wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 642 643 [644] 645   Go Down

Author Topic: JOKERI Blogi: 1 week left ... Jaanusega HC GYM-is.  (Read 3258872 times)

EndelK

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: 3 weeks left ... parandus 3 days left ...
« Reply #9645 on: November 06, 2019, 09:35:10 »

Tead, mis? Näed tõesti hea välja selles kaalukategoorias, kui see täis puhitud 100+ kilogrammine mehikene. Äkki peaksidki mõtlema, et jääda kuskile siia kaalukategooriasse? See ei ole iroonia, muideks. Kati approves kindlasti.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9646 on: November 06, 2019, 09:54:47 »

Tead, mis? Näed tõesti hea välja selles kaalukategoorias, kui see täis puhitud 100+ kilogrammine mehikene. Äkki peaksidki mõtlema, et jääda kuskile siia kaalukategooriasse? See ei ole iroonia, muideks. Kati approves kindlasti.

Tänud. Nu eks ma vaatan kui hästi mul Amsterdamis läheb ja kui konkurendivõimeline olen. Aga jah , miks ma klassikasse, siis selleks oligi pigem paljuski see põhjus, et see natuke esteetilisem ja tervislikum jne. Big Ramyks ma enam nagunii ei saaks + kaob kuklast see vasar, et PEAB olema mingi megasuur, sest teised on ja pm kaalulimiite pole :)
Nagu öeldakse: I am too old for this shit :)

Õnneks IFBB PRO League klassikute kehakaal oluliselt kõrgem ja rahuldab mind kenasti. Saaks veel PRO- kaari, saaks paar kg suuremat kaalu lubada, oleks eriti super  ::)
« Last Edit: November 06, 2019, 14:18:31 by Joker »
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

capoguy

• View Profile
« Reply #9647 on: November 06, 2019, 12:20:12 »

Väga äge vorm ja klassika aktsendiga poosid lähevad ka järjest paremaks!
Ants Varblane
Arctic Sport Club, Tartu

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9648 on: November 06, 2019, 14:20:25 »

Väga äge vorm ja klassika aktsendiga poosid lähevad ka järjest paremaks!

Tänud. Eks ma üritan jah neid poose tiba leida ja kohendada .. samas muidugi vaatama, et neist totaalselt uued ei kujune, mis juba punkte kaotaks :)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9649 on: November 06, 2019, 19:50:33 »

Krt täna oli õite imelik trenn, ju ülepingutus ja pidi olema selle nädala viimane trenn, sest enne võistlusi tuleb lasta lihastel puhata, et poleks lihasrakusisene põletik, mis ikka tekib ei tekitaks mingit "paistetust" kuna keha siis ka kipub vett koguma + poseerides hea kui lihas puhanud ja tekib parem "pump" juba laval.
Panin veel enne trenni ühe boosteri sisse et ikka ägedam trenn oleks ja krt see oli liiast. Lihtsalt trennis tundsin kuidas see booster oli liig ja jätsin lihtsalt trenni pooleli igaks juhuks. Krt vist üle pingutanud tiba. Seega lükkan õla ja käte-pumbi homme hommikusse. Loo moraal - ärge üle pingutage :)

https://pood.bonsuna.com/toidulisandid-787/booster/weider-nutrition-speed-booster-plus-2-25ml.html

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9650 on: November 07, 2019, 15:49:03 »

Täna sai siis hommikul trenn nö järgi tehtud. Ei mingeid boosterid, mis aju laksavad. Lükkasin sisse lihtsalt Megabol Nitrogliceryna: https://pood.bonsuna.com/toidulisandid-787/booster/megabol-nitrogliceryna-600ml.html

Hoopis teine mekk asjal :) Kahjuks kretaiin ka sisse topitud, seega vahetult enne võisltust kasutada ei saa pidevalt, kuna kreatiin kipub teadupärast vett siduma. Nuh, kes mõtlevad soetada, siis teavad arvestada.

Kuna trennis Katita, siis mingeid erilisi vormikaid/trennipilt ei saanud teha - lihtsalt üks plõks.

... ja mingi kodus ka. Vaatasin, kas triitseps liiga pekine :)

Aga glütseriinist rääkides, siis lõi lihase täis küll. Mingi moblaga selfie.

*** Ühesõnaga, kui teha rahulikult trenni, leiad õige valguse, oled pumpinud ja ei pea kogu keha olema veevaba ja kuiv, siis on lihtne teha selliseid "vingeid pilte" ... muidugi pärast nuhtlus on see, et jube palju tekib targutajaid - miks sa laval nii välja ei näinud :D Vahest ikka mõtlen, et kui kauge saab sellest asjast olla? Ok möönan, et alati võib end lava jaoks ära rihtida, olla liiga tühi või suhkrutega üle laadida vms ja diureetikute ebapädev kasutamine, veemängud, soolademängud lisaks, siis jah - aga enamasti on see alati nii, et trennipilte on alati 100x lihtsam võimendada jne. Nuh selline mõttekäik :)
See umbes sama nagu Andreas Jääger kurtis/rääkis oma Instagramis, et päris raske on taluda "kriitikat" kui valmistud klassikaliseks võistluseks ... ja siis igast otsast tuleb: issand kui väike, söö rohkem, ära nälgi, appi kui rääbakas jne. Sama nagu jalgpallurile öelda, et kle see on lihtne - löö pall väravasse, siis võidate :)

Aga kõige parem uudis on täna ikkagi see, et Amsterdami pakkus end kaasa ka mu enda juhendaja ja sõber Lukas, kes ka see aasta abiks olnud ... kuna see IFBB võistlus ja pole ka "poliitilist" takistust. See nagu on eriline motivatsioonilaks + ta saab mind eelneval päeval veel vahetult üle vaadata ja viimased näpunäited anda  ::) ::) ::) Ei jõua ära oodata.

See aasta võitis ta Mr.O-l 8-nda koha Open Classis ja siin koos William Bonaciga, kelle nimelisele võistlusele ma lähen ja kes loomulikult ka ise kohapeal. Enam paremaks minna ei saa  :P :P :P

Aga nüüd ema sünnipäevale ja homme seame sammud Pärnu ja edasi Riiga ...
Jälgige ikka Instastorysid!!!
http://www.instagram.com/trainhard.ee

MaikoH

• Bonsuna Team
  • Live for nothing or die for something.
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: 2 weeks left ... parandus 2 days left ...
« Reply #9651 on: November 07, 2019, 16:45:09 »

"Kulturistid ja fitnessid kasutavad seda vahetult enne lavale minekut võimsama pumbi saamiseks lihastes."

Oled proovinud ?

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9652 on: November 07, 2019, 16:56:31 »

"Kulturistid ja fitnessid kasutavad seda vahetult enne lavale minekut võimsama pumbi saamiseks lihastes."

Oled proovinud ?

Ikka :) Eelmine aasta. Täna proovisin kuidas tundub lisaks.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9653 on: November 10, 2019, 15:19:21 »

Tagasi Läti MV-lt kulturismis ja fitnessis.
Nii lõpuks sai see tehtud - 1.koht Latvia Open 2019 40+ kulturismi kategoorias. Mu esimene võistlus oli aastal 2001 ja ainult 18-aastat hiljem sain oma esimese võidu 🤪

Kõik läks kenasti. Laadimised ja asjad sujusid ka kenasti ja pilt läks iga tunniga paremaks. Ainus miinus oli see, et lava taga järsku teatati, et mehed lavale .. 5 minutit , kohe backstagesse. Mul veel pool grimmi panemata ja pumpamisest ärme räägi. Nuh kihku kähku grimm lõpuni ja üritasin pumbata siis maks kiirelt. Lihase lõi punni ja väga mõnus feeling - ja siis järsku öeldakse, et võtke vabalt - alles bikiinid lähevad lavale ja 20min aega. Nuh kes teab seda tunnet, et pumpad üles, megahea pump --- ja siis hakkab see kehast kaduma - higi voolama ja järgmine pump pole enam nii hea tunnetus. ikka ju tahad see max-esmamulje jätta :)

Aga mis ikka. Kategoorias oli 5 võistlejat. Üldse minu katis oli kõige rohkem. Esimene väljakutse ja seati keskele seisma andis lootust, et äkki isegi tuleb esikoht. Nuh tuli :)
Hiljem oli ka absoluudi valimine. Mis eriti kihvt: Absoluudis oli 4 võistlejat ja 3 eestlast :D Läti MV, aga eestlaste pidu  8) Kahjuks klassikalist kulturiste seekord absoluuti ei pandud, muidu oleks 4 eestlast, sest Rainer, keda ma juhendanud ja kes oli oma elu esimestel võisltustel pani ka oma kategooria kinni.

Sain aru, et see absoluut polnud üldse nii kindel kuna osad kohtunikud eelistasid mind võitjaks ja hiljem absoluutse võitjaga rääkides, rääkis ta mitu korda kuidas ta tõsiselt kartis, et seekord ta ei võida absoluutset ... ta eelnevalt  nüüd võitnud mitmed overallid Lätis ja Leedus. Samamoodi NAC Läti president laval ütles ja mitu korda lava taga, et täiesti crazy vorm - elu parim kindlasti jne.
Üks tore asi oli ka veel see, et üks staazikas kohtunik ja ka oldschool võistleja minu meelest tuli eraldi lava taha, et minuga eraldi selfiet teha kuna ma pidavalt nii hea välja nägema  :D Nuh võib-olla, siis oligi hea vorm. Kui ise võisltustel, siis ikka krutib aju tiba ära ja ei näe ennast ja ei adu ja ikka mõte, et krt siit võiks parem olla ja sealt jne.

Aga mis ikka - nüüd kaks nädalat aega Amsterdamini. Loodetavasti saan seal veel nõksa paremasse konditsiooni ja mis seal ikka - teeme trenni ja vaatame, mis saab.

Ja lava taga absoluutse võitjaga, kes kamuuseas läheb Amsterdami IFBB PRO League võistlustele, aga ta kulturismi kategoorias ja ma Classic Physigue. Mõned nädalad tagasi saavutas ta Mr.Olympial ka IFBB PRO League amatöörides 3.koha.

JA MUIDUGI SAI KATI KA OMA ESIMESE LAVAKOGEMUSE ja saavutas kolmanda koha Shape (bodyfitness) kategoorias. Tema kategoorias oli 4 võistlejat, aga oli ka kohtunikke, kes panid ta teiseks ja esimeseks, seega POLE PAHA esimese korra kohta :) Loodetavasti nüüd Katil ka sihik paigas ja teab, mida tahab. Siiani see eesmärk justkui muutus iga kuu ... ja nii ikka vääääga raske ühe eesmärgi ja keha nimel tööd teha ja arendada õiges suunas. Otsus tuli kolmapäeval kui ta alles sai bikiinid kätte. Seega max ei olnud, aga tegelikult oli minu arvates ikkagi väga hea :)

Paraku pilte pole eriti kuna polnud käsi kes pildistaks fotokaga. Moblaga tehtud pildid on alati, et hoia peast kinni ja ei taha isegi vaadata :)

Nüüd aga trenni ...
TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

builder

• View Profile
« Reply #9654 on: November 10, 2019, 15:26:18 »

Ilus vorm tõesti, isegi kass ei vaata sind nagu tavalist peekonit? :D Aga poeletti vaadates, valik on ikka aastatega kõvasti muutunud. Näiteks Weideri toodangut kaua aega tagasi sai ainult naabrite juurest.  Edu treeningutes ja elus!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9655 on: November 10, 2019, 15:30:13 »

Ilus vorm tõesti, isegi kass ei vaata sind nagu tavalist peekonit? :D Aga poeletti vaadates, valik on ikka aastatega kõvasti muutunud. Näiteks Weideri toodangut kaua aega tagasi sai ainult naabrite juurest.  Edu treeningutes ja elus!

Tänud :)
Kass pea 8 kilo - ta vaatab kõike mis natukenegi kõlbab süüa, seega kui ta jagu saaks, sööks mu nagunii kohe ära :D

visionofdisorder

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: 1.koht Läti MV / 2 weeks to Amsterdam IFBB
« Reply #9656 on: November 10, 2019, 15:47:23 »

sinu järjepidevus on inspireeriv. palju õnne!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9657 on: November 10, 2019, 15:53:10 »

sinu järjepidevus on inspireeriv. palju õnne!

Tänud :)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9658 on: November 10, 2019, 20:22:11 »

Siia kausta lisan aegajalt mingeid pilte võistlusest, mis siit-sealt leidnud: https://www.facebook.com/Joker.alias.Marko.Tooming/media_set?set=a.2811456415539261&type=3

Enamus muidugi mobladega klõpsitud, a mes ikka.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9659 on: November 12, 2019, 08:11:50 »

Ikka hea kui toetatakse :)

Pronkskujud:

Paar medal-kaelas pilti ka:

Aga mis ikka jahuda, tuleb niipalju kui veel võimalik valmistuda järgmiseks võistluseks ja loodetavasti teha veel kuivem ja pisut lopsakam vorm kuna enne Läti omasid vahetult oli see antibiotside ja valuvaigistite jura kus väga raske oli aduda keha tegelikku konditsiooni. Nüüd kõik korras ja enesetunne ka super ja lausa kaif teha trenne, kui mingit jura pole.

Mingi aeg ka väikse reisivideo valmis tegema - aga enne tööasju tegema, sest need unarusse jäänud ...

TRAIN HARD!

Pages: 1 ... 642 643 [644] 645   Go Up

Kaubamaja
youtube