BONSUNA FOORUM

Blogs, NAC-Federation Estonia => BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD => Topic started by: kixs on May 24, 2010, 23:45:07

Title: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: kixs on May 24, 2010, 23:45:07
Pikemat aega mõtlen, et kas on mõtet oma "blogi" siia teha või mitte. Edeva inimesena teen lõpuks ikka ära.

Jõusaali haiguse küüsis vaeveldud stabiilselt viimased 3+ aastat. Treeningute alustamise eesmärk oli tahe "väike" muutus teha elus. Tänu pekki keeratud ainevahetusele on tervis korras, jõudu ja energiat jätkub, aga rasvumine kuradima suur. Teada olev tippkaal treeniguid alustades 153kg! Täna näitab kaal 133kg.
Alustatud sai trenniga kaks korda nädalas. Umbes poole aasta möödudes läksin kolme korra peale nädalas ja poolteist aastat tagasi 4 korda nädalas. kasutasin Fitness.ee kavasid. Aja jooksul omandades uusi teadmisi sai eelmise aasta sügisest mindud viie treenigu peale nädalas.

Toitumise kohta püüdsin alguses teadmisi ammutada internetist. Asi paranes, aga mitte väga palju. Selle aasta veebruari alguses sai Bonsuna käest omale toitumiskava tellitud ja see andis häid tulemusi. Kuigi esimesed poolteist kuud pea mingit muudatust märgata polnud. Siis käis organismis klõps ära ja tulemuse on mitte pahad. Selle aastaga kaalust kadunud 15kg. Eesmärk on jõuda aasta lõpuks 120kg peale. Paistab, et see eesmärk saab täidetud varem. Kindlasti pole soovi kaaluda 80-90kg. Ma olen alati olnud suur ja nüüd mul tuleb lihtsalt ennast suureks treenida. Paistab, et plaan töötab.

Aga Marekule suur aitäh hea nõu ja soovituste eest toitumise osas.

Aga rohkem trennist.

Trenni teen MyFintessis ja Spartas. Neli trenni nädala sees kontori lähedases MyFitness Virus ja pühapäevane jalatrenn Spartas. Vaikselt peas mõtted, et peab sügisest püsivalt Spartasse kolima. Areng on lihtsalt nii kuradima hea ja Spartas on hardcore jaoks paremad võimalused.

Treeningud on jaotatud järgmiselt.
pühapäev - jalad
esmaspäev - õlg
teisipäev - käed/kõht
kolmapäev puhkan
neljapäev- rind/kõht
reede - selg
laupäev -puhkan

Tugevaimateks külgedeks on viimase kahe aastaga arenenud õlad, selg ja jalad. Kui mul enne olid laiad õlad siis viimase aastaga on nad parajalt laiust juurde võtnud ja kuju parandanud. Jalad on mul alati väga suured olnud. Näiteks Eesti armees polnud nii laia säärega kummikuid kuhu mina säär sisse mahuks.

Aga tänasest õlapäevast ka

1. Soenduseks 2000m ergomeetril
2. Smithimasinal surumine õlgadele. Raskusi suuri ei kasutanud tegin seitse kaheksa kordusega seeriat 50kg kangiga.
3. Lendamine ette kangiga. Jälle hoidsin ennast tagasi ja kasutasin pisemat 25kg kangi. nelis seeriat kümne kordusega seerias.
4. Lendamine küjele. Püüdsin tehnika puhta hoida ja võtsin sellepärast pisikesed 10kg hantlid. Neli 10 kodusega seeriat.
5. Õla tagaosale lendamist ettekallutatult sai tehtud neli seeriat kaheksa kordust seerias 22kg hantlitega.
6. Seistes plokil köitega õlgadele tõmbed. Kuus seeriat 10x30kg, 10x35kg, 8x40kg, 8x40kg, 8x50kg, 8x50kg
7. Lõpetuseks õlakehitused smithimasinal. 10x130kg, 8x130kg, 8x130kg, 8x130kg, 6x170kg, 8x170kg, 8x170kg, 1x210kg, 4x210kg

Plokil köitega õlgadele tõmmete puhul on mingi väike jama. Teist nädalat katsetan seda harjutust ja küünarliigese juures siseküljel kust verd võetakse veenist tekivad valutorked. Täpselt nagu väikesed veresooned rebiks naha alla tükkideks. Tuleb järgmine nädal alustada suuremalt koormustelt kohe ja küll need mured kaovad näitab praktika. Kunagi oli õlapressil sarnased valutorked kätes. Tänaseks on õlapress üks minu lemmik aparaate.
Trapets on viimasel ajal head arengut näidanud. Paisub raibe silmnähatavalt ja täna proovisin lõpuks katseks, et kuidas üle 200kg on õlakehitusi teha. Kindel järeldus on, et järgmine nädal proovin sammu 170-210-250.

Ahjaa, kindlasti huvitab inimesi, et milliseid lisandeid ma tarvitan. Tooteid ostan mõnda aega Sportshacki poest. Pood on kesklinnas töötavale inimesele hea lähedal jalksi minna ja koht ise ka tore. Hetkel peale trenni shake koosneb Fairing Rapid Hydro Blend + Crea FX + süsikad. Rapid Hydro Blend on toode, mis paistab minu organismile õige häesti sobivat.
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: Lexusl on May 25, 2010, 09:12:24
Jällegi üks huvitav lugemine :)

Jõudu edaspidiseks!
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: niinekas on May 25, 2010, 14:51:12
Selliseid blogisi on tõesti hea lugeda! Jõudu edaspidiseks mõõtudejärgi sellest sul puudust ei tohiks tulla.
/niinekas/
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: kixs on May 25, 2010, 18:11:21
Tänud!

Räägin vahelduseks paari sõnaga enda toitumisest. Kava siis nagu eile sai mainitud on koostatud Bonsuna poolt ja selle jälgimisel olen suht korralik petant. Lihtsalt üks järjekordne tore väljakutse mida ületada.
Nõuab küll disipliini ja kuust kuusse rutiinselt sisuliselt ühtede ja samade toodete söömist, aga endalegi üllatuseks minul see probleeme üldse ei valmista. Tahtejõud paistab olevat piisavalt tugev ja saanud tänaseks elu osaks.
Alguses kava järgi söömisel oli kõige raskem õhtune näljatunne. Organism oli vana "režiimiga" harjunud ja umbes kuu võttis aega, et see tunne kaoks. Õnneks mingit vajadust magusat süüa pole mul kunagi olnud. Õhtuse näljatunde vastu aitas hästi näiteks ühe värske paprika söömine. Lõikad ilusti viiludeks ja hea süüa.

Päevas on söögikordi kokku 6. Hommik, esimene lõuna, teine lõuna, shake, peale trenni söök ja enne magama minekut. Mõned kes minu toitumiskava on vaadanud imestavad, et ma söön ju nii kuradi palju. Aga noh ma suur mees ka :)

Kuid toitumiskava üheks suurimaks eeliseks võrreldes varasemaga on reaalne rahaline sääst. Sa lihtsalt käid vaid korra nädalas poes ja emotsioonoste ei soorita nii. Ostad nädalavahetusel oma munade, kohupiima, aedviljade ja liha varud ära ja ongi korras.

Aedviljade ostu juures on veel hea, et minu lemmikud on aedoad ja nende pakid on tihti poodides soodushinnaga. Munade osas olen läinud Talleggi XL munade peale. Head suured tükid ja Selveris on mõistliku hinnaga saadaval. Liha osas tarbin palju veise hakkliha. Poes on ilusti 250 grammised pakendid, mis on mul täpne kogus peale trenni söögiks. Tihti võtan ka liha varru loomasüdameid. Valmistamine võtab küll kaua, aga toode on hea.

Täna sai toidulisandite kappi pandud purk Fairingu Energy Boosterit. Hea trennis joodavat vett maitsestada. Seni seda teinud rohelise või punase fat burneriga tavaliselt . 1/3 fat burneri pudelit 0,7 liitri vee kohta ja hea trenni ajal ära libistada.
Üldiselt vee tarbimine on ka päevas korralik.
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: kixs on June 06, 2010, 16:56:17
Nädal tagasi neljapäeval oli tunda, et keha hakkab ära vajuma. Sai võetud nädalane puhkus ja ainult kaks trenni selle jooksul tehtud. Pühapäeval kerge full body ja teisipäeval natuke õlga. Toitumise lasin vabamaks ja püüdsin lihtsalt ennast hästi tunda. Paistab, et otsus oli õige. Kaaluga tõus selle nädalaga oli +3kg.
Tänasest siis algas uus 5x nädalas treeningutega tsükkel.Teisipäevast saab proovida Lipo 6 Black kuuri. Eks siis saab tagasisidet anda siin, et kas aitab kaasa või mitte.
Täna uue tsükkli alguses sai kaks korraliku tulemust kirja. Smithi masinal sai kükke tehtud 200kg ja varu jäi veel parajalt. Pöiale tõusud smithil sai tehtud 280kg ja paistab, et varsti saab liikuda 300kg peale ehk.

Kui mõni kirub, et säär üldse ei arene siis minul on see vist looduse poolt antud üks kuradima jäme tükk. Ja vormi võtab ka ilusti.

Muusikat ka

manowar - carry on (http://www.youtube.com/watch?v=BLSVEBBb5Z4#)
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: kixs on June 08, 2010, 12:20:12
Nädal puhkust mõjus igati kosutavalt. Eilne õlapäev oli igati asine ja andis tänaseks hea laengu. Hantlitega õlapress juures oleks vaja endale abilist kes julgestaks. Jõudu on, aga kartus on sees, et tõmban jälle õla valusaks kui hantleid õlale võtan. Aga hea tulemuse sai trapetsiga. Õlakehitused 250kg tulid ära nagu plaanis olid. Nüüd peab hakkama planeerima 300kg piiri ületamist.

Nädalase puhkusega kogutud lisakilod kadusid ka kahe päevaga. Kaalusin ennast suurest huvist eile ja tulemus oli 132.5kg. Laupäeva hommikul näitas kaal 136kg.

Muusikat kah
Don Juan Tallinnas end (http://www.dailymotion.com/video/xdbthg)
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: kixs on June 20, 2010, 15:02:56
Suvi ja mõningane puhamine segab tõsiselt söömis ja treening rutiini. Ehk ongi sellest natuke kas. Õnneks vähemalt kaal palju ei kõigu (+/- 1,5kg) ja enesetunne on hea. Aeg on näidanud, et koos töörežiimiga saab ilusti paigas hoida toitumist ja trenni. Nädala sees sai endale väike vigastus muretsetud. Hantliga küljelt kõhulihaseid tehes läheks vist midagi valesti ja nüüd on paremal puusal neerude juures teatud asendis valu sees. Täna jalatrennis kükkides pidi väga täpselt keha hoiakut jälgima, et puus tunda ei annaks.

Lisandid hakkavad ka otsa saama ja avastasin, et meil on Eestis pood, mis müüb väga soodsa hinnaga.

(http://www.bodyvision.ee/eshop/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/o/l/olimp_bcaa.jpg)
Olimp BCAA on ikka päris odav ja peab ära proovima.
http://www.bodyvision.ee/eshop/index.php/default/products/supplements/household-items/olimp-bcaa-xplode-powder-500g.html (http://www.bodyvision.ee/eshop/index.php/default/products/supplements/household-items/olimp-bcaa-xplode-powder-500g.html)

(http://www.bodyvision.ee/eshop/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/d/y/dymatize_elite_whey_2_27kg.jpg)
Dymatize suur purk valku läheb ka loosi. Jätkub pikemaks perioodiks kui väikeste pakkidena ostes ja annab säästu kah.
http://www.bodyvision.ee/eshop/index.php/default/products/supplements/protein/elite-whey-2-27kg.html (http://www.bodyvision.ee/eshop/index.php/default/products/supplements/protein/elite-whey-2-27kg.html)

Süsikate jaoks peaks Jokeri poole pöörduma, et palju kiidetud glütseriin lõpuks saaks ära proovitud omal nahal.

Üks lugu ka siia lõppu
OFFICIAL Somewhere over the Rainbow - Israel "IZ" Kamakawiwoʻole (http://www.youtube.com/watch?v=V1bFr2SWP1I#)

Mõned pildid ka meie Eestimaast, mis sai nädala sees tehtud kui sõites ühest riigi otsast teise suure ringiga.

(http://farm5.static.flickr.com/4026/4713951053_38dd30e49e.jpg)

(http://farm5.static.flickr.com/4019/4714545718_1b5a3b65bd.jpg)

(http://farm5.static.flickr.com/4066/4713895425_eb425b7662.jpg)

(http://farm5.static.flickr.com/4019/4713882179_50765b12ae.jpg)

(http://farm5.static.flickr.com/4054/4714481974_08e55a00ab.jpg)

(http://farm5.static.flickr.com/4029/4714722792_dabf03284c.jpg)

Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: hypn0se on June 20, 2010, 15:26:54
v2ga kenad pildid  :) see ausamba kiri on kyll v2ga sydamlik ja 6ige  :) aga parane ja vaata ,et  enam vigastuste kyysi ei langeks  :) et raud ikka raske oleks  ;) edu !
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: Efka on June 20, 2010, 17:25:51
Väga ilusad pildid
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: Annica on June 20, 2010, 19:18:53
Uskumatu, et Eestis tehtud pildid! Sul on silma!
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: kixs on June 22, 2010, 00:24:55
Vaatasin, et kinnaste teemas (http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=1331.0 (http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=1331.0)) läks juba päris korralikuks lahmimiseks ja räägiti igast erinva varustuse kasutamisest. Mõtlesin, et räägin natuke miks ma kasutan kindaid ja peatun tõsisemalt teemal, et miks ma kasutan väga tihti rihmasid.

Kinnaste kasutaja olen ma olnud viimased poolteist aastat vahelduva eduga. Seda peamiselt põhjusel, et peopesad olid kuradima rakkus ja lõhki pidevalt. Kinnaste kasutusele võtmine vähendas seda probleemi märgatavalt ja on jätnud mulle positiivse kogemuse. Olin ise ka varem suhtumisega, et kindad is for pussies!

Kuid hoopis kui kindad olen asunud kasutama rihmasid. Selle põhjuseks on tore asi nimega karpaalkanali sündroom. Sellest toredast haiguses saate lugeda siit http://www.hambatehnik.ee/hammas/index.php?id=120 (http://www.hambatehnik.ee/hammas/index.php?id=120)
Karpaalkanali sündroom on ka üks põhjuseid, mis mind kunagi tõsiselt treenima õhutas.
Nimelt kasutades oma töös kahte peamist töövahendit hiir ja pliiats oli päris karm ühel hetkel tunda, et ossa minu pool parema käe labast on sisuliselt halvatud. Kutsehaiguse vastu aitas vähemalt minul tõsine treening. Pingutad ja teed ning asjad hakkavad vaikselt jälle normaalselt tööle. Aga vaatamata sellel on parema käe haare jäänud märkimiseväärselt nõrgaks võrreldes vasaku käe haardega. Üks variante selle sündroomi puhul on ka operatsioon, aga seda ma mingil juhul ei soovi. Lihtsalt peale seda on suuremate raskustega nägemist. Olen näinud kuidas operatsioonil käinud inimesel on keskmise peegelkaameraga töötamine tekitanud raskusi.
Seega rihmad on minule olnud super abivahend saavutamaks tõsisemaid raskusi.

See sündroom on ka natuke koomilisi situatsioone tekitanud. Näiteks viimases kohustuslikus tervise kontrollis eelmise aasta lõpus kontrolliti haarde tugevast. Arst vaatab imestunud näoga otsa ja küsib, et kas te teate ikka, et teil on parema käe haarde palju nõrgem vasaku omast. Loomulikult ma tean. Hea, et üldse saan täisväärtuslikult paremat kätt jälle kasutada.

mussi kah selle targutamise peale
Johnny Cash - The Baron (http://www.youtube.com/watch?v=rbUFOsqJ8-0#)
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: Archangel on June 22, 2010, 00:43:02
 See karpaalkanali sündroom on karm asi. Ise olen kitarrist ja lisaks sellele veel päev otsa arvuti taga ka - seega on olen asja päris põhjalikult uurinud. Õnneks endal seda probleemi tekkinud ei ole.
 Kindlasti ennetab probleemi käte piisav soojendamine enne rasket koormust. Arvuti taga istumine ja hiirega töötamine ei tundu võibolla mõnele raske koormusega - aga tegelikult mitu tundi järjest seda tehes on asi vägagi tõsine.
 Kindlasti tuleks teha regulaarseid pause, käsi masseerida ning randmeid venitada ja lihtsalt lasta kätel puhata.

Blogi on huvitav - jätkan lugemist ning loodan, et mingi aeg tekivad pildid ka sinu edasiminekutest. Kujutan ette, et Kalmuse kavade järgi oled mõne aja pärast juba päris korralikus vormis.
 Alles Kaido Lesing kaotas oma paarkend kilo suhteliselt lühikese ajaga. Kuigi sul on kaal mõnevõrra suurem, usun, et sul ei ole ka sellist tähtaega nagu tal - seega peaksid suutma mitte ainult rasvast jagu saada, vaid kasvatada endale ka korralikult lihaseid.
 
 Huvi pärast küsiks, et palju sul pikkust on? Kui pilte ei ole siis tekiks vähemalt mingi kujutlusvõime kuidas see kehakaal välja peaks nägema.  :)
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: johnnyyen on June 22, 2010, 09:17:26
Hiire kasutamisel tuleks harjuda hiirt hoidma hästi lõdvalt, mitte terve peoga vaid näppude vahel - kuid nii et ikka mugav on. Samuti peaks käsi olema nii küünarnukist kui ka randme kohalt toetatud olema. Ja minu arust on väga tähtis et hiir oleks väga kiire. Vähem liikumist, vähem probleeme. Kasutan ise kolme monitori ja saan igast nurgast igasse nurka ilma randmest kätt liigutamata. Võtab kindlasti harjumist aga tasapisi kiirust tõstes ei tohiks arvutiga töötajale suurem mure olla.
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: Archangel on June 22, 2010, 09:39:14
Hiire kasutamisel tuleks harjuda hiirt hoidma hästi lõdvalt, mitte terve peoga vaid näppude vahel - kuid nii et ikka mugav on. Samuti peaks käsi olema nii küünarnukist kui ka randme kohalt toetatud olema. Ja minu arust on väga tähtis et hiir oleks väga kiire. Vähem liikumist, vähem probleeme. Kasutan ise kolme monitori ja saan igast nurgast igasse nurka ilma randmest kätt liigutamata. Võtab kindlasti harjumist aga tasapisi kiirust tõstes ei tohiks arvutiga töötajale suurem mure olla.

 Just. Endal samuti hiir max kiirusel. Pooled sõbrad kurdavad kui arvutit kasutavad aga endal jube mugav. Milleks ma ikka seda hiirt mööda matti lohistan edasi-tagasi.

 Muide - oskad sa öelda, kust saaks randmetoega(geeliga näiteks) hiirematti hetkel? Käisin mingi aeg 5 arvutipoodi läbi aga kuskil ei olnud. Mu vana hiirematt lagunes ära ja siiani olen pidanud mingi tavalisega läbi ajama. Randmetoega oli ikka hoopis teine teema.
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: kixs on June 22, 2010, 10:54:27
Mina neid toega matte kasutada ei saa. Hakkab käele väga retsilt. Samas hiir peab olema korralik, et saaks vabalt joonistada. Kuigi olen teinud kavandeid ka kasutades läptopi touchpadi :) Digitaalset lauda ma seni väga kasutanud pole.
Kui juba töövahenditest juttu tuli siis paneks paljudele inimestele südamele, et kui võimalust on ostke omale korralikud monitorid. Endal graafika jaoks EIZO CG211 http://www.eizo.com/global/products/coloredge/cg211/index.html (http://www.eizo.com/global/products/coloredge/cg211/index.html)
ja kõrval mingi keskpärane Samsung. need keskmised jurakad ei kõlba ikka kuhugi. Värve on tehniliselt lihtsalt võimatu neil paika panna. Aga sellepärast nad odavad ongi.

Aga piltidest nii palju, et küll nad tulevad. Kiiret pole selle asjaga :) Kui selle aasta plaan tehtud saab siin siis asja ka näidata. Before and After formaadis kenasti.
Lihas areneb hästi ja jõudsalt. Hiljuti just tekkis vestlus, et nüüd kus mul keha mõõdud on vähenenud kas siis käed ja jalad on ka kitsamaks läinud (ma olen koguaeg jämedate jalgade ja kätega olnud). No mõõtsime ära ja lausa cm oli juurde tulnud biitseptsilt. Hetkel siis näitas see mõne jaoks strateegiline mõõt numbrit 49cm. Pikkust endal 180 cm. Jalad on õnneks natuke tagasi võtnud ehk parem proportsioon kehal.
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: johnnyyen on June 22, 2010, 12:57:09
Just. Endal samuti hiir max kiirusel. Pooled sõbrad kurdavad kui arvutit kasutavad aga endal jube mugav. Milleks ma ikka seda hiirt mööda matti lohistan edasi-tagasi.

 Muide - oskad sa öelda, kust saaks randmetoega(geeliga näiteks) hiirematti hetkel? Käisin mingi aeg 5 arvutipoodi läbi aga kuskil ei olnud. Mu vana hiirematt lagunes ära ja siiani olen pidanud mingi tavalisega läbi ajama. Randmetoega oli ikka hoopis teine teema.

Endal ka kui keegi teine arvuti taha istub siis läheb kursor kaduma. Vanasti nagu Ordis ikka oli neid geelpadjaga, töökaaslasel mingine tissidega neiu sealt ostetud.

Kuvarite kohta nii palju, et ise väga hea color reproductioniga kuvarit ikkagi tavakasutajale ei julgeks soovitada just hinna pärast. Aga....TN-paneeli küll kellelegi ei soovita. Eriti peaks selle peale mõtlema inimesed, kes palju teksti vahivad arvutist. Endal üks monitoridest PVA ja tekst on silmadele kordades meeldivam kui kõrval olev TN(TN muidugi vana ka). Suht värskelt ostetud uuel läpakal IPS küljes ja see on samuti silmadele ikka täielik luksus TN-ga võrreldes.
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: kixs on June 22, 2010, 13:16:21
Eks see monitori teema on üks paras friigi temaatik enamikule. Kuni ise pole oma nahal ära tunnetanud. Endal S-IPS paneeliga põhitöö monitor. Mängurid muidugi sellel monitori taga ütleks, et see on vasikult aeglane.
Aga muidu üks tore fakt. Apple kasutas oma cinema displays Philipsi paneele ja sisuliselt võis saada vabalt sama kvaliteedi rohkem kui 10000.- odavamalt ostes Philipsi brändi lipulaeva.

Aga nüüd aitab. Lükkan omale kiire kohvi sisse ja lähen saali. Õlad tahavad liigutamist ja selja valu on ka taandunud.
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: kixs on June 30, 2010, 22:35:25
Kellegil on mõnda kiropraktikut Tallinnas soovitada?

Paistab, et selg on natuke palju vatti saanud ja kui teha vähegi üle võlli intensiivsusega treening, annab kas õla tagaosa või alaselg endast rohkem teada.

Kellel särke vaja siis Threadless poes on kuni 2. juulini $10 särke saada. Ise selle poe klient juba päris mitmeid aastaid olnud ja pea alati soodukatel trennisärke võtnud. Head odavad ja pole venimisest ega kulumisest kahju.

http://www.threadless.com/?streetteam=kixs (http://www.threadless.com/?streetteam=kixs)
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: kixs on July 07, 2010, 19:47:49
The Hardchorus European Song Contest: Germany (http://www.youtube.com/watch?v=6W9M0hrJJPg&feature=player_embedded#ws)
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: Bob on July 07, 2010, 20:46:47
Kellegil on mõnda kiropraktikut Tallinnas soovitada?
Paistab, et selg on natuke palju vatti saanud ja kui teha vähegi üle võlli intensiivsusega treening, annab kas õla tagaosa või alaselg endast rohkem teada.
Mina soovitaks Lauri Rannamaad. Teeb super tööd, väänab kõik kondid paika ja on väga abivalmis. Asub Audenteses ja kord maksab 500.-  Telefon 504 6584
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: kixs on July 22, 2010, 09:45:23
Pole ammu kirjutanud, aga pole ka nagu millegi kohta väga kirjutada. Suvi segab trenninguid, aga saab hakkama. Tuleb lihtslt aega õigesti jagada ja no problem. Kaal liigub ilusti graafikus, hetkel istun 125-126kg peal.

Selg hakkab ka korda saama ja saab seljale korralikku koormust rakendada vaikselt.

Kreatiini tarbimise lõpetasin nüüd umbes kuu tagasi juba ära. Aasta alguse poole sai kreatiini tarbima hakkatud. Kuigi mingit muutust sellest ei tundnud siis jätkasin. Umbes kuu tagasi lõpetasin ära ja mitte mingit vahet ei märka. Paistab, et minu jaoks on kreatiin lisand mida ma põhimõtteliselt ei vaja. Osadel inimestel lihtsalt on organism mille jaoks lisa kreatiin on puhas raiskamine.
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: kixs on August 17, 2010, 09:55:31
Pole ammu kirjutan midagi. Pole lihtsalt midagi asajalikku öelda.

Augusti algusest sai hakkatud Sparta liikmeks ja sinna sisseelamine võtab rohkem aega kui arvasin. See õhtune rahva rohkus seal on tõsiselt häiriv kohe. MyFitness Virus, mille klient ma kaks aastat olin ei häirinud rahvaste liikumine üldse.

Aina enam süveneb tunne, et peaks MyFitnessisse tagasi kolima. Ehk saab üle.

Eesmärkidest ka. Aasta lõpuks oli plaan viia kaal 120kg peale. Viimased nädalad kõigub raibe 122-123 vahel ehk arvata on peatset plaani täitmist.

Väike motivatsioonivideo :D
Федя, шпингалеты лопнули = (http://www.youtube.com/watch?v=hPNUfxF1Ni4#)
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: Efka on August 17, 2010, 10:15:57
Kell 21 oli jube rahvamass, kuid 21.30 paiku juba kõvasti rahulikum.
Iseasi, kas nii hilja sobiv on :)
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: kixs on August 17, 2010, 10:34:22
Kell 21 oli jube rahvamass, kuid 21.30 paiku juba kõvasti rahulikum.
Iseasi, kas nii hilja sobiv on :)

Mulle sobib nii 18.30-19.00 vahel alustada
Töölt hea minna.
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: Kadi on August 19, 2010, 20:15:05
Pole ammu kirjutan midagi. Pole lihtsalt midagi asajalikku öelda.

Augusti algusest sai hakkatud Sparta liikmeks ja sinna sisseelamine võtab rohkem aega kui arvasin. See õhtune rahva rohkus seal on tõsiselt häiriv kohe. MyFitness Virus, mille klient ma kaks aastat olin ei häirinud rahvaste liikumine üldse.

Aina enam süveneb tunne, et peaks MyFitnessisse tagasi kolima. Ehk saab üle.

Eesmärkidest ka. Aasta lõpuks oli plaan viia kaal 120kg peale. Viimased nädalad kõigub raibe 122-123 vahel ehk arvata on peatset plaani täitmist.

Kas sa hommikuse treeningu peale pole mõelnud või oled tööl sel ajal? Kui võimalik, siis soovitan proovida, päeval hoopis parem olla ja rahvamass sind ka enam ei häiri. Päev kohe korda läinud kui hommikul trenn tehtud. Ise ma iga hommik (va. pühap) ja 2x õhtuti lisaks+ siis jalgrattasõidud kui ilma on. :)
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: kixs on September 16, 2010, 02:19:35
Pole ammu midagi kirjutanud oma blogi alla. Mõtlesin, et peaks paari sõnaga ütlema oma arvamuse välja viimasel ajal foorumis toimunud kohta.

Ma ei saa aru millest poleemika, et mida keegi kasutab ja kas kasutab. Sügavalt pohh ju kas keegi kasutab või ei. See on personaalselt igaühe oma asi ja kui inimene tahab siis tehku mida soovib, ole sa siis harrastaja või võistlev sportlane. Peaasi, et tead mida teed.
Mõni plärtsub veel, et reklaamitakse ainult Bonsuna poes müüdavaid asju. No sorry, igaüks ju otsustab ise mida tahab osta ja kasutada. Mina näiteks ei osta kunagi Bonsuna poe tooteid (tooted pole lihtsalt ostma kutsuvad minu jaoks), aga ei häiri ka nende pidev reklaam kuidagi. Ise tean mida tahan, kust ostan ja kui keegi küsin julgen ka soovitada.

Paljud on vist liiga pikalt dieedil olnud ja katus hakkab vaikselt liiga ära sõitma. Mind ennast piinab sama jama  8)
Title: Re: Kristjan / kixs/ blog ehk anaeroobne rasvapõletus
Post by: Archangel on September 16, 2010, 05:50:09
 Tundub, et asi võtab alles hoogu.  8)

Huvi on suur ning eestlase lemmiktoit on ju teine eestlane. Mind hämmastab eelkõige see millest kõik alguse tavaliselt saab. Mingid pisikesed asjakesed ning mõnede inimeste totaalne võimetus loogilisi lahendusi leida ja väiksemaid kompromisse sõlmida viivadki selliste suurte ja sageli absurdsete tulemusteni.
 Kes on liiga üleolev ilma põhjuseta või lihtsalt miski kriibib hinge... ja nii leitakse mingi asi mille kallal vaja välja elada ja sealt asi edasi arenebki.

 Endal muidugi huvitav jälgida kuidas inimloomus töötab. Loodan siiski, et lõpptulemus on selline millega kõik osapooled saavad oma elu edasi elada.

 Eks elame näeme. Homme ka päev  8)