wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 644 645 [646] 647 648 ... 652   Go Down

Author Topic: JOKERI Blogi  (Read 3437386 times)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: session is OVER
« Reply #9675 on: November 20, 2019, 19:58:45 »

Puh ja ongi viimane trenn tehtud. Ei viitsigi vist enam kunagi teha :)

Väike carbside loading ... kuivemaks ...

... ja pumbimaks ...

TRAIN HARD!
« Last Edit: December 02, 2019, 03:41:17 by Joker »
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

metsakaja

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: 3 days left
« Reply #9676 on: November 20, 2019, 22:26:19 »

Kilo pigistaks veel maha  ;)
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9677 on: November 20, 2019, 23:28:00 »

Kilo pigistaks veel maha  ;)

:) Lava ajaks nagunii tuleb maha kui natuke teada backgroundist. Kui hetkel 9l vett peal + carbsid ... ei saa see "päris õige" vist veel olla? :)

Aga eks selle kilokakskolm maha ...jääb alati see, et kuskilt hakkab ka lõpuks massile (mida mul Läti ajaks hakkas) ja kui konkurendid pea samas vormis, aga suuremad, pole ka hea? Sellest kuivemaks läheb ikka aga pekipõletamist nüüd küll enam ei ole aega teha  :D

Näh krt, ise arvasin, et täiesti ok vorm ... aga jälle puusse pannud ... pax rsk  :)

Vähemalt järgmisse aastasse varu siis ... nuh kui enam üldse viitsin trennigi minna :)  8)
« Last Edit: November 20, 2019, 23:33:16 by Joker »

metsakaja

• View Profile
« Reply #9678 on: November 21, 2019, 08:25:14 »

Ei, vorm on väga hea  8)  :)
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9679 on: November 21, 2019, 08:35:43 »

Ei, vorm on väga hea  8)  :)

Nu ega ma rumal pole, et ei tea, et ALATI saab parem olla :) Nagu mu enda treeneri lemmikfraas on: Isegi Phil Heath saab parem olla :)
Aga samas ma pole kindel, et ma tahan väga 2-3p enne võistlusi kuulda, et muidu hea, aga nati paks - katsu paar kg pekki veel põletada  8) ... aga edu ikka jne :)

Sama nagu pulmad ja naine ilmub su ette ja lajatad - et ei väga ilus, aga soeng nati nõme :D .. ei torma ju juuksurisse enam :)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9680 on: November 21, 2019, 13:11:25 »

Aga muidu homme hommikul juba 7 ajal läheb lennuk ja lennujaamas veel varem olema, seega kes tahab meie tegemisi jälgida, siis Followige  Instagrame:

https://www.instagram.com/nitrokatz/
https://www.instagram.com/trainhard.ee/

Eks teeb ka mingi reisivideo, siis vanaduses hää vahtida kus sai lille-maal käidud ja end mingi möksiga laval kokku võõbatud jne :)

Kui ideid, mida rohkem kajastada, siis andke teada. Ilmselt seekord suurema osa kaameratööd ja fotokaga mässab Kadri, kes seekord nn treenerirollis.

Väiksed hommikused vormikad ka, loodetavasti need vaikselt paremaks ja nuh, mis seal ikka muud teha kui pigem nautida .. kui et hullunud pilguga minna kõike võtma :) Tuleb see koht, mida hetkel väärt ollakse.

Kati enne laadimist. Ju laadimne lööb rohkem fulli ja ka kuivemaks, aga niisamagi ju kena :)

Mul laadimine olnud ja eks tiksutab edasi ning ilmselt klassikuna  üle 1000g carbsi ei anna peale :) ja vaatab. Mingi märk maas - saab ilmselt edaspidi suti veel kuivemaks ja paar kg lihakest juurde.. samas rohkem ka ei saa, sest muidu poleks kaalus sees. Ja diureetikumidega hullata kus kaal päevaga üles alla 5kg kõigub ja pärast tilgutite all .. siis no thanks - võtke oma esikohad kui tahate :D

TRAIN HARD!
Ja kõigile suured tänud, kes siit ostavad oma lisandid: http://www.toidulisandid.ee

metsakaja

• View Profile
Re: JOKERI Blogi
« Reply #9681 on: November 21, 2019, 22:14:15 »

Kuule aga, söö  jälle kooki. Enne lavale minekut 😄
Tuleb vägev elamus, mida vanaduspõlves meenutada.

Ja muidugi - Edu! Mina hoian nagunii Sulle pöialt (:

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9682 on: November 24, 2019, 01:18:36 »

Nuh 2.koht IFBB PRO Leagues. Väääga rahul  8) ::)

TRAIN HARD!

metsakaja

• View Profile
« Reply #9683 on: November 24, 2019, 10:27:35 »

Hea saavutus! Palju õnne.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9684 on: November 25, 2019, 10:25:00 »

Hea saavutus! Palju õnne.

Tänud. Ise rahul. Vähemalt oli mul ka palju seda, mida esikohal polnud ... aga ka vastupidi ja ju see suhe määrav. Vormiga vaevalt mind keegi võidaks :)

Aga ... inimene muutub maiaks kui suu magusaks saab. Sestap otsustasin ka osaleda mr.universe võistlusel sellel nädalavahetusel. Krt äkki ikka tuleb lõpuks ka sealt finaalikoht  :P

Kuna varem selliseid mõtteid polnud ja otsustasime Amsterdami pikemalt jääda, siis nüüd see natuke jama, sest .... söögigs keeruline. Nu kõik ülesoolatud, see mis pakil kirjas tundub kahtlane. Aga ehk saab hommikusöögilt mune pihta panna. Välimus muidugi hetkel suht vesine (eile ok trennis veel pildil) ja kohutav sest soolamatsust + see et kui enne võistlust joomata ja siis vesi peale, siis ikka veepeetus mõnda aega, aga ehk fiksib keha end mõne päevaga. Õnneks siin jõusaale nagu kanepikohvikuid ... kuigi 15 eur kord ... aga nuh, mis teha. Neil päevadel vaja kindlasti teha trenni. Seega lets kill this shit ... krt pirukad ikka veel nädal ootama  :-\

TRAIN HARD!
« Last Edit: November 25, 2019, 10:26:52 by Joker »

troll123

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: 2.koht IFBB PRO League ja 5 days left to Mr.Universe
« Reply #9685 on: November 25, 2019, 11:20:41 »

Palju 6nne k6vatulemus!

M6ned Amsterdami vihjed.

SUPERMARKETID

Amsterdamis  on toiduvalik  1000% parem kui Eestis.
Siin m6ned  toidupoed. (Nendest poodidest leiad ka ainsana Eesti moodi kodujuustu. Teistes poodides on ainult hapukoore  sarnane  kohalik kodujuust Kwark.)

Ekoplaza.nl  Suurim bio market
De Aanzet (Organic (Food) Store Supermarket)  Independent ja vanim eko pood Amsterdamis .

https://www.organicfoodforyou.nl Parim Liha valik  Amsterdamis.

Odin.nl bio supermarket .

Hinna vahe Albert Heijni  ja Bio poodide vahel ei ole eriti suur.  Piima ja teravilja toodetel  on see eriti vaikene.

S88gikohad.

Linna parim  rooftop bar
http://www.skyloungeamsterdam.com/en/

https://foodhallen.nl/amsterdam/food-and-drinks  21 erinevad restod ja maitset yhekatuse all.

Soupenzo.nl
Kindlasti mine avasta Soupenzo.nl  "supik88ke" Igap2evaselt v2rsked  supid salatid . Kodulehelt saad n2ha mis  parasjagu kus pakutakse.

Lotje.nl
 Legendaarne  steigi restoraan.

https://thrillgrill.nl/
Parimad burgerid ja bbq ribid  Amsterdamis kui mitte Hollandis. Soovitan nende bbq ribisid proovida ...... ja kui kylastate siis kindlasti
seda asukohta. TG AMSTERDAM no.2
1e Constantijn Huygensstraat 35-37, Old West, 020-3705516

https://www.haesjeclaes.nl/
Kui soovite klassikalist  Hollandi toituelamust siis.

http://www.seapalace.nl/
Suur ujuv Aasia toidu restoran  Central  Stationi juures! 
Yks parimad Hollandis.

https://smallworldcatering.nl/
M6nus koht  l6unaks

Amsterdamis olles peaks kindlasit kylastama  https://www.vangoghmuseum.nl/ . Teisip2ev on muide parim p2ev, et Amsterdamis muuseume   kylastada.

Kui teised  reaalused j2lle huvi pakuvad siis  https://kokopelli.nl/. Tasub ka niismaa  kylasta

Coffeshopi j2lle soovi minna  siis   https://www.katsu.nl/  (proovige vaporiseermist  suitsetamise asemel saad palju parema ja puhta  high ei ole paranoiat etc.)

Punaste laternate  sexis6ule 2ra raha kuluta. Turisti l6ks ! Poolk6va munniga Ida eurooplane 10+ lisakiloga  babat  koinimas .

Punastes laternates on k6ike kirjumad sulelised v2lljas K-P peale kella 20.00.  P2evasel ajal  poe seal miskit  huvitavat vaadata .

« Last Edit: November 25, 2019, 16:04:50 by troll123 »

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9686 on: November 27, 2019, 09:58:26 »

Tänud, aga seekord jäi aega natuke väheseks, et ringi hängida :)
Aga käisime ära Van Stapele küpsisepoes, mis üks tuttav soovitas .. et see olevat mingi IN asi :)

Tõepoolest kuigi pole turismihooaeg, siis pisike pood, kõrvaltänavas, aga lihtsalt on järjekord, uksehoidjad, sisse lastakse jaokaupa ... ja ... ja osta saab ainult 7 küpsist per kärss :D Täiesti andekalt tehtud reklaam ja ülesehitus ja see toimib. Küsisin ühelt seal uksepeal, et kuidas krt see nii populaarne on, siis ütles, et järsku lihtsalt läks.. inimesed hakkasid sotsiaalmeedias jagama. Loomulikult ostsime meie ka küpsiseid ja mekkisime. Kuidas olid, saab juba vaadata mingi aja pärast youtubes: http://www.youtube.com/trainhard
Mina paraku piirdusin ühe imetillukese ampsuga kuna võistlused uued juba kohe tulemas.

Aga eks me Katiga suvel käisime, sellest ka video youtubes ... aga tõsi on ... Amsterdam on äge :)

Minu FB-lehel ka mõned võistluspildid: https://www.facebook.com/Joker.alias.Marko.Tooming/media_set?set=a.2848772888474280&type=3

Autasustamine peale finaali. Kes ka soovib selles sarjas võistelda ja finaali pääseda, siis teadke, et sinna pääseb ainult TOP5 tavapärase TOP6 asemel. Aga rohkem infot jällegi kuidas see liiga on mingi aeg ilmuvas videos.

Ja üks edevuse pilt ka - igapäev ei saa poseerida koos IFBB PRO-de 2019a Mr.O teise koha omaniku William Bonaci ja 2019 Mr.O kaheksanda koha omaniku Lukas Osladiliga  ::) ::) ::)

Täna aga trenni -- üritan ikka veel oma vett kehas liikuma saada ja loodan, et Mr.Universe ajaks enamvähem ikka sama vormi kätte saan :) Nu pole võimalik teha asu maksimaalselt kui ei saa 100% toituda....

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9687 on: December 02, 2019, 03:39:14 »

Nuh paras luuser .. ei õnnestunud ka seekord Top 6 saada :)
EDIT: 9.koht lõpuks. Seega totaalne taandareng kuna 2x 7.koht olnud ja lisaks olen nüüd ka Lätlane  ;D Seega parem olla suurem ja mitte nii heas vormis ;)

Body Over 40
1.    Alexej Kauz    GER
2.    Daniel Martinez    ESP
3.    Elias Bogan-Manak    LUX
4.    Arkadiusz Demidowicz    POL
5.    Jozsef Bolla    HUN
6.    Sven Melzer    GER
7.    Richard Cada    CZE
8.    Thorben Betten    GER
9.    Marko Tooming    LAT
10.    Michal Pucek    SVK

Out of Top 10:
Matthias Große (GER), Vlastimil Kalas (CZE), Javier Torres (ESP), Marius Zemaitaitis (LIT), Panagiotis Kousoulakos (GRE), Marcel Hoekstra (NED), Volker Fischer (GER), Patryk Dabkiewicz (GBR).

Vaatasin, et WABBA Mr.Universe 2.koht oli NAC-is 10.koht --- ehk näitab see taset ;)

Lootsin, et vorm hea ja ehk siis klassiku mõõtudes õnnestub ka kulturismikategoorias kaasa rääkida. Aga kollide armee oli kohal ja nii kõva pole see vanameeste kategooria olnud. Samas muidugi see ei õigusta - tahaks ju ikka kõiki võita ja nii kõva mees olla, et ükskõik kes vastas :)  Aga 20 osalejat (laval lõpuks 18). Olin vähemalt teises call-outis. 10 meest kes ka olid vaeva näinud ja trenni teinud ja dieeditanud ja mässanud ei väärinud kohtunike arvates üldse callouti - seega liha ega kala.

Muidugi vormiga peab rahule jääma - lihtsalt massist jäi puudu ja nädalaga 5-10kg selga ei kasvata. Eks ma nüüd valima - kas back to bb .. või siis kui üldse viitsin, siis jääda klassikasse edasi.
Teeme trenni ja vaatame, mis saab :)

Selline oli seekord vorm laval:

Taga ka peale võistlust üks pilt. Üksi olla, pole viga ja vorm ka nitsevo ... isegi kui olin juba joonud ja söönud jama ning mis kohe näeski tiba näha :) :

Aga kui kategooria võitjaga võrdluses, kes hiljem ka overalli tiitli tasku pani siis ... rohkem sööma :D

Aga kokkuvõttes võib hooaja ja vormiga rahule jääda :)
Mitmes koht Mr.Universe? Ma ei teagi - ehk kuskile ikka ilmub edetabel. Top10 seas ehk ikka :) (EDIT: 9.koht).

Mu FB lehel rohkem pilte ja seal täiendan kui uusi ja midagi head leian :)
Vaata pilte siin!

TRAIN HARD!
« Last Edit: December 02, 2019, 14:12:14 by Joker »

builder

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: session is OVER, olen nüüd Lätlane
« Reply #9688 on: December 02, 2019, 14:37:24 »

Latvias puika ka kohal  ;) Et loodan, et reaalselt ikka eesti lipu all võistled? Vast copy paste teinud ja ei pannudki tähele, et sind ümber tehti? :)Nu see sis nokkimisena, ei tohi kunagi lõdvaks lasta. Tore koll vähemalt üle oiiri lastud natuke laamendama. ;)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: session is OVER, olen nüüd Lätlane
« Reply #9689 on: December 02, 2019, 14:46:34 »

Latvias puika ka kohal  ;) Et loodan, et reaalselt ikka eesti lipu all võistled? Vast copy paste teinud ja ei pannudki tähele, et sind ümber tehti? :)Nu see sis nokkimisena, ei tohi kunagi lõdvaks lasta. Tore koll vähemalt üle oiiri lastud natuke laamendama. ;)

Mingi viga oli jah. Kui mind tutvustati olin ka lätlane - Marko Tooming from Latvia :)
Protokollis lasin ümber muuta - ju ikka muudavad :)

Pages: 1 ... 644 645 [646] 647 648 ... 652   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything