wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 638 639 [640] 641 642 ... 647   Go Down

Author Topic: JOKERI Blogi: natty  (Read 3285016 times)

metsakaja

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: Amsterdam - here we go! Osta Jeep ära ;)
« Reply #9585 on: August 03, 2019, 19:58:44 »

Huiar paneb sitajunnile kirsi peale ja Sa lähed kohe õnge :) Usun, et selle valge masina REMONTI NAUDI  ;D

A.

A mis mul Sinu uskumisest? Kui mitu autot Sa üldse ostnud oled ja mida üldse autodest tead? ???

Olen omale just "sellise" masina ostnud, kus mnt ameti tausta ajalugu polnud just kõige kutsuvam, KÕIK tutvusringkonnast ütlesid - ära osta, laguneb 2 kuu pärast ära jne. Helistasin, käisin vaatamas ja ostsin ära. 3 aastat mõnusat sõitu, midagi ei lagunenud/plahvatanud.

Huiareid on omajagu, muidugi. Kui käed per*est välja ei kasva ja oskad objektiivselt auto seisundit hinnata, siis tasub ikka üle vaadata.
Aga kui tahad ainult sisse istuda, sõita ja tankida siis muidugi, vaata kuskile esinduse poole (:

Sellega ei väida ma, et too 2010 aasta pill on ülihea, ei usu. Aga kas Jokeri oma ka nagu "prillikivi" on, ei oska ka öelda (:

Aga Sa A. tee Markole headmeelt ja võta 10K eest ligi ;)
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9586 on: August 03, 2019, 20:24:49 »

Isa isa isa ... poisid lähevad mu pärast kaklema :)

Las auto olla 10 000 eur, kui keegi ei taha ju saab allapoole lasta hinda kui veel tuju müüa :) Nagu ütlesin, mul kiiret pole ja isegi pole päris kindel, kas tahan müüa kuna hea mõnus auto ja teenib hästi. Nagu autoost ikka - järgmine võib igapäev remonti vajada või igapäev sõites tunne, et pole päris see :) Lisaks ongi selle Jeepi võlu, et see pole igaühel ning mida müügis +20tk. Mina ostsin omal ajal puhtalt välimuse peale ja Kati üldse avastas selle. Muidu poleks selle aasta Jeepi ostnud kuna näevad suht igavad välja :) Samas tean kindlalt, et valget autot ma ei osta kunagi kuna iga väiksemgi rooste karjub silma jne.

Lisaks kas keegi üldse kauplemata ostab ja see "ruum" peab ka jääma. Kui kohe 8000 müüki ja keegi kukub hullult 6000- peale kauplema, siis milleks ma peaks müüma, et osta hullem rääbakas asemele kuna ma investeerin pigem raha reisidesse või emotsioonidesse :)

Aga mis ikka - katsun Amsterdami videoga maha saada - krt lõigun küll, aga ikka tahab 2h tulla :D

Peace ...
TRAIN HARD!

On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

metsakaja

• View Profile
« Reply #9587 on: August 03, 2019, 20:40:50 »

Lae üles jah. Sellepärast ma hetkel siin ,Sinu teemas käingi....äkki on video tulnud :D
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9588 on: August 05, 2019, 12:25:38 »

Ehk siin siis meie lühike ülevaade Amsterdami reisist :)

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

metsakaja

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: Amsterdam - VIDEO
« Reply #9589 on: August 05, 2019, 12:50:42 »

Nagu öeldakse - ''Viin on tarkade jook.''  Samamoodi võiks ka kanepi või seente kohta öelda.
Kui, peaksid kunagi veel proovima, siis soovitan valida ''õige aeg ja koht''.  Võid ise ka ette kujutada, kui Sul kaamerat näos ei oleks olnud ja viibinud oleksid sumedal suveõhtul maal/suvilas...kuskil, kus on kindel ja hea tunne. Lased mõtted lahti ja ei püüa midagi kellegi jaoks seletada (:

Igatahes, ei  soovita lihtsalt kuskil proovida :D  Aga noh, natuke naljakas oli siiski küll

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9590 on: August 05, 2019, 20:33:18 »

Nagu öeldakse - ''Viin on tarkade jook.''  Samamoodi võiks ka kanepi või seente kohta öelda.
Kui, peaksid kunagi veel proovima, siis soovitan valida ''õige aeg ja koht''.  Võid ise ka ette kujutada, kui Sul kaamerat näos ei oleks olnud ja viibinud oleksid sumedal suveõhtul maal/suvilas...kuskil, kus on kindel ja hea tunne. Lased mõtted lahti ja ei püüa midagi kellegi jaoks seletada (:

Igatahes, ei  soovita lihtsalt kuskil proovida :D  Aga noh, natuke naljakas oli siiski küll

Nu ma usun, et mulle sellest ühest korrast aitas. Iseeenesest ok kogemus, aga milleks seda uuesti teha - vat küll ei tea :)
Eks kõik siin elus tarkade värk. Söö kasvõi pizzat ja joo cocacolat - kui liiga palju, siis lõpetad ülerasvununa jne :)

Täna väike trenn Lasna HC GYM-is. See ikka kõige kõige jõusaal - tee mis tahad :)

13 weeks out ... tundub nagu 13 mounths out :D
Tegelt ei teagi - nu ei tule vaimu peale, et 100% pühenduda - vist mingit laadi keskeakriis tunda andma ja vahest tunne, et nahhui üldse nada ja valiks üldse hoopismingi muu tee jne ... teeme trenni .. sest mitte midagi muud nagunii teha pole :)

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi
« Reply #9591 on: August 12, 2019, 07:45:56 »

Eile sai end korralikumalt ära mõõdetud ... ja venita kuidas tahad, aja kui õieli kael tahes, siis max pikkuseks sain 182,5 cm. Tegelt olin suht kindel, et ma venitan 183,1cm välja.
Pikkus pikkuseks, aga kui heietasin mõtet nö klassikalisse kulturismi, siis mu kehakaal peaks olema nüüd max 96kg. Lootsin küll, et ma pikem ja kehakaal saab olla 100kg. Muidugi võimalus ka kulturism -102kg, aga kui kõrval seisab 160cm bb, kes ka 102kg - siis tundub suht lootusetu :)

Tegelikult ikka järjest rohkem väike kihk ikka oma ass vormi ajada ja teha sügisel paar võistlust ja üks siis ilmselt IFBB/NPC oma.
Natuke seedima veel. Aega on. Samas siin pildil olen 100kg ja sellest alla veel 4kg + tiba varuga, sest natuke vaja ilmselt laadimisruumi ka , siis saab vist päris raske olema  .. lisaks kui keha liigse stressi käes trikitama hakkab. Muidugi alati saab diuretsiga kaalu alla ajada - aga see ka suht kreisi lähenemine ja kas see seda väärt.

Muidugi võiks Veganluse poole pöörduda, ... aga paraku kogemus just vastupidi ... kui neid vegan tooteid sõin mingi aeg, siis hakkas keharasv hirmus kiiresti tekkima, seega lihtsalt suu kinni teipima ja kuni võisltusteni 24-7 cardiot tegema :) Eks vaatab - eesmärk pole olla alla 96kg vaid ikka maksimaalse lihaskasvuga 96kg.

TRAIN HARD!

Revo

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #9592 on: August 12, 2019, 20:33:19 »

Kanepiga tegelikult veits diibim teema, korras n.ö pothead kes igapäev kanepit teeb on oma aju lõpuks nii ümber õpetanud, et ilma kanepita tal aju ei töötagi enam. Tean, olen väga paljude sellistega koos töötanud just mõtlemist vajaval alal, kus on ajutöö tähtis ja enne seda, kui inimene pole teinud ühte jointi, tal aju ei tööta, ega saa ka kõige lihtsama asjaga hakkama. Jokk, Mina ja veel mõni kanepist suht võhik võib ennast ühest väikesest koogist või ühest jointist (amsterdami jointi olen teinud ja ikka väga lape) nii sassi tõmmata, et isegi paar tundi und ei aita :D koogiga on see teema, et see peaks kuskil 10h lööma, jointiga lihtne, kui viskab üle, sööd shokolaadi ja löök kaob ära. Kuid mõni teeb kanepit nagu suitsu, midagi ei muutu .

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi
« Reply #9593 on: August 16, 2019, 17:42:19 »

Mõtsin ka teha toidu-toitumise video: dieet, kaneel ja muud mõtted.

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: VIDEO toitumine jne
« Reply #9594 on: August 17, 2019, 09:12:13 »

Et siis viimane aeg mõelda, et kas teha sügisel väike võistlus. Kui, siis see oleks täpselt 14 nädala pärast (IFBB Leguae) ja vo mõni NAC Lätis vms.
Täna kaal 105kg ... kui tahan classicasse, siis peaksin olema max kaal 96kg .. kui kulturism, siis -102kg. 96 tundub päris raske, samas 102kg ... selleks andekam olema :) Kõige kehvem variant ilmselt oleks kui olen 96,1kg ja pean minema -102kg kategooriasse :)

Vorm kõige hullem pole (Seda enam, et pole otseselt "cuttimine" ja siis oleks ilmselt pilt kohe parem, aga ... siit tiba varuga rookida 9kg maha ... samas 102kg ma ka ei oleks mingis erilises vormis ... muidugi võin ka 100kg olla, et olla -102kg katis ... aga see 96kg tundub mõnusama väljakutsena .. ühesõnaga arutluse käigust võib aru saada, et ma tiba segaduses :D

Paar hommikust voodisooja vormikat ka.

... aga nagu klassikud on öelnud - teeme trenni edasi ja vaatame, mis saab :)

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: 14 weeks left? Vormikad.
« Reply #9595 on: August 21, 2019, 12:16:56 »

Täna ei räägigi fitnessist ja kulturismist ja toitumisest ... kui siis mõnes mõttes kaudselt. Käisime Eesti kanepikasvanduses, mis ka meedias kõvasti läbi käinud.
Rohkem infi siin: https://www.facebook.com/kanepikasvatus

Tseki järgi ;)

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: kanepikasvandus Eestis VIDEO!
« Reply #9596 on: August 23, 2019, 08:10:17 »

Eile kutsuti mind Kanal2-te ja saate "Õhtu" rubriiki arvamust ühe või teise teema kohta avaldama, mis oletatavasti sel hooajal  ette võetakse erinevates saadetes. Mis kuna kuidas mitmes saates - pole õrna aimugi. Igatahes uus hooaeg algab vist 2 september ja õhtuti kell 21:00.
Vo mu vastused olid muidugi alla igasugust arvestust ja ei kannatagi eetrivalgust - aga nuh kui mõnes kohas läbi jookseb ... siis ärge pahandage kui minu ajuga ei ühti ... see lihtsalt minu arvamus :)
Ühesõnaga uus arvamusliider on sündimas  8)

Ja nuh ilmselt siiski teen see sügis ka üks-kaks võistlust ja ühe kindlasti siis klassikalises kulturismis IFBB League sarjas. Seega 22 november pean olema alla 96kg.
Sai tiba plaane arutatud ka oma sõbra ja juhendaja Lukas Osladiliga. Kuna tegemist suht pressimisega, siis lähenemine siin-seal tiba teine kui kulturismis. Aga nuh väljakutsed, millest saavad lõpuks head kogemused ja teadmised ongi lahedamad.

Ja muidugi eesmärk: olla paremas vormis kui varem  :)

On üks lisamotivatsioon, mis pani otsustama - aga sellest siis kui aeg käes ... ja nuh ilmselt teisi see niiväga ei huvitakski - mulle lihtsalt lahe ja oluline :)

Seega hakkame pressima  8)

BE HUNGRY FOR DETAILS AND HARDNESS!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: Kanal2 Õhtu ja LETS DO IT!
« Reply #9597 on: August 26, 2019, 07:25:08 »

13 nädalat jäänud. Vaikselt tiksutab kaalu allapoole ja mis seal muud ikka teha :)
Sai käidud Lasna HC GYM-is nädalavahetusel.

Kati ka ikka käib trennis:

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: 13 weeks left
« Reply #9598 on: August 26, 2019, 19:24:54 »

Paar gym-pilti ka tänasest. Oleme hakanud Katiga suht stabiilselt tegema erinevas trennis erinevatele lihastele ühte harjutust lihasele.
Ala muidu tavaline trennipäev, aga kui plaanis ka õlad, siis näiteks täna tegime õlale ainult ühte harjutust (õlapress) 10 tööseeriat, milles igas seerias ~10 kordust. Puhkepausid suht väikesed ja seni kuni teine teeb oma seeriat. Ära ei taastu seeriate vahel, aga kui 10 seeriat tehtud, siis tunned kuidas õlad plahvatada tahavad :) Vo nimetada seda üheks Giga-mono-setiks  8) Lihtsalt vahelduseks piinata end nii. Üks trenn üks lihas, teine trenn teine jne.
Eks üritab ikka kaalu alla suruda ja samas ennekõike ikka ka keharasva :) Vähe kasu kui kaalun 96kg aga näen välja nagu shit :)

TRAIN HARD!

metsakaja

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: 13 weeks left
« Reply #9599 on: August 26, 2019, 19:46:04 »

Puhkepausid suht väikesed ja seni kuni teine teeb oma seeriat. Ära ei taastu seeriate vahel, aga kui 10 seeriat tehtud, siis tunned kuidas õlad plahvatada tahavad

Mõnus meetod. Treenin päris tihti sellise taktikaga. Kui samas tempos teha ntk tavaline rind/selg päev või  rind/õlg/triits, kuidas kellelgi kava sätitud on, siis ongi kardio + jõud ühes.  Pulss on üleval, higi lahmab. Trenn on tempokas. (:
Pages: 1 ... 638 639 [640] 641 642 ... 647   Go Up

Kaubamaja
youtube