wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 635 636 [637]   Go Down

Author Topic: Re: JOKERI Blogi: Itaalia - siit me tuleme ...  (Read 3090585 times)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: the Job is Done!
« Reply #9540 on: May 13, 2019, 09:45:41 »

Kadri võistles siis nädalavahetusel Leedus bikini-fitnessi kategoorias, aga paraku ta top-6 ei jõudnud. Nu võib-olla, siis NAC liiga on nii tugev, et isegi sellise vormiga ei pääse püünele või siis olime liiga kinni bikini-fitnessi kategoorias ja oleks pidanud proovima Ms.Shape kategooriat, mis peaks hindamiskriteeriume arvestades rohkem sobima ... nagu ka lava taga teised võistlejad ütlesid kui Kadri nägid: "Bikinis sul küll väga lööki pole ja Ms.Shape on sinu kategooria."

Minu kui treeneri täielik veendumus on, et Kadri kehatüübile sobiks kõige rohkem hoopis Figure (ehk nn klassikalise kulturismi, ifbb physique) kategooria, kuhu ta tõsi peaks lisama umbes 3kg lihaseid ja natuke sulatama veel keharasva, Eelis on see, et poseerides suudame me välja tuua oma tugevad küljed ja tõelise vormi, mida paraku bikinis ja shapes pole võimalik välja tuua eriti. Lihast ja vormi on aga Kadril piisavalt, mida näidata.

Eks aeg näitab, mida Kadri edasi teeb ja kuhu suunas liigub. Igatahes järgmine nädalavahetus toimuvad Lätis juba uued võistlused kus sedakord proovib kätt Ms.Shape kategoorias kus rohkem hinnatakse madalat keharasva ja lihast.
Teisel pildil poseerib Kadri koos Ms.Shape kategooria võistlejaga, mis ehk annab aimu tasemest. Jah paraku võrdlust vaadates, siis mis teha ... Dr.Pree sekkumiseta ikka annab siluetis vasakpoolsele eelise :D :(

Muidugi võiks pulli teha ja saata ta Poolas välja Figures :D ... aga jah mõne nädalaga ei muuda ja kasvata väga palju enam ... samas ma olen näinud kuidas ta keha poseerides muutub ...  ??? ??? ???

Kadri insta: https://www.instagram.com/_ladypinkcat_/

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee
« Last Edit: May 13, 2019, 14:55:05 by Joker »
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: mõttetalgud
« Reply #9541 on: May 13, 2019, 16:34:22 »

Aga ise ma ei viitsi jah trennida ja ajada seda fitnessi teemat. Ma mõtsin nüüd ülejäänud elu pühenduda muusikale.
Ansambel ÕED kutsus mind oma punti.

TRAIN HARD!

builder

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: hakkasin bändimeheks
« Reply #9542 on: May 16, 2019, 10:14:10 »

Sulle sobib küll sellist tüüpi esinemised väga hästi, näoprofiil juba on eeldus, suu peale ka pole kukkunud, reklaamklipid on küll vahvad, kus oled olnud. Tükk aega pole kiiganud pilte ja foorumid, aga Kadri lugu on küll ilus. Seal jah on näha tahtejõudu, sümpaatne tüdruk. Aga Jokeri ekraaniüllitisi ekraanil isegi ootan rohkem , kui võistlustulemusi. :D

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: hakkasin bändimeheks
« Reply #9543 on: May 16, 2019, 14:43:24 »

Sulle sobib küll sellist tüüpi esinemised väga hästi, näoprofiil juba on eeldus, suu peale ka pole kukkunud, reklaamklipid on küll vahvad, kus oled olnud. Tükk aega pole kiiganud pilte ja foorumid, aga Kadri lugu on küll ilus. Seal jah on näha tahtejõudu, sümpaatne tüdruk. Aga Jokeri ekraaniüllitisi ekraanil isegi ootan rohkem , kui võistlustulemusi. :D

:D no ma ise ka ootaks rohkem neid kui võistlusi :D ... aga eks see paraku hooti käib. Vahest pole tükk aega midagi, siis jälle siia sinna kutsutakse.

Aga antud Suvehitt ja lugu "Suvemees" ansamblilt "Öed" on DONE. Nii, et tõmmake lugu sisse ja kindlasti iga trenn kuulake - vaadake :D

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: sest mina olengi ... SUVEMEES
« Reply #9544 on: May 20, 2019, 18:21:02 »

Well Done. 2.koht 6 võstleja hulgast :)
Seekord otsustasime bikini-fitnessi jätta kus see ja teine ja liikuda tase ülespoole kuna tundus, et madal rasva% ja suurem lihasmass sobib Ms.Shape kategooriasse paremini.

Poseerimistõed olid küll lava ajaks tiba meelest läinud, aga nii need kogemused tulevad ja poseerimine on kahes kategoorias tiba erinev. Ehk Poola ajaks juba parem :)

Soovid ka vormida oma keha keskmisest erinevaks?
https://www.facebook.com/your.fitness.body/

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: 2.koht
« Reply #9545 on: Today at 08:32:38 »

Mis siis veel põnevat? Vaikselt kulgeb. Vahepeal käis tütreke inglismaalt külas oma lapsega ... jah aeg lendab .. viuhhhhh.

Tütar ja ema :)

Lapsed, vanaisad, lapselapsed jne jne.. krt neist enam aru saab.

Muidugi saab ka trennis käidud aeg-ajalt. Harjutasin poseerimist. Tuleb veel harjutada vist ...

Aga enamvähem nn puhkusevormiks kärab ikka ...

... sellepärast, et juba ülehomme lendame Katiga Itaaliasse, täpsemalt Sitsiiliasse nädalaks. Eks teeme ikka reisist väikse ülevaate ka video näol ja katsume leida üles kohad, mida Paljas Porgand ei leidnud :)

Ja kes varem tahab stuffi näha, siis Instastorydest ikka näeb :)

https://www.instagram.com/trainhard.ee/ ja
https://www.instagram.com/nitrokatz/ tuleb lihtsalt followida :)

TRAIN HARD!

Pages: 1 ... 635 636 [637]   Go Up

Kaubamaja
youtube