalis jalutamas käi, jalutada võib metsas ka!

Aga mul hakkab täna töö tudengitega ja laupäeval on Ellul jälle võistlused... ei tea mis laupäeval saab. Ellu köhib veel, eelmise nädala lõpus oli palavik ka. seega on ta suht jõuetu! kui duot poleks, siis jätaks tal võistlused hoopis ära! nii et eks paistab
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #1096 on: March 16, 2019, 19:06:48 »

Jeesus kristus! Viimati krijutasin kuu aega tagasi. Täna olid plikal juba uued võistlused ja väga edukad. Disco duos kuld ja disco soolos auväärne raskelt teenitud 3.koht (võistlejaid oli 19). Ja ma veel vastasin, et jah.. kui finaali jõuab, siis ikka väga nibin-nabin. Seega väga super tulemus! Üsna tasavägine!

Aga mul läheb ka hästi! Kui vahe peal olisee nagu oli, siis hetkel kukub ja kukub ja kukub see kaalu number. Ja oh, kui te mu külmkapi sisu näeksite! Nii oalju yummi-yummisid asju! Kana, lõhe, mahe veise hakkliha! Palju brokolit (seda meie kodus armastatakse igal kujul), porganit, lillkapsast! Ehk et oleme jälle toidutripil käinud :D

Liinu

• View Profile
« Reply #1097 on: March 21, 2019, 21:15:20 »

Teate ma käisin ka jõusaalis ja täitsa kuukaarti sain ka!!
Tegelikult sai henri ühel discgolfi võistlustel auhinnaks myFitnessi 30-päeva kaarti. Kuna tal oli nagu nii Tervise Paradiisi kuukaart ja ta ei kavatse ka klubi vahetada, siis kasutan selle kaarti mina ära. Olin siis veits jõusaalis - tegin selga ja biica. No ja siis järgmine päev olid lihase kinnitus kohad valusad, muidu polnud nagu häda midagi. Ahjaaa.. ülemised kõhulihased andsid ka tunda.

aga tahaks üks hommik sinna pilatesesse ka jõuda! Jube mõnna oleks...

Liinu

• View Profile
« Reply #1098 on: March 28, 2019, 12:27:45 »

No nii... mul nüüd pilateses ka käidud ja plaan on igal teisipäeval pilateses käima hakata. Jajaaa, tuti-fruti, mis pilates, mis asja, fäncy-bäncy :) aga tegelikult väga chill.
Enne käisin veel jõusaalis ja siis pilateses käed värisevad ja on nagu makaronid  :) aga ei lasknud ennast häirida :)

Liinu

• View Profile
« Reply #1099 on: May 21, 2019, 10:45:46 »

vahepeal oleme väga rajalt maas olnud! ikka igasugu kräppi sisse ajanud. kaalust käisinkauge kaarega mööda, vältisin nagu tuld. eile õhtul võtsin julguse kokku ja tegin selle suure sammu ja astusin kaalule. No tulemus polnudki kõige hullem, kardsin ikka palju palju hullemat. Suht seisma jäänud sinna,kus viimati oli.
Eile käisime perega jooksmas - mina, Hents ja Laiksu, Vubin sõitis rattaga.ei no muidugi oli unustasin Laikale puugirätiku kaela panna. Koe kolm puuki ronisid koera näol.Õnneks sisseimenud polnud ja sain kerge vaevaga eemaldada. Ma ei tea, kas olen maininud et eelmine aasta soetasin puuke peletava rätiku. Selle rätikuga polnud koeral ühtegi puuki ka ise metsa minnes sidusin selle rätiku omale pähe, kaela või jala ümber.

https://www.bestfriend.com/en/best-friend-insect-shield-huivi-55x55cm-harmaa

Liinu

• View Profile
« Reply #1100 on: July 22, 2019, 23:41:41 »

Tahan jälle kätekõverdusi armastada!!

Liinu

• View Profile
« Reply #1101 on: July 23, 2019, 18:23:56 »

Kas kellelegi veel tundub, et kui trenni ajal ja pärast trenni puhast vett (gaasita, maitseta) juua, siis tuleb veele magus maitse juurde?

Bonsunax

• View Profile
« Reply #1102 on: July 23, 2019, 18:29:41 »

Kas kellelegi veel tundub, et kui trenni ajal ja pärast trenni puhast vett (gaasita, maitseta) juua, siis tuleb veele magus maitse juurde?
Mulle tundub see siis nii kui toidu valmistamisel hakkan minimaalselt soola pipart kasutama. 🤷🏻‍♂️
Olen màrganud, et siis olex nagu veel kerge magus maitse.

Liinu

• View Profile
« Reply #1103 on: August 01, 2019, 15:37:13 »

Mulle tundub see siis nii kui toidu valmistamisel hakkan minimaalselt soola pipart kasutama. 🤷🏻‍♂️
Olen màrganud, et siis olex nagu veel kerge magus maitse.

Just, kuidagi sülega segunedes, tekib veele selline kergelt magus maitse juurde! Kusjuurs mõnus maitse!

Liinu

• View Profile
« Reply #1104 on: August 11, 2019, 20:59:21 »

Ma siin mõtlen, et blogi pealkirja peaks ära muutma. Juba miski 4 aastat üritan tagasi rajal olla vms. peaks olema pealkirjaks hoopis miski - korduvalt libastuja  :o

Aga nüüd vaikselt olen ikka jõuksis käinud. Teeme Hentsiga kogu keha, sest käime 2 korda nädalas pigem toetavaks ja sügis hooajaks sisse elamiseks. hetkel on ka henril veel võistlusperiood ehk et kui 1-2 päeva varem jõukas käinud, siis võistlus rajal on ta nagu nisanäpp ja nuudlijalg. Minul on väga standartne vabandus - hetkel töö ei võimalda rohkem käia! Suht hale vabandus, aga las ma selgitan! Hetkel siis olen omasuvisel tööpostil ehk lemmiklooma poes müüja. Tööaeg on mul 9.30 - 20.00 (juuni august oli 9.30-21.00). Kuna elan linnas väljas, siis buss läheb mul juba 8.12 ja tööl olen tõesti juba 8.50. Buss tagasi sõidab mul 20.30, kell 21.00 astun bussist välja ja kõnnin u 20 minutit koju. Seega koju jõuan u 21.20-21.30. Siis õhtusöök ja põhimõtteliselt kohe magama, et sama järgmisel päeval uuesti korrata. Ei tea kuna ma siis veel õukasse tööpäeval lähen? Hommikul kell 5? Kahjuks pole jõulumäe jõuks siis veel avatud ja ma pole veel ka nii vana, et hommikul enne kella 5 üles ärgata.. ja ühel hetkel hakkaks unetunnid kannatama.

adrem Nagu piltidelt näha siis kasutan suht tuti-fruti raskuseid kangil jõutõmbe jaoks 2x15kg. aga algus seegi.. no pontsik olen kah!! aga mis siis, äkki augusti lõpuks olen vähemalt piruka moodi  ;D ;D
aga nähh.. ühes harjutuses olen jõudnud ka poiste liigasse ehk et polegi nn läikiv hantel. Meil Hentsiga selline nali, et läikivad ehk siis kuni 10kg hantlid on naiste omad ja mustad on siis juba meeste liiga  ;D Nutsin ja tegin!!
Aga ma polnud ainuke! Üks võttis veel aeg ajal oma nurka loote asendi ja tihkus "nutta"  ::)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Korduv libastuja
« Reply #1105 on: August 12, 2019, 23:25:54 »

Kujutasin ette, et mul täna vaba päev - valutan lihaseid ja käin lastelaagris lihastest rääkimas. Aga ei... kolleeg jäi haigeks ja läksin ise tööle! Ja lastelaagris käisin ka ära!
Laiksuga oli tore - mörises arsti kabinetis nagu karu! Aga ta vist ainuke kelle kaal meie majas stabiilne on - eelmine aasta kaalus 28,2kg, see aasta 28 kg. Ahjaa... 1aasta 9kuu vanuselt kui kastreerimas käisime, kaalus Laiksu-poiss 27,6 kg. Nii et ka loomade kaal sõltub väga palju inimesest!! (Näen igapäevaselt loomi, kes on kimpus oma kaaluga).
Aga o lihastest andsid mul tunda täna teapets ja pisut biic. Henri hädaldas, et istuda ei saa, tagumik nii valus, et peab padja alla panema. Eks näha, mis mul jalad homme teevad, õhtul nagu mõni koht jalgadel hakkab nagu tundma andma!
Ahjaa, homme on mul kauba päev ja kaupa tuleb vääääääga palju. Saan palju koeratoite ja kassiliivasid vedada  ::) :P
« Last Edit: August 12, 2019, 23:27:27 by Liinu »

Liinu

• View Profile
« Reply #1106 on: August 14, 2019, 20:35:49 »

No nii täna pidime uhkelt jälle jõukasse minema. Agavõta näpsut, jõudsime jõulumäele kell 16.30 ja siis tuli välja, et 17.00 tuleb jõuksi suusaklubi sisse, mis tähendab u 10-20 inimest, kes hakkavad ringtreeningut tegema. seega tulime sama targalt tagasi. Hents tahtis venitusi teha! Ma siis tõmbasin oma Tapout XT lahti. Teate küll see,mida kunagi tegin! Nokitsen selle kallal nats, küll mitte nii graafikust ja aktiivselt kui siis. Nii et täna oleks siis pidanud olema yoga xt. Hents oli nõus, noh et jooga ka selline senituse teema! Ise tõsi meeli noogutasin, et jaaa, on! Aga tegelikult teadsin,et see rohkem power jooga, aktiivsem ja hästi palju planku kasutav. Ilmselgelt meil higi voolas pärast mõnusalt!
« Last Edit: August 14, 2019, 20:37:58 by Liinu »

Liinu

• View Profile
« Reply #1107 on: August 18, 2019, 18:45:57 »

Jõuks jälle tehtud! Kõiki raskuseid sai täna tõstetud, kuna täna olid lühikesed seeriad 6-8x. Eelmine kord olid 15x.
Välja asteid tegin 2 seeriat 2x15kg ja viimase seeria kärutasi 2x20kg ketastega. Veits progressi :)
Nagu ikka Ellu lihtsalt kõlkus jälle  ;D  ;D ja seekord tuli Liisu ka meiega jõukasse kaasa!
Ja retsepti soovitus ka seekord
"Meie pere comfort food"
Riis
Tuunikala soolvees
Basiiliku pesto
Ja salat vastavalt sellest, mis parasjagu kodus on

Liinu

• View Profile
« Reply #1108 on: August 26, 2019, 22:27:15 »

Eelmine nädal ei jõudnudki jõukasse. Kogu aeg olin tööl ja kui tööl ei olnud, sius tegin lastega tantsutunde ja kostüüme. 20.august toimus meie kuulus Kurgifestival, kus lapsed esinesid. See on hästi tore üritus - tervituseks antakse alati hapukurk näpu vahele :)  aga seekord peale esinemist kihutasime praamile, et Saaremaale minn. Naabrimehel oli sünna ja sünna puhul viis ta viikingi paadiga sõitma. Tal selliseid toredaid tutvusi! Nii me siis seilasime merel.
Täna tegime aga jõuka trenni ära - see nädal on kava kolmeks jaotatud, kuna võimalus rohkem kordi käia.
Täna siis oli selg ja biic vahelduvas tempos ehk kiire üles/ alla ja aeglaselt tagasi. Ja siis kodus kiire muruniitmis ring. Oehhh, isegi muru oli heinamaaks kasvanud!!

Liinu

• View Profile
« Reply #1109 on: August 27, 2019, 18:18:36 »

Nii täna siis õlg-rind.
Vaikselt rühin nn meeste hantlite poole. Täna jõudsin veel ühe harjutusega meestekasse ehk siis surumine kaldpingil hantlitega 12,5kg  ::)
Aga täna käisin veel lisaks c-vitamini korjamas ehk siis astelpaju  ;) enamus ääheb mahlaks ja sügavkülma ning osast proovin ka siirupit teha. Yum,yum ja tervis tuleb! Ahjaa..astelpaju korje koht mul u 400m kaugusel kodust ja mõnusalt liigub samas aias ringi poni ja hobune! Mõlemad käivad uudistamas, mis ma seal teen. Eriti kui hobune üle õla vaatama tuleb  ;D

Ahjaaa... kas te olete pannud tähele kui vägevad botased mul on?? Talvel ostsin Sportland outletis miski 29€ (oli vist). Viimane paar ja 80% alla hinnatud :p
Pages: 1 ... 72 73 [74] 75   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything