wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 605 606 [607] 608 609 ... 637   Go Down

Author Topic: JOKERI Blogi  (Read 3114151 times)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: Palju õnne EV 100kg
« Reply #9090 on: February 25, 2018, 11:34:29 »

Tnx :)

Eile poes jõlkudes jäi silma Rimis mingi valmis proteiinijook, aga sedapuhku on proteiiniallikaks munavalge. Seega ostsime ja mekkisime. Kuidas tundus? Tseki videost.

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

mp

• tervist!
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: Palju õnne EV 100kg
« Reply #9091 on: February 25, 2018, 16:34:35 »

Selleks, et saada teada, kuidas munavalge omastatavus termilisest töötlusest sõltub, ei pea seda küsima teadlase käest :)

Ilmselt juba ka varem, aga 1960-date lõpus kindlasti uuriti neid teemasid.

Muna on üks toiduaineid, mille molekulid muutuvad kui neid töödelda kuumuses..või näiteks vahustades (pressitakse õhumulle vee-valgu segusse) - muutub tahkemaks..

Kuskil kirjutati ka meetodist: korraks keema vesi ja siis aeglasemalt madalal kuumusel edasi mingi 5 min.

Ning:  ""The calculated true ileal digestibility of cooked egg protein amounted to 91%. This finding demonstrates that even cooked egg protein, which has generally been considered to be easily digestible, is malabsorbed to some extent after ingestion of a physiologic load...In this study, it was shown that after ingestion of 25 g of raw egg protein, almost 50% is malabsorbed over 24 h. The higher digestibility of cooked egg protein presumably results from structural changes in the protein molecule induced by heating, thereby enabling the digestive enzymes to gain broader access to the peptide bonds.""

https://academic.oup.com/jn/article/128/10/1716/4723080

In summary, using the 15N-dilution technique we demonstrated that the assimilation of cooked egg protein is efficient, albeit incomplete, and that the true ileal digestibility of egg protein is significantly enhanced by heat-pretreatment.  .....    ehk siis lausa mitte korraks keema lastud, vaid lausa "eelsoojendatud" (mida see ka ei tähendaks) on märkimisväärselt parema omastatavusega.
« Last Edit: February 25, 2018, 16:41:06 by mp »

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: proteiinijook munavalgest
« Reply #9092 on: February 26, 2018, 18:35:29 »

Täna taas jalatrenn. Eks annan hagu ja vaatab, kas saab makaronid veel rohkem arenema. Praegu tundub ok minek, aga eks näis kui kunagi põletuseks, kas kasvas muskel või pekk :)
Katist ka paar klõpsu täna, et toredam oleks blogi  8)

Homme aga kõht-rind-selg.

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi
« Reply #9093 on: February 27, 2018, 13:32:27 »

Pole endast ammu mingit nn vormikat teinud. Pildi peal täna kaal 112kg + tiba kopikaid. Hommikune kaal muidugi natsa vähem peale ärkamist, aga nuh ... eks teeme trenni edasi ja vaatame, mis saab. Pilt siis pumpimata (peab mainima) sest pumpides ma tegelt 3x suurem ning kuivem  8)
Võistluskaal oli sügisel 97-99kg vahel kuna need olid erinevad ja erineval ajaetapil.
Kõige paksem pole, seega krt teab .. vo lisama süsikaid tiba, et kaal tõuseks veel ja ehk ka muskel saaks paremini areneda. Palju ei julge tõsta, muidu õeluskotid hakkavad kohe peekoniks kutsuma :D ... samas ei taha väga langetada ka ... muidu hakatakse jälle rääbakaks kutsuma :D

TRAIN HARD!
Soovid ka päris-kulturismiga tegeleda? Tseki siia - no bullshit: https://www.facebook.com/your.fitness.body

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
Re: JOKERI Blogi: "vormikas"
« Reply #9094 on: February 28, 2018, 08:04:32 »

...mulle piisaks sellest "offseason" vormist täielikult ;)
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
  • Marek Kalmus - انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتا
    • View Profile
« Reply #9095 on: February 28, 2018, 12:15:13 »

Pole endast ammu mingit nn vormikat teinud. Pildi peal täna kaal 112kg + tiba kopikaid. Hommikune kaal muidugi natsa vähem peale ärkamist, aga nuh ... eks teeme trenni edasi ja vaatame, mis saab. Pilt siis pumpimata (peab mainima) sest pumpides ma tegelt 3x suurem ning kuivem  8)
Võistluskaal oli sügisel 97-99kg vahel kuna need olid erinevad ja erineval ajaetapil.
Kõige paksem pole, seega krt teab .. vo lisama süsikaid tiba, et kaal tõuseks veel ja ehk ka muskel saaks paremini areneda. Palju ei julge tõsta, muidu õeluskotid hakkavad kohe peekoniks kutsuma :D ... samas ei taha väga langetada ka ... muidu hakatakse jälle rääbakaks kutsuma :D

TRAIN HARD!
Soovid ka päris-kulturismiga tegeleda? Tseki siia - no bullshit: https://www.facebook.com/your.fitness.body

Pidev mure teiste arvamuse pàrast kas mitte ei pidurda progressi?  Teed ju seda kôike enda pàrast ja endale. ☺️

Vb peaksid ka heinatoidule yle minema? Tundub jube popp olevat. 😉

https://www.riseofthevegan.com/blog/the-biggest-film-of-2018-the-game-changers-documentary
انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتاة "مجنونة"

http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0

http://www.youtube.com/watch?v=W3rwk0O6vT0

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9096 on: February 28, 2018, 14:09:39 »

Pidev mure teiste arvamuse pàrast kas mitte ei pidurda progressi?  Teed ju seda kôike enda pàrast ja endale. ☺️

Vb peaksid ka heinatoidule yle minema? Tundub jube popp olevat. 😉

https://www.riseofthevegan.com/blog/the-biggest-film-of-2018-the-game-changers-documentary

Nuh eks see oli rohkem irooniana mõeldud ja lisaks see "rääbaka" asi Katiga in-side joke :D Kui kellegi arvamus korda läheb, siis vo ongi see ainult Kati oma hetkel. aga loodetavasti see polnud nii karm kui kõlas :D

Neid dieete on jah niipalju, et üks inimene ei jõua neid ealeski kõike oma lühikese elu jooksul läbi pidada.
Alles eile oli ETV2 pealt saade "shokolaadi-dieet" kl 20-21 vahel vms kus väga hästi räägiti igasugu "sõltumatutest" uuringutest ja "sõltumatutest teadlastest" ning kui jabura asjaga nagu "shokolaadi-dieet" on võimalik masse üle maailma hüpnotiseerida. Pekipersed jooksevad turmi, sest nii hea on ju teada, et sööd shokolaadi aga pekk kaob, sest uuringud tehtud, inimestega katsetatud ja usutavad laboratooriumid kinnitavad.

Lihtne tõde - kui oled paks, siis sööd liiga palju. Aga selle ümber on uskumatud skeemid, programmid, kavad, uuringud, teadlased ja täiesti lihtsast asjast on tehtud miljardiärid.

AGA sinisilmselt uskuda igasugu jura ei keela keegi. Isegi teadjamad ei saa alati aru, milline uuring on pädev, milline mitte, kus alguse saanud, kes on sõltuv, kes mitte ... liiati siis veel tavainimesed. Vahe vist ainult selles - kas usud nn protestiuuringutesse, mis kõik ümber lükkab või päris-uuringutesse. Mingil moel on need kasulikud alati tellijale või läbiviiale- kasvõi lihtsalt reklaami müüa oma lehel kui oled piisavalt erinev vms. Loll oled ikka kui usud, et keegi tasuta ja ilma majandusliku huvita teeb- see aga pole enam juba sõltumatus. Oleks tobe uskuda, et maksan mingile asjale summad peale - uurige, aga ma ei taha mingit kasu sellest, sest raha ikka sittakanti palju :D Lihtsalt põhimõtte pärast ja tahan, et maailm oleks parem paik :) Kui seda jura usud, oledki juba kasulik neile, kes on ausad ja sõltumatud .. jutumärkidega :)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9097 on: February 28, 2018, 14:14:55 »

...mulle piisaks sellest "offseason" vormist täielikult ;)

No ega ma ka oleks rahul kui 330kg rinnalt suruks :D

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #9098 on: February 28, 2018, 22:13:37 »

... selle ümber on uskumatud skeemid, programmid, kavad, uuringud, teadlased ja täiesti lihtsast asjast on tehtud miljardiärid.

AGA sinisilmselt uskuda igasugu jura ei keela keegi. Isegi teadjamad ei saa alati aru, milline uuring on pädev, milline mitte, kus alguse saanud, kes on sõltuv, kes mitte ... liiati siis veel tavainimesed. Vahe vist ainult selles - kas usud nn protestiuuringutesse, mis kõik ümber lükkab või päris-uuringutesse. Mingil moel on need kasulikud alati tellijale või läbiviiale- kasvõi lihtsalt reklaami müüa oma lehel kui oled piisavalt erinev vms. Loll oled ikka kui usud, et keegi tasuta ja ilma majandusliku huvita teeb- see aga pole enam juba sõltumatus. Oleks tobe uskuda, et maksan mingile asjale summad peale - uurige, aga ma ei taha mingit kasu sellest, sest raha ikka sittakanti palju :D Lihtsalt põhimõtte pärast ja tahan, et maailm oleks parem paik :) Kui seda jura usud, oledki juba kasulik neile, kes on ausad ja sõltumatud .. jutumärkidega :)

Oot, kas jutt on toidulisanditest? Jah, see on äkki isegi mitmete miljardite ärid.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9099 on: February 28, 2018, 22:22:59 »

Oot, kas jutt on toidulisanditest? Jah, see on äkki isegi mitmete miljardite ärid.

Nu pigem kõigest sellega seonduvast. Antud saates just käsitleti erinevaid dieete põhiliselt, aga ka seda kuidas uurimistulemusi on väga lihtne oma soovide järgi mõjutada - olgu see siis imetoit või imeravim või imekapsel jne. Seega ma kogu selle müra keskel parem jään oma juurde - kui kõht pekiseks, tuleb lihtsalt vähem süüa :)

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #9100 on: February 28, 2018, 23:45:19 »

Näed siis.

https://tervist24.ohtuleht.ee/861569/seitse-eesti-veebipoodi-muusid-keelatud-toidulisandeid

"Toidulisandid ei ole ravimid ja seega ei ole lubatud neile omistada haigusi vältida aitavaid, ravivaid või leevendavaid omadusi."

troll123

• View Profile
« Reply #9101 on: March 01, 2018, 12:09:32 »

Jokker,   kas kreatiini kasutamine  (1g p2evas ) kaalunagetamise ajal on m6istlik ? 3-4 kg on p6letada  s88n korralikult etc.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9102 on: March 01, 2018, 14:52:11 »

Jokker,   kas kreatiini kasutamine  (1g p2evas ) kaalunagetamise ajal on m6istlik ? 3-4 kg on p6letada  s88n korralikult etc.

Ma enne võistlusi tarbisin (nädal enne jätsin ära, et vesi korralikumalt liiguks).
Kuna dieedi ajal alakaloraaziga lihas ja jõud ikka kipub kaduma, aga kuna kreatiin annab powerit, siis ma arvan, et hea oleks kasutada ... aga .. möönan, et võin ka eksida :) Lihtsalt mina tegin nii ... kui eesmärk ka lihast hoida.

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
  • Marek Kalmus - انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتا
    • View Profile
« Reply #9103 on: March 01, 2018, 16:14:36 »

Ma enne võistlusi tarbisin (nädal enne jätsin ära, et vesi korralikumalt liiguks).
Kuna dieedi ajal alakaloraaziga lihas ja jõud ikka kipub kaduma, aga kuna kreatiin annab powerit, siis ma arvan, et hea oleks kasutada ... aga .. möönan, et võin ka eksida :) Lihtsalt mina tegin nii ... kui eesmärk ka lihast hoida.
Kui rààkida naturaalsest bodamisest siis nàdal varem ei soovita kread vàlja vôtta. Kukud tàiesti tyhjaks. Kaks pàeva on ok kui muidugi oled pekid enne àra pôletanud. Kui ei ole siis las jààda see kogus sisse lôpuni muidu pole pupmpi ja pole ka vormi.
Kemmi puhul ok. Nàdal môistlik. Môlema variandi puhul kirjutasin enda kordvates kogemustest.
انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتاة "مجنونة"

http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0

http://www.youtube.com/watch?v=W3rwk0O6vT0

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9104 on: March 01, 2018, 16:38:46 »

Ehk kokkuvõttes on kreatiini pekipõletuse ajal ok sees hoida, et lihast ja jõudu säilitada.
See mis vahetult enne võistlusi tehakse on paljuski individuaalne ja see pole ka ilmselt oluline. Enamasti tehakse anyway "laadimisi" ja keha ei tohiks väga tühjaks minna. Minul läheb siis kui soolad olen ära jätnud. enam ma seda muidugi ei tee. Samas teistele just sobib.

Samamoodi pole ka kõigi kemmi-ainetega hea minna lõpuni, sest osad ained hoiavad paratamatult "paistetust'" kui sellist  ja validki kas tiba "paistes ja suurem" või "tühjem aga teravam"- aga jällegi kehad reageerivad erinevalt ja lõpuks kogemustega valid välja, mis endale kõige parema tulemuse annab. Kui keharasv 20% siis polegi ilmselt vahet ja aru saada :)
Nt ma ise ei kannata üldse suhkruid ja olen laksust paistes, mõni teine aga teeb suhkrutega ulmekuivad vormid - kuidas kellegile sobib.

Ja isegi siis kui saad enda arust kogemuse, siis järgmine kord võib seesama keha hoopis teistmoodi reageerida mõnele ainele, lisandile või lihtsalt toidule. Endal ka selliseid kogemusi paraku küllaga olnud. Kui oleks üks ja kindel tee, kasutaks seda kõik ja kõik oleks elu parimas vormis :) aga need on juba "detailid" ja poel erilist seost nö "tavaharrastajaga".

Pages: 1 ... 605 606 [607] 608 609 ... 637   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything