wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 604 605 [606]   Go Down

Author Topic: JOKERI Blogi  (Read 2523250 times)

Helerin

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: filmikriitika
« Reply #9075 on: February 11, 2018, 06:46:52 »

Kindel? Minu teada on esilinastus 3. märtsil.

Issand, 10. märts jah, minu viga.  ;D
"It doesn't take a hero to order men into battle. It takes a hero to be one of those men going into battle." Gen. Norman Schwarzkopf

NitroKatz

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9076 on: February 11, 2018, 08:59:01 »

Oli miskit muutunud ?  ;D
Masinad on selle ajaga lihtsalt rohkem kulunud ja kriuksuma hakanud  :)

Kunagi käisin Jüri spordihoones regulaarselt trennis.. Nii 5a tagasi ja.... aparaatide seisukohalt ei ole tõesti mitte muffigi muutunud :D Iseenesest väikse saali kohta ja tavaharrastaja mõistes suht ok, aga no see kohutav kloorihais, mis alumise korruse ujulast üles kerkib  >:( Varasemalt nagu küll ei mäleta, et asi nii hull oleks olnud...

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9077 on: February 11, 2018, 16:01:43 »

Kunagi käisin Jüri spordihoones regulaarselt trennis.. Nii 5a tagasi ja.... aparaatide seisukohalt ei ole tõesti mitte muffigi muutunud :D Iseenesest väikse saali kohta ja tavaharrastaja mõistes suht ok, aga no see kohutav kloorihais, mis alumise korruse ujulast üles kerkib  >:( Varasemalt nagu küll ei mäleta, et asi nii hull oleks olnud...

Lisaks antud päeval nn "märja koera hais", kuna samas kohas toimusid mingid koerte näitused või võistlused. Ma ka seal varem käinud, aga see niiske kloorihais, mis vähemalt laupäeval oli koos palavusega oli küll päris segav ja pole meeles, et varem nii olnud. Kuna cheating day ja sai enne suhkruid söödud rumala peaga, siis oli enesetunne ka selline uims ... ning kokkuvõttes tuli üks viimase aja kõige kehvem trenn. Absoluutselt mingit minekut polnud.

Aparaatide ja raskuste valik pole kõige hullem. Normaalsete saalidega võrreldes küll alla keskmise, aga teha saab.

Avastasin veel, et kui kunagi olin suht supersettide fänn, siis nüüd enam ei lähe kohe üldse peale. Ala biitseps ja triitseps korraga (üks seeria biitsale ja kohe triitsale teine seeria otsa), siis nu lihtsalt ei jaksa. Biitsaga ühele poole saad, siis lõõtsutad nagu vanakurat ja siis veel triitsa punnima ... ja lõpuks ei pinguta nagu kummaski ... starast nje radast. Mis teha.

Täna trennist vaba ja loodetavasti ei jää haigeks. Mingi krdi kahtlane tunne, pea tuikab jne ...  >:( >:( >:(

TRAIN HARD!
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

mp

• tervist!
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi
« Reply #9078 on: February 11, 2018, 18:02:15 »

Tõsielulugu.

Staar-meestearst kirjutab oma 2017 aasta sportimistest: muuhulgas..  "käisin ka esimest korda jõusaalis, aga see hais, mis seal levis... pean otsima uue koha."

Rohkem põhjuseid ei olegi tarvis, et jõusaalis mitte käia.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9079 on: February 12, 2018, 20:03:20 »

Nu mõtsin, et lähen ikka trenni ...

Väike video ka: Guaraana, 250kg hack-kükk ja proteiinimakaronid  8)

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: Guaraana, 250kg hack-kükk ja proteiinimakaronid
« Reply #9080 on: February 14, 2018, 17:19:27 »

Mekkisin ühte valmis proteiinijooki: https://pood.bonsuna.com/bonsuna_et/toidulisandid-576/proteiinid/weider-low-carb-protein-shake-250ml.html

Eilsest ka üks pilt:

Täna trennist vaba ja lähme hoopis kinni Klassikokkutulek 2 vaatama.

Head Sõbrapäeva ka kõigile. Loodetavasti leiate ka oma Valentini või Valentiina ja kui omal pole, siis ehk õnnestub vähemalt kellegi oma üle lüüa.

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: Weider proteiinijook
« Reply #9081 on: February 15, 2018, 07:51:58 »

Sai ka eile üle vaadatud. Erektsioonihäiretega meestele ja frigiidsetele naistele ning muidu erudeeritud inimestele (enda arust erudeeritud) ilmselt käib hinge pihta ja eks konservatiividele jumalakartlikele inimhingedele liiast, aga mis teha, mulle selline huumor meeldib. Algus justkui oli tiba konarlik, aga muidu selline mõnus kulgemine. Vähemalt pole eesti filmidele iseloomuliku "venitamist", "tühjade kaadrite näitamist", "kunsti" ja "väärtuste" taga ajamist.

Ainus asi mis "häiris" oli eelnevalt mingi tohutu filmi ülepromomine ja igas saates ja intervjuus ning sotsiaalmeedias klippide ette näitamised, nii et kokkuvõttes kinno minnes oleks justkui poolt filmi juba näinud ja ei äratanud enam sellist üllatust ning vaimustust, mis oleks kahtlemata olnud kui ma poleks üle valatud eelnevalt nö "parimate kohtade" ette paljastamisega. Kui on hea asi, milleks siis see arutu tõmblemine enne esilinastusi ja sisu ette "ära rääkimine"? Ebakindlus?  Lõpuks kinno jõuad, siis ainus rõõm on see, et saad aru kuhu mingi klipp sobitus. Selles mõttes väga nõrk lüke tootjate poolt.
Ala vaatan jalgpalli ja keegi idikas ütleb: "Ma ei ütle kuidas seis lõppeb, aga väravaid sa selles mängus ei näe".

Muidugi ei kahanda see filmi kui sellise väärtust, mis on kindlasti pigem väga hea kui keskmine või lihtsalt ok. Kas oli parem kui esimene osa? Ma ei teagi. Mulle meeldis esimene osa ka ... ja mitte sellepärast, et Genka maasturiga sõita sain :D

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: Klassikokkutulek 2
« Reply #9082 on: February 17, 2018, 17:36:06 »

Täna väike biitsepsi ja triitsepsi treening-
Katist ka väike video, mida põnevat ta trennis tegi.

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9083 on: February 20, 2018, 20:11:55 »

Ikka vaikselt trenni. Täna oli selg-rind. Üks harjutuse video  Katist.
Mõtlesin ka endast eile teha video kuna oli jalapäev ja tahtsin teha 300kg hackküki aparaadil kükki, aga ei teagi miks ei teinud. Eks neljapäeval teen, siis ka jalapäev. Muidugi ei saa seda aparaati võrrelda päris kükiga ja eks see rohkem selline kiikumine ole, aga hetkel meeldib ja raskused liiguvad üles. Üks põhjus ka muidugi see, et liiga suure hurraaga lisasin süssareid ja hakkas ka keharasva tekkima ... aga ehk lisandub ka nii tiba lihast rohkem, et oleks motti sügiseks valmistuda. Vana küll jah, aga tahaks ikka tiba kõrgemat võistluskaalu ja muidugi vormis mitte järgi anda ja ehk ikka üritada paremat. Seega hetkel konkreetseid plaane pole ja pigem on teemaks : TEEME TRENNI JA VAATAME, MIS SAAB :)

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9084 on: Today at 18:24:47 »

Igavuse peletamiseks sai paar seltskonnamängu ostetud ja paar küsimust videos läbi tehtud. Kes viitsib see vaatab või ostab ise :)
Kui seltskonnas ei saa kuidagi juttu üles, siis need täiesti omal kohal. Muidugi abiks ka oma partneri ... treeningpartneri tundmaõppimisel.

TRAIN HARD!

Pages: 1 ... 604 605 [606]   Go Up

Kaubamaja
youtube