wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 55 56 [57]   Go Down

Author Topic: Enforcer'i blogi  (Read 143830 times)

Enforcer

• View Profile
Re: Enforcer'i blogi
« Reply #840 on: November 23, 2016, 01:38:48 »

Rannafitnessi jaoks ülakeha liiga suur ei ole? Mitte, et see halb oleks, lihtsalt mõtlen kategooria osas.

Ma kasvatan praegu jalgu, nii et võibolla sobib ka kulturismi kategoorias võistelda. Aga ma ei arva, et peaks seda kategooriat Eesti taseme järgi valima, isegi kui siin võistelda - ma pean silmas üldist taset, mitte esikolmikut.  Ma ei tea palju Eesti mens physique võistlejad laval kaaluvad ~180cm pikkuse juures. Minul on plaan laval olla 85-88kg shredded. Ja kulturismiga on üldse selline lugu, et on vaja ikka päris suurt lihasmassi, et kulturismi poosid head välja näeksid.

Mens physique pro, ja mitte kulturist: https://www.instagram.com/robinphysique

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #841 on: November 23, 2016, 01:42:56 »

Välismaa rannafitnessi mehed on 2x suuremad kui EMV klassika mehed :D

A.J

• ARCTIC SPORT
    • View Profile
« Reply #842 on: November 23, 2016, 06:24:40 »

Ma tean, et sulle meeldib selle rannafitnessi ideega flirtida ja nagu ma aru saan, siis vist ka su eeskujud kisuvad rohkem Men`s Physique`i staaride kategooriasse. Võin muidugi eksida, aga mina võtaks sinu asemel üsna varsti Varblasega ühendust ja hakkaks kulturismi poose harjutama.
Ma lihtsalt arvan, et kulturismis on sul võimalik ennast näidata palju rohkem. Saad poseerida ja üldse olla vihane vana, rannafitnessis aga ma kõrvalvaatajana pakun, et sa ei löö läbi. Juhuslikult, kui sa "perekonda" ennast ei söö- siis on sul lubatud ka lihaseid näidata, EMV-d vaadates vähemalt.
Muidugi, kõige olulisem on, et sa ikka teed seda, mida ise tahad ja kui süda kutsub rannafitnessisse, siis fuck that shit- tee ära.
Sellist elamust nagu esimest korda lavale astuda ja kõigile oma hirmudele vastu astuda- sellist tunnet pole ma enam hiljem tundnud.....
Elu tuleb vötta mönuga

Enforcer

• View Profile
« Reply #843 on: November 23, 2016, 15:32:05 »

Ma tean, et sulle meeldib selle rannafitnessi ideega flirtida ja nagu ma aru saan, siis vist ka su eeskujud kisuvad rohkem Men`s Physique`i staaride kategooriasse. Võin muidugi eksida, aga mina võtaks sinu asemel üsna varsti Varblasega ühendust ja hakkaks kulturismi poose harjutama.
Ma lihtsalt arvan, et kulturismis on sul võimalik ennast näidata palju rohkem. Saad poseerida ja üldse olla vihane vana, rannafitnessis aga ma kõrvalvaatajana pakun, et sa ei löö läbi. Juhuslikult, kui sa "perekonda" ennast ei söö- siis on sul lubatud ka lihaseid näidata, EMV-d vaadates vähemalt.
Muidugi, kõige olulisem on, et sa ikka teed seda, mida ise tahad ja kui süda kutsub rannafitnessisse, siis fuck that shit- tee ära.
Sellist elamust nagu esimest korda lavale astuda ja kõigile oma hirmudele vastu astuda- sellist tunnet pole ma enam hiljem tundnud.....

Ma kaalun seda kategooria otsust.

Aga Varblane kindlasti oskab poseerimist juhendada. (Y)

Enforcer

• View Profile
« Reply #844 on: December 16, 2016, 11:08:30 »

Viimane kuu aega on treeningud ja toitumine olnud kaootilised. Segas kõrvapõletik, mis ei tahtnud ära minna ja tuli tagasi, nüüd siis hakkab lõpuks asi lahenema. Väga tüütu, kui teha mingil perioodil kõvasti keskendunult trenni ja laseks ainult edasi ja siis tuleb selline segav faktor.

Aga siia veel üks eilne trenni-selfie.

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #845 on: December 16, 2016, 11:30:12 »

Kas ka lavale millalgi? KOnkurentidel saaks raske olema :D

Enforcer

• View Profile
« Reply #846 on: December 16, 2016, 14:21:19 »

Kas ka lavale millalgi? KOnkurentidel saaks raske olema :D

Selline plaan on järgmiseks aastaks küll. Loodan, et neid segavaid faktoreid ei tule, mis pause sisse tekitavad.

Timpss

• View Profile
« Reply #847 on: December 16, 2016, 14:56:13 »

Üks tähelepanek, kas sul nendes jalanõudes jalad ära ei haudu?  ;D
Mulle endale oleks sellistega ikka totaalne piin trenni teha, null hingamist jalgadel ju  :D aga eks oleneb ka jalgadest, mul vb imelikud  ???

troll123

• View Profile
« Reply #848 on: December 16, 2016, 15:41:04 »

Viimane kuu aega on treeningud ja toitumine olnud kaootilised. Segas kõrvapõletik, mis ei tahtnud ära minna ja tuli tagasi, nüüd siis hakkab lõpuks asi lahenema. Väga tüütu, kui teha mingil perioodil kõvasti keskendunult trenni ja laseks ainult edasi ja siis tuleb selline segav faktor.

Aga siia veel üks eilne trenni-selfie.

Never skip the leg day :)

Enforcer

• View Profile
« Reply #849 on: December 16, 2016, 15:55:19 »

Üks tähelepanek, kas sul nendes jalanõudes jalad ära ei haudu?  ;D
Mulle endale oleks sellistega ikka totaalne piin trenni teha, null hingamist jalgadel ju  :D aga eks oleneb ka jalgadest, mul vb imelikud  ???

Need hingavad küll tegelikult ja ei ole mingit probleemi täheldanud.

Never skip the leg day :)

Ei skipi. Reis 61cm, säär 41cm. Natuke võiks neid sentimeetreid lisada, aga skippimist küll ei toimu.

Enforcer

• View Profile
« Reply #850 on: December 18, 2016, 12:11:38 »

Treenisin eile selga ja lisaks käsi ka nagu kord ja kohus.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=tyrDXBtTpZs" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=tyrDXBtTpZs</a>

Enforcer

• View Profile
« Reply #851 on: July 23, 2017, 21:37:06 »

Kirjutan siia üle pika aja.

Treeningute ja toitumisega olid vahepeal kehvad lood. Poole aasta jooksul tekkisid pidevalt sisse mitmenädalased pausid. Ja isegi kui trenni jõudsin, siis oli see paar-kolm korda järjest, millele järgnes uus paus. Põhjuseks 2016 lõpus tekkinud närvipõletik, mille tõttu kestsid igapäevased peavalud 2.5 kuud ja mis mõjus väga demotiveerivalt. Sellest hoolimata, et ma sellest nüüd juba mitu kuud vaba olen olnud, ei olnud erilist motivatsiooni tõsiselt treenida, sest lihasmass ja jõud olid ilmselgelt alla läinud - ei midagi liiga hullu, aga ikkagi mõjutas kõvasti motivatsiooni see mõte "nüüd pean pingutama, et saada tagasi see, mis juba oli".

Nüüd olen mõned nädalad jälle korralikult treeninud ja õiges rütmis tagasi. Ei tea kas siin blogi pidamist jätkan, aga praegu tuli tahtmine kirjutada.

Täna treenisin õlgasid. Klipp ühest vahepealse raskusega seeriast. :)

! No longer available

Enforcer

• View Profile
« Reply #852 on: July 30, 2017, 14:39:06 »

Tegin mõnda aega tagasi DEXA-scani - mõõdeti nii kogu keha rasvaprotsent kui ka luutihedus alumistes selgroolülides. Rasvaprotsent oli madalam, kui oleks ise eeldanud, ja luutihedus väga hea.

Tulemused:
Pikkus: 182.5cm
Kaal: 88.1kg
Rasvaprotsent: 10.1%

Ise oleks tol hetkel pakkunud rasvaprotsendiks 13% ja tõepoolest kõhu piirkonnas mõõdetigi 13%, aga jalad ja käed olid väga rasvavabad näiteks. Nii et peegli järgi päris otsustada ei saa. Ja ilmselgelt igasugused elektritakistusel põhinevad kaalud ja roolid samuti täpset tulemust ei anna - see vool läheb läbi keha kasutades lühimat teekonda, lisaks veel mõjutab tulemust keha hüdratsioon.

Siin ka üks pilt. Kahju, et digitaalset pilti ei küsinud. Antud juhul pole kvaliteet hea ja küljed on pisut maha lõigatud.

Ja lihtsalt üks video.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=075iwDlcgmQ" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=075iwDlcgmQ</a>
Pages: 1 ... 55 56 [57]   Go Up

toidulisandid.ee Kaubamaja