wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 2 [3]   Go Down

Author Topic: Juno 180 kraadi kannapööre eluharjumustes  (Read 15471 times)

ragz

• View Profile
Re: Juno 180 kraadi kannapööre eluharjumustes
« Reply #30 on: August 28, 2020, 14:39:34 »

Kui sa NÜÜD ei julge ka oma aias päikest võtta, siis lõpeta see trenn ära ja otsi päris abi.

Muidu vormi suhtes on suurepärane tulemus.
« Last Edit: August 28, 2020, 14:53:58 by ragz »

Joonas K.

• View Profile
« Reply #31 on: October 07, 2020, 14:37:52 »

Kui sa NÜÜD ei julge ka oma aias päikest võtta, siis lõpeta see trenn ära ja otsi päris abi.

Muidu vormi suhtes on suurepärane tulemus.
No vaikselt hakkasin piire kompama juba, paar korda sai ilma särgita juba ka oldud ning saunaski käidud :D
Aga nali naljaks, tunne on hea, aga kindlasti mitte veel see, mida ma tahaks.
Eesmärk on järgmine suvi :D

Kokkuvõtvalt, mõned kuud juba vahe ka sisse jäänud siin.
Augustis vaatasin, et liiga kokku kuivanud juba ja lihas ei taha üldse peale kasvada.
3 kuud olen nüüd kaloraazi tõstnud ning rõhku pannud lihase ja jõu kasvatamisele.
Aga wot nüüd on raske. See mis siiamaani oli, oli suhteliselt lihtne ja lapsemäng. Rasva kaotada polnud nagu mingi eriline katsumus, kuidagi iseenesest toimis kõik.
Aga jah, sada häda minu puhul.
Sitt geneetika ning hilja alustasin ja kui alustasin, siis mul polnud mitte mingit lihasmassi all. Surusin ma ju rinnalt 30kg kangiga esimesed trennid vms.
Kalmus üritab mind ikka rahustada, et aeglane progress on minu puhul paratamatu ning geneetika vastu ei saa, aga ega see siis aju maha ei rahusta :D
Aga vaatab siis paari kuu pärast uuesti, kuidas selle lihasekasvuga läheb.

Bonsunax

• View Profile
« Reply #32 on: October 07, 2020, 14:52:51 »

Sa mainisid viimases trennis, et kaloreid tôstes oleksid nagu pehmemaks muutunud. Vaatan nyyd neid pilte ja ytlen sama. Unusta àra. Kus kohast pehmem? Ehk jah, sa hakkad fyysilises vormis jôudma (lihasmassis) sinna, kus iga normaalne natuke treeniv mees ( nagu ka sina oled) peakski olema. Rohkemat selle treeningu pealt tulemust nàha pole vôimalik ja rohkem treenida (hetkel veel ) ei ole sa samuti valmis, kuna sa alustasin nô altpoolt veepiiri. ☺️ Pane tànase pildi juurde alguse vormitus ja kirjuta juurde jôunàitajad - igaüks kes naturaalsest kehaehitamisest midagigi teab, ytleks sulle, et sa oled olnud vàga tubli. Kui keegi sellele vastu soovib vàidelda siis esmalt palun vàlja tuua parem tulemus ja dopinguproovide negatiivsed testide tulemused. Ma ei ytle, et ka nii ei vôiks. Igayhe enda teha kuid sina ehitad keha naturaalselt ja alustasid alles 30 aastaselt. 💪🏼

empire

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #33 on: October 07, 2020, 15:31:55 »

Ühe kuuga kilo juurde kaalule on väga ok tempo ju! Sellise tempoga oled kuue kuu pärast juba üle 80kg ja ega see lihas kasvamast ei pääse kui trenni edasi teed.
Pages: 1 2 [3]   Go Up

Kaubamaja
youtube