wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 9 10 [11]   Go Down

Author Topic: Getter!  (Read 48555 times)

Getter

• View Profile
Re: Getter!
« Reply #150 on: February 08, 2016, 21:58:24 »

Väike nokitsemine tee kõrvale õhtuks. Harjutuse idee on saada kogu keha võimalikult madalale, eriti põlvest. See aitab kaasa suurema tõukenurga tekitamiseks uisu peal. Tuleb tõdeda, et minul tõmbab lihased päris ruttu täis, selliseid paariminutisi sutsakaid tegin kokku 3tk.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=q75ut6clRnE&amp;feature=youtu.be" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=q75ut6clRnE&amp;feature=youtu.be</a>

Getter

• View Profile
Re: Getter!
« Reply #151 on: March 01, 2017, 18:20:55 »

Ma kipun siin selle ägeda keskkonna aegajalt ikka ära unustama aga see ei tähenda, et kõik on kadunud!
Viimastes postitustes kirjeldasin oma ettevalmistust suviseks uisuhooajaks, mis lõppes minujaoks väga väga edukalt.

Teenisin päris mitu poodiumikohta, millest üks oli ka elu esimene kuld! Käisin ära Berliini maratonil ja näitasin üldiselt võrdlemisi tugevat tulemust. Berliinis olin naiste arvestuses esimese 200. seas, täpset kohta ei mäleta aga minu silmis väga ilus saavutus arvestades, et see on maailma kõige kõigem üritus, kus on parimatest parimad kohal ja neid on tuhandeid :).

Mis puudutab pregust olukorda, siis elumuutuseid on olnud tohutult ja trenn on pisut tahaplaanile jäänud aga mitte päris kaduma läinud. Peale hooaega tundsin kindlasti, et olen väsinud. Berliin oli viimane üritus ja väga rasketes tingimustes sai see üritus läbi viidud, jättis kindlasti oma jälje. Kuna vahetasin elukohta ja ka linna, kolisin Tallinna, siis püüan siinsesse elurütmi sisse elada veel ja trenn kipub vahest nädalateks unustusse jääma aga üldine panus on kerge sörk Stroomil. Jõusaaliga läks nii, et MyFitness röövis mu vaeseks ja loobusin nende ebameeldivatest teenustest. Eks ajapikku leian endale ka siin suurlinnas oma koha.

Kui kellegil on taskukohaseid saale soovitada, siis olen avatud pakkumistele Viimsi/Põhja-Tallinna kandis.

Pages: 1 ... 9 10 [11]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything