wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 647 648 [649] 650 651 ... 655   Go Down

Author Topic: JOKERI Blogi: probleemid unega? Vaata siit!  (Read 3499441 times)

builder

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: kinolaks nugade peal
« Reply #9720 on: December 23, 2019, 16:22:30 »

Rattasõidu ja jooksu kohta. Esiteks naised täiesti erinavad, jooks neile parem, kui kaalu alla saada. RTL saksa kanalil oli ka tänavalt võetud "katsejänesed" ja meestele jõusaalitrennis kilod langesid mühinal võrreldes jooksuga. Samas see oli arvata natuke pealiskaudne statistika, naistel arvata lihas hakkas ka mühinal kasvama aravata ja seda seal ju ei mõõdetud. Teemasse- rattasõit versus pool tundi jõusaali, valiks viimase, kui söömisega sina peal. See insuliini asi on kahtlane, nagu ülekaaluga. Tavameditsiin saadaks Jokkeri dieedile, kui kehakaalu  teada saaks, tema on viisakas ja ütleb: "ma proovin" ;)  loodame, et riik ei hakka sekkuma ülekaalulistesse ja ei sanktsioneeri meetmetega. Keelud viivad ühiskonna lõhestumiseni.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: kinolaks nugade peal
« Reply #9721 on: December 30, 2019, 17:19:36 »

Siis kui kass toidulisandite kapi kallal käinud ja minu ilma jätnud :D

EAT HARD!
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.hotlips.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

troll123

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: kass on peal
« Reply #9722 on: December 31, 2019, 13:34:01 »

Marko kas sa oma kassiga jalutams käid ?  Soovitan  soojalt kassile rakmed selga  ja kui just vihma ei saja siis jalutama minna. Mul Coon astus hiljuti mingi orgi jalga käisime haiglas ja jäi 1 ööks ravile ja seal oli 2 Isast cooni ühel liigesehaigus teisel  depresioonist tulnud  raske põiepõletik.Õde kes seal oli seletas, et peamselt tulevad nende juurde Isased Coonid vähesest liikumisest ja üksiolemisest tekkivatest haigustest. Coon on pride animal kus naised  on jahitjad ja mehed Khm Ke@@ijad . Neil on vaja liikumist . Minu Coon on "smokey Cosmos " karva 3,5.a preili 7,2kg. Kuna on võimalik siis  veedab igapäevaselt  06.30 kuni 17-19.00(mul pole äratuskella vaja Proua on minuti pealt  mul rinna peal  ja nõuab vällja kui julgen  mitte vällja tehga siis tuleb  istub pähe.)  oma aja aias  jahtides tappes ja süües kõike mis liigub. Väga hästi on aia piirid selgeks õppinud ja vällja ei lähe . Võõraid ligi ei lase  ja päevas käib ikka aegajalt toas   ja kui ise kodus olen  sis on aias  minu lähedal koguaeg . Mul on enne kasse olnud aga Coon on ikka pool metslane kui  saab vabalt elada. Väga armukade on ka  Vana 9.a Yorki on pandun mööda nööri käima
« Last Edit: December 31, 2019, 16:07:53 by troll123 »

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9723 on: January 02, 2020, 07:59:57 »

Marko kas sa oma kassiga jalutams käid ?  Soovitan  soojalt kassile rakmed selga  ja kui just vihma ei saja siis jalutama minna. Mul Coon astus hiljuti mingi orgi jalga käisime haiglas ja jäi 1 ööks ravile ja seal oli 2 Isast cooni ühel liigesehaigus teisel  depresioonist tulnud  raske põiepõletik.Õde kes seal oli seletas, et peamselt tulevad nende juurde Isased Coonid vähesest liikumisest ja üksiolemisest tekkivatest haigustest. Coon on pride animal kus naised  on jahitjad ja mehed Khm Ke@@ijad . Neil on vaja liikumist . Minu Coon on "smokey Cosmos " karva 3,5.a preili 7,2kg. Kuna on võimalik siis  veedab igapäevaselt  06.30 kuni 17-19.00(mul pole äratuskella vaja Proua on minuti pealt  mul rinna peal  ja nõuab vällja kui julgen  mitte vällja tehga siis tuleb  istub pähe.)  oma aja aias  jahtides tappes ja süües kõike mis liigub. Väga hästi on aia piirid selgeks õppinud ja vällja ei lähe . Võõraid ligi ei lase  ja päevas käib ikka aegajalt toas   ja kui ise kodus olen  sis on aias  minu lähedal koguaeg . Mul on enne kasse olnud aga Coon on ikka pool metslane kui  saab vabalt elada. Väga armukade on ka  Vana 9.a Yorki on pandun mööda nööri käima

Nu see selline teema, et 3-4x oleme üritanud, aga ta pigem viskab end pikali ja ei liigu kuhugi ja/või üritab autode ja pargipinkide alla roomata. Pluss siis lisaks ta karvad kõik puuoksi ja okkaid täis. Aga kui kunagi nõuab väljapääsu, eks siis läheb :) Loomulikult, eks ma tean, et see harjutamise küsimus oleks.
Emased Maine Coonid lõbustavad end ise - mängib, hüppab ja kargab aegajalt mööda tube ja seinu nagu kurjast vaevatud ja mängib oma leludega - selles suhtes ta vist liigub nii rohkem kui väljas traksidega jalutades. Traksid ka olemas, aga need vist nüüdseks väiksed jakui neid näeb, siis jookseb peitu kohe.
Magamisega nii, et ööseks on tema jaoks magamistuba kinni ja kui kuuleb, et äratusekell heliseb, siis ukse taga tuleb mjäu ja vjäu. Teab, et siis ärgatakse ja tassitakse liha ette. Mis tihti on huvitav see, et ta hakkab sööma alles siis kui meie ärganud kõik või ise sööma hakkame ... isegi kui söök käes.

Õnneks erilisi haigusi küljes pole olnud- Üks silm aegajalt põletikus, aga silmakreemiga saab sellest suht hästi jagu.
Aga kokkuvõttes jah - nii kui Euro Jackpotiga 60 milli peale tuleb, siis saab osta kassile oma maja kus saab õues ringi joosta vabalt  8) :D

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9724 on: January 02, 2020, 08:13:01 »

Muidugi Head Uut kõigile.
Käisime ka 1 jaanuar trennis. Nuh-jah toitumisega ikka nüüd lasknud suht lappama ja ausalt öelda ei viitsind sellega end eriti vaevata, et piinliku täpsuega kana ja jänesekapsast süüa samal ajal kui teised verivorsti ja seapekki järavad, selleks et olla peegli ees natuke paremas vormis iseenda jaoks.

Aga tõsi ka see, et liiga pikalt nii lasta, siis ka juba tekib liigne rasvumine ja see on natuke rõve. Mingi austus enda ja eelkõige oma kaasa vastu peab ka olema eks, sest miks peaks kaaslane nägema 24-7 mingit pekiperset enda kõrval ? :)
Seega uusaasta lubadus - nüüd natuke rohkem kontrollida kaloreid, teha vaikselt trenni ja eks näis, millal ohjad rohkem pingule, et 2019a vorm üle lüüa ;)

Peale sellist kalorite ja suhkrute ja alkoga üleujutamist isegi kõige hullem pole - kuigi krt teab, mis teema sellega, et minu "naerulohud" asendunud jubedusega :D

TRAIN HARD!

metsakaja

• View Profile
« Reply #9725 on: January 02, 2020, 16:47:30 »

Kuskohast Sa omale riideid ostad? Hiljuti käisin just jopet valimas ja pidin võtma ikka XXL. Isegi XL puhul on õlgadest kitsas. Täiesti jabur. Sa oled veel 2x suurem  ???
Võtsin 90date stiilis sulejope, sellega mängib välja XXL :D  Muud variandid suht põlvili  ;D 
Lisaks veel 2019 aasta on kõige trennivaesem aasta olnud. Igasugu jama oli + motivatsiooni langus. See aasta lubasin endale, et teeb tagasituleku.
« Last Edit: January 02, 2020, 16:49:23 by metsakaja »
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #9726 on: January 02, 2020, 17:22:41 »

sul on sama probleem (või noh, iseärasus) nagu minulgi, et näost tundub nagu oleks 10x kõrgem rasva % kui tegelikkuses.

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #9727 on: January 02, 2020, 17:51:00 »

Kuskohast Sa omale riideid ostad? Hiljuti käisin just jopet valimas ja pidin võtma ikka XXL. Isegi XL puhul on õlgadest kitsas. Täiesti jabur. Sa oled veel 2x suurem  ???
Võtsin 90date stiilis sulejope, sellega mängib välja XXL :D  Muud variandid suht põlvili  ;D 
Lisaks veel 2019 aasta on kõige trennivaesem aasta olnud. Igasugu jama oli + motivatsiooni langus. See aasta lubasin endale, et teeb tagasituleku.
Mõtle kui trenni ka korralikult teexid siis peaksid 5XL sulejope ostma :)

metsakaja

• View Profile
« Reply #9728 on: January 02, 2020, 20:00:02 »

Mõtle kui trenni ka korralikult teexid siis peaksid 5XL sulejope ostma :)

Tuleb nii välja jah.  Ma käin shoppamas lõunakeskuses, aga siiski. Riideid valin ju MEESTE osakonnast  ???   Kui mina olen XXL siis Joker on tõesti XXXXXXL  :D
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9729 on: January 03, 2020, 14:18:14 »

Eks ta nii kipub olema. Selliseid ilusaid "firmakaid" võib ära unustada. Tihti nendes xxxl isegi tunduvad nagu xl või l. Sp käingi tuimalt mööda erinevaid poode ja proovin selga. Mõned xxl täiesti ok. Samas eks see probleem ole, et kui ülakehast suured, siis nad ka tihti kõhu ümbert kottis jne, aga on ka selliseid lõikeid, mis sobivad ... aga jah suht tüütu ja pikk ettevõtmine.
Pluusid ja pusad ikka lohvkamad ja venivad. New Yorkerist vahest leidnud, vahest Sport Directist, jope leidsin Amsterdamist, aga eks nendes ka nii, et ikka ostad selle lõpuks, mis mugavam ja selga, aga mis päriselt meeldivad, siis need ei kipu eriti selga minema.

Pükstega lihtsam - kuna meeldivad teksad, siis neid ikka leiab, aga eks siin ka see , et kui nö offseason, siis reitest kipub pigistama ja kui leiad piisavat suured, siis tagumik lötendab ... aga samas ikka leiab rohkem ja valik suurem - eriti mida lähemal võistlusele ... ja nuh alati võib stretchi kanda .. räägivad, et moes :) Seega rohkem dieeditama :)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9730 on: January 03, 2020, 14:21:14 »

sul on sama probleem (või noh, iseärasus) nagu minulgi, et näost tundub nagu oleks 10x kõrgem rasva % kui tegelikkuses.

Haters gonna say it's too much steroids  ;D
Aga krt teab jah - mis teha ...ju vähem sööma ja vähem suhkruid tarbima ja eks mul tekib see topelt-kontrast võistlusvormi ja niisama "off-season" vahel.

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #9731 on: January 03, 2020, 14:46:03 »

Pükstega lihtsam - kuna meeldivad teksad, siis neid ikka leiab, aga eks siin ka see , et kui nö offseason, siis reitest kipub pigistama ja kui leiad piisavat suured, siis tagumik lötendab ... aga samas ikka leiab rohkem ja valik suurem - eriti mida lähemal võistlusele ... ja nuh alati võib stretchi kanda .. räägivad, et moes :) Seega rohkem dieeditama :)

stretch teksad millegipärast ei kulu nii kiiresti reite vahelt kui tavalised. ma muud ei kannagi enam.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi
« Reply #9732 on: January 09, 2020, 20:01:19 »

Ikka vaikselt trennilainel. Pühad õnneks läbi ja toitumine rohkem kontrolli all. Väiksed näksimised ikka. Aga õnneks see vastik "hundiisu" kadunud.

Trenne teen ikka ülepäeva ja iga trenn on ka jalale trenn. Kas siis ainult "jalapäev" või üks harjutus trenni alguses mõne teise lihasegrupi päeval.
Lisanud igaks juhuks selle toote ja ehk kõõlused ja liigesed ikka peavad vastu. https://pood.bonsuna.com/toidulisandid-787/joint/iconfit-hudroluusitud-kollageen-400g.html

Vaatab, ilmselt teeb isegi nii nagu Timppa soovitas, et 3-4 nädalat nii ja siis 1 nädal off jalale ja siis jälle  :) Praegu on küll tunne, et jalgades pidev valu juba, aga samas see on see "hea valu" tunned, et mõjub  ::)

Instagramis suht populaarseks saanud mul: Ask me a question ja aegajalt panen Storydesse neid küsimusi. Seega, kellel ka huvi fitnessi-maailma või miks mitte mu enda vastu, siis Followige mu kontot ;)
https://www.instagram.com/trainhard.ee/

Hetkel ka täiesti olemas:
VVV

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: Future ringtreening
« Reply #9733 on: January 20, 2020, 08:17:27 »

Tuleb tuttav ette?

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: mis on parim teha kui dieediga tagasilööke?
« Reply #9734 on: January 21, 2020, 13:35:07 »

Uus video laupäevast  8)

TRAIN HARD!

Pages: 1 ... 647 648 [649] 650 651 ... 655   Go Up

Kaubamaja
youtube