wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 632 633 [634] 635 636 637   Go Down

Author Topic: Re: JOKERI Blogi: Itaalia - siit me tuleme ...  (Read 3093860 times)

hop

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: täna Radaris STEROIDID/DOPING
« Reply #9495 on: March 07, 2019, 00:36:43 »

ja tead, ma elusees ei usu, et see neiu kes su kõrval on, on teinud oma vormi (rasvapõletuse) ilma kemmita. arvatavasti on ka tema steroide kõrimulguni täis ja jutt mingist super toitumisest on selline naljateema. kui üks kasutab kemmi, siis kasutavad ka kõik need kes selle inimesega kokku puutuvad.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9496 on: March 07, 2019, 07:39:32 »

radari saadet ei vaadanud kuna pole telekat, aga ok, mida sa nende steroididega siis lõppeks võitnud oled? sportlase karjäär on olematu, ainult reality tarbeks siis kõik. ausalt. kui sa poleks kemmi pannud, siis reality elu oleks sama, aga tervis oleks parem. lõppeks pole sul ju lihaseid, võite, medaleid, ega midagi. neid kes rasvaprotsenti viitsivad madalale ajada on ju teisi, see pole mingi eriline asi elus. kogu teema ongi realitys, aga milleks siis kemmi panna? kui vähk välja lööb, siis oled ju üksi, kõik kiitjad on kadunud nagu onu bellal.

kulturism on mõttetu kui seda teha kemmiga. pay2win elu

Jälle hüsteeria :)
Paraku oli mu intervjuu väga cutitud ja lausa poole lause pealt kohati - aga see selleks. Ju siis ei peetud vajalikuks.

Minu sõnum oli lihtne. Ma kindlasti ei ütle, et sterod on "kasulikud" vaid teatud kehakaalust alates paratamatud (arvestades lihasmassi ja keharasva% ).

Tundub, et tegemist mu isikliku ihuarstiga kui tead nii täpselt :) Mis asi see siis parem oleks? Ma ei mäleta, millal ma arstiabi kui sellist vajasin. Ma teen stabiilselt põhjaliku tervisekontrolli, et oleks ülevaade. Seni on su suureks kurvastuseks kõik normi piires olnud.

Onu Bella pani steroide?

Rasva% madalale võib igaüks viia (milles kahtlen samas), aga teatud kehakaalust alates mitte, sestap ei tehtagi kulturismis kontrolle.

Lõppeks pole lihaseid - jah lahe oleks kui nad oleks suuremad ja vingemad :)
Pole võite. Tõsi. Samas Mr.Universe 3.koht, Balti MV 2. koht pole nüüd ka nii halvad.
Kolmandaks ma ei saa aru, miks sa minu pärast niiväga muretsed. Sp et ma kahjustan oma tervist? Alkoholi oled tarbinud? Alkoholiga seostatakse üle 60 erineva tervisehäda + see on kahjulik ka ühiskonnale, roolijoodikud jne. Seega ma arvan, et kui mingi bodybuilder kuskil oma tablette krõbistab, on see ikka väga väike kahju võrreldes alkoholiga. Seega ära ole kahepalgeline. Sina võid oma tervist alksiga kahjustada ja kui mina seda teen, oled pühaviha ja pettumust täis :)

Suur viha, et ma kasutan ebaausaid võtteid? Kelle suhtes. Ma pole kunagi käinud võistlustel kus reeglid, et dopingu kasutamine keelatud.

Kas kulturism mõttetu - see on suhtumise küsimus. Mina pole väitnud, et kulturism naturaalselt mõttetu. Lihtsalt kordan oma mõtet - teatud piirist alates pole võimalik naturaalselt. Või sa väidad, et kulturism +90kg keharasv max 5% olles alla 180cm on võimalik? Kui seda usud oled idioot ja seda sa ilmselt oled :)
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9497 on: March 07, 2019, 07:43:05 »

ja tead, ma elusees ei usu, et see neiu kes su kõrval on, on teinud oma vormi (rasvapõletuse) ilma kemmita. arvatavasti on ka tema steroide kõrimulguni täis ja jutt mingist super toitumisest on selline naljateema. kui üks kasutab kemmi, siis kasutavad ka kõik need kes selle inimesega kokku puutuvad.

Isikulõhestumine? Just kirjutad, et rasvapõletus ilma kemmita võimalik ja kõik oskavad seda (kuigi vist mitte sina) ja siis ikka et steroide vaja lausa kõrimulguni täis toppida, et rasva põletada. Võta nüüd seisukoht. Bipolaarne häire tundub. Millest see on? Endine stroidimees vä ja nüüd lööb välja :D ? Mine ravi ennast, muidu sa oma ajuvähist ei saagi nii lahti annad enne õiget aega saba ja polegi võimalik oma sappi pritsida :)

NitroKatz

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9498 on: March 07, 2019, 09:55:58 »

A kes sul on käskinud uskuda? :) Igal inimesel on vaba voli uskuda täpselt sellesse, mis ise heaks arvab :) Ja nuh. Muidugi kurguni täis kemmi... Me tegelikult öösiti magame ka erinevates tubades, sest helendame nii tugevasti, et üks ei lase teisel magada ja vastupidi :(

Ok, nali naljaks, aga teemast nii palju, et mis need medalid siia ikka nii väga puutuvad? Kulturismi ja fitnessiga tegelevad inimesed pigem ikka seetõttu, et lihtsalt meeldib see elustiil ja enese proovilepanek. See on mitmes mõttes hasarti tekitav. Mul pole ka ühtegi medalit ega midagi, aga ikka käin jõusaalis ja foodprepin jnejnejne. Sest mulle meeldib. Ja see, mis keegi teine kuskil arvab on minu jaoks küll täiesti tähtsusetu.
Ma kõnnin ka tänaval suitsetavast inimesest mööda ja mõtlen, et fui, vastik suitsuhais, aga et ma läheks näpuga näitama ja karjuma - PÕLETAGE SEE RAIBE OTSEMAID TULERIIDAL, SEST TA JU TAPAB SELLEGA OMA TERVIST!!! No milleks? Meeldib suitsetada, siis suitseta, jumal hoia, mis see minu asi on.  ;D

Radaris näidatud intervjuu oli tegelikult selles suhtes küll kehvasti kokku pandud, et jutu põhipoint jäi ju selgusetuks - et naturaalselt lihast kasvatada on loomulikult võimalik, kuid teatud piirini ja kes soovib seda piiri ületada ja kaalu lihaste arvelt veelgi kasvatada, siis peabki tegema otsuse, kas kasutada midagi, mis aitab kasvada või teha naturaalselt ja leppida sellega, et teatud piirist su lihased enam suuremaks ei paisu. Nii nagu jõutõstja jõud ei kasva elu lõpuni, et ühel päeval lähen saali ja sikutan nagu muuseas 2000kg maast lahti. Ja paari aasta pärast juba 3000 jne.
Point ei olnud midagi kuskil propageerida, vaid lihtne põhitõde lahti seletada ja tuua välja ka see, et neid "käsi piiblil" vendasi on tegelikult kõik kohad täis. Üks siin alles vaatas ka kaamerasse ja kinnitas puhtsüdamlikult, kuidas puhas tippsport on võimalik ja tema küll midagi ei kasuta ja paari nädala pärast ilmus avalikkuse ette video, kuidas tüüp istus, nõel veenis. Sama lugu ka Veerpaluga, kes 15a tagasi pressikonverentsil nutta löristas ja vandus, et midagi kasutanud ei ole. Vot siis. Ma võin ka sama hästi käe piiblile panna ja ükskõik mis soga suust välja ajada.
Puhas tippsport on ikka võimalik, aga siis ongi 2 varianti - kas oled puhas ja lepid oma 57.kohaga (kuna kõik "puhtad" eespool kasutavad midagi) või teise variandina (mida ei juhtu mitte iialgi) et KÕIK võistlejad ongi reaalselt puhtad. Aga see on tänaseks vaid illusioon.

Aga et ilmselt tohutut meelehärmi sus tekitada, siis tervis on ka minul korras, tänan küsimast. Hiljutised Synlabis tehtud testid näitasid pilti, mille kohta arstki ütles, et enam ideaalsemaid verenäitajaid on raske leida.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9499 on: March 07, 2019, 12:24:30 »

Pluss ei tee saladust, et veredoping ikka ka teemaks. Kui tavalisel inimesel on voodikõrval öölambid, siis meil pesuehtsa härjaverega tilguti kotid. Mis selle inmese verega jamada. Ööläbi tilgub ja hommikuks on jube värske olla :)

Ei imesta kui enamus sellist jura usubki ja visiooni loonud endale. Aga mis teha, igaüks mõtleb vastavalt oma ajumahule.

builder

• View Profile
« Reply #9500 on: March 07, 2019, 12:32:44 »

Ka ei vaadanud radari saadet. Aga kulturismis on see täiesti rahuldavalt lahendatud probleem. On üritusi kus saab ju täiesti "ausalt" võistelda. Aga EOK kaasates siia poliitikud ja seadusandluse koormab maksumaksjat ja tuleviku probleemid ei kao. Austrias võibolla on see politsei rahastus loomingulisemalt lahendatud, sest turism ka toob kõvasti sisse.... Et umbes lõõpida igasuguste sanktioonidega võikime soovitada lühinähelikel uuesti silmaarsti juurde minna. Vabandust, kui teisitimõtleja olen.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9501 on: March 09, 2019, 11:20:52 »

Tegin ükspäev  oma Facebooki kontol postituse suusatajate valguses. Kui mu postid saavad suht mõttetu arv tähelepanu, siis seda imelikum, et üks postitus inimestele nii palju korda läinud. Üle 1000 like ja üle 600 sheerimise ja isegi pole nn auhinnamäng.

Võib nõustuda või mitte - aga lihtsalt minui arvamus.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2353155224702718&set=a.105150482836548&type=3&theater

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

builder

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: kaheperselisusest meie ühiskonnas.
« Reply #9502 on: March 09, 2019, 21:55:46 »

Joker sa oledki Joke, minu silmis. Aga see inimesena sinu väärtust ju küll ei vähenda, minu silmis. Loodan, et tervis sul ja kiisul peab  :)
Sinu puhul huvitav, et julgust oli radrisse tulla. Negatiivne on see, et polla voibolla hakkab reide tegema. Põhimõtteliselt võib see jama lõppeda sellega, et rahvas ei julgegi saali tulla. Pole ime, kui tulevikus enne tervisrajale minekut lased "polla- le potti".  Ühsõnaga see asi võib üle võlli minna, sest meedia surub poliitorganeid takka.

Karl

• View Profile
« Reply #9503 on: March 09, 2019, 23:25:11 »

to Builder - Ajuvaba jutt.

builder

• View Profile
« Reply #9504 on: March 10, 2019, 08:45:40 »

Loodan küll Karl. Minu sõnastus oli ulmeline, loodan, et nii kunagi olema ei hakka. Aga miks meedia kogu aeg viitab politseile ja teistele organitele, kes peaks turgu jälgima? Eelnevalt ka vijasin ülereguleeritusele. Mitte et kontrolli ei oleks vaja, aga ebaproportsionaalselt valesti lähenetakse sellele. Ja vabndan, kui mu sõnastus kohatu oli. :-X

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9505 on: March 10, 2019, 11:37:22 »

Nu paratamatult ei saa tervele maailmale meeldida :) Isegi kui päästad uppuva koera, on neid, kes targutavad , kas on vaja, sest koerad ründavad inimesi jne.

Miks Radarisse läksin? Tegelikult algas jutt sellest samast foorumist kuna me julgesime rääkida selles kontekstis, et kui inimesed hakkavad kasutama keelatut, siis nad vähemalt teeks seda mõisltlkult. Sest kõik me teame, milliseid imekuure liigub, mida prod kasutavad kus kogused 10 000mg kanti. Kuna EKFL tituleeris inimeste "mõistusele toomise õhutamiseks, siis lõpetasime selle teema ära. Järelikult siis ükskõik palju keegi kuskil nurga taga kasutab, sest google ütleb nii. Mileks meile see jura? Ja kuna ma ei tahtnud, et JÄLLE mu seljataga materdatakse ja maha tehakse ning kontekstist asju välja rebitakse, siis olin nõus osalema.

Sportlased võistlevad ja kasutavad dopingut seal kus reeglite ja lepingutega kirjas. Tänapäevaks vist igaühel lõpuks selge, mis suusatamaises toimub. Minu lihtne point oli see, et kulturismis selliseid pettureid iseenesest pole ja kulturism kõrgema kehakaaluga pole füsioloogiliselt võimalik anyway. See, et doping kahjulik üldse pole, seda ma pole väitnud. Pigem on see kurb paratamatus tänapäeva teadmiste juures.

Et kui räägin kuidas asjad on olen naljanumber? Jah ma samas ka ise veendumusel, et ei kannata tõtt siin ilmas mitte üks sunnik, sestap on alati vaja valetada ja vassida. Aga kui valetad ja vassid, on jällegi neid kes ei suuda ära targutada, et vaata valetab.

Mis puudub neisse, kes kasutavad ja millest saade oli - oli  minu sõnum lihtne. Kui see on probleem, siis tuleks ennekõike rohkem teavitada lihtsalt inimesi ohtudest. Tänapäeval on aga nii, et kui on sõna doping, siis kõik minestavad ja mingi arutelu polegi võimalik vaid see lõppeb taunimisega, et üldse julged rääkida. Kui rääkida alkoholi kahjulikusest, siis kõik kiidavad takka jah nii on, istuvad autorooli ja sõidavad mõne perekonna surnuks. Koogutatakse mõistlikult ja  öeldakse: jah nuh juhtus, mis ikka. Paha inimene. Joome edasi.

Aga vahet pole, eks elame siis pimedas ja teki all edasi, sest päris maailm on liiga jube. Asi lõppebki sellega kus valimatult kriminaliseeritakse dopingu kasutamine ja isegi unistus saada Arnold Schwarzeneggerist on kriminaalne tegevus.

VÕI ikka on kuskil usk, et Arnoldiks saab ilma dopinguta? Väike küsimus: Miks nt Raigo Kuusnõmme VÕISTLUSKAAL on alla 80kg kuigi ilmselgelt on ta geneetika freak ja tal on maailma esinumber kulturismis treeneriks. Liiga lühike staaz, liiga vähe kogemusi, ei oska trenni teha, ei oska toituda, andetu?
Sama loogika kehtib ka hetkel My fitnessi kõige müüduma treeneri kohta, kellel oi kui palju aastaid staaži ja peaks kõike teadma peensusteni toitumisest ja treeningust ja valmistub võistluseks ja tema kehakaal tuleb 74-75kg kanti. Jutt siis K.J.Konsapist.

Või miks mitte dna-ime Ott Kiivikas, aga kelle võistluskaal on siiski 85kg kanti. Mis on prode ja suuremate amatööride võistluskaalud? Kiivkas ka lihtsalt andetu ja ei kaalu 120kg? Äkki ikka lihtne loogika ütleb seda, et naturaalsel kulturismil on piirid, mida ma korduvalt rõhutasin? Lihtne.

Ahjaaaaa, nad ei tahagi rohkem kaaluda? :)

Paraku kõik need arutlused ja paljugi veel oli Radarist välja jäetud. Nuh ikka selsamal põhjusel - peidame pea liiva alla ja kriminaliseerime kõik.

Ainus küsimus: MIKS peaks see biitseps siis nii suur olema ja sp mingit dopingut kasutama? Jah alati võib õli süstida ehk syntholi - siis oledki naturaal ja suure biitsepsiga ?

Kui nüüd mõelda saate osa peale, mis minuga seotud oli, siis mina rääkisin AINULT 100% võistluskulturismist (paari väikese erandiga) - mis jah möönan paraku oli väga ähmaselt vist välja toodud ja mulje jäi kuidas ma 10a vahetpidamata megadoosides dopingut kasutan, mis on natuke haige kontekst. Enda arust olen just see, kes ütleb et see on mõnes mõttes paratamatus kõrgemal tasemel ja isegi kui keegi tahab kasutada, siis kasutagae vähemalt mõistlikult ja pidage pause, sest kui need oleks nii ohutud, siis võiks ju tõesti kasutada vahetpidamata ja miks 10 000mg ja miks mitte 20 000mg .

Aga jällegi kõigil on õigus oma arvamusele ja uskuda, mida tahavad.

EDIT: Saade Radar oleks ka ilma minuta eetrisse läinud paraku. Pigem ma ütlesin enne mitu korda tegijale, et milleks seda saadet jälle vaja on ja tuleb jälle haige materdamine ja mahategemine ning milleks selline tähelepanu. Minu eesmärk oli natuke selgitada asju, aga nuh - kukkus rohkem välja vist nii nagu ikka. Selles mõttes jah ma loll ja ei roni enam kohtadesse antud teemal, mida hiljem võimalik kokku klopsida sobivalt ja oleks saates olnud jälle ainult keegi, kes räägib totaalset muinasjuttu ja möga ikka stiilis teine leer ja kui lollid teised kõik on ... seega nii ja naa..

« Last Edit: March 10, 2019, 11:56:25 by Joker »

builder

• View Profile
« Reply #9506 on: March 10, 2019, 12:47:34 »

Vaatasin ka saate ära ja see ostueksperiment vast sulle ka oli ootamatu ja kui herr Port võtab sõna, siis isegi kui sa midagi ei ütle saates, räägitakse sinust 10 aastat.  Sellepärast mu küsimus oligi rohkem tunnustavama alatooniga- sest peale aususe ju ikka peab julgust ka olema, sest natuke juba oli vast etteaimatav, mis välja tuleb.
Veelkord vabandan, kui võibolla sõnastus sinu kohta solvav oli. Lennukas sõna tuli foorumi kasutajanimest, aga eesti keeles võibolla siis oleks kontrollivabad võistlused viisakalt öeldes "meelelahutus" ja võtab muigele ka, eriti, kui naised lavale tulevad ;) Saade nüüd küll selle põhjus otseselt pole ning mingit mustamist mina ei harrasta.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9507 on: March 10, 2019, 13:16:31 »

Nuh eks lihtne valesti aru saada nagu iga kokkulõigatud saadet üle võlli keerata õigest kohast lauseid kasutades.

Aga kui ikkagi kogu asja rahulikult võtta, siis inimesed meeletult taunivad sportlasi, et need dopingut kasutavad. Aga tegelikult tarbivad inimesed ise dopingut väga palju:
https://sakala.postimees.ee/3889229/keskmise-eestlase-kodust-leiab-portsu-dopingut

Sportlane on aga see paha alati :) Ise tohin, sportlased ei tohi. Jah saan aru kui on reeglid et see ja too aine pole lubatud VÕISTLUSEL kasutada ... aga mis siis kui osaled võistlusel kus pole kontrolle. Mille vastu siis eksitakse või mis taunitav? Mõni lihtsalt tahab iseenda jaoks sooritust võimendada. Üks ravib kiirust, teine sudafediga nohu.

See polnud nüüd vastus su postile vaid vahepeal läks arutlus edssi iseendas :)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9508 on: March 18, 2019, 12:26:57 »

Käisin külas THE AESTHETIC PROJECT poistel. Kes ma selline üldse olen, kust tulin, millega tegelen, ajasime ka tiba trennijutt ja filosofeerisime elu üle.

Usutlust saate vaadata siit:

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi
« Reply #9509 on: March 27, 2019, 12:36:00 »

Mis põnevat? Polegi vist. Sestap pole ka mingit postitust teinud. Vaikselt annan personaaltrenne neile, kellel huvi.
Lähemalt näeb siit: https://www.facebook.com/your.fitness.body/

Ise ka teen Katiga trenne 4x nädalas. Eesmärki on niipalju kui et lihtsalt trenni teha ja hoida mingit levelit. Samas tähele pannud, et kui võtad vabalt ja teedki "ainult" 4x nädalas trenni, siis ega arengus midagi justkui vajaka jää ... vahest tunne, et isegi vastupidi - ju siis lihaste arenguks piisab ka vähemast, mitte arutult lahmida ja "trennis elada".

Mingi "vormiselfie" ka. Kehakaal hommikul oli peale ärkamist nii 109-110kg (vahemik selline kuna ärkasin laupäeval oluliselt hiljem ja tavakellaaja kaalu raske öelda.
Ei taha ka liiga suureks ajada, sest kuskil ajukurdude vahel vilgub mõte, et kui viitsiks uuesti võistlema minna (sügis/järgmine kevad), siis IFBB/NPC klassikaline kulturism võik üks eesmärk olla (lisaks mõnele veel), aga seal mul võistluskaal võib olla 98-100kg vahel - seega pole pointi end 120kg-s õgida.

Mul ikka tekib alati mingi tüdimus kui ei saa kuhugi "ära" või nö pistikut seinast tõmmata, siis tükk aega mõelnud kuhu minna. Kati polnud vaimustuses eriti soojamaa reisidest, sest neid sadu korda nähtud. Kuna kumbki pole Itaalias käinud, siis läheme vaatame selle riigi üle. Käime Roomas, Vatikanis, aga põhiline peatuspaik on Sitsiilia oma ürgse looduse, mägede ja aktiivse Etna vulkaaniga. Ju teeme ka väikse reisivideo ja püüab ka rohkem adekvaatset infot anda, mitte lihtsalt blaa-blaa-blaa juttu ajada ja ainult ennast filmida :) Kuna trip alles 2 kuu pärast (mõned päevad vähem), siis suht tüütu ootamine.

Selline värk.
TRAIN HARD!

Pages: 1 ... 632 633 [634] 635 636 637   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything