wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 625 626 [627] 628   Go Down

Author Topic: JOKERI Blogi: BALTI MV video!  (Read 2886254 times)

Аябо

• REVAL SPORT
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: ETV 20:00 "Miks mitte"
« Reply #9390 on: November 03, 2018, 12:09:35 »

edu !

Missmarleee

• People Fitness
  • All or nothing!
    • View Profile
    • https://www.instagram.com/missmarleee/
« Reply #9391 on: November 04, 2018, 20:21:40 »

Lets Go ....

Sulle sobib see võistlusteks valmistumine vist. -10a kohe näost  ;D
All or nothing!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9392 on: November 04, 2018, 21:02:50 »

:)

Paar klõpsu. Kiire ülevaade see, et kuna ma nii  "vana" siis sunniti võistlema mastersites. Hiljem leebuti, siis sain ka BODY I kategoorias. Mõlemad kohad sain teise koha. Kripeldama jääb, et BODY kategoorias jäid punktid so and so ja kahjuks võidumaitset tunda ei saanud. Nuh ... eks tuleb trenni rohkem teha, mis muud ...

Rohkem pilte lisan siia jooksvalt: https://www.facebook.com/Joker.alias.Marko.Tooming/media_set?set=a.2172454756106100&type=3

jne ... :)

TRAIN HARD!
Ja tänud kõigile, kes soetavad ona toidulisandid sealt kus minagi: http://www.toidulisandid.ee
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

dront

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: 2x 2-nd pildikesi võistlustelt
« Reply #9393 on: November 05, 2018, 22:08:02 »

Teine koht on ka koht. Kati ka võistles?

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9394 on: November 06, 2018, 07:17:21 »

Teine koht on ka koht. Kati ka võistles?

Nu laval ta käis ... võttis Teami karika vastu :)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9395 on: November 06, 2018, 08:45:19 »

Kuna osalesin ametlikult masters kategoorias, siis pakuti ka "tasuta" võistelda ka nö meeste kategoorias. Ma polnud kindel, et viitsin ja tahan. Lava taga jooksis ringi üks suur ja ilgelt pikk koll jumala vinges vormis. Ütlesin veel Katile, et kui tema lavale läheb meestes, siis pole mul seal küll midagi teha, sest enda arust oled alati kõige pisem ja rasvasem kuna ennast ju ei näe võrdluses.
Samas eks tõsi ole, et alla ma talle jäin kuigi kohtunike punktid olid  so and so, aga mitte see pole point vaid, et imelik see inimese aju. Sest kui juba laval koos ja võrdlusi vaadata, siis jah ... ainus mis pihta panin oli see, et ta ... pikem :) Seega järgmine eesmärk - kasvada pikemaks :)

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9396 on: November 06, 2018, 09:01:30 »

Eile sai ka trennis käidud. Kuna trenn oli viimane kord kolmapäeval, siis oli nii ja naa ... tiba harjumatu, aga samas kui käima sai, siis enamvähem. Peale võistlusi tiba paiste lõi peale veeta olemisi ja siis joomisi ja laadimisi + muidugi vitaminsikud up-again ... aga mis ikka, saab veed liiikuma, tiba liigutada ja ehk saab tiba keharasva allapoole, et Saksa ajaks väiksed korrigeerimised teha ja järeldused. Nipet-näpet. Kuna enam-vähem asjad toimivad, siis pole mõtet ka midagi drastiliselt muuta ja ekstreemsusi teha.

Proovisin ka sellist toodet enne lavale minekut: https://pood.bonsuna.com/toidulisandid-787/booster/megabol-nitrogliceryna-600ml.html

Panin küll alla soovitava koguse, sest krt kunagi teab kuidas toimib. Igatahes kui sisse võtsin, siis lõi surina lihastesse ja kui pumpima, siis oli ikka korralik pump.
Üks kohtunik jooksis minu juurde eraldi lava taha ja küsis, et MIS JUHTUS. Kui ma teist korda lavale tulin olin ma 2x suurem :D Järelikult asi toimis ja poseerides lõi asi eriti välja. Seega järgmine kord kindlasti kasutan ja katsun tiba rohkem pumpida lava taga.

Eile proovisin ka enne trenni. Muidugi võis see olla puhkusest ja laadimistest, aga ka trennis tõmbas tõsi küll viitega, aga tekkis korralik pump. Vahetult enne võistusi ma trennis seda ei kasuta, kuna kreatiin sees, aga selline värk. Kõlab reklaamina, "sest ise müün" aga selline vahetu kogemus oli.
Samas ka Kati seda mitu korda enne trenni kasutanud ja öelnud, et see üks väheseid, mis talle tuntavalt mõjub ... aga see, selleks. Kes tahab proovida, see ostab, kes ei taha, ei soeta endale. Kui mulle juba 1/3 soovitavast kogusest mõjus tuntavalt, siis ei tea mis täiskogus 30ml veel oleks :)

Ja pilte ka ... Pumped ja "suur" aga samas ka bloated tiba.

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: MEGA F**ng NITRO Pump
« Reply #9397 on: November 07, 2018, 09:36:30 »

Nüüd kaks "reklaam-posti" kohe kõrvuti :)

Kuna me Katiga ju ilged "superstaarid", siis võttis NUTRIEGG.EE ühendust Katiga ja palus oma arvamuse öelda nende toote kohta.Videos on näha, mida arvame ja esimesed emotsioonid.

Kokkuvõttes oleks toode jura, siis ma loomulikult ei häbeneks seda öelda, sest mulle ei annaks midagi, et mingi firmad saadavad mulle "tasuta rämps-tooteid", millega ma mitte essugi ei oska peale hakata ja rändaks anyway prügikasti, sest cheating-dayl eelistan ikkagi muud kui "fitness-tooteid" ja ainus lõbu, et instas teeks "head nägu", et jube kvaliteetne crapp ja peaasi, et tasuta saab ... saatke aga veel, sest prügi niigi vähe :D
Kuna ma eelistan ALATI clean foodi, siis tegemist on selles mõttes super-proteiiniallikaga, kus 98% munavalge ja ainult 0,3% rasva ja 0,3% süsivesikuid. Ükski ime-proteiinipudding- ja proteiin ei saa ligilähedalegi isegi. Asi mida reaalselt saan tarbida võistlusteks ettevalmistusel ilma, et peaks vormi ohvriks tooma. (ja ma räägin ikkagi VORMIST ... väääga madalast keharasvast.) Maitsed on täiesti ok ja kindlasti igaüks leiab omale lemmiku ... aga kas vanaema pannkookide ja maasika toormoosiga just võrrelda saaks on iseasi :)
Anyway, mis ma ikka ikka targutan, tsekkige videot ja lihtsalt infoks, et ka selline asi turul ja turule tulemas. Kas tarbite, siis see sügavalt muidugi Teie valik. Võib edasi tarbida "super-fitness-kohupiimasid" ja pärast hädaladada, et geneetika ei luba keharasva põletada jne :D

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: Testivideo - maitsestatud munavalged 98%
« Reply #9398 on: November 07, 2018, 19:20:08 »

Proovinud paar trenni, aga jah, mulle see toode järjest rohkem meeldima :)
Megamõnus pump tekib, isegi kui kaloraaz miinuses.

https://pood.bonsuna.com/toidulisandid-787/booster/megabol-nitrogliceryna-600ml.html

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9399 on: November 08, 2018, 09:52:12 »

Mõned pildid ka parema kaameraga ja rohkem otse.

Hamstringid ja jalad kindlasti paremaks läinud. Eest vaates ikka kindel olema, et need minu jalad :D Samas selg ja perse oli tiba bloated, aga selle paneks lihtsalt pigem selle arvele, et päev otsa passimist ja siis ikka üritad süüa, aga lõpuks avastad ikkagi, et magu ees ja keskkohta eriti raske kontrollida. Ei söönud rämpsu, ei söönud magusat .. lihtsalt vahest ka kvaliteetse toidu ja nö laadimisega ette vaatama kui võistlus õhtul ... vähemalt minul. Aga üldises laastus väga enda arust näppu ei lõiganud kuskil. Tühi polnud, nn ülelaadimist polnud. Massi ka omajagu võrreldes teistega. Oma persses kõhulihaste kuju ma nagunii ei muuda ükskõik, mis imetreeninguga .. seega võib öelda, et suht ok. Ja muidugi keharasva oleks võinud tiba vähem 1-1,5kg olla. Seda ehk Saksa ajaks saan ja äkki kuidagi õnnestub ka TOP6 jõuda seekord kui pisikesed korrigeerimised teha.

Vähemalt vormi häbenema väga ei pea ja teiste kõrval väga häbi pole seista.

Täna trennist vaba ...
TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9400 on: November 09, 2018, 11:01:54 »

Klopsisin ka väikse reisivideo lõpuks kokku Balti MV-lt 2018.
Head kaemist!

Väike reisivideo ka Balti MV-lt 2018. LIITU meie youtube kanaliga, et näha esimesena uusi ja huvitavaid videosid ;)

TRAIN HARD!

MaikoH

• Bonsuna Team
  • Live for nothing or die for something.
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: BALTI MV video!
« Reply #9401 on: November 09, 2018, 17:04:55 »

Jalad on tõesti hea arengu teinud (Y)
Vabakavas tundus jah selg natuke vesine aga vb oli halb nurk. Aga nuh eelmise aasta valge suhkruga ei anna võrrelda :D
Vorm oli väga hea ja kui sellise suudad saksasse viia siis ei tohiks top6 küll see aasta probleem olla ;)
Edu.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9402 on: November 09, 2018, 19:47:27 »

Jalad on tõesti hea arengu teinud (Y)
Vabakavas tundus jah selg natuke vesine aga vb oli halb nurk. Aga nuh eelmise aasta valge suhkruga ei anna võrrelda :D
Vorm oli väga hea ja kui sellise suudad saksasse viia siis ei tohiks top6 küll see aasta probleem olla ;)
Edu.

Nu eks ta päeva lõpuks kippus tiba minema jah. Järgmine kord targem kui nii hilja võistlus. Ei tea jah, mis inimestel arus, et suhkruga laevad ..
Usun, et Saksas ma ikka parem, sest ühte koma teist ikka jäi silma, mida parandada, aga kas piisab - mis seal ikka ette mõelda. Peaasi, et iseendast parem. Näha on, et isegi kui esikohaväärline, siis sellest ei pruugi piisata alati :) Nagu poliitikas - kui kuulud valesse erakonda, siis uksed ei avane nii lihtsalt :D

AGA kui ma üldse jõuan sinna - sest täna õnnestus tuttuues 24-7-fitnessis ploki kaabel  lahti tõmmata ja nuh pea lõhki nagu jänesemokk.
Vähemalt lubas Murumets visata kaardile paar tasuta kuud juurde ... nuh ilmselt, et ikka korralikult pea lõhki tõmmata :D

TRAIN HARD!

malta

• View Profile
« Reply #9403 on: November 10, 2018, 00:15:31 »

Juba lõhud inventari!? Nali! Mäletan kuidas Aldur Revalis muudkui kurjustas vene ambaale mitte plokkidele lisaraskusi juurde aretama ja jauras "Tõ vsjo lamaješ". NB. Ei käi sinu kohta! Edu saksas!8

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9404 on: November 10, 2018, 08:43:33 »

Juba lõhud inventari!? Nali! Mäletan kuidas Aldur Revalis muudkui kurjustas vene ambaale mitte plokkidele lisaraskusi juurde aretama ja jauras "Tõ vsjo lamaješ". NB. Ei käi sinu kohta! Edu saksas!8

Jah ma ka näinud Revalis isegi mitmeid kordi kuidas päid lõhki tõmmatakse :)
Mul "vedas" ma alles nagu mõtlesin paar seeriat teha kergema raskusega ja plokk polnud isegi poole peal. Samas isegi kui oleks põhjas või mõni hanel peal, pole see väga normaalne, et nii lint lahti libiseb. See võib ikka väga kehvasti lõppeda. Oleks hakanud tööraskusega tegema või tõmmanud lõualuu puruks jne.

Samas mul isegi hea meel, et see just minuga juhtus, sest tegime Katiga vaheldumisi ja see oleks võinud puruks minna ka Kati tegemise ajal, sest tal polnud väga palju vähem raksust tol hetkel.

Aga ettevalmistusest. Kuna 3 nädalat oli pausi Balti ja Saksa võistluse vahel, siis sai nädal aega tegeletud "kasvamisega" nuh nii palju kui see võimalik, et päris ärakärbumist ei tekiks. Samas hetkel kaal tiba väiksem ja pekki ilmselt vähem kui enne Balti MV-d ja mõtlemagi kuidas see 2 nädalat läheneda.. lihtsalt vaikselt hoida ja lihvida. Selletõttu ka natuke nahaalune "watery" õhtupoole. Hommikul ok.
15 päeva jäänud ...

TRAIN HARD!

Pages: 1 ... 625 626 [627] 628   Go Up

Kaubamaja
youtube