wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 654 655 [656]   Go Down

Author Topic: JOKERI Blogi  (Read 3556882 times)

Bonsunax

• View Profile
Re: JOKERI Blogi
« Reply #9825 on: January 07, 2021, 20:49:15 »

EKFL ei tunnistanud sinu litsentsi? Meil ju kari IFBB bikiini prosid Eestis.  Ei tea, et neid oleks kedagi keelatud kehtestatud piirangute tôttu trenni tegemast. Ka neid ei testi mitte keegi ei Eestis juhuslikult, ega nendel poro vôistlustel kus nad osalemas kàivad. EKFL usun, et ... Vaevalt kuid taas kaheperselisus.
Selektsioon  nö omadest ja mitte omadest? Debiilne ju jàtkuvalt kui see nii on. Riideruumides arutatakse kes mis aineid vormitegemisel kasutas ja ainult mina olen sellest kuulnud v? :))) Vôi nagu see Oti errimineku teema. President teab ise, et Ott kaks korda 2017-2018 kontrollist eemal hoidis kuid kas keegi on kuulnud midagi Oti eluaegsest vôistluskeelust mis sellisel juhul reeglite jàrgi peaks antama. Eip. Hoopis proks làks mees ja kas keegi piirab tema treenimisvôimalusi praegusel ajal? See teema tuleks meedias ylesse tômmata. Mida v... siin Eestis tehakse? Kaua see nàkku nikkumine jàtkub?
« Last Edit: January 07, 2021, 20:51:36 by Bonsunax »

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9826 on: January 07, 2021, 20:56:45 »

EKFL ei tunnistanud sinu litsentsi? Meil ju kari IFBB bikiini prosid Eestis.  Ei tea, et neid oleks kedagi keelatud kehtestatud piirangute tôttu trenni tegemast. Ka neid ei testi mitte keegi ei Eestis juhuslikult, ega nendel poro vôistlustel kus nad osalemas kàivad. EKFL usun, et ... Vaevalt kuid taas kaheperselisus.
Selektsioon  nö omadest ja mitte omadest? Debiilne ju jàtkuvalt kui see nii on. Riideruumides arutatakse kes mis aineid vormitegemisel kasutas ja ainult mina olen sellest kuulnud v? :))) Vôi nagu see Oti errimineku teema. President teab ise, et Ott kaks korda 2017-2018 kontrollist eemal hoidis kuid kas keegi on kuulnud midagi Oti eluaegsest vôistluskeelust mis sellisel juhul reeglite jàrgi peaks antama. Eip. Hoopis proks làks mees ja kas keegi piirab tema treenimisvôimalusi praegusel ajal? See teema tuleks meedias ylesse tômmata. Mida v... siin Eestis tehakse? Kaua see nàkku nikkumine jàtkub?

EKFL ei tunnista seda IFBB-d kus Big Ramy, Phil Heath jne võistlevad. See on "vale" IFBB.
Kaheperselisus on ja jääb. Ei see kao. Vastu oleks võinud ikka tulla ja nime HC GYM adminnile anda. Kui vaja kõrva sosistada, et Joker tule ja võistle ja võta teised vanad tegijad kaasa, me ei kutsu dop.kontrolle, see on hea küll - aga kui pandeemia ja võiks vastu tulla, siis saadetakse ikka persse :)

Lähen nüüd teen kätekõverdusi edasi ja tirin kummi - :D Sital ajal on perse ka laululind nagu Lennart Meri teadis väita :)
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.hotlips.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

troll123

• View Profile
« Reply #9827 on: January 08, 2021, 09:39:29 »

Oled ise lubanud ju 100x Oti teema ja kõik muu meedias ülesse tõmmata ära rääkida  12.a vähemalt  juba. Eelmine aasta viimati vist tegid teema siin ja lubasid kõik kohe paljastada mis juhtus ?  Peale sooja peeru  pole sinu poolt midagi tulnud.  Oled kõva  sõnapidaja  ja põhimõtte mees, siis vingumise asemel võta kätte ja pane asi suure kella külge ükskord juba, meedia kanaleid kes sulle   sõna annaks on  paar kindlasti.
Niiviisi aga sonid  oma tõest ja riietusruumi juttudest veel 20.a  pärast

Kaua see nàkku nikkumine jàtkub?  Nii kaua kuni sinu vastuseks jääb  rahulikult suhuvõtmine !

Bonsunax

• View Profile
« Reply #9828 on: January 08, 2021, 12:50:29 »

Troll siis leiab mulle need kanalid kus mind kuulatakse. Eelmise aasta podcastis ju said môlemad persoonid vôimaluse tulla kaamerate ette. Tulid nad siis? Ei olnud ükski leht ega tv kanal huvitatud teemaga edasi minemisest. Àra arva, et ma ei ole seda proovinud, aga kui sul on nii kindlad kontaktid siis oleksin vàga tànulik kui mulle need annaksid. Eelnevalt, aga küsi üle kas nad soovivad teemat arendada. ☺️

Jutt on sul ülbe anonyymse tegelasena. Kui palju sellest julgusest alles jààb kui enda nime alt rààkima peaksid? 🙂
« Last Edit: January 08, 2021, 12:59:54 by Bonsunax »

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9829 on: January 08, 2021, 13:03:20 »

Oled ise lubanud ju 100x Oti teema ja kõik muu meedias ülesse tõmmata ära rääkida  12.a vähemalt  juba. Eelmine aasta viimati vist tegid teema siin ja lubasid kõik kohe paljastada mis juhtus ?  Peale sooja peeru  pole sinu poolt midagi tulnud.  Oled kõva  sõnapidaja  ja põhimõtte mees, siis vingumise asemel võta kätte ja pane asi suure kella külge ükskord juba, meedia kanaleid kes sulle   sõna annaks on  paar kindlasti.
Niiviisi aga sonid  oma tõest ja riietusruumi juttudest veel 20.a  pärast

Kaua see nàkku nikkumine jàtkub?  Nii kaua kuni sinu vastuseks jääb  rahulikult suhuvõtmine !

Nu samas ka teistpidi - milleks. Sitta puudud jääb hais ikka külge. Marek ju raadios rääkinud, televisiooni ei jõudnudki - kuidas sa ikka võitled ja paika paned. Isegi kui rääkida, siis kehitatakse õlgu, kas ükskõiksusest või sellest, et me teame niigi. Kui otseseid tõendeid pole, siis mida sa ikka paika paned.

Ma võin ju ka rääkida kuidas EKFL president kõrva soistas, et tule võistlema ja võta vanad tegijad kaasa, anname vägeva show " ja ma teen nii, et kontrollid ei jõua sinna" ... jällegi 90% loeb seda, et Joker ajab paska. Sellepärast ise loobunud sest mõtetust sõdimisest - milleks - enda räsimine ainult.
Lihtsalt seekord jah ... kutusd võistlema, aga kui ajad rasked, siis sul kahju isegi spetsiaalset luba anda, isegi kui võistlejal on IFBB litsens taskus, mis pole nüüd küll mingi "kahtlane liiga".. tõsi küll vale IFBB :D

Mis ikka - sama pask erinevas ümbrises - kui välja ei tee, siis ei häiri ka ;)

* Pean muidugi korrektuuri tegema. Kultuuriministeerium vastas lõpuks , aga eks see vastus oligi - kui pole eestis registreeritud liiga siis kedagi ei huvita ja see ikka EKFL rida jne. Peame olema nagu sipelgad ühtses pesas ja raamis ja kuuluma alati karja. Eks ise süüdi, et teise tee valinud - ja mida mul ohkida :)

EndelK

• View Profile
« Reply #9830 on: January 08, 2021, 14:19:48 »

Kuuuurija kindlasti tahaks seda asja kuulda - kirjuta Lustile. Herr Bonsuna - ära tüüta mingeid urkapodcastereid jms. Kohe otse peale, sotid selgeks ka hea variant.

Bonsunax

• View Profile
« Reply #9831 on: January 08, 2021, 15:37:27 »

Kuuuurija kindlasti tahaks seda asja kuulda - kirjuta Lustile. Herr Bonsuna - ära tüüta mingeid urkapodcastereid jms. Kohe otse peale, sotid selgeks ka hea variant.

Kuuuurija ei olnud huvitatud. No ja podcast ei olnud minu idee. Kutsuti, làksin raakisin nagu alati raakinud sellest ja nendest asjadest. Kuulake uuesti yle kui ei meenu kes kus miks ja kuidas. 🤘🏼

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9832 on: January 11, 2021, 16:39:53 »

Väike trennivideo ka vahelduseks:

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: trenn suure pandeemia ajal
« Reply #9833 on: January 18, 2021, 14:43:03 »

TÄNASEST, 18.01 2021 taas Tallinnas avatud HC GYM spordiklubid nii Tartu mnt 87d kui Linnamäe tee 91.
Klubide lahtioleku ajad:
Tartu mnt - E-R kella 7-22, L ja P kella 9-22.
Linnamäe teel E-R 7-23, L ja P kella 9-22

Sai ka üle tüki aja siis oma esimene trenn tehtud peale taasavamist ... Ja ikka Lasna HC GYM-is. See vaieldamatu lemmik.
Pole just kõige teravam vorm ... aga eks sital ajal perse ka laululind :)

TRAIN HARD!

Pages: 1 ... 654 655 [656]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything