wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 643 644 [645] 646 647 ... 655   Go Down

Author Topic: JOKERI Blogi: probleemid unega? Vaata siit!  (Read 3499403 times)

Martin123

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: Läti MV video
« Reply #9660 on: November 13, 2019, 01:04:00 »

Jah on küll😂🤣😂 Ausalt kui vaatasin, siis hakkasin omaette üksi naerma kodus😁

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9661 on: November 13, 2019, 10:44:45 »

Lihtsalt pildike eilsest trennist.

TRAIN HARD!
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.hotlips.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9662 on: November 13, 2019, 16:09:56 »

Mingi trenniklipp ka vahelduseks:

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9663 on: November 16, 2019, 06:45:11 »

Ja ongi täpselt 7 päeva järgmiste võistlusteni :)
Eks siis näis, kas võimeline konkureerima või mitte ning ega enne teada saa kui pole kõrvutanud. Tase tundub erinevatel võisltustel väga ebaühtlane - kahjuks euroopas tundub pigem tugevam tase kus oma ulme peenikeste keskkohtade ja six-packidega. Mul vist pole randmed ka nii peenikesed kui need klassikud keskelt :D Samamoodi on vormid väga erinevad eesotsas. Seega eks näis. Mina annan endast nagunii maksimumi, mis hetkel võimalik. Vorm peaks tulema kõikide märkide järgi parem (keharasva suhtes) kui Lätis ja ehk saab sinna lisada tiba rohkem lopsakust. Tiba enne Lätit ehk liiga kärpisin kaloreid selle antibiotside jne jura pärast kuna suht võimatu oli aduda tegelikku vormi ja kehakaalu, sest praegu söön konkreetselt 2x rohkem ja ikka kehakaal tahab langeda - või siis vanamehe organismus nõnda palju noorenenud  :o ;D

Eile trennis tegin superstaaride Ott Kiivika ja Kaisa Abneriga koos fännipildi (tegelikult nad ise seal ütlesid, et kle Joker teeme pilti) .. nuh ma tegin.

Ja täna hommikused ilma söömata, joomata ja pumpimata trussik-poseerimis-pükstega :)

Täna aga mõtlesime Katiga, et läheme päeval üldse HC GYM Linnamäele trenni nii 14.30 ajal. Liituda lubas ka Kanal2 Reporter Jaanus Koort. Plaanis õlad ja käed. Kuna suht tugevad trennid nüüd olnud, siis keha ja lihased tiba väsinud on - aga eks annab veel 110% hagu ja siis võtab enne võistlusi mõned päevad relax, et muskel välja puhata  8)

Kas see mu viimane võistlus? Ilmselt - kuigi kuidagi väga kripeldab, see Mr.Universe. Kaks viimast aastat 7.koha saanud - no krt - tahaks ikka selle finaalikoha ka ära proovida ... samas avastasin, et ükski teine eestlane ei lähegi vist ja Kati ka ei saa tulla. Üksi saab muidugi ka , aga siis käi ja kerja seda grimmivärki - kuna seal võistlusel rõve tökat olema ... ah vaatab mõtleb .. lohutab end, et äkki juba liiga hilja regada  :)

EDIT: Ah jaa, selline background uudis ka, et Eesti KV võistluste dop.proovidega mingi jama. Salgamine ja vassimine käib ja aru ei julge EKFL jälle anda vaid ütleb: "Ei kommentaari" - las EAD enne :) Muidugi kõik ok ... lihtsalt asjast 7 kuud möödas   :o :o :o Minu tagasihoidlik arvamus - SITTAGI POLE MUUTUNUD - vahetage endale või 10 erinevat presidenti märgade unenägudega :) Munad väiksemad kui ülesüstinud bodybuilderitel  ;D

Sellised mõtted.
TRAIN HARD!
« Last Edit: November 16, 2019, 06:55:46 by Joker »

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: 1 week left ...
« Reply #9664 on: November 16, 2019, 19:18:24 »

Mõned pildid täna HC GYM-is koos Jaanus Koortiga :)
Jäänud 7 päeva IFBB PRO Leaguae võistlusteni ja SUURED TÄNUD HC GYM-le ja Timo Majurile, kes sinnasõitu toetab.
Kui reisivideo teeme, siis ma räägin KUI KURADI KALLIS see ala on ja ainuüksi üks võistlus. Lihtsalt - ainuüksi sinnaminek. Seega muidugi igasugune koostöö ja toetus alati teretulnud  8)

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee <<< Tänud!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: 1 week left ... Jaanusega HC GYM-is.
« Reply #9665 on: November 17, 2019, 17:38:45 »

Natuke Katist ka - kuna nüüd nagunii selge, et ka tema lavalaudu vallutama :D Lätis minu arust nägi väga ok välja ja polnud küll vaja midagi häbeneda - kui siis jalad massiivsemaks tiba vaja (kuigi minu arust needki praeguseks paremad) - aga nii see käib - lõputu töö enda kallal, et nõrgemaid kehaosasid järgi aidata, mitte pressida neid, mis niigi head.
Varem ei tahtnud rääkida kuna esimene kord ja ikka pole 100% kindel jne jne. Lätigi võistlus tuli tal nii, et 3p enne sai bikiinid kätte - okei proovime :) Üldjuhul ma ise nii ei tee, sest et kehast max võtta vajan vähemalt nädal, et kõik asjad oleks 100% ja keha oleks just õigeks ajaks maksimaalses konditsioonis.

Seega ka väike vormikas 6 päeva enne Amsterdami kus ka Kati läheb end kõrvutama taas ja ka IFBB liigas.

Eks see nii käib, et kuskilt alustama ja kui juba käinud, siis ka vo sihik rohkem paigas ja teab, mida ja miks jõusaalis teeb ja pole ehk enam nii, et üks kuu ühed mõtted, teine kuu teised mõtted ... Päris raske on nii end arendada teatud kategooriaks. Aga teeme trenni ja vaatame, mis saab ja kuhu areneb :) Raami justkui oleks.

Üks väike võrdlus ka aastatagusest (vasakul) kus enda lõbuks vorme tegi ja nüüd (paem). Kenasti arenenud. Keskosa kitsam, õlad ja selg laiem. Eks oma osa ka nendel spetsiaal-kehatöötlustel kus seljalihaseid ja imepisikesi kiude lihtsalt lükatakse nö "lahti" ja keskosaga käib megasuur töötlus, et visuaalselt kui ka reaalselt kitsamaks saada. Minu arust toimib ikka väga hästi.
Nii natuke veel areneb, siis juba täiesti nitševo ;)
Parema pildil tundub, et kisub natuke õlgu taha ja veab selja kitsamaks isegi ... aga eks see poseerimine ongi üks suur praktiseerimine ja harjutamine.

Aga nagu see naiste alad on - kui liigakuiv pole hea - aga usume siis IFBB peakohtunikku Timosakari Heiniö, et vorm kui selline tema kategooria jaoks on väga hea ja kindlasti ei tohiks enam "kuivem" olla.

Kati Instagram: https://www.instagram.com/nitrokatz/

Esmaspäev, teisipäev ja kolmapäev viimased trennid ja siis pühkepäevad ja reede varahommikul juba lendame Amsterdami :)

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: 1 week left ... Jaanusega HC GYM-is.
« Reply #9666 on: November 18, 2019, 13:18:42 »

Ja ongi 5 päeva jäänud. Tegelt isegi põnevusega ootan, milline välja näen. Teine liiga, teine grimm, teised konkurendid.  Kahju isegi , et see trall läbi saab :)
Paar voodisooja vormikat ka - cruisin low-crbs 200g päev :D Täiesti sõge - tihti olen nö tühjenduspäev ka 0-ga lasknud, et seda viimast kätte saada - praegu 0-ga ma vist sõna otses mõttes kooleks ära. Keha ikka käitub niiiii erinevalt. Hakata võrdlema ja heietama - aga eelmine aasta mu keha selle ja tolle toidukoguse juures käitus nii on üldse kõige lollim jutt vist üldse - tuleb ikka teha selle järgi, mida keha hetkel räägib ja mis toimib või mitte. Minu keha toimib vähem kui kuu ajase vahega täiesti teistmoodi näiteks. Iga hommik saadan oma treenerile pilte ja kaalu ja iga hommik ta ütleb mida teha. Vahest see, mis ütles 1-2 päeva tagasi : I would do soo .. ei kehti lihtsalt, sest kehale see enam ei sobiks ja ei toodaks max tulemust. Blaa-blaa-blaa - igav jutt, ma tean :)

Paari päevaga nüüd peaks minema siis järjest rohkem kummi ja kuivemaks .. eks näis. Viimasel ajal pole sellega mööda pannud ja ehk ei pane ka nüüd :)

Täna jalatrenn -- the last one :)

TRAIN HARD!

EndelK

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: 5 days left
« Reply #9667 on: November 18, 2019, 17:49:24 »

Too mingeid reaalseid näiteid ka, oleks tore - muidu jääb see keha kuulamine alati selliseks ümmarguseks mulaks.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9668 on: November 18, 2019, 21:59:44 »

Too mingeid reaalseid näiteid ka, oleks tore - muidu jääb see keha kuulamine alati selliseks ümmarguseks mulaks.

Nu eks ta ongi selline ümmargune mula :) Aga mis näiteid täpsemalt?

EndelK

• View Profile
« Reply #9669 on: November 18, 2019, 23:22:22 »

Näiteks, et ärkad hommikul üles. "Karu" on kuidagi imeliku konsistendiga? Nagu õrnalt selline kruubipuder, kui peaks olema kõva saepuru. Siis, mida treener sulle soovitab? Ilmselgelt on siin täna midagi puudu. Kas sestap suurendad/vähendad midagi või jätkad samamoodi?

Mismõttes sa keha kuulad?

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9670 on: November 19, 2019, 10:01:27 »

Näiteks, et ärkad hommikul üles. "Karu" on kuidagi imeliku konsistendiga? Nagu õrnalt selline kruubipuder, kui peaks olema kõva saepuru. Siis, mida treener sulle soovitab? Ilmselgelt on siin täna midagi puudu. Kas sestap suurendad/vähendad midagi või jätkad samamoodi?

Mismõttes sa keha kuulad?

Nu selliseid konkreetsemaid küsimusi võib alati esitada. Ma ka Instagramis Story-asjades teinud, ala et küsige. Keegi eriti ei küsi, siis ei teagi kas kedagi üldse huvitab ja mis :)

Kuigi ma ei saanud sellest karu ja kruubipudru jutust midagi aru :) ... aga ma paar päeva dieeditanud ka  8)

Keha kuulan. No ütleme, et ma vaatan peeglisse. Kaal 100kg. Näen, et lavale sobiks minna 95kg. Jah panen paika, toitumise: nädal aega söön nii. Kui aga reaalsus on see, et kaal langeb liiga kiiresti või just üldse ei lange, siis mõisltik oleks teha muudatusi kohe TÄNA, mitte oodata nädal, et "äkki" muutub :)

Erinevus toitumises selles mõttes, et kui Lätiks valmistusin ja mul oli vaja kaalu alla saada, et klassikasse mahtuda, aga kaal ei kukkunud tänu jamadele ja antibiotsidele jne, siis lasin isegi 150g süsikaid, et kuidagigi alla pressida. Praegu aga kaal langeb isegi siis kui ma söön nt 250g süsivesikuid. Kui ma eelmine päev otsustan, et ok homme oleks mõistlik süüa 300g, et kaalu pidama saada, aga kui järgmise päeva hommikul on kaal sama või hoopis kõrgem, siis ma ju pean kohe korrigeerima, et tulemus maks kiiresti muutuks ja õigeks ajaks oleks see vorm mida vajan. Samas peab jälgima, et ei hakkaks keharasva tekkima, see pole ka kaaluhoidmisel ja kehakaalu tõstmisel eesmärk. Tõsta saab siis kui keha on näljas .. nagu mul hetkel - pigem taastab lihast. Paraku t-särgiga lavale ei lubata, et olla "suur" :)

Nuh umbes midagi sellist.

Selliseid asju kui mingeid antibiotse pole ja toit stabiilne ja sellel ajal kaal imelikke asju tegema ja keha üleöö muutub - selliseid asju kindlasti jah pole mul. Siis oleks oleks midagi ikka väga valesti või toitumine vägagi vajaka kus söön ja oletan igapäev, mis üks või teine toit teeb. Mulle meeldib teha vorm maks kiiresti, siis ka minu arust keha värskem. Kui võtta 3a dieediks, siis tõsi aega maa ja ilm, et katsetada jne.

Samamoodi on laias laastus plaan paigas, aga loeb ka keha värskus ja laaditus - alati pole ju primaarne kaalu alla saada, sest tühi ja väsinud lihas pole ka eesmärk. Näiteks käib mäng põhiliselt süsikatega ... aga kuna kaal ikka liialt langes, lisasime eile hoopis ühe proteiinirikka menüü, et mitte tõsta liialt süsikaid - kuna madalamad süsikad enne carbs loadingut annavad parema efekti ja keha imeb rohkem nagu svamm glükogeeni lihastesse .. just lava ajaks.

See on suht palju juttu ja loomulikult ma ei räägi kõike piinliku täpsusega välja. Kes tahab juba spetsiifilisemat abi, see kirjutab. Tasuta lõunaid pole. Aga see ei tähenda, et ma sellest või tollest ei võiks rääkida - kui kedagi huvitab :)

Tänane "vormikas" ka - mis tegelikult "tühi" pea ikka ringleb aegajalt :)

TRAIN HARD!

EndelK

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: 4 days left
« Reply #9671 on: November 19, 2019, 17:48:44 »

Tänud selgitamast! Asi nüüd kõvasti selgem.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: 4 days left
« Reply #9672 on: November 20, 2019, 08:07:14 »

Tänud selgitamast! Asi nüüd kõvasti selgem.

:)

Aga eile selle tsükli eelviimane trenn kus liitusid ka Kadri ja Jaanus. Täna siis viimane - tuhar, abs, õlad, käed ...

CLASSIC PHYSIQUE & FIGURE

Eile sai enne trenni veel käidud oma imemassaazis kus lasin natuke töödelda keskkohta, et vanamehel natukenegi see kitsam paistaks, siis rinda lasin teha, et see verevarustusega rohkem ja ülaseljas ka oli vist paar  kohta kinni, mis alaselga pinges hoidis. Kuna massaazid alati teevad keha püdedaks ja tiba loppi, siis eile trenni minnes esimese hooga peeglist vaatasin , et mida perset, kõik sooned kadund, naha alune sile jne :D Õnneks pumpides keha natuke fiksis end ja kuna lasin ka lümfid üle käia, mis kehas veed liikuma panevad, siis täna hommikuks arvan oli kõige parem pilt vormiga, mis üldse olnud ... aga .. teeme trenni edasi ja vatame,  mis saab :)

TRAIN HARD!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: JOKERI Blogi: session is OVER
« Reply #9673 on: November 20, 2019, 19:58:45 »

Puh ja ongi viimane trenn tehtud. Ei viitsigi vist enam kunagi teha :)

Väike carbside loading ... kuivemaks ...

... ja pumbimaks ...

TRAIN HARD!
« Last Edit: December 02, 2019, 03:41:17 by Joker »

metsakaja

• View Profile
Re: JOKERI Blogi: 3 days left
« Reply #9674 on: November 20, 2019, 22:26:19 »

Kilo pigistaks veel maha  ;)
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''
Pages: 1 ... 643 644 [645] 646 647 ... 655   Go Up

Kaubamaja
youtube