wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 650 651 [652]   Go Down

Author Topic: JOKERI Blogi  (Read 3475212 times)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: 19:00 SuveReporter
« Reply #9765 on: June 15, 2020, 22:26:14 »

Aga muidu ikka vaikselt trennilainel. Eeldatavate võistlusteni mingi 16 nädalat. Samas pole peale seda virr-varri küsinudki korraldajatelt, kas toimuvad. Nuh toimuvad või mitte, aga ju peab ikka katsuma nii teha vist, et ikka läheks. Liiati lennupiletid sai juba enne koroonajura ära ostetud. Seega mis ikka. Nädalake või paar veel, siis vitamintsikud sisse ja rasvapõletajad .. no ikka siit ja kõik ikka legaalne: http://www.toidulisandid.ee.

Jällegi .. isegi kui ei toimu võistluseid ja ikka ameerikamaa mandrile lastakse, siis peab trenni tegema, muidu seal suur võimalus tsortide käest peksa saada :)

Nii et kui küsimusi kuidas trenni teha võistlusteks valmistudes, siis eks ikka vastan .. ikka selle järgi kuidas ise teen ... horoskoobi ja tarokaartide pealt :)

Kaal vist mingi 102-103kg kanti.

Täna ka paar pildikest:
TRAIN HARD!
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.hotlips.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

MaikoH

• Bonsuna Team
  • Live for nothing or die for something.
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi
« Reply #9766 on: June 16, 2020, 08:43:07 »

Mis võistlused plaanis ?

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9767 on: June 21, 2020, 12:10:30 »

Mis võistlused plaanis ?

Kui inimesed plaane tegid, siis Jumalad irvitasid selle peale :) Aga ehk Amateur Olympia IFBB/NPC.

Vahepeal sai niisama ringi cruisitud. Sai ka väike reisivideo üle saja aasta tehtud. Eks näis, millal aega valmis teha.
Viljandisse sattudes sai käidud ka trennis. Korralik saal.

Aga tee, mis tahad - nii väljas toitudes ja isegi selletõttu toidukordi kärpides - mõjub see ikka laastavalt kehakaalule see 3p mis ringi sõitsime 3-4kg laksust ilma igasugu probleemita. Seega kui ma mingiks võistluseks valmistun, siis sellist ringitiirutamist või "puhkust" väga keeruline lubada. Jah muidugi saab söögid kõik kaasa teha ja valmis ja kui veel midagi ees ju siis nii tuleb ka teha - aga point selles, et enam-vähem toitumist jälgides ja  nii vormi teha - mulle ei sobi selline asi üldse .

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9768 on: June 23, 2020, 12:06:46 »

Ja siin siis väike videoülevaade meie suurest-suurest eestimaa tuurist. Lõpus vo läbuks ära kisub ... aga mis ikka ... eks siis nahutage kui pahad eeskujud sotsiaalmeedias :)

TRAIN HARD!

metsakaja

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: tuurivideo
« Reply #9769 on: June 25, 2020, 10:22:17 »

Kasepää õhtust on kindlasti veel materjali 😃
Aliase mängust ei üht klippi....ülejäänud video klõpsutasin läbi, Peipsiääre õhtu vaatasin täispikkuses.
Hea kraam.

Mis kuupäevadel reis toimus? Te oleks võinud Võrtsu vett katsuda. Ma seal samas kohas korduvalt lastega ujumas käinud, vesi soe nagu vannis (:

''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

NitroKatz

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9770 on: June 25, 2020, 12:00:15 »

Aliasest ei olnud mõtet rohkem videot teha, kuna mäng jäi suht lühikeseks, sest enamus ei olnud eriti võimelised seletama ja selles tempos oleksime hommikuks alles mängu läbi saanud :D
Ja Võrtsus käisin ikka jalgupidi sees - 18:15 täitsa ukerdan seal :)
Sõitu läksime muidu 17 ja tagasi jõudsime 20.

metsakaja

• View Profile
« Reply #9771 on: June 25, 2020, 16:24:55 »

Sa ukerdad Suures emajões  ;) :D

Selle külialiste maja taga on väike rannamoodi asi. See aasta vesi kõrge ja liivariba ei olnud viimati. Igaljuhul, tuleb seal kõndida 100-200m vees, et mingi sügavuse kätte saaks. Ja seal oli soe :)
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

NitroKatz

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9772 on: June 26, 2020, 08:45:59 »

Ahsoo. No eks siis peab ikka tagasi minema, sest Võrtsus sulberdamisele jäi sellisel juhul linnuke kirja saamata :P

troll123

• View Profile
« Reply #9773 on: June 26, 2020, 09:56:00 »

Jokker, siit blogist on meelde jäänud kuida sa oled vist kõiki  "pump" tooteid ja trenni eelseid erguteid  proovinud, mis on sinu arvates parim aga ilma kofeiinita.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9774 on: June 29, 2020, 07:38:48 »

Jokker, siit blogist on meelde jäänud kuida sa oled vist kõiki  "pump" tooteid ja trenni eelseid erguteid  proovinud, mis on sinu arvates parim aga ilma kofeiinita.

Ergutiks kasutan endiselt Rich Piana 50% https://pood.bonsuna.com/toidulisandid-787/booster/5-nutrition-5150-pre-workout-trennibooster-375g.html aga sedagi pool kulpi - muidu liiga vänge kraam minu jaoks.
Aga kofeiinivaba - pigem siis võiks see olla kaalium: https://pood.bonsuna.com/toidulisandid-787/vitamiinid-ja-mineraalid/ostrovit-potassium-90-tabl.html või see ka hea või neid miks mitte koos: https://pood.bonsuna.com/toidulisandid-787/booster/ostrovit-citrulline-with-taste-210g.html

Muidugi omal kohal ka see, et toitu ja energiat kehas = süsivesikud ja vesi.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9775 on: July 12, 2020, 16:52:40 »

Mis siis põnevat vahepeal? Seda, et järjest rohkem satub sügisene võistlus kahtluse alla. USA piletid, mis sai juba jaanuaris soetatud ja pidi olema oktoobris kohe peale võistlusi, siis need lennufirma tühistas. Ju siis nad teavad midagi, mida meie veel ei tea -sest 16 nädalat ette tühistada .... seega sai ka kõik Hollywoodi hotellide bronnid tühistatud .. ja eks elu näitab, kas üldse sinna ameerikamaale ja kunas pääseb.

Mõned päevad hiljem saatis ka AirBaltic, et teie võistluspaiga lend on muudetud --- pidin juba minema pirukabaari, aga süüvimisel selgus, et lihtsalt kellaaeg oli muutunud --- kuigi ma ei kahtle, et ju mingi aeg ka see tühistamine tuleb või tekib jälle see karantiinireegel - igatahes on selge, et päääääris raske on oma aju veenda 101% keskenduma - ja ilmselgelt see aasta kui isegi võistlema, siis sealt "eluvormi" on palju loota. Seega endiselt nii-ja-naa-lainel. Kuigi teen nii nagu peaks, siis ... aju on see, mis paneb kehaarengu paika - kui see ei tööta, siis ei tööta ka muu - isegi kui teed ja toitud "nagu vaja".

Üks moblaklõps ka tänasest.
TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9776 on: July 19, 2020, 18:37:37 »

Eesmärgitu kulgemine :)

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9777 on: July 29, 2020, 16:49:49 »

Nagu ikka - tsipa "point-less" lainel. Järjest rohkem hakkab ilmselt see % vähenema, et võistlema minna kui vaadata, mis maailmas jälle toimub. Seega lihtsalt vaiksel põletamislainel, aga ka mitte üleliia tõsiselt. Klassikasse enam nagunii ei pressiks ja enda lõbuks sellist lihase ja rasvakadu ka päris ei viitsi. Päris nõmedaks see elu läinud. Midagi planeerida ei ole võimalik - päris ajudele. Ei räägi ainult võistlemisest vaid üldse - vegeteeriks justkui hommikust õhtuni. Ju topitakse varsti ka jõukad kinni jne.

See võistlemine hakkas juba isegi meeldima ja see kihk ennast üha rohkem ületada - nüüd see lõbu ka kadunud - kisub nati depressiivseks :D

Toitumises asendasin kõik pasa kala ja kana ja munavalge ja riisiga. Muidugi hakkas see ka kohe vormi oluliselt parandama + lihased said ikka oluliselt paremini kütust kätte = parem pump ja energia ning ilmselt ka ainevahetus. Aga jällegi - oma lõbuks - ilma erilise lõbuta.

Miks ei võiks pingutada igaks juhuks maksimaalselt? Ikka võiks - aga kui unistada, et kevadel juhtub ime, siis sellise hardcore dieedi ja vormiga maksab keha ikka lõivu ja kurnatud kehaga 2x järjest raske maks vormi saavutada nii lühikese aja vältel. Lennupileteid siiani tühistatud pole - aga njah ... siis vo see, et 2 nädalat karantiinis olema jne. Vo saaks ka vahetada hiljem võistlust - aga kokkuvõttes on see kõik paras pask.

Miks üldse dieeditada - nuh ütleme, et alati on midagi katsetada, et kogeda kuidas keha käitub - seega kasutama niipidi aega ära.

Vegeteerime edasi  8)
http://www.toidulisandid.ee

* Kodukootud-vormikad-cool-hooligan

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9778 on: August 02, 2020, 16:24:30 »

2.08.20 - vahest ka trennis saab käidus :)

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9779 on: August 09, 2020, 21:40:58 »

Sai nädalavahetusel Riias käidud ja ka muidugi väike trennike tehtud ...
TRAIN HARD!

Pages: 1 ... 650 651 [652]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything