wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 645 646 [647]   Go Down

Author Topic: JOKERI Blogi  (Read 3284090 times)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: session is OVER, olen nüüd Lätlane
« Reply #9690 on: December 02, 2019, 21:06:28 »

Siin ka lõpuks meie reisivideo Amsterdamis ja osalemine William Bonac Classic võistlustel.
Head vaatamist ;)

TRAIN HARD!
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: VIDEO William Bonac Classic IFBB PRO League
« Reply #9691 on: December 03, 2019, 14:09:13 »

Ja siin ka Mr.Universele kulgemine. HEad vaatamist ;)

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: VIDEO William Bonac Classic IFBB PRO League ja MR.Universe
« Reply #9692 on: December 04, 2019, 17:54:16 »

Ja ongi siis nn hooaeg läbi. Viuhhhh. Alles ta algas ja kulges.

Kuidas endale tundus? Nu kindlasti oli see kõige lahedam, mis olnud. 1 koht Läti MV ja 2.koht William Bonac Classicult. Nii mõelda, siis ei teagi kumba eelistada. Ilmselt mõlemad emotsionaalselt ägedad.
Mr.Universe oli iseenesest selles suhtes ok, et vorm oli ok ja kuidagi lihtsalt oli fun kogu trip ... kuigi jah koht kui selline oli jama, aga häbenema ei pidanud ... ning lõppude lõpuks ka kogemus taas ... asi mida trennis nühkides ei saa.

Tundub, et nüüd ka nädal enne võistluspäeva asjad nii paigas, et ei pea sp põdema, et kuidas teha , kas teha, kas ja kuidas keha reageerib .. vaid asjad lihtsalt lähevad päevadega paremaks ja see kõige-kõige parem saabubki lava ajaks. See aasta loksusid asjad justkui eriti perfektselt paika. Ei ole sellist "üle või alalaetust" enam ja vesi ja toitained juhitakse just sinna kus vaja. Muidugi jääb alati see asi, et saaks palju palju rohkem laadida, aga no krt siis ka ilge magu ees .. ja nu ei meeldi mulle see .. kuigi kohtunikke see ei häiri. Mis ikka, las olla siis omad arusaamad mul. Aga never know -- v o just laen nii, et magu maani järgmine kord :D

Ainus miinus oli William Bonac Classicul see, et grimmiga oli ikka paras vusserdamine. Lasin 2 layerit peale ja lihtsalt jäin hele predjudingis. Hiljem Lukas ütles, et lase veel peale kihte panna, mida ma ka tegin ja finaalideks olin hoopis tumedam ja nägin parem välja. Samas kohad jaotatakse juba eelnevalt ära ja finaal rohkem "show" rahvale. Enam ei tee nii, et kasutan mingit "PRO-teenust", sest no ei anna see seda efekti mis vaja. Oota teistega järjekorras, pärast seisa teistega tillid rivis ja kuiva nagu kuked õrrel.  Jutt siis nö kuiv-grimmist, sest DREAM TAN tökatit tohib ainult NAC võistlustel kasutada.

Seega küsisin Lukaselt, mida tema teeb, kuidas kasutab ja mida kasutab. Seega tellisin juba grimmid ära ja võib vist öelda, et asi siis ametlik ja osalen järgmine aasta IFBB PRO League mõnel võistlusel. Millisel? Ei tea. Ilmselt ei viitsi nii hilja sügis enam teha ja pigem valin mingi  september-oktoobri alguse. Vaatab, mis võistlused välja ilmuvad ja siis vaatab.

Hetkel puhkan. Otsustasin  vähemalt mitte nädal aega trenni teha- Lihtsalt ei jaksaks seal nagunii punnida, sest keha suht kurnatud. Samamoodi puhkan kõigist vitamiinidest, lihtsalt korrigeerin toitumise nii paika, et kehakaal üle 100kg ei tõuseks, et poleks seda peki maha ajamise jahmerdamist ja saaks paremini aru, mis lihased kuskil on ja mis vajavad tööd rohkem. Loomulikult chet-dayd jäävad ja eks ka praegu ole vist igapäev paras pool-cheat dayd. Kehas vesi kinni, näksimised omakorda hoiavad vett ja lisavad vaikselt rasva, aga eks üha enam asja kontrolli alla võtma, et enam-vähem ok positsioonilt taas alustada.

Eesmärk: lihtsalt 2-3kg lisada lihasmassi järgmiseks võistluseks ja eks ikka veel kuivemaks. See täiesti reaalne eesmärk, sest need 2-3kg ja ilmselt rohkem ma põletasin nagunii ära dieediga. Samas ei saa ka rohkem lisada, sest niigi oli ainult 1kg varu, et kaalu sisse saada regamisel.

HETKEKAAL: Ei tea - ei julge kaaluda. Kaalun järgmine nädal :D

Teine eesmärk: jalg jalg jalg - ja selle eelistamist alustan juba kohe kui trennidega alustan.

Panin ka nn OFFSEASONI kava juba paika  8) ::)
Esimesed 2-3-4 kuud saavad trennid olema ülepäeva:

1. PÄEV
Selg paksus, Jalg, säär, tuhar

2. PÄEV
Jalg: sirutus, Rind , selg

3 Päev
Jalg: kükk hantlitega, Õlg, Biits, triits

*kõht 2x nädalas

Ehk, et jala koormamine IGA trenn ja teisena rõhun selja paksusele, mida lisasin jalapäevale. Tuleb end mugavusstsoonist välja peksta kui tahame paremaks saada.

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9693 on: December 07, 2019, 00:49:14 »

:)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9694 on: December 08, 2019, 17:09:08 »

Esimene trenn peale võistlusi .. ja nuh nii 10kg hiljem ja nii 7kg näkku ... nagu ikka  :D

Aga aitab lõbutsemisest ...  shit food las jääda cheat-daysse. Katsub hoida kaloraazi kõrgel fitness-foodiga, katsub iga trenn jalga lammutada ja eks siis jooksvalt näis kuhu võistlema. Imelik .. aga seekord on kihk sees .. et tahaks juba ...

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi
« Reply #9695 on: December 10, 2019, 07:22:42 »

Vahest peab ka kinos käima ..

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9696 on: December 11, 2019, 07:20:55 »

Eile trennis: Nagu lubatud endale sai, siis every-day is Legs day.
Eile siis jalapäev + seljale tiba "paksust" täna vaba ja homme jalg + rind-selg.
Lõpuks kaal hakkab näitama "normaliseerumise" märke .. kuigi visalt :)

TRAIN HARD!

EndelK

• View Profile
« Reply #9697 on: December 11, 2019, 11:41:56 »

Näo järgi, siin paari-nädalapäevadega mingi 15lisakilo? Uskumatu tegelt mõelda, kui kiiresti keha ikka ennast muuta suudab.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9698 on: December 11, 2019, 13:03:36 »

Näo järgi, siin paari-nädalapäevadega mingi 15lisakilo? Uskumatu tegelt mõelda, kui kiiresti keha ikka ennast muuta suudab.

Nu mu nägu alati petlik olnud ... nuh "petlik" .. kuna väga kergelt kogub vett/rasva. Mõni näost nagu kitsejälg, aga perse ikka paks :) Sellised need kehad on. Imelik, et see aasta nii vara nägu lohku vajus.. vo siis keha ajas ikka muutub ja tema anomaaliad :)

15kg pole ... kuigi vo vahepeal sinna lähedale  võis olla ainult 1 nädal hiljem. Ei leidnud eriti mõtet kaaluda kuna peale võistlust ikka keha kipub vett kinni hoidma ja kui sinna lisada suhkrud ja korralikult kaloreid, siis nädal julgelt käitub keha nii nagu ta muidu ei käituks. Nagu mul Amsterdami ja Saksa võisltuse vahel oli kehakaal laksust 3kg otsas - kuigi toit oli 100% paigas.

Enda arust 1,5 päeva hiljem juba oli suht bloated kogu keha. Nädal otsa lasin so and so - ja kaal sinna 104-105kg umbes oli. Nüüd kus vesi järjest paremini ringi ja olen toitumise enam-vähem kontrolli alla võtnud, siis täna oli alla 101kg ja laiem plaan ongi kehakaalu hoida lihtsalt alla 100kg - pigem las kõigub seal ümber... krt ega ma siis sp jõule ja aastavahetuste pidusid nüüd ka nautimata jäta :D

Paraku nii see käib jah kui keharasv madal, mille allalöömiseks läheb kuid, siis "just like that" on see kõik võimalik paari päevaga ilusti ära nullida ja jätkates kogunebki ka keharasv :) Muidugi on võimalik jätkata ka nii, et hoidagi keha võistluskaalus ja nälgida ja hoida vormi jne paaniliselt .. siis ma võin olla enam-vähem vormis, aga selline idiootne vormi hoidmine ja nälgimine - see pole küll minu teema. Elu pole ka nüüd fitness ja jäärapäine topakas kalorite tagaajamine :) Nii nagu ma ei tegeleks kunagi selle alaga kui siiralt usuks, et cheating-dayd rikuvad kogu mu tulemuse :) Nii soe ma peast veel pole .. aga never know ...

Miks ma ise siis hoiaks kaalu 100kg juures? Lihtsalt - see on ok stardipositsioon mulle, et järgmine aasta teha veel parem vorm (väiksem keharasv, tiba rohkem lihast) ja ma ei peaks hullumeelset tööd tegema selleks, et kõige suurem energia panna keharasvast lahtisaamiseks ... pigem tegeleks kvaliteedi kallal.

AGA see kõik, mis ma räägin on 100% see kuidas ma ise asjadele lähenen ja loomulikult on sellel kehaehitusel 1000 erinevat teed eesmärgini. Kui ma tahaks hoida sama vormi, mis võistlustel, siis ma peaks selle asemel et kehakaalul tõusta lasta just hoidma veel madalamat kehakaalu kui seda oli võistlustel, sest päris idiootne oleks uskuda, et ilma kangema kütuseta ma suudaks kõrgema kehakaalu puhul hoida samaväärset või paremat vormi :)

Aga kus plaan võistelda - eks üritan ikka teha NPC/IFBB liigas veel praar klassikalist võistlust järgmine aasta ja eks kui võistluskalender väljas, siis otsustan juba täpsemalt kuhu ja eks hoian ka oma blogijälgijaid kursis :) Võimalik, et ka mõni väiksem NAC vms. Kas lisaks vanameeste kategooriale üritan ka "meeste" kategoorias - eks näis. Ehk ikka peaks seal ka end proovile panema - kuigi eks see ego pihta võib käia ... isegi kui võidaks vanameeste kategooria, siis meeste katis isegi mitte top 16 pääseda .. rikuks ju tuju :D

Nüüd ka "õigus" NPC logoga pluuse kanda, muidu nagu ehiks võõraste sulgedega :)

TRAIN HARD!

Pages: 1 ... 645 646 [647]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything