wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Heiki Blogi ( Suveks Saledaks )  (Read 2377 times)

HeikiBlog

• View Profile
Heiki Blogi ( Suveks Saledaks )
« on: January 03, 2018, 14:03:29 »

Siia siis hakkan peagi lisama enda tegemisi.
Hetkel katsun tuua siia üle enda eelmise blogi. Mida olen siin vahepeal pidanud jne.
Aga seniks olge muhedad ja varsti siis hakkan siia lisama enda postitusi jne.
Hetkel lisan siia alla ka link, kus pidasin ennem enda blogi.
https://heikiblogi.wixsite.com/heiki

Aga mis siin ikka... Homme lisan Teile palju uut ja huvitavat minu tegemistest ja kaalu langutamisest :)
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Tasub Vaadata : www.hcgym.eu
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu Gmail : Heikiblogi@gmail.com
Minu youtube kanal: http://www.youtube.com/channel/UCKAvCzFqCbXreINvghH5IZA

HeikiBlog

• View Profile
Re: Heiki Blogi ( Suveks Saledaks )
« Reply #1 on: January 07, 2018, 11:27:31 »

No nii. Pole mitu päeva saanud interneti ligi käija, ega saanud teile siia enda kohta midagi kirjutada.
Nüüd kirjutan Teile siis suht pikalt, et kuidas läinud on jne.
Kõigepealt tänan HC Gym.i kes toetavad mind minu tegevustes jne.
Alguses oli lood siis sedasi, et treening kava tegin endale raskemaks.
Päevas 1-2 kord aeroobne treening, ning üle päeviti jõusaal.
Olen kaalust alla võtnud juba 6 kg. Hetke kaal on 84 kg.

Toitumisega oli alguses raskusi, et mida süüa jne. Nüüd on asi palju lihtsam.
Lisan ka siia mõned pildid....

Lisan ka pildid, enda Toidulisanditest, mida HC GYM minule pakub. Mis aitab kaasa minu tegemistes.
Täna on jälle plaan minna 10 kg jooksma metsade vahel.
Soetasin koju endale Stepperi ka, et kui väljas peaks olema vihmane ilm siis saan kodus ennast treenida aeroobselt.
2 Nädalaga on vöö koht 2 cm kõhnemaks läinud, Rinna osa on 2 cm suuremaks läinud ja muskli ümbermõõt on 2 cm suuremaks läinud. Kõige põhilisem ongi Toit mida pean jälgima. Toidu poole pealt on Vend mul nõustanud.
Näiteks Siin kus ma elan Valgamaal, hakkasid kohe minuga koos trenni tegema ka naaber ja üks tuttav.
Esimene trenn oli neilgi väga raske, järgmine päev kõik lihased valutasid jne. Nüüd on lihased harjunud ega valuta enam. Eesmärk on meil kõigil üks... Et saada lahti liigsetest kilodest. Minu eesmärk on saavutada ranna fitness vorm.
Võin julgelt öelda, et toidupoolepealt on käinud igasuguseid isusi. Aga sellest kõigest peab üle olema.
Ma ei tea, et kuidas on lood teistega, kes samamoodi on kaalu langetanud ja toitumis harjumusi muutnud, et kas nendel on ka vahepeal sellised isud, et nagu tahaks seda või teist. :)
Kunagi ma ei teinud sedasi trenni ega söönud selliseid toite. Aga nüüd ei näe selles probleemi, ning soovitan paljudel oma külmkapp üle vaadata :)
Iga nädal hakkan Pilte üles panema ja ka toitudest. Õhtul lisangi mõned pildid enda taldrikust :)
Aga seniks olge muhedad ja tehke trenni ;)

HeikiBlog

• View Profile
Re: HC GYM : Heiki Blogi ( Suveks Saledaks )(Toidud jne)
« Reply #2 on: January 10, 2018, 15:52:18 »

Tere taas siis ka minupoolt.
Räägin teilegi siis enda tegemistest jälle, ning lisan ka lubatud Toidud, mida olen Tarbinud.
Olen viimasel ajal pannud tähele, et iga päevaga suudan aina rohkem joosta. Seekord on ka mu trenniaaslaseks kellega koos jooksmas hakkasin käima mu oma koer :)
Koduseid harjutusi teen igapäev, ning toitun ka vastavalt. Hommikuti panen alati toidu sisse HC Gym poolt soetatud Sport proteiini, ning hommikul, vajalikud vitamiinid jne. (HC Gym.ist soetatud)
Naaber mul juba murdus, ning ei viitsinud jooksma tulla, kuna tal pidi olema raske töö, et ei ole aega sellejaoks vahest. Aga lubas maalt tuua ära ka enda treening varustuse, et kodus jätkata, eks seda näeme.
Toidupolepealt on mul juba enda lemmikud välja kujunenud. Kui alustasin üldse toitumis muutustega siis sain ausalt öelda, igast pläga söödud, nüüd kus juba 6 kilo maha saadud oma 90 kilost siis võib öelda, et toitumine aitab päris hästi kaasa Rasvapõletus kapslitele. Kindlasti ei unusta ma ära ka hommikusi jooksmisi, ehk siis aeroobseid treeninguid. Vend on ka alati olemas olnud, kui infot vaja jne. Siinkohal tahakski küsida veidi Targematelt nõu, Lisan siia ka toitudest pilte mida olen ise kokku keevitanud, et kas teiearvates on selline toit OK , ning mida soovitaksite ka Teie minul proovida. Mis oleks samas hea ja ka TERVISLIK.
Mis harjutusi näiteks soovitaksite teha veel lisaks jooksmisele, kui väljas jooksen. Iga tagasiside on minujaoks oluline kuna mina, kes kunagi mängisin kõvasti jalkpalli, on minujaoks minevik, ning kuna jätsin spordi kõrvale, siis sealt ka need suured kilod minu kehale tulidki. Kodus kasutan palju Stepperit. Olemas on ka 1 ja 2 kg hantlid.
Jõusaalis harjutusi juba tean, et mida teha, aga just koduseks tegevuseks. Hetkel veedan suurem osa päevast lapsega, siis näiteks juba laps isegi teeb plank seisu minuga ja astub samamoodi steppril :)
Kõik mida teeb issi, teeb laps järgi :)
Aga mis siin ikka pikalt.Lisan siia siis ka pildid, ning jäen ka Teie poolseid soovitusi ja kommentaare ootama.
Kui kellelgi soov toidu kohta küsida, siis võite julgesti ka seda küsida.

HeikiBlog

• View Profile
« Reply #3 on: January 10, 2018, 15:54:35 »

Hommikune toit.

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #4 on: January 10, 2018, 20:12:18 »

Normaalsed, tavalised toidud.

Aga mis värk inimestel riisigalettidega on. Kas nähtud, et kulturistid söövad? Nii maitsevad endale?

Need ei ole kindlasti midagi erilist - ei kehakompositsiooni-, ega ka muus mõttes - lihtsalt üks (suhteliselt maitsetu, kuiv ja toitaine-vaene) süsivesikuallikas, millel ei ole ühtegi eelist teiste ees.

Pigem isegi vastupidi - vabalt võib kõiki teravilju kasutada, rääkimata kartulist, kaalikast, peedist, porgandist - sisaldavad kõik mikrotoitaineid rohkem kui sellised galetid.

Kui see on ka maitselt jube vajalik ja asendamatu, siis muidugi.

Helerin

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #5 on: January 10, 2018, 20:25:59 »

Normaalsed, tavalised toidud.

Aga mis värk inimestel riisigalettidega on. Kas nähtud, et kulturistid söövad? Nii maitsevad endale?

Need ei ole kindlasti midagi erilist - ei kehakompositsiooni-, ega ka muus mõttes - lihtsalt üks (suhteliselt maitsetu, kuiv ja toitaine-vaene) süsivesikuallikas, millel ei ole ühtegi eelist teiste ees.

Pigem isegi vastupidi - vabalt võib kõiki teravilju kasutada, rääkimata kartulist, kaalikast, peedist, porgandist - sisaldavad kõik mikrotoitaineid rohkem kui sellised galetid.

Kui see on ka maitselt jube vajalik ja asendamatu, siis muidugi.

Kiirem ja mugavam ehk, kui hakata nt kartulit keetma? Kartuliga võrreldes juba maitselt ka parem minu arvates. Üsna universaalne, saab katteks panna nii soolast kui magusat.
« Last Edit: January 10, 2018, 20:28:23 by Helerin »
"It doesn't take a hero to order men into battle. It takes a hero to be one of those men going into battle." Gen. Norman Schwarzkopf

kristo1979

• View Profile
« Reply #6 on: January 10, 2018, 20:43:47 »

Galetid galettideks, suht umbes jah :D ainsad mis olid ok maitsega olid maisigaletid mingid kollased aga pigem mitte jah.

Mis mul silma jäi oli see, et "nüüd kus juba 6 kilo maha saadud oma 90 kilost siis võib öelda, et toitumine aitab päris hästi kaasa Rasvapõletus kapslitele"

;D Polegi sellist asja varem juhtunud lugema...

Lauri

• View Profile
« Reply #7 on: January 10, 2018, 20:47:52 »

Nende galettide GI ka üliõrge, pmst võiks juba midagi magusat selle asemel võtta.

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #8 on: January 10, 2018, 20:53:05 »

"nüüd kus juba 6 kilo maha saadud oma 90 kilost siis võib öelda, et toitumine aitab päris hästi kaasa Rasvapõletus kapslitele"

Aii, hahahhahahha

kristo1979

• View Profile
« Reply #9 on: January 10, 2018, 20:56:38 »

Aga muidu tubli ettevõtmine. Toidud tunduvad ka igati ok.
Toidulisandeid ei hakka enam kommenteerima, ei viitsi vaielda. Aga toitumine hoiagi korras ja selle toidu tõttu peamiselt see kaal ka sul alla on läinud 6kg, lisaks jah trenn ka kulutab lisa aga toit ikka peamine. Kui kuskilt teisest galaktikast mingeid toimivaid kapsleid keegi on hakanud pakkuma siis mulle ka paluks  8)

Matukas

• View Profile
« Reply #10 on: January 11, 2018, 00:04:32 »

Nende galettide GI ka üliõrge, pmst võiks juba midagi magusat selle asemel võtta.

Aga GK?  :o

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #11 on: January 11, 2018, 12:36:21 »

Makroonid on ühed head Prantsusmaa juurtega pehmed küpsised. Kui neid hommikuti enne sööki, kuid peale stepperit ( loe aeroobne) tarbida muutub ainevahetus kuni 17%. Töötab pea sama hästi kui trenbolone kuid samas legaalne.
Pages: [1]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything