wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 646 647 [648] 649 650 ... 655   Go Down

Author Topic: JOKERI Blogi  (Read 3513657 times)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: natty
« Reply #9705 on: December 17, 2019, 16:43:51 »

Paar posti tagasi - poiss on Sul suureks kasvanud (:
Jep .. juba tuleb alt üles vaadata :)
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.hotlips.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: natty
« Reply #9706 on: December 17, 2019, 16:45:22 »

Aga siin meie Riia-Jõulutrip, kes tahab kaeb, kes ei taha ei kae ... nagu ikka :)
#trenn #saun #jõuluturg #badboyspanncakes

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: Jõulukuu Riias VIDEO
« Reply #9707 on: December 19, 2019, 07:23:09 »

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi
« Reply #9708 on: December 20, 2019, 12:49:58 »

Lihtsalt hea pilt Mr.Universe 2019 :)

Täna trennist vaba. Homme trenni ja esmaspäeval üldse Paides teeme Katiga  E-piimas trenni :)
TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi
« Reply #9709 on: December 21, 2019, 11:28:02 »

Sai kinos käidud.
Selline mõnus Agatha Christie või Hercule Poirot stiilis mõrvalugu, mis piisavalt keeruline, aga samas jälgitav minusuguse puupea poolt. Tuntud näitlejate paraad, kes ka oma rolli nautisid, piisavalt huumorit - kokkuvõttes mõnus vaatamine. Kes otsib actionit või ulme stsenaariumit või ülivingeid "ei tea mis" efekte, et pärast piriseda kui jama oli, siis ilmselt neid see ei köida, aga kellele selline stiil meeldib, siis 5+. Kindlasti mitte igavlemine ja parem ikka kui kodus üksinda kodus 4 vaadata :)

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: kinolaks nugade peal
« Reply #9710 on: December 21, 2019, 13:59:03 »

See kulturism on ikka väga ebatervislik. Alguses nälgitakse nagu kodutud ja peale võistlusi süüakse nagu paxud Ameeriklased :D
Ei mõista mis mõnu see on  :D

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9711 on: December 21, 2019, 19:17:00 »

See kulturism on ikka väga ebatervislik. Alguses nälgitakse nagu kodutud ja peale võistlusi süüakse nagu paxud Ameeriklased :D

Enamus võistlussport on ebatervislik kus keha pushitakse maksimumini ja limiite ületama. Tervislik on hommikuvõimlemine ja kergem liigutamine :)
Kas peale võistlust peab õgima? Keegi ju ei käse õgida :) Pigem küsimus - kas mõtet hoida ebanormaalselt madalat keharasva "enda lõbuks". Milleks? Need nn õgivad fitnessid peale võistlust omavad enamuses ikka keskmisest madalamat keharasva % kui arvestades kogu inimekonda arenenud riikides kus totaalses ülekaalus on ehk juba 70% inimestest? See on küll ebatervislik.

Aga sellega nõus, et fitness koos ebanormaalselt madala keharasvaga pole kuskilt otsast tervislik.

Mis mõnu see on? Keegi ju ei tee seda püss kuklas. Lihtsalt fännad seda ala, meeldib see väljakutse kui heasse vormi või kui palju suudad muuta keha seekord jne. + teadmine, et 95% inimestest ei saagi sellega hakkama.
Jõutõstjad ajavad oma kilosid taga, jalgpallurid ajavad oma palli taga, tsiklimehed putitavad oma tsiklit lõputult jne jne Hobid ja huvid erinevad .... ega nad tee seda teiste lõbu pärast - normaalsed inimesed ikka teevadki asju, mis neile endale lõbu pakuvad - mind panevad ka need alad lihtsalt õlgu kehitama ja ei pakuks mitte mingit lõbu ... ja miks üldse üritada panna mõistma inimesi seda, mida nad ei mõista? Milleks selleks üldse vaevuda :D Päris igav oleks vist see elu kui inimesed harrastaks kõik ühte hobi, käiks ühesuguste soengute ja riietega, tahaks teha täpselt sama tööd jne jne :)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9712 on: December 21, 2019, 19:24:36 »

21.12.2019

Säär
Reie nelipea
Kõht
Biits/triits
Õlg
Trapets

builder

• View Profile
« Reply #9713 on: December 22, 2019, 16:03:21 »

Triatlonite kuningas ka meil siin proovib rekordeid, aga teatud mõttes see pakub talle ju naudingut. Ja isegi kui liiigesed ja muu organitest hakkab lagunema, saab ju ennast ainult süüdistada.  Isegi kui sa tervisesportlasena saad trauma, sa ju  ei teeks midagi teisiti, ikka läheksid jooksma. Sest seda mitte tehes tekivad muud probleemid. See, mis sa teed, see sa oledki. Muu on pinnavirvendus. Jäid jõude ja uut! Jokeri kassile ka, et uuel aastal toit laual oleks! ;)

malta

• View Profile
« Reply #9714 on: December 22, 2019, 17:24:23 »

LGBT õigusi propageeriv maika? Tavaliselt keskeas valged mehed nii liberaalsete vaadetega pole. Väga moodne igal juhul.

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #9715 on: December 22, 2019, 18:25:56 »

aga äkki talle lihtsalt meeldivad vikerkaared ja amsterdam

:D

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9716 on: December 22, 2019, 20:33:52 »

Nu ma pigem ütleks selle kohta, et kui ma banaani söön, ega ma sp veel ahv pole :)

Aga kogu see gay ja lgbt teema jätab mind küll väga külmaks. Pigem vo vastupidi, ei saa mina aru neist macho-ja maruheterodest, kes pidevalt halavad kui õudne see gay teema jne. Mis see nede asi on, m is elu keegi elab või kuidas elab jne. Las propageerivad. Kõik propageerivad midagi ja reklaamivad ja määrivad pähe. Hull deal :)

Maika jah lihtsalt selleks, et hea mugav tundus, Amsterdam samuti vikerkaarega suvel üle ujutatud ja iga teine homopaar, kes vastu kõmbib. Ja natuke vo ka see "ärrituse" teema .. tore ju teada ja tunda kuidas paadunud homofoobid põrnitsevad ja salamisi tahaks lõuga anda ja mõtleks. ei tea kas ta ka pede :D

dront

• View Profile
« Reply #9717 on: December 22, 2019, 22:15:03 »

Särk on särk .
Aga tahtsin seda küsida,Läti videos ütlesid,et sööd 7 korda päevas,samas youtube doktorid räägivad,et iga toidukord kergitab insuliini taset ja kui insuliin on kõrge siis rasv never ei põle. Kas see on ka individuaalne ja iga inimene on erinev või kuda sellega on?
PS. ise söön koguaeg ja väntan rattaga kõik maha.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9718 on: December 23, 2019, 07:48:20 »

Särk on särk .
Aga tahtsin seda küsida,Läti videos ütlesid,et sööd 7 korda päevas,samas youtube doktorid räägivad,et iga toidukord kergitab insuliini taset ja kui insuliin on kõrge siis rasv never ei põle. Kas see on ka individuaalne ja iga inimene on erinev või kuda sellega on?
PS. ise söön koguaeg ja väntan rattaga kõik maha.

Insuliin on vajalik selleks, et rakud saaksid toidust glükoosi kasutada ehk rakkudele vajalik energia insuliini puuduse tõttu ei jõuaks.
Kui meie keha ei toodaks insuliini, siis oleksime insuliinihaiged ja peaksime seda süstima eraldi, et me saaksime toidust vajaliku kätte üldse.

Pigem rõhk ikka kaloraažis. Kuidas me üldse siis süüa saaksime? Loogika ütleb, et kui keha näljas ja korraga järsku süüa, siis see insuliinierituminine on mitu korda kiirem, mis nö keha lukku paneb ja rasv nahavahele saadetakse+ lisaks see "hundinälg" mis viib ülesöömiseni? Seega ma ise pigem ei mõtleks üle. Sööks ja kaaluks end - küll see kogus siis ka paika läheb :) Kui toit tasakaalus - küll see keha ilusti toime tuleb imendumiste ja asjadega ;) Minu 7x sp et nii mul lihtsam hetkel oma kaloreid ja isusid kontrolli all hoida ja nagu ütlesin, siis tunnen end rohkem pumpis. Hetkel mu probleem see, et ma ei piirdu selle 7 etteantud kaloraaziga .. vaid ikka söön igast jama sisse, mida tegelt vaja poleks - ja see teeb küll jah paksuks ning nii pole võimalik keharasva kontrollida :) ( deeem kristmas) ... aga jällegi ... ma pole kunagi arvanud, et ma offseasonil peaks olema kõige rasvavabam mees planeedil ... las see lõbu jääb teistele :)

Lisaks enne võistlusi ma sõin 6x päevas ja vahetlut enne 9-10x päevas - ei saa öelda, et väga pekine olin :) Seega doktoritel tuleks natuke ümber sõnastada oma laused, et me paanikasse ei läheks - appi insuliin kolepaha :)

See, et liigsete (liigsete) suhkrutega asi käest ja keha lolliks läheb, sellega küll nõus ja mida vanemaks saan, seda rohkem seda tunnetan ja tähele panen. Nagu ütlesin - äärmused on totrad: keegi ütleb, et süsivesikud teevad paksuks, siis reageering on see, et välditakse üldse. Suhkrud kõigutavad rohkem insuliini tootlikust - jälle paaniliselt vältima. Östrogeen teeb naiseks - jällegi, surume aga anastrozolega nulli - aga liiga madal östrogeen ka kahjulik. Mis iganes eluvaldkond : pole mõtet asju äärmustesse viia, siis funkavad asjad ja organism paremini :) Erandid siis jah lühiajalised ekstreemsused - kus vaja äärmustsse viidud keha veel rohkem äärmustesse viia, et saada max tulemus - aga need esktreemused saavad ka võimalikud olla vaid lühiajaliselt :)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9719 on: December 23, 2019, 08:08:05 »

Triatlonite kuningas ka meil siin proovib rekordeid, aga teatud mõttes see pakub talle ju naudingut. Ja isegi kui liiigesed ja muu organitest hakkab lagunema, saab ju ennast ainult süüdistada.  Isegi kui sa tervisesportlasena saad trauma, sa ju  ei teeks midagi teisiti, ikka läheksid jooksma. Sest seda mitte tehes tekivad muud probleemid. See, mis sa teed, see sa oledki. Muu on pinnavirvendus. Jäid jõude ja uut! Jokeri kassile ka, et uuel aastal toit laual oleks! ;)

Tänud ja uut ja jõule vastu ...
Nu loodame, et on. Preili kass nii peeneks läinud, et eelistab ainult loomaliha - muudkui tassi ette ... ise piirdumagi ainult kiirnuudlitega :)

Pages: 1 ... 646 647 [648] 649 650 ... 655   Go Up

Kaubamaja
youtube